Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi S6 Avant (Vastuseid: 35 | Vaatamisi: 5350)
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.10 17:06 Tsiteeri


Ma konkreetsest masinast ei tea midagi, aga omanud olen sellist 3 aastat. Olen ka kogemustest siin seal kirjutanud kes otsib see leiab. Üldiselt võiks öelda, et tüüpviga avandil on purunevad luugijuhtmed ja V8 mootoril õlilekked. Suurim väljaminek on bensiin järgmine õli ja siis tükkmaad tagapool muud asjad( mõnel mehel ka kindlustus).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 10.03.10 17:08 Tsiteeri


Põhivahe on ikkagi selles, et universaali või luukpärasse on mugavam asju sisse panna, kui sedaani.
Ja urS6-t ei ole minu arvates mõtet valida sedaani või avanti... pigem on oluline varustustase, mootor, käigukast ja muidugi ka kogu auto üldine seisukord.
Üldse, mis mõtet on jahvatada teemal sedaan vs avant? See on umbes samamoodi, nagu hakata bensiin vs. diisel vaidlema.... kuidagi väga mööda on teema läinud.

Teemaalgatajale:
Kas oled ikka kindel, et tahad 4.2 ja automaati? Nii vana automaatkasti puhul on remondirõõmu tõenäosus üsna suur, lisaks, kui palju linnas sõita, läheb kütusekulu ka väga käest ära.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
veiko757
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.04
Asukoht: Lihula/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8.5 2.0TDI; Audi 80 Cabrio

postitati 10.03.10 18:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Teemaalgatajale:
Kas oled ikka kindel, et tahad 4.2 ja automaati? Nii vana automaatkasti puhul on remondirõõmu tõenäosus üsna suur, lisaks, kui palju linnas sõita, läheb kütusekulu ka väga käest ära.


Linna sõitu pole palju;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.03.10 18:30 Tsiteeri


Minu arust just linnas automaadist rõõmu ongi, maanteel on ju käsitsi mõnusam kangutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 10.03.10 22:50 Tsiteeri


Äh jälle läheb teema käest ära... seekord manuaal vs automaat.
Ok, ma elan Tartus... teate küll, selline küla on Lätimaal.
Minu point, et linnal ja linnal on vahe. Kui just Tallinnas ei ela, siis ei pea ummikus ka vahtima...

Autoaia kohta ütlen nii palju:
1) Ksauto toob autosid enamasti Šveitsist.
2) Autod teevad nad visuaalselt vähemalt reeglina korda. Tean seda kohta, kus Ksautole nahksisu jne korda tehakse. Keegi kisa otseselt tõstnud ei ole, et seal mingit praaki müüakse või tillist üritatakse tõmmata.
3) Autod ei ole Eestis arvel. Sellega lisavaev. Ma ei tea kuidas neil proovinumbritega on, aga ülevaatus & proovisõit seega raskendatud.

Siin on üks näide siitsamast foorumist, kuidas istmeid korda tehakse http://album.ee/album/329048/50216945. Peaks olema üks ksauto müügis olev S6.

Kuna endal S6 ost kohe-kohe seljataga (auto kontrollitud), siis enamjaolt oli autol probleeme veermikus ning üldiselt oli auto väga heas korras.
Samas minu poolt vaadatud auto puhul olid need igasugused puksid, seetõttu töö oluliselt kallim, kui jupid. V8 ja automaadi puhul tuleb muidugi väga kriitiliselt ka mootor ja kast üle vaadata (minu valikuks oli 2.2T manuaal, aga sellest varsti teises teemas).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 11.03.10 08:53 Tsiteeri


Kui sõbrale S6 Ksa-st toomas käisime, paistis asjalik koht. Öeldi kohe ära, et näiteks kõrvalseisval autol vaja mingid andurid vahetada. Sõber pani igatahes ARK-ni ilma numbriteta, kuigi jah väidetavalt olevat see isend mingi kuuaega Eestis liigelnud.
Masinad paistsid korralikud ja S6-l on esiklaaski veel originaal ja korralik. Sillad hakkasid umbes 100km pärast häält tegema, kuid selle võib vist teede süük panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mart88
huviline



Registreerunud 17.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.10 09:00 Tsiteeri


Mina ostsin eelneval kevadel sama isendi ksautost.
Auto24 kuulutusse info lisamine käib copy pastega.
Sõitsin Tallinnast Tartusse teadmisega, et auto on suitsuvaba, hooldatud jne.

Tartus kohapeal avanes hoopis teine vaade.
Tehnilisest korrasolekust oli asi kaugel. Kuskil Tartu Audi keskuses oli korra juhe taha lükatud ja sealt 0 viga saadud ning sellest järeldati, et auto on täiesti terve.
Audihooldus lükkas Tallinnas peale tehnilist kontrolli kaks a4 paberit veermiku vigu.
Vigu oli nii palju, et siiamaani mõned veel parandamata.
2 ringi velgi rehvidel oli ka kuulutuses, kohapeal ostes nõuti lisa ringi orginaal velgede eest 10kilo lisaraha. Need jätsin maha.
Jõle oli see, et lubatud suitsuvaba autot vaadates märkasin kohe laes suitsu auku.
Hea oli aint see, et auto ei olnud ühtkit talve näinud.

Minu boonuseks on mul 2 autot ja see s6 sai ostetud 'nädalavahetuse' autoks.


Mart
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 17.03.10 11:51 Tsiteeri


Tehnilise kontrolli oleks pidanud ikka tegema enne, mitte pärast ostu :/


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 08.04.10 16:37 Tsiteeri


Kasutan vana teema ära. Keegi sellest teab midagi rääkida http://www.auto24.ee/used/350161
Kas rool peabki selline olema 1995a. mudelil?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 08.04.10 22:57 Tsiteeri


Rool võiks olla ikka harjumuspärane S6 airbagiga sportrool. Korra mõtlesin, et ehk itaalia päritolu masinate eripära, kuid Jõuvankri ja Andreci masinatel oli mäletamist mööda siiski õige rool küljes.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 08.04.10 23:03 Tsiteeri


Jätsin antud auto vaatamata/ostmata, kuna sisu oli suht haledas seisukorras.
Aga muidu on see auto igapäevaselt liikvel. Täna nägin ka seda liikumas kesklinnas...

Võid üle vaadata... ma sain sama hinnaga tunduvalt paremas korras sisuga auto. Tehnilist ei oska kommenteerida, kuna vaatamas pole käinud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.7% - SQL: 70.3%]