Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: VARASTATUD audi 100 avant 421 ASZ HÕBEDANE (Vastuseid: 46 | Vaatamisi: 8308)
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

mad.gif postitati 03.06.04 11:01 Tsiteeri


eks se kamm pikale veni .arvata on, aga nagu olen aru saanud kõik tahavad elada, iga üks teenib enda moodi elatist ,aga vargad lihtsalt söövad närvid ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prt
huviline



Registreerunud 28.10.03
Asukoht: Saue/Saku/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: LR Discovery

postitati 03.06.04 12:16 Tsiteeri


kahju et su auto ära läks. Mina olen proovinud igasuguseid asju, kuid auto on eelmise aasta oktoobrist saadik kadunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

postitati 03.06.04 17:21 Tsiteeri


seda küll valus kuulda aga eks mul sama saatus .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

thumbdown.gif postitati 28.06.04 19:24 Tsiteeri


ja nii ta kadunuks jääbki aravtavasti juba lammutatud.:(:(:(:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
inc13
huviline



Registreerunud 19.11.06
Kasutaja on eemal


postitati 09.08.04 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja riks
ja nii ta kadunuks jääbki aravtavasti juba lammutatud.:(:(:(:(:(


Ega see juhuslikult Sinu oma pole ??
Quattro......


http://www.hot.ee/inc13/q.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ants90
huviline



Registreerunud 15.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 09.08.04 19:23 Tsiteeri


riksi audi oli värvuselt natuke heledam ja sinakam hall :(.Vähemalt on hea näha et keegi ikka silmi lahti hoiab!:cool: Kuid arvatavasti on riksi audi juba ammu juppideks!:(:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 10.08.04 08:19 Tsiteeri


Ai krt quattro ära lõhutud :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

sad.gif postitati 13.08.04 20:35 Tsiteeri


minu oma see ei ole jah kuradi vargad küll aga suured tänud et klubi liikmed silmad lahti hoiavad .


Uued suverehvid ja talverehvid soodsalt.Kui huvi küsi pakkumist!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Svensson
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Jurjev
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 2.0 1995

postitati 21.08.04 13:04 Tsiteeri


See on muidugi minu isiklik arvamus aga minu silmis kaotavad igasuguse respekti inimesed kes kurjategijatega koostööd teevad st oma auto tagasi ostavad.


Kahetsen elu lõpuni Audi mahamüümist... Loll otsus.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 21.08.04 14:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Svensson
See on muidugi minu isiklik arvamus aga minu silmis kaotavad igasuguse respekti inimesed kes kurjategijatega koostööd teevad st oma auto tagasi ostavad.

Appi kui loll jutt jälle... Kui sul endal auto tuuri pannakse ja pakutakse 10k eest tagasi, tahad öelda et sa saadad p**** ja lähed ostad endale 50k eest parem, mis sult niikuinii uuesti kohe tuuri pannakse? Ma kardan küll, et sa lähed odavamat teed... A noh.. sellist juttu räägivad paljud, keda ei ole ennast fakti ette pandud, et nüüd pead raha hakkama maksma...


Endine "insche"
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Svensson
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Jurjev
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 2.0 1995

postitati 21.08.04 14:18 Tsiteeri


Ära lahmi. Olen poolenisti sellises olukorras olnud. Auto varastati kuid tagasi seda keegi siiamaani ei ole pakkunud. Ja kui Sa küsid kas ma ei ostaks tagasi siis võin kätt südamele pannes öelda, et ei, tõepoolest ei ostaks. Kui mulle oleks ka seda autot tagasi pakutud ma ei oleks ostnud. Miks? Sellepärast, et mina ei kavatse oma rahaga toita neid tõuke ja pätte kes teiste autosid varastavad ja neid tagasi müües raha teenida loodavad. Oled sa mõelnud miks sellist kuritegevuseliiki meil praegu nii palju on? Just sellepärast ongi, et inimesed ostavad oma autosid tagasi. Mõtle selle peale, et nii käitudes oled Sa kaudselt süüdi selles, et nädal aega hiljem varastatakse järgmisel ohvril auto ja nõutakse temalt mingit protsenti auto hinnast, seega oled Sa kaudselt kurjategijaid aidanud. Sinu valik on Sinu valik, sorry mina ei taha kurjategijaid aidata. Kõik inimesed ei jookse ummisjalu oma autosid tagasi ostma ega hakka palavikuliselt kuritegeliku maailmaga kontakti otsima.


Kahetsen elu lõpuni Audi mahamüümist... Loll otsus.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tacco
huviline



Registreerunud 24.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 21.08.04 14:28 Tsiteeri


To Svensson.
Kui sinult on varastatud mingi eksklusiivne auto, siis pannakse see põlema. Kui tavaline, siis müüakse see lihtsalt osadeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Svensson
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Jurjev
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 2.0 1995

postitati 21.08.04 15:29 Tsiteeri


To tacco:


ei saanud päris täpselt aru kuidas see lause arutelusse sobis... äkki aitad mind mõtlemisega edasi?


Kahetsen elu lõpuni Audi mahamüümist... Loll otsus.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marxxx
huviline



Registreerunud 08.11.04
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 15.11.04 15:22 Tsiteeri


mis mootoriga antud isend oli ja mis tal eritunnusteks võiks olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

postitati 18.01.05 23:19 Tsiteeri


ei sest politseist kasu pole ei kippu ega kõppu autost ja nii ta kadunuks jääbki.


Uued suverehvid ja talverehvid soodsalt.Kui huvi küsi pakkumist!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Visla
huviline



Registreerunud 17.07.04
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.05 17:59 Tsiteeri


See värskete numbrite teemaon päris tõsi. Endal oli sama lugu, et uued numbrid olid küljes, aga signat polnud veel jõudnud panna. JA Ülemiste parkals mingi 30-35 aastane eestlane väikese õllekõhuga, lobises mobiiliga ja vahtis vargsi salongi. Kuna ise poest välja tulles juba kaugelt nägin et kahtlane sell auto juures siis kiirendasin sammu ja seekord läks õnneks. Enam eriti selle peale ei mõelnud. A nüüd kui foorumit loen siis, siis tuleb kuidagi tuttav see teema. Samas võiks ju pollarid paar kesklklassi masinat ka uute numbritega liikuma saata ja siis jälgida kaubanduskeskuste parklas eemalt. Oleks kindlasti abiks.
Samas selliseid odavaid autosid varastavad tavalised tahmanäod, ja neeid on terve tallin täis. Ühe lööd maha, kaks kasavab kohe asemele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Starr
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.03.05 21:23 Tsiteeri


kui uued on uued numbrimärgid?
PS! Ärge näkku lööge.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
meelisl
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6 V6

postitati 10.03.05 22:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Starrpoiss
kui uued on uued numbrimärgid?
PS! Ärge näkku lööge.


Algselt postitas: pulber"värsked" numbrid on jah need mis on parasjagu ARK poolt väljastamises või on siis suht hiljuti olnud.
seda seost võib ka siin foorumis leida, kui vaadata autosid, mis on varastatud ja millised on nende numbrid. kurb aga tõsi.
muidugi jälgitakse ka teisi autosid sest "nende" jaoks on see ju töö nagu iga teinegi.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.05 07:23 Tsiteeri


üks politseis töötav tuttav rääkis et alla 200-300k maksvaid autosid autojälitusgrupp isegi ei otsi...ainult vihjete peale saadavad patrulli kohale...

vähemalt nii räägiti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

postitati 11.03.05 16:09 Tsiteeri


njah nüüd tuli politseist kiri et enam vähem aitäh ja nüüd teeme teie teemale lõpu .saa siis aru pole aastatki täis juba lõpetatakse menetlus.:mad::mad::mad:
NII ET POLITSEI VÄGA MÕTETU.


Uued suverehvid ja talverehvid soodsalt.Kui huvi küsi pakkumist!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 11.03.05 17:40 Tsiteeri


minu oma lõpetati ka juba mõnda aega tagasi :(

ja politsei ei hakka ka neid 300K + autosid otsima, sest nendele masktakse selle eest ja vaesel riigitöölisel ju vaja oma peret ülal hoida, majaliisng viimsis maksta jne.jne.jne.

eesti politsei lihtsalt on mõttetu sinikuub, kellest sittagi kasu pole.
maksumaksja raha raiskajad ainult


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

postitati 11.03.05 18:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kala
minu oma lõpetati ka juba mõnda aega tagasi :(

ja politsei ei hakka ka neid 300K + autosid otsima, sest nendele masktakse selle eest ja vaesel riigitöölisel ju vaja oma peret ülal hoida, majaliisng viimsis maksta jne.jne.jne.

eesti politsei lihtsalt on mõttetu sinikuub, kellest sittagi kasu pole.
maksumaksja raha raiskajad ainult

täitsa nõus sinu jutuga trahvi on küll kiired poisid tegema aga kui abi vaja siis tühjus.:mad::mad:


Uued suverehvid ja talverehvid soodsalt.Kui huvi küsi pakkumist!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.5% - SQL: 56.5%]