Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Aidake lahendada - arestitud auto ostmine (Vastuseid: 53 | Vaatamisi: 18461)
Simsik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 V6

postitati 08.08.09 18:12 Tsiteeri


Ohjah, kurb lugeda kohe. Tegemist siis minu kunagise Coupega. Ilus ja hea auto oli, kuid tekkis vajadus suurema järele ning ära ta läks. Ja väga valedesse kätesse, nagu ma aru saan. Loodan,et saad kätte selle trahvidega tegelase ja oma asjad korda. Äkki annad ka infot, kui midagi muutub, lihtsalt huvitab :)

Ei tea, mis autost saanud on, aga minu käes oli ta selline:

http://images.orkut.com/orkut/photos/OAAAAGLM5YbkJ1iUrb2VEjsuPVDTWoTWZCv4gZsVvbnUC-bOybH342ilIT8GsxaWm2F_FlwXXSIMlMw5Sqe_6vfjjqoAm1T1UHaHFYERuoT
mpRX6Ahgluj3EpanF.jpg
http://img44.imageshack.us/img44/1183/audicoupe1.jpg
http://img62.imageshack.us/img62/5273/097449221e153.jpg
Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 09.08.09 12:47 Tsiteeri


Mja, sinu käes oli ta veel üpris heas korras vist. Minu kätte jõudes suheliselt räämas, koguaeg saab millegi kallal nokitseda. (värvi täkkeid ja paremal peale ust on kobakas mölk + muud, tundub, et hetkel auto seisab lühise pärast, nädala algul kellegi targema kätte ).
Aga teemast siis niipalju, et eelmisel omanikul tuli tänu minule välja ühe teise auto õnnetu müük. Müüs auto, aga ümber ei regatud, ning on teenitud paar trahvi tema nimele. Kui ühendust sain temaga, siis seletas seda ning ütles, et tema seda trahvi ei soovi maksta, et tegeleb.
Eks näis, kas olen liiga hea inimene, et usun ja loodan. Igaljuhul loodab parimat.


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simsik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 V6

postitati 11.10.09 03:41 Tsiteeri


Uuriks vahepeal, et kuidas asjalood on ka selle autoga.......On mees trahvid ära maksnud ja sul asjad korras?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 11.10.09 10:23 Tsiteeri


Küsiks veel seda, et kas tegu 2.8 esiveduse ja manuaalkastiga masinaga, millel sees hele nahksisu.
Nr märgi alusel (280 ) on vägagi tuttava autoga.Tähtede kombinatsiooni kontrollin veel üle ja kui see ka ehk klapib siis saaks vast tiba pajatada auto olukorrast.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simsik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 V6

postitati 11.10.09 18:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Küsiks veel seda, et kas tegu 2.8 esiveduse ja manuaalkastiga masinaga, millel sees hele nahksisu.
Nr märgi alusel (280 ) on vägagi tuttava autoga.Tähtede kombinatsiooni kontrollin veel üle ja kui see ka ehk klapib siis saaks vast tiba pajatada auto olukorrast.


Jah, kirjeldus peab paika :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 11.10.09 18:36 Tsiteeri


Jah, kirjeldus peab paika kenasti. Kuna auto pole veel minu nimel, siis pole ka teemat teinud autost.
Auto juures olen palju huvitavat avastanud, mis kuidagi kokku mätserdatud või home made parandused.

Seis siis selline, et mingit muutust eelmise omaniku poolt pole, ikka ei saa ümber vormistada. Nimelt 4 kuud ostmisest müüdas juba. Tunduks nagu omanikule ei paku huvi millegipärast. Nii palju mis leidnud olen siis:

Tallinna kohtutäitur Mati Roodes, kelle büroo asub Kentmanni 22-12 Tallinnas, edastab täitmisteate võlgnikule ***** *******
Sissenõudjaks on PÕHJA POLITSEIPREFEKTUURI KORRAKAITSEOSAKOND. Nõude summa koos täitekuluga on 895.00 kr.

Ikka kurjaks ajab küll, kui inimene ei suuda 900.- krooni ära maksta. Veelenam, et tema nimel olev kindlustus maksab 3 kuud sama palju, kui ma saaks enda pereliikme nimel 1 aasta. Nii ühtteist olen juba kuulnud selle masina ajaloost.
Sai ka vin koodi alusel nähtud, et 2 õnnetust kirjas. Ühes süüdlane, teises kannatanu.


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 11.10.09 19:05 Tsiteeri


Ise sellise summa maksaks ära isegi vast, kui mõelda, et registreerimistunnistusest saab ka kadumise korral duplikaadi välja vötta......


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Simsik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 V6

postitati 11.10.09 21:43 Tsiteeri


900 krooni pärast nii palju jama? Kummaline. Ja muide see hr Raasman on veel ise firmaomanik (Reklaamratastel.ee.) Ja üldse selline imelik tüüp tundus, tuli ka juba osaliselt täidetud ostu-müügilepinguga mu juurde, pidi jube kiire olema jne, ma loll viskasin allkirja alla ja siis ta kadus, mulle lepingust mingit eksemplari ei jätnudki. Nädala pärast vaatasin, et auto ikka veel minu nimel ja saatsin talle viisaka meili, et ole hea mees, kirjuta ümber, muidu võtan arvelt maha pilli, kuna mina olen veel omanik. Siis hakkas seletama, et ma ei saa seda teha, tal on ostu-müügi leping ja et ta müüb selle auto niikuinii kohe edasi ja ei raatsi ARK´le seda riigilõivu maksta. Sai siis natuke "teistmoodi" asjale lähenetud ja oligi minu kontolt see auto kadunud. Mis edasi sai, ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 11.10.09 22:23 Tsiteeri


Et sellist asja vältida olen ostu-müügilepingusse kirjutanud märkuste alla, et ostja kohustub auto arkis ümber vormistama ntx 1 kuu jooksul või siis, et antud leping kehtib kuni antud kuupäevani.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simsik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 V6

postitati 11.10.09 22:59 Tsiteeri


Njah, vigadest õpitakse ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 12.10.09 13:16 Tsiteeri


Jah, järgmine kord olen targem ja vaatan arki lehelt, ega piiranguid pole. Ei tulnud varem selle asja peale. Aga nüüd siis teada. Peab peale käima :(


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 12.10.09 14:21 Tsiteeri


Lahendusi on mitmeid, mis Roodes räägib (st mis on tema seisukoht)? Millal täitemenetlust alustati?

(nagu ma siia kunagi postitasin, halvim on lihtsalt istuda ja oodata)

Edit: 18 kuud pärast täitemenetluse alustamist võivad hr Roodes ja Korrakaitseosakond enda suud puhtaks pühkida... selleks peaks muidugi ka müüjal veidi arunatukest olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 12.10.09 14:23 Tsiteeri


No, Roodes ütles mulle, et see nii tühine summa, et käi peale.
Auto sai minu kasutusse juuni lõpu poole, seega siis oli juba eraldamise keeld peal.
Sellessuhtes on inimesest raske aru saada, kui ta sellist summat ära ei maksa, kas ta ootab paar aastat, et trahviks maksta 8000.-? :o


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Andrus_V
huviline



Registreerunud 31.10.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.09 23:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Defenderyke Sellessuhtes on inimesest raske aru saada, kui ta sellist summat ära ei maksa, kas ta ootab paar aastat, et trahviks maksta 8000.-? :o

Seaduse järgi ei või nõuda suuremaid intresse, kui on põhivõlg. Trahvid pidid ka aeguma mingi aja möödudes, kui kohtutäitur pole suutnud raha välja nõuda. Kahjuks on need võõrandamiskeelud suhteliselt tülikad asjasse mittepuutuvatele inimestele ja kannatavad hoopis süüta inimesed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Liivatraktor
huviline

Avatar


Registreerunud 31.12.08
Kasutaja on eemal

Auto: Hõbedane

postitati 22.10.09 11:27 Tsiteeri


Maksa ise see 900 eek ära, tee mingi kirjalik amatöörleping paberile ,et ta sulle võlgu ja kirjuta auto oma nimele.


S
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.09 13:30 Tsiteeri


900eeku on masu ajal päris korralik raha, kuid mina maksaks selle ise ära, et autot enda nimele saada ja teeks sammuti nagu eelpool kirjeldatud: "mingi vabas vormis võlakirja".Eks aeg näitab mis edasi saab, kuid siiski omada masinat oma nimel ja seda hooldada on kordades mõtekam kui oodata raha.(Kui ta juba selline mees on, siis võib-olla saad kunagi kohtus koos teistega ka oma võlanõude esitada-toimiku vahele lükata.)
Igaljuhul on pildi peal ilus auto (järjest rohkem hakkavad vanad Audid meeldima :-)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Athlon
huviline

Avatar


Registreerunud 13.05.06
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3

postitati 02.11.09 20:37 Tsiteeri


Ei lugenud seda kuskilt välja aga saab seda kuskilt kontrollida ka kas autol mingid piirangud peal sest võimalus üks Audi juurde saada ja esialgu teeks ostu- müügi lepinguga ja ei taha, et pärast jamasid tuleks.
Tänud vastajatele


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 02.11.09 20:51 Tsiteeri


http://web.ark.ee:10122/aris/soiduk.jsp - lööd auto numbri sisse ja näed kas on piiranguid.


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 29.05.10 09:09 Tsiteeri


Minu teema lahenes, eelmine omanik sai oma rahad makstud ja piirangud eemaldati. Tegelt oli võimalus juba paar nädalat ümber kirjutada, aga ark'i lehel number sisse lüües näitas ikka piirangut. Peale kohtutäituri uurimist, väideti, et peaks saama ikkagi ümber vormistada.
Seega, tulin just ARK'ist, ning sõiduk on minu nimel. :) Tänud kõigile, kes kaasa rääkisid.


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 29.05.10 11:33 Tsiteeri


Päris head närvid Sul, ma oleks ammu raputamas käinud seda vana :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 29.05.10 15:30 Tsiteeri


:D Sõbral sama jama... Ostis eelmisel aastal mingilt kolmandalt või isegi kolmekümnendalt isikult (:D) b4 audi... Samuti järgmisel päeval ark-i minnes olid piirangud peal. Uuris mis ta uuris, selgus et sel õigel omanikul on 50k eest võlga... Siiani se müsteerium lahendamata... b4 ise muidu sõidetav ja täiesti korras ja kena... Kui asja ei saa siis osadeks vist... 20k maksis autost, kui 50k veel maksaks selle jobu võlga, siis oleks 70k eest veidike kallis b4 omale soetada :D


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 29.05.10 15:35 Tsiteeri


Eks see ole uue omaniku enda rutakus ja rumalus ka, et auto kohta ennem ei uurinud ja kannatab siiski minna arki pabereid koos vormistama. Ei ole pärast üllatusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 29.05.10 15:40 Tsiteeri


Ise pooldan samuti seda varianti, et koos ark- i minna ja asjad seal korda ajada... Kui hakkab veiderdama ark-i minemisega, siis otsigu omale mõni selline, kes ostab selle ostu- müügi lepinguga, ilm autosid täis, ja otsin siis parema :D Aga jah, See sõber pole sel teemal just teravaim pliiats karbis:D Aga see selleks ( osa tekstist OT) :)


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 29.05.10 15:47 Tsiteeri


Aega läks, palju lubadusi olen ka kuulnud vahepeal. Viimase kuu jutud polnud enam usutavad, aga oh üllatust. Lõpuks saab soodsamat kindlustust maksta, ning kindlam tunne on autol midagi teha ( sest auto siiski minu, ning niisama käest ei võeta, kui peaks miskit juhtuma).
Tegelikult alla 50k sõidukeid ei pidavat nagunii käest võetama ( kohtutäituri poolt), kuid parem karta kui kahetseda. Vahepeal juba uurisin ka kuulutusi coupe'dest, millel kere peaks.


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 29.05.10 16:20 Tsiteeri


Lugesin kogu teema läbi ja no offence, aga nüüd mõistan, kuidas petised ja sulid saavad täiel rinnal head elu nautida.
Loo moraal on ilmselt see, et auto võõrandamise keeldu vaadatakse ikka enne auto ostmist, samuti autoga juhtunud avariisid ning ka ostueelset ülevaatust tehakse autole ostu eel.
Kui ise kõike ei tea, siis targemad abiks alati.

Antud olukorras oleks võinud auto omanik käituda nii, et pannud auto sinu maja eest treilerile ja ära vedanud, seejärel juppideks müünud. Kui oleks tulnud kunagi välja, et seda tegi tema, siis oleks ta saanud öelda, et leping oli õigustühine ning see ei olnudki üldse sinu auto tol hetkel... ja siis oleks sa näinud kurja vaeva oma rahade kätte saamisega veel sellelt tüübilt.

Tore, et asi ikkagi õnneliku lõpu sai...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.2% - SQL: 64.8%]