Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  7
Autor:
Pealkiri: Millist suverehvi valida? (Vastuseid: 159 | Vaatamisi: 34543)
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 03.04.09 18:13 Tsiteeri


Mina kasutan sellist rehvi :Federal SS-595
... ja olen väga rahul . Kulumise kohta ei oska veel midagi öelda aga pidamine on hea :)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 03.04.09 18:48 Tsiteeri


1. Michelin pilot või misiganes misu, kestab kaua,juhitavus kõvasti üle keskmise.
Positiivseks see, et misu ei ole veel ühegi suverehvi tegemisega orki lennanud minu teadmist mööda.
2. Continentali premium contact2. Hinna ja kvaliteedisuhe minuarust kõige rohkem paigas, kui natuke otsida mööda internetti.

Ise veeren hetkel Barumi bravurisega ja olen ausalt pettunud natuke. Märjal pidamine on super, juhitavus igas asendis ka ülihea. Miinusteks on suht korralik rehvimüra pinnatud teel ja kuluma on ka mihkel.
Bravuris2 on täiesti uue mustri ja teise seguga. Lubatakse suuremat läbisõitu.

Minu järgmine valik saab olema kas bravuris2 või conti pc2, sõltub kumb majandussurutisega soodsam tuleb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rin
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2Q

postitati 04.04.09 19:56 Tsiteeri
Falken FK452 ?...!



Otsustasin Falken FK 452 - 255/45R18 103Y XL TL kasuks ja tellisin need mõni päev tagasi. Valikukriteeriumi aluseks on hinna ja kvaliteedi hea suhe.

Lühidalt: hea pidavus nii kuival kui märjal, madal müratase, suhteliselt jäik rehvisein, mis peaks tagama hea juhitavuse kuid olema veel ka mugav.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Sill
huviline



Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Pann

postitati 05.04.09 09:22 Tsiteeri


Üks soomlaste lehekülg, kuhu on koondatud erinavad rehvitestid:
http://www.ultimatevw.com/keskustelu/?cmd=aihe&id=4063&sivu=1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lohe
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4 motion 1,9TDI 96kw; Audi 80 B4 2.0 85kw

postitati 06.04.09 12:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
1. Michelin pilot või misiganes misu, kestab kaua,juhitavus kõvasti üle keskmise.
Positiivseks see, et misu ei ole veel ühegi suverehvi tegemisega orki lennanud minu teadmist mööda.


Mina sain oma alla kaheliitrise 4motion diisel Passati Michelin Pilot Sport SP2-ga. Tänu Tallinna suurepärastele tänavatele oli peagi põhjust 2 rehvi uute vastu vahetada. Esmamulje on see, et kipuvad ilmselt tänu nelikveole välimistest servadest kuluma olgugi, et rehvirõhud pigem üle kui alla ja veermik peaks ka korras olema. Eks ütlemata hea kurvide läbimine (kohe kutsub kurvis kiirendama) seda põhjustab. Muidu on rehvid vaiksed ja vesist ilma väga ei karda. Oma praktikaga annaks 5 palli süsteemis tugeva nelja :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 06.04.09 13:29 Tsiteeri


Teemaalgataja võiks teha ka lõppkokkuvõtte, mida valis ja miks + anda hinnangu valiku kokkulangevusest soovidega peale mõningast kasutamist, oleks ehk ka teistel kasutajatel midagi kasulikku lugeda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
q3
huviline

Avatar


Registreerunud 28.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro 2,5 TDI `04

postitati 09.04.09 00:17 Tsiteeri


Aasta tagasi ostsin tutikad Dunlop Sport 01. Olid nagu olid. Sel kevadel alla pannes aga mürisevad rohkem kui talvised GoodYear extreme naelad!?! Auto A4 Q


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Muhemees
huviline



Registreerunud 15.06.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2.5 Tdi Tiptronic

postitati 11.04.09 16:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lohe

Esmamulje on see, et kipuvad ilmselt tänu nelikveole välimistest servadest kuluma olgugi, et rehvirõhud pigem üle kui alla ja veermik peaks ka korras olema.



Kas selline väide peab paika?

sest omalgi juhtus möödunud aastal sama jama Barum bravurise kummidega, et keskel veel jääki kyll aga ääred kippusid kuluma kiiremini.

oskab keegi hinnangu anda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 11.04.09 17:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Muhemees
Tsitaat:
Algselt postitas: lohe

Esmamulje on see, et kipuvad ilmselt tänu nelikveole välimistest servadest kuluma olgugi, et rehvirõhud pigem üle kui alla ja veermik peaks ka korras olema.



Kas selline väide peab paika?

sest omalgi juhtus möödunud aastal sama jama Barum bravurise kummidega, et keskel veel jääki kyll aga ääred kippusid kuluma kiiremini.

oskab keegi hinnangu anda


Kuidas need Barumid muidu olid? Endal võimalus saada soodsalt just Barumi suverehvid, kuid pole midagi erilist nende kohta kuulnud. Iseenesest peaks olema Continentali gruppi kuuluva tootjaga...


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Muhemees
huviline



Registreerunud 15.06.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2.5 Tdi Tiptronic

postitati 11.04.09 17:31 Tsiteeri


Einuh mis nad olid, võrreldes talverehvidega ikka kordades vaiksemad ja teelpüsimine ka igati tipptopp.vee sisse uue rehviga oli ikka lust minna, siin eelnevalt kirjas et kulusid kiirelt. minul sõitsid nad nati yle yhe hooaja, ja sõitmist oli ikka suht palju, mingi 40-50000 Km vast. panin ka sellel kevadel alla, kuid kaks rehvi millegipärast ikka rohkem kulunud ja imelikult paremalt poolt autot just ja rehvi ääred, keskelt veel klotsini aega *(kokkujooksud ja kalded õiged) . niiet mina ytleksin et oma raha väärt rehvid, kuid selle aasta panen vist goodyear eagle 5 alla ja eks paistab mis saama hakkab et kas on vaiksemad kui barum. mis hinnaga sa siis need baumid õige saad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lohe
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4 motion 1,9TDI 96kw; Audi 80 B4 2.0 85kw

postitati 12.04.09 09:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Muhemees
Tsitaat:
Algselt postitas: lohe

Esmamulje on see, et kipuvad ilmselt tänu nelikveole välimistest servadest kuluma olgugi, et rehvirõhud pigem üle kui alla ja veermik peaks ka korras olema.



Kas selline väide peab paika?

sest omalgi juhtus möödunud aastal sama jama Barum bravurise kummidega, et keskel veel jääki kyll aga ääred kippusid kuluma kiiremini.

oskab keegi hinnangu anda


Ei oskagi nagu paremini sõnastada, aga et keegi valesti aru ei saaks, siis kiiremini kuluvad rehvi välisküljed, mitte siseküljed ja seda nii esi, kui tagasillal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Peeter82
huviline

Avatar


Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Q

postitati 20.04.09 10:36 Tsiteeri


Esmamuljed Fulda Carat Exelero 225/45/ZR17 kohta suht head :) Ei ole häirivat rehvimüra ja pidamine kurvides mulle meelepärane :D Eks vaatame palju suvelõpuks alles on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ivar80
huviline



Registreerunud 22.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A90 B3 2,3, Seat Altea XL 2,0TDI DSG

postitati 20.04.09 11:47 Tsiteeri


Siin eelnevalt oli kiidetud Pirelli P7 rehvi. Mul on sellised auto all ja ei soovitaks neid ka kõige hullemale vaenlasele. See on etalonrehv sellest milline üks suverehv olla ei tohiks. Kulub kiirelt, ulub, märjal pidamist pole, kruusal ujub, hinna poolest kallis jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 20.04.09 18:52 Tsiteeri


Eelmine suvi kulgesin tööautoga barumitega, kui aus olla siis ei olnud neile suurt midagi ette heita kuid 27tkm olid nad suht kulunud(alla minnes olid tutnoid)
Endal veel vanad suvekad all, kuid olemas michelinid, kuu jooksul peaks alla ka saama:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maestro
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,8 142kw -98

postitati 20.04.09 20:16 Tsiteeri


Enda autole panin alla Vredestein Ultrac Cento, suurepärane rehv. Müra peaaegu puudub, märjaga peab hästi. Rehv ise toodi turule alles 12-03-'09 Genfi autonäitusel. Soovitan soojalt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.12 10:58 Tsiteeri


Kas kellegil on olnud au võrrelda Barum BRAVURIS 2 vs. Nankang NS-2.

205 55 16 oleks mul ja tdi,nii et rahulikuks kulgemiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 06.03.12 11:11 Tsiteeri


Ühe hooaja olen A6 ga nankangidega sõitnud, üllatavalt vaiksed . Minu jaoks rahulikuks kulgemiseks väga head.


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.12 11:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pikkpoizz
Ühe hooaja olen A6 ga nankangidega sõitnud, üllatavalt vaiksed . Minu jaoks rahulikuks kulgemiseks väga head. [/quotn

Nankang XR611 on mul olemas, tdi täitsa sobiv.Arvan et NS-2 on veidi paremgi aga Barumist ei tea midagi-kas need peaks siis veelgi kvaliteetsemad olema?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 06.03.12 11:36 Tsiteeri


Mina valisin nokian v-d, kaalumisel oli ka pirelli cinturato ja goodyear efficient grip. Eesmärk sai sõnastatud nii, et käituks igas asendis suht hästi, oleks kerge (madal kütusekulu) ja vaikse veeremisega, öko ühesõnaga. Vedajaks koneks on diisel. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.12 12:06 Tsiteeri


Nokian on hoopis teisest hinnaklassist.Barum ilmselt siis kvaliteetsem kui Nankang,kuid ei pruugi nii olla.Nankangil on ka üle 100e maksvaid uuemaid rehve.

Panen oma hinnavahemiku siia et teemat mitte liigselt risustada : 55e-75e tk siis võiks olla.Ideaalis kuni 65e tk.

Natuke valan õli tulle-et mu järgmine auto on tõenäoliselt A4 B7 ...see vast veidi kiirem pill-et rehvid ja veljed lähevad hiljem selle alla - B7veljed said ostetud,kuidas siis auto jääks ostmata. ;)

Barum Reifend, 76e ...Eestist leidsin 68e.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 06.03.12 12:16 Tsiteeri


Pane siis illustreerivalt oma hinnapiir ka kirja :), btw nokian v-d on reifendirectis kuskil 87.- per rehv.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 06.03.12 12:28 Tsiteeri


Barum on ikka kvaliteetrehv. Sõidan juba Bravuris 2 aastaid. Sellele margile kuidagi truuks jäänud, kuna pole pidanud pettuma.

Nankang, Kelly´d ja muud sellised "ärevad nimed" on lihtsalt mingid nö. rattad :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.12 12:30 Tsiteeri


Barumiga oleks siis kindlapeale minek? Taiwanlasega pigem osta-üllatu-kohku? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Audis
huviline

Avatar


Registreerunud 14.02.11
Asukoht: Ida-Block
Kasutaja on eemal

Auto: C5 Audi A6 Quattro

postitati 06.03.12 12:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Barum on ikka kvaliteetrehv. Sõidan juba Bravuris 2 aastaid. Sellele margile kuidagi truuks jäänud, kuna pole pidanud pettuma.

Nankang, Kelly´d ja muud sellised "ärevad nimed" on lihtsalt mingid nö. rattad :P


Küsiks, et mis endel Nankang-idel siis nii viga on? Ise olen sõitnud eelmine suvi ~8000 km ja alt ära võttes paistsid nagu uued? Muidugi ei ole ma proovinud nendega 300km/h kurvi võtta(auto ei võimalda). Minu arust hinna ka kvalikteedi suhe on OK!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 06.03.12 13:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Barum on ikka kvaliteetrehv. Sõidan juba Bravuris 2 aastaid. Sellele margile kuidagi truuks jäänud, kuna pole pidanud pettuma.

Nankang, Kelly´d ja muud sellised "ärevad nimed" on lihtsalt mingid nö. rattad :P


Said meie esiisad vene ajal suvekatega talvel sõidetud jne, ei olnud siis kvaliteet rehvidest haisugi. Olen viimased 3 aastat erinevatel autodel erinevaid nankangi rehve kasutanud. BMW 530d olid all lamellid, A6 l on suvekad ja Kia l naelad, ei ole ühtegi avariid teinud, ei ole tunnet tekkinud et plassmassitükkidega sõidan. Olen ka kalli raha eest nokian i ja michelini rehve kasutanud, kuid tavaliikluses on nende vahe olematu kui sõidustiil on vastav. Ei näe mõtet osta miskit premium brandi, kui selle hinnaga saab jooksu nii suveks kui talveks.
Ei imesta, et meil nii palju avariisi maanteedel on, inimesed arvavad et kui hea auto ja kallid rehvid siis vahet ple milline ilm on.


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.1% - SQL: 65.9%]