Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Uksed lukus, võtmed sees!!! HELP (Vastuseid: 47 | Vaatamisi: 7670)
itsiim
huviline



Registreerunud 18.10.05
Asukoht: Dälin.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi 85kw

postitati 11.03.09 13:30 Tsiteeri


Minu mõlemal C4-l tulevad uksed lingist tõmmates lukust lahti! vot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.03.09 13:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masinist
Oli kokkupuude samasuguse juhusega, kapoti sain kuidagi lahti, ning andsin akule voolu, korduvalt klemmid külge ja maha, ning mõne "klõpsutamise" peale tuli kesklukk ise lahti.

Suht müstiline. :o

Tsitaat:
Algselt postitas: vreps
Ma olen neid asju remontinud ja idee järgi ei tohi avaneda. Sul on seal kas midagi ümber tehtud või vardad valesti reguleeritud .

Ei ole ise küll midagi ümber teinud ega regullinud. Vaevalt, et keegi teinegi.

Tegu ei ole hetkel oletusega, vaid ma hetkel käisin ja kontrollisin selle konkreetselt järele. Auto on samasugune vändaga akendega plank.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 11.03.09 13:41 Tsiteeri


Esiukseklaas ei maksa suurt, kommiraha, löö sisse ja korras. Klaasis saadavus väga hea, ribadeks sõidetud C4/S mudeleid kuhjaga foorumis müügis, saad uue klaasi, vahetus samuti lihtne.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 11.03.09 13:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: masinist
Oli kokkupuude samasuguse juhusega, kapoti sain kuidagi lahti, ning andsin akule voolu, korduvalt klemmid külge ja maha, ning mõne "klõpsutamise" peale tuli kesklukk ise lahti.

Suht müstiline. :o

Tsitaat:
Algselt postitas: vreps
Ma olen neid asju remontinud ja idee järgi ei tohi avaneda. Sul on seal kas midagi ümber tehtud või vardad valesti reguleeritud .

Ei ole ise küll midagi ümber teinud ega regullinud. Vaevalt, et keegi teinegi.

Tegu ei ole hetkel oletusega, vaid ma hetkel käisin ja kontrollisin selle konkreetselt järele. Auto on samasugune vändaga akendega plank.
Huvitav! Võibolla on vändaga variandil süsteem teistsugune ,et mingi analoogse asja puhul ukse lahti saaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.03.09 13:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Esiukseklaas ei maksa suurt, kommiraha, löö sisse ja korras. Klaasis saadavus väga hea, ribadeks sõidetud C4/S mudeleid kuhjaga foorumis müügis, saad uue klaasi, vahetus samuti lihtne.

Vaevalt, et keegi talvisel ajal klaasi puru lüüa tahab vabatahtlikult. :D Kokkuvõttes, klaas + sebimine, ikkagi suht sama ~500.- kulu, mis lukuabi. Saab ju vabalt ilma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.09 17:39 Tsiteeri


Ise urgitseks traadiga ukse ülemise serva vahelt..ei pea palju eemale painutamagi, kui juba traat ja võtmed peale natukest mängimist välja mahuvad ja pärast ei pruugi olla vaja tagasi painutadagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.03.09 18:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
Ise urgitseks traadiga ukse ülemise serva vahelt..ei pea palju eemale painutamagi, kui juba traat ja võtmed peale natukest mängimist välja mahuvad ja pärast ei pruugi olla vaja tagasi painutadagi.

Oli ju jutt juba eespool, et võti on sissekeeratud süüte asendis. Mängi, palju tahad, ma ei usu, et seda traadiga otseks keerad...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kultz
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 11.03.09 18:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Birgo99
http://www.youtube.com/watch?v=prQRtGnKfzA
See asi järgi proovitud, minul igaljuhul ei toiminud, kolmel masinal proovisin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 11.03.09 18:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
Ise urgitseks traadiga ukse ülemise serva vahelt..ei pea palju eemale painutamagi, kui juba traat ja võtmed peale natukest mängimist välja mahuvad ja pärast ei pruugi olla vaja tagasi painutadagi.

Oli ju jutt juba eespool, et võti on sissekeeratud süüte asendis. Mängi, palju tahad, ma ei usu, et seda traadiga otseks keerad...

Ega ikka keerab küll. Korralik "traat" peab ainult olema.

To Tanelr4 ;.. Tahaks näha, kuidas sa ukse käsitsi nii kõveraks väänad,
et pärast peaks tagasi painutama. Selleks et võtmed käte saada piisab vabalt 6-7cm painutusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rauntz
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1,8 66kw 88a

postitati 11.03.09 19:01 Tsiteeri


Jube hea et mul kokku kolm võtit on:P
Traadiga seda nuppu üles tõmmata on üsna ebatõenäoline minu meelest, vähemalt tuttava c4-jal lähevad nupud kole sügavale, väga vähe jääb nupust välja.
Ma soovitaks esialgu seda lingi värki katsetada ja kui ei toimi siis nt kõrvalistuja poolne lukk ära lõhkuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raiko21
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 94a. 103Kw

postitati 11.03.09 19:31 Tsiteeri


Mul 2 võtit ja 2 pulti kõik avavad uksi igast asendist :P Aga kus kaugel asud? Mul erivõti audil ,jube ära kulnud, ei püsi ei ukse lukus, ega ka süütelukus, ükskõik mis asendis. Kui Tallinnas asud , või Raplas siis võiksin tulla ja proovida. Kui sa juba akent sisse pole löönud :D Mul endal juhtus just sama asi üleeile. Mul juhiukse lüliti läbi. Tagaluugil polegi seda. Läksin autost välja, auto käis, võtmed ees ja kõik jutud. Läksin siis tagant midagi võtma lõin luugi kinni ja kõik uksed olid vahepeal mingi ime läbi lukku läinud. Kaasa arvatud tagaluuk. Juba oligi paanikas(Olin Tallinnas, varu pult, võtmed Raplas). Aga minu õnneks olin hetk ennem sõbraga läbi akna rääkinud ja see oli täpselt nii palju lahti, et ulatasin nuppu vajutada. Ja õudus oli õnneks läbi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 11.03.09 22:22 Tsiteeri


Ka minul on paar korda, nii juhtnud, kui olen aku klemmi peale pannud ja on uksed lahti/ kinni löönud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
axxel666
huviline



Registreerunud 09.07.07
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.09 13:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raiko21
Mul 2 võtit ja 2 pulti kõik avavad uksi igast asendist :P Aga kus kaugel asud? Mul erivõti audil ,jube ära kulnud, ei püsi ei ukse lukus, ega ka süütelukus, ükskõik mis asendis. Kui Tallinnas asud , või Raplas siis võiksin tulla ja proovida. Kui sa juba akent sisse pole löönud :D Mul endal juhtus just sama asi üleeile. Mul juhiukse lüliti läbi. Tagaluugil polegi seda. Läksin autost välja, auto käis, võtmed ees ja kõik jutud. Läksin siis tagant midagi võtma lõin luugi kinni ja kõik uksed olid vahepeal mingi ime läbi lukku läinud. Kaasa arvatud tagaluuk. Juba oligi paanikas(Olin Tallinnas, varu pult, võtmed Raplas). Aga minu õnneks olin hetk ennem sõbraga läbi akna rääkinud ja see oli täpselt nii palju lahti, et ulatasin nuppu vajutada. Ja õudus oli õnneks läbi :)


Ise asun Tallinnas... Hetkel pole veel koju jõudnud ega midagi proovinud...
Täna õhtul hakkan kuidagi lammutama, vaatan kui miski ei õnnestu siis võtan ühendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.09 18:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
Ise urgitseks traadiga ukse ülemise serva vahelt..ei pea palju eemale painutamagi, kui juba traat ja võtmed peale natukest mängimist välja mahuvad ja pärast ei pruugi olla vaja tagasi painutadagi.

Oli ju jutt juba eespool, et võti on sissekeeratud süüte asendis. Mängi, palju tahad, ma ei usu, et seda traadiga otseks keerad...

Ega ikka keerab küll. Korralik "traat" peab ainult olema.

To Tanelr4 ;.. Tahaks näha, kuidas sa ukse käsitsi nii kõveraks väänad,
et pärast peaks tagasi painutama. Selleks et võtmed käte saada piisab vabalt 6-7cm painutusest.

No kui kangutad 5cm eemale ja paned puukoltsi vahele ja veerand tundi seal urgitsed, siis pärast on ülemine serv natuke nagu katusest eemal. Ise 2 korda traadiga jamanud, üks kord süütelukust kätte saanud ja teine kord kõrvalistuja istme pealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
shalm
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.09 20:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
No kui kangutad 5cm eemale ja paned puukoltsi vahele ja veerand tundi seal urgitsed, siis pärast on ülemine serv natuke nagu katusest eemal. Ise 2 korda traadiga jamanud, üks kord süütelukust kätte saanud ja teine kord kõrvalistuja istme pealt.

Kas poleks siiski lihtsam ajada see lukuabi raha kokku ja lasta suuremate kahjustusteta uks avada?
Pärast on muidu nii, et ukseraam hoiab kerest eemale, vihm sajab sisse ja/või lihtsalt nõme tunne.
Ise küll sellises olukorras seal midagi kangutama ei hakkaks :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 12.03.09 20:36 Tsiteeri


Pole ükski minu poolt väänatud uks kõveraks jäänud.
See ei tähenda seda, et võib sõrgkangi ja looma jõuga ukse kallale minna :D .
Võtke asja mõistusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lauri
huviline

Avatar


Registreerunud 09.09.08
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.09 21:54 Tsiteeri


löö klaas sisse, annan sulle uue klaasi. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
axxel666
huviline



Registreerunud 09.07.07
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.09 07:12 Tsiteeri


Tänud kõigile, uks õnnestus lahti saada tuttava võtmega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sjomik
huviline



Registreerunud 14.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.10 13:37 Tsiteeri
Uksed lukus, võtmed sees!!! HELP



Niisis võtmed jäid sisse kui hakkasin kapoti lahti tegema. Arvatavasti auto ajud ei saanud signaali, et uksed avanesid, ja siis 30 sek pärast pani auto uksed kinni. Kuidas saaks nüüd autot avada? Lukuabi on kirves, algul tahaks ise proovida... Kapott on lahti...kas aku klemmidega saaks kuidagi mängida? On kellegil midagi pakkuda? Autoks A4 98 a. avant


98 a4 avant 2.5tdi quattro ; 2005 a6 3.0 tdi quattro
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 04.01.10 13:40 Tsiteeri


Lukuabi 500.-
Ise tegemine võib lõppeda oluliselt suurema numbriga :)
Klemmidega mängimine ei anna midagi. Kui just kesklukk pees ei ole...


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sjomik
huviline



Registreerunud 14.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.10 13:51 Tsiteeri


Algul tahaks ise kuidagi proovida, et siis järgmine kord teada mida teha, kui lukuabi ei saa tulla. Kas sellel mudelil õnnestub see ukse ja klaasi vahele traadiga liigutamine? Kõik soovitused teretulnud;)


98 a4 avant 2.5tdi quattro ; 2005 a6 3.0 tdi quattro
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 04.01.10 15:32 Tsiteeri


Endal ka see huvitav asi B4-ga, et kui pluss klemmil sädelus tekib, siis kesklukk reageerib sellele.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raiko21
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 94a. 103Kw

postitati 05.01.10 18:31 Tsiteeri


Ma oma sajal lõin pussnoa ukse vahele(kuna muud ei olnud), kangutasin nii palju, et sain oksa vahelt sisse lükata mille otsas oli nöörist silmus(müürinöörist) ja 5min. õngitsesin ja sain lahti uksed :) Ja uks oli hiljem täpselt samas asendis mis varem.. liiga palju ei tasuks kangutada lihtsalt ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.5% - SQL: 60.5%]