Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Audi A4 2.6 - 1995 - TheRRsr (Vastuseid: 89 | Vaatamisi: 22679)
-kupu-
huviline

Avatar


Registreerunud 05.05.09
Asukoht: elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.5tdi quattro

postitati 24.01.10 13:17 Tsiteeri


Sull selle stangega ikka ei vea, nüüd siis teiseltpoolt riivatud.;)
Sommist ma aru ei saa, kui ei tahtnud oma viga tunnistada, mis ta sinna passima siis jäi nagunii seisis veel auto kõrval mingi imepisikese vahega:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cigaro
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 '97 + A6 C5 1.8T '02 + Avensis '16

postitati 24.01.10 13:18 Tsiteeri


Miks politseid kohale ei kutsunud? Või seal ei ole sellist kommet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 24.01.10 13:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cigaro
Miks politseid kohale ei kutsunud? Või seal ei ole sellist kommet.

Siin on jah nii, et kui vigastatuid ei ole siis parklakõksude peale politsei ei tule.
Aga üldises liikluses tuleb kohale siis kui pooled ei jõua kokkuleppele.
112 ütles, et tee võimalikult palju erineva nurga alt pilte ja tee netis elektrooniline kuriteoavaldus - rikosilmoitus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 24.01.10 13:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
Enne talve tulekut otsustasin aku ära vahetada.
Vana aku parameetrid olid 60Ah ja 500A, uus sai vähe kõvem, 72Ah ja 680A.


Kuidas aku on vörreldes vanema ja nörgemaga?
Endal vaatasin, et tehase poolt ettenähtud 340 A (70 Ah).

Köksu puhul, et kas too tekitaja masin oli sinu oma körval?
Huvitav lihtsalt, et vahepeal oli jöudnud juhtme järele visata.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 24.01.10 13:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
Enne talve tulekut otsustasin aku ära vahetada.
Vana aku parameetrid olid 60Ah ja 500A, uus sai vähe kõvem, 72Ah ja 680A.


Kuidas aku on vörreldes vanema ja nörgemaga?
Endal vaatasin, et tehase poolt ettenähtud 340 A (70 Ah).

Köksu puhul, et kas too tekitaja masin oli sinu oma körval?
Huvitav lihtsalt, et vahepeal oli jöudnud juhtme järele visata.


Aku on väga hea, miinus 25 pakastega veab starterit ringi nagu suvelgi. Olen rahul.

See juhtus meil siin kodu juures parklas.
Tüüp mõtles, et käib pesulas ära ja saab seal punase värvi maha ja kriimud nähtamatuks, aga tegi sellega endale karuteene.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 05.06.10 00:39 Tsiteeri


Sain siis lõpuks politseist vastuse.
Kuritegu uurima ei asutud ja toimik on suletud, sest ei ole inimressurssi nii väikese kuriteo uurimiseks.
Samas anti tõend kus on kirjas, et minu autole on parklas otsa sõidetud ja tõenäoliselt on süüdlane naaberparkimiskohal parkiv auto.
Tõendiga pean minema süüdlase kindlustusse.
Midagi head ma sealt ei looda, sest kui politseis juba asi venis pool aastat, siis kindlustuses on veel suuremad nihverdajad.
Hakkan juba arvama, et pean siiski ise endale uue stange ostma või siis olemasoleva ära remontima.
Küsingi kohe ära kui palju maksab pildilt nähtava mõra parandamine koos värvimisega?
Ja kui palju maksab uus või kasutatud, kuid korralik B5 S4-ja esipamper, ja kes müüb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 05.06.10 09:20 Tsiteeri


Uus stange plastik: 8D0807103N GRU
Reval pakub hinnaks 8 128,00 eek.
Kasutatud S4 stanget eestist tõenäoliselt ei leia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Effelin
huviline



Registreerunud 29.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.10 14:16 Tsiteeri


Tuled on ikka niiii ilusad... tekkis endalegi kohe tahtmine nende järgi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 14.09.10 21:28 Tsiteeri


Enne talve said vahetatud kõik esisilla vardad/õõtsad.
Vahetusse läks juhiakna tõstuk.
Vahetati parempoolne välimine veovõlli tolmukate.
Korrastati tehase immo klemmid.
Kokku 10000.- eeku

Esisillale sain garantii 2 aastat. Kuna sõidan selle autoga aastas max 5000 km ainult Soome kiirteid, siis ei tohiks selle kahe aasta jooksul midagi juhtuda.
Esimese 200 km jooksul oli rool väga kange ja ei taastunud keskasendisse, nüüd on korras.

Vahetamist vajavad veel kõik neli piduriketast+klotsid.
Enne talve peaks veel ära tegema rihmade ja muu sinna juurde kuuluvate jubinate vahetuse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 18.09.10 13:20 Tsiteeri


Täna, laupäeval oli mul siis aega tegeleda ABS-i anduri jamaga mis tekkis peale õõtsade vahetamist.
Algul arvasin, et ma ei leia ABS-i andurit üles, aga tänu kaasfoorumlase vihjele, kui kerge seda leida on siis otsustasin ratta maha võtta ja hea, et andur mul silmi peast ei torganud - ehk siis väga lihtsas kohas on. Homme panen pilti ka.
Andur oli kahe sõrmega välja tõmmatav, puhastatin ära ja lükkasin tagasi, veel kaks kopsu haamriga ja ratas tagasi ning proovisõidule. Viga oligi parandatud.
Igaks juhuks võtsin ka teise poole ratta maha ja koputasin ka teisele andurile.

Aga mis ma teist ratast maha keerates veel leidsin - OI BLJÄÄD KUI TIGEDAKS MA SAIN!
Teen enne ühe e-maili ja ootan vastuse ära, siis otsustan kas räägin leiust või mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Aht0
huviline

Avatar


Registreerunud 29.08.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3Q

postitati 18.09.10 13:30 Tsiteeri


Esisilla remont ootab mind ka ees, jupid juba olemas.
Esisild reguleeriti ära ka?
Tsitaat:

Aga mis ma teist ratast maha keerates veel leidsin - OI BLJÄÄD KUI TIGEDAKS MA SAIN!

Sellised üllatused ei ole üldse toredad:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 19.09.10 01:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aht0
Esisilla remont ootab mind ka ees, jupid juba olemas.
Esisild reguleeriti ära ka?
Tsitaat:

Aga mis ma teist ratast maha keerates veel leidsin - OI BLJÄÄD KUI TIGEDAKS MA SAIN!

Sellised üllatused ei ole üldse toredad:mad:


362 krooni eest reguleeriti silda ja rool sai ka otseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 19.09.10 12:29 Tsiteeri


Selline sai siis ühelt poolt.
ABS-i andur on ketta kõrval olev kork millest jookseb juhe üles.
Uskuge või mitte, aga sellise pidurikettaga on ülevaatuspunkti aparatuuri arvates pidurdusjõudu piisavalt.


http://lh6.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TJXxGJBAX8I/AAAAAAAAARE/NLNuoAq27sE/IMG_1068.JPG


http://lh4.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TJXxJ3_jkXI/AAAAAAAAARU/VYTvmCOCR5U/IMG_1074.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 19.09.10 13:03 Tsiteeri


Mind tõsiselt huvitab, mis tegi ikkagi tigedaks inimese, kes algselt abs'i andurit üles ei leidnud või arvas mitte leidvat :P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 19.09.10 19:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr

Uskuge või mitte, aga sellise pidurikettaga on ülevaatuspunkti aparatuuri arvates pidurdusjõudu piisavalt.


Minu pärast näidaku need aparatuurid, kui tahes häid numbreid, kuid selline olukord kettal pole ikkagi normaalne.
Tasuks pidurid siiski üle vaadata ja korrastada ning pidurdus kindlasti muutub effektiivsemaks.

Lisaks huvitab ka ennastgi Kps´i esitatud küsimus.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 20.09.10 00:13 Tsiteeri


Jep, see on tõepoolest täiesti ebanormaalne piduriketas. Olen sinuga nõus.
Ma teadsin, et pidurid ei ole head, aga et nad nii kehvas seisus on, seda küll ei osanud arvata.
Mõned postitused ülevalpool mainisin tegelikult ära ka, et pidurid vajavad vahetamist.

Mis seal siis nii imelikku on, et inimene, kel pole kunagi vaja tegemist teha olnud ABS-i anduriga, ei tea selle asukohta?

Aga mis seal siis ikka.
See peaks olema värskelt vahetatud parempoolse veovõlli välimine tolmukate paigaldatuna professionaalse lukksepa poolt.
Kui mul poleks ABS-i jama tekkinud peale õõtsade vahetust, ei oleks ma rattaid maha keeranud, oleksingi jäänud sellisega sõitma ja õige pea oleks veovõlli liigend kulunud olnud ja loksuma hakanud.
Usun, et oleksid isegi tigedaks saanud.
Nüüd võrrelge teise poolega mille pilt on veidi kõrgemal.


http://lh5.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TJXxKpqVpEI/AAAAAAAAARY/X4PHFn2wXU4/IMG_1075.JPG http://lh4.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TJXxLT95zdI/AAAAAAAAARc/9LPRY60QioQ/IMG_1076.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Askonz
huviline



Registreerunud 22.09.03
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Vw Scircooc R rep.

postitati 20.09.10 00:21 Tsiteeri


Ilus auto ja äkki kunagi näeme isegi Helsinki vahel :D ise elan savelas helsinkis !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 20.09.10 00:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Askonz
Ilus auto ja äkki kunagi näeme isegi Helsinki vahel :D ise elan savelas helsinkis !


Tegelikult ei ole ilus, ainult pildilt tundub nii. :)
Aga Helsinki vahele ei näe ma põhjust autoga minna - seal on ummikud, vähe parkimiskohti ja need mis leiad on megakallid.
Helsinkis käin ainult bussiga ja kui vahest harva satungi autoga siis mitte Audiga, vaid Jeebiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.09.10 05:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
See peaks olema värskelt vahetatud parempoolse veovõlli välimine tolmukate paigaldatuna professionaalse lukksepa poolt.

Njah, tundub et klamber unustati viimast korda kinni keerata. Muu sagimise käigus õõtsadega ilmselt "ununes". Ma ei viitsi isegi vihastada enam selliste asjade peale, sest viimasel ajal liiga tihti olen kõikvõimalike toimetamiste juures sõna "Oops", kuulnud :(.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 20.09.10 08:43 Tsiteeri


Soomes sild remonditud?

Praegu jääb küll mulje, et kui seal siis sealne suhtumine nagu siin Eestis juba. Pole küll vist eriti remondimehe asi kuid kas see piduriketas siis talle tõesti silma ei hakanud. Oleks võinud ju info edastada ja oleks ketta väljanägemise probleem avalikuks tulnud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.09.10 08:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raemees
Soomes sild remonditud?

Praegu jääb küll mulje, et kui seal siis sealne suhtumine nagu siin Eestis juba. Pole küll vist eriti remondimehe asi kuid kas see piduriketas siis talle tõesti silma ei hakanud. Oleks võinud ju info edastada ja oleks ketta väljanägemise probleem avalikuks tulnud...

Mehed teevad seda, mida neil kästakse teha. Kui pole antud töökäsku auto üleüldist seisukorda hinnata, mille eest ka hiljem väike lisasumma küsitakse, siis nii jääbki. Inimlikust aspektist ju võiks mainida, et kuule näed selline värk, aga kui seda tegevust pole "tellitud", siis seda ka tasuta ei tehta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 20.09.10 08:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raemees
Soomes sild remonditud?

Praegu jääb küll mulje, et kui seal siis sealne suhtumine nagu siin Eestis juba. Pole küll vist eriti remondimehe asi kuid kas see piduriketas siis talle tõesti silma ei hakanud. Oleks võinud ju info edastada ja oleks ketta väljanägemise probleem avalikuks tulnud...


Ei, sild on Eestis remonditud, Soomest saadud hinnapakkumine oli 500€ kallim.
Ootan praegu e-maili kaebuse kohta ja vaatame kas parandavad oma vead.

Pidurite olukorrast anti mulle töö käigus infot küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 20.09.10 09:18 Tsiteeri


Ma ka A4 omanik ja järgmised tähelepanekud:
1) see, et piduriketas äärest selline välja näeb ei näita veel piduriketta efektiivsust, selliseks võib ta muutuda päris ruttu, tähtis on ikka tööpind, mitte ventavadega serv- ei oota fleimi, et nii ei tohi olla- jah uus ketas on parem.
2) see pooltelje kaitsekumm ei käi sinna kruviklambriga kinni, vaid spets tangidega pigistatakse klamber tihedaks, kuid ilmselt kas ei pigistatud vähe tihedaks kokku või siis klamber ei olnud oma pesas, et välja on lipsanud- igaljuhul on mõlemad variandid kehvad.
Kahjuks tundub mulle järjest enam, et autoremontijad ei taha enda leiba hinnata ehk vanu autosid ei taheta enam korralikult remontida ehk lastakse üle serva, ainult alla 5 aastaseid autosid tahetakse hoolega remontida, sest neile saab müüa suure kasumimarginaliga varuosasid ja tarvikuid.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.09.10 10:53 Tsiteeri


Ma ei saa nagu sellest ketta probleemist üldse aru? Lööd haamriga selle rooste maha ja vaatad, et ventileerimispilud ikka enamvähem tühjad oleks ja ongi kõik, paksust paistab ikka veel ohtralt olema, võibolla ma aga näen valesti. Poolteljega on aga nii, et see näpitsatega vajutatav on hea klamber, üldiselt võib ka sinna kruviga keeratava panna, kui on varuosaga kaasa pandud mingi linditaoline soga. Pildil paistab olevat see näpitsatega vajutatav. Ise vahetasin -96 a4-l mõlemad välimised pooltelje otsad ära ja vähem kui aasta (alla 20000km) hiljem olid mõlemad läbi, saatsin garantiisse, algul öeldi, et ise olen lõhkunud, siis loobusin asjast, 3 kuud hiljem tuli aga soovitud summa siiski arvele, ilmselt ma polnud ainuke! Igatahes ei osta ma enam varuosi sealt ja üldse hoian väga odavatest juppidest eemale, usaldan Forssi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 20.09.10 18:20 Tsiteeri


2 viimast kodanikku - vaadake ketta pilte uuesti ja saate aru milles asi.
Jutt pole mitte ketta servast vaid ikka höörde pinnast.
Paljudel masinatel on tavaliselt sellised tagumised kettad.

Veovölli kumme vahetanud tavaliselt ise ja köik alati ka pidama jäänud, nii pildil oleva klambriga, kui ka
lindi taolise klambriga.
Tolle plögaga nüüd see asi vöibolla taas tulekul, kus ABS andur vöib hakata villast panema, kuna määre satub anduri tööpiirkonda ning hammasvöö hakkab sodi koguma.

Selline nähtus tegelikult teeb tuska tiba küll.
Endal oli just hiljuti juhus, kus tagalaagreid vahetates löhuti veovölli kate ära.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.9% - SQL: 57.1%]