Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Autode pildistajad mustamäel? (Vastuseid: 64 | Vaatamisi: 10957)
shalm
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.09 21:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lukas
Kuid see pildistamise värk on küll kahtlane. Tõenäoliselt on kuskil mingi kataloog kust saab uus omanik endale sobiva masina välja valida :) Loodan, et see nii pole muidugi.
Tuleks sellisest pildistamisest koheselt teatada politseisse,


Jube hea oleks, kui õnnestuks samal ajal välja astuda ja ise neist vastu pilt teha, täiendamaks politsei kataloogi. Nemad sinu varast, sina neist.
Kui moll juba pildil, siis ehk ei tundu see konkreetne auto nii ahvatlev neile enam.
Aga 3 vene noormehe puhul peaks igaks juhuks teine käsi gaasiballooniga möginaks valmis olema vist... :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.09 22:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Mina paneks parem bensuvoolikule kraani. ;) Pumbale oskab iga 13-aastane autovaras tagatulest voolu vedada.

koos kraaniga teisaldatav bensiinipaak ka siis juba, pärast sõitu võtad paagi endaga tuppa, pole talvist kütet vaja sisse kallata ega midagi..


Mis nendest nö puldiga immodest arvata (kui pult piisavalt ligidal autole, siis mootor töötab, eemale lähed tõmbab pumbal voolu ära), saab nende töösagedust kuidagi lihtsasti kontrollida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 13.01.09 02:40 Tsiteeri


Käin vahest öösiti koeraga Kadriorus jooksmas ja neid autode ümber luusijaid ja lambiga aknast sissepiilujaid näeb ikka päris sageli. Lõhutud klaasiga masinaid õnneks mitte. Ei soovita eriti mahuanduriga ja piipariga varianti, kuna öö jooksul on neid aknast sissevahtijaid ikka päris palju, üksi plekikolakast auto pole väärt une rikkumist niipalju. Pigem tasub korjata ära kõik ahvatlev ja kiskuda maha toonikiled, et salongi vaadates kohe näha oleks, et sealt midagi võtta pole. Kuna autosid käiakse uudistamas palju, võiks ju provotseerida natuke mõne edeva autoga, ajada kamba kokku ja pärast teha "natuke" omakohut. Seda muidugi mitte oma kodu ees, kuna muidu, kui luud jälle terved, tuleb teeb tema sulle salaja omakohut... See pole mitte praegu mingi verine üleskutse, vaid nagu ajaloost teada, riik on seda turvalisem, mida rohkem on inimestel relvi kodus. Piisaks mõnest üksikjuhtumist, kus vargad asja eest kesta peale saanud, uudis levib ja edasi jäävad varastama vaid need, kes süstla otsas ripuvad, mitte amatöörid, kes kah proovida ja rikastuda tahaks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 13.01.09 08:41 Tsiteeri


Krss'i idee "uudistajate" omal käel korrale kutsumisest on teoorias hea, paraku peale karjumise ja sügavalt silma vaatamise eriti meie õigusruumis teha ei saa, sest füüsiline märkus on käsitletav kui vägivald ja kui veel ka kuskil on mõni sinikas v veel hullem - mõni haav lausa, siis kipub selline käitumine piisavalt tihti enda vara kaitsnud isiku vastu pöörama. Põhjus lihtne - sissemurdmise katset ei saa tõestada, küll aga saab too kaabakas oma füüsilised vigastused/marrastused arsti juures regsitreerida.

Nii et - mehhaanilised sõidutõkestid peale, kellel veel 1DIN mõõdus makid autos - ööseks tuppa kaasa ja juhe august välja rippuma, et oleks kaugelt näha.

Ja veel üks idee, mida olen ka kohanud - immot asendas makk ise. Benapumba toitele relee vahele ja relee impulsiotsa maki remote-juhe. Nagu paneel eest ära on, nii autot käima ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 13.01.09 09:42 Tsiteeri


Mina küll nii ei arva, et "ärgem jumala eest kaabakaid ründame, saavad veel haiget". Inimene võib oma peret ja vara vabalt kaitsta(ka relvaga) ja kui ma peaks öösel enda autost kaabaka avastama, ei kõhkleks ma hetkegi talle tina andmast, paremal juhul kurikaga paar luud. Seega on hea selline süsteem, mis tuppa teada annab, kui midagi toimumas. Edasi mõtleb igaüks ise...
Pildistamise korral pole muidugi rünnak õigustatud.:mad:


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 13.01.09 09:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krssvaid nagu ajaloost teada, riik on seda turvalisem, mida rohkem on inimestel relvi kodus.


jajah, soome viimase aja juhtumised on väga hea näide.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 13.01.09 09:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Mina küll nii ei arva, et "ärgem jumala eest kaabakaid ründame, saavad veel haiget". Inimene võib oma peret ja vara vabalt kaitsta(ka relvaga) ja kui ma peaks öösel enda autost kaabaka avastama, ei kõhkleks ma hetkegi talle tina andmast, paremal juhul kurikaga paar luud. Seega on hea selline süsteem, mis tuppa teada annab, kui midagi toimumas. Edasi mõtleb igaüks ise...
Pildistamise korral pole muidugi rünnak õigustatud.:mad:


Kusjuures sellise käitumise juures leiad sa end kenasti "rootsi kardinate" tagant,sest ületad vääääga räigelt enesekaitsepiire.Jutt siis eelkõige relva kasutamisest.Paar korda "asfaltile kukkumist" ilmselt kuluks talle ära küll ning siis ei tehta sulle endale ka midagi,kui sa just teda vigaseks ei löö:D


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 13.01.09 10:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: exess


Kusjuures sellise käitumise juures leiad sa end kenasti "rootsi kardinate" tagant,sest ületad vääääga räigelt enesekaitsepiire.Jutt siis eelkõige relva kasutamisest.Paar korda "asfaltile kukkumist" ilmselt kuluks talle ära küll ning siis ei tehta sulle endale ka midagi,kui sa just teda vigaseks ei löö:D


Õige asja eest mis iganes. Mul pole edaspidi vaja kellelegi CV - d esitada. Tegelt tahaks näha kohtunikku, kes reaalselt kardinate taha pistab, kui inimene on "puhas leht" ning oma vara kaitses. Kunagi oli Viljandimaal juhus, kus talunik kõmmutas maha kolm pahade mõtetega külalist ja mõisteti õigeks. Kurjategijad ei tegutseks nii naglalt, kui inimesed julgeks reaalselt oma vara kaitsta.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 13.01.09 10:39 Tsiteeri


Nojah,kui inimene tahab oma elu mingi auto pärast psse keerata,siis teda ilmselt takistada tõesti ei saa.On ka väiksemate asjades pärast elu psse keeratud.Soovitavalt siiski pätile füüsiline noomitus teha,kui kätte saab.
;)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 13.01.09 10:46 Tsiteeri


Asi ei ole minu jaoks ainult autos, vaid põhimõttes. Kui kaak saabub minu hoovile vabatahtlikult riskides kurjade plaanidega, siis saab ta ka selle, millega riskis.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 13.01.09 11:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Asi ei ole minu jaoks ainult autos, vaid põhimõttes. Kui kaak saabub minu hoovile vabatahtlikult riskides kurjade plaanidega, siis saab ta ka selle, millega riskis.


A kuidas sa saad kindel olla, et kodanik saabub sinu hoovile ilmtingimata kurjade plaanidega?:o Küllaga on teada juhtumeid kus on sisenetud võõrasse autosse või korterisse üldse mitte kurjade plaanidega.
Relva kasutamist või vägivalda seetõttu esmase abivahendina kindlasti heaks kiita ei saa, enne on tarvis ikkagi asjaolud tuvastada.
Koljat ja vanjat peaks korrale kutsuma ikkagi selleks ettenähtud asutused alustades miilitsast ja prokuratuurist ning lõpetades kohtusüsteemiga. Kohus töötab meil hästi aga paraku need kohtueelsed struktuurid on väga nõrgad.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 13.01.09 11:08 Tsiteeri


mul on maja hoovis 2 päevaga 2 väravalukku ära lõhutud, keskmine maase minev raudlatt suudeti ka kuidagimoodi ära murda:mad:
täpselt selline tunne, et kellegile käib väga pinda kinnise hoovi mõte.

lähen sõidan nüüd k-rautasse, ehk leiab sealt mingi vähe toekama luku mis mõne päeva kauem vastu peaks.

edit: kas keegi oskab soovitada kust koodiga tabalukku leiaks, või on kellegil seda ehk müüa? k-rautas oli samasugune lukk, mis täna juba ära lõhuti


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jyricen
huviline

Avatar


Registreerunud 05.12.08
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 13.01.09 14:01 Tsiteeri


Mul on pahaliste tõrjumiseks autos kummunui, löönud otseselt ei ole kedagi, sest juba näitamise peale on kurjamid eemale tõmmanud. Ega omakohus õige ei ole, aga kui olla seadusekuulekas ja saada peksa seni kui politseid ootad või ise natuke enda eest seista siis mai tea...seisaks juba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 13.01.09 15:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jyricen
Mul on pahaliste tõrjumiseks autos kummunui, löönud otseselt ei ole kedagi, sest juba näitamise peale on kurjamid eemale tõmmanud. Ega omakohus õige ei ole, aga kui olla seadusekuulekas ja saada peksa seni kui politseid ootad või ise natuke enda eest seista siis mai tea...seisaks juba.

100% kindel pole, aga spetsiaalne kumminui peaks olema tsiviilkäibes (loe eraisiku omanduses) keelatud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 13.01.09 16:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Asi ei ole minu jaoks ainult autos, vaid põhimõttes. Kui kaak saabub minu hoovile vabatahtlikult riskides kurjade plaanidega, siis saab ta ka selle, millega riskis.


A kuidas sa saad kindel olla, et kodanik saabub sinu hoovile ilmtingimata kurjade plaanidega?:o Küllaga on teada juhtumeid kus on sisenetud võõrasse autosse või korterisse üldse mitte kurjade plaanidega.
Relva kasutamist või vägivalda seetõttu esmase abivahendina kindlasti heaks kiita ei saa, enne on tarvis ikkagi asjaolud tuvastada.
Koljat ja vanjat peaks korrale kutsuma ikkagi selleks ettenähtud asutused alustades miilitsast ja prokuratuurist ning lõpetades kohtusüsteemiga. Kohus töötab meil hästi aga paraku need kohtueelsed struktuurid on väga nõrgad.

See "hoovis" on piltlikult õeldud. Siin kehtib ikka reegel, et "üheksa korda mõõda ja üks kord lõika", mitte vastupidi.
Enamus inimesi on siiski heatahtlikud ja öösel auto kapotil ukerdav joodik ei pea ka kartma :D.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 13.01.09 19:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
Tsitaat:
Algselt postitas: krssvaid nagu ajaloost teada, riik on seda turvalisem, mida rohkem on inimestel relvi kodus.

jajah, soome viimase aja juhtumised on väga hea näide.

See ei ole tõesti naljakas. Mõne üksiku idioodi pärast piiratakse kogu rahva õigusi. Just see "igal mehel sõjavarustus kodus" tagas selle, et neist ei saanud osake NSVL-st ja mine tea, võibolla on selles oma osa ka vargustevaba ühiskonna kujunemisel, mh ka relv tekitas alateadliku respekti igasuguse vara omaniku vastu ja seda ei mindud näppima.
Tsitaat:
100% kindel pole, aga spetsiaalne kumminui peaks olema tsiviilkäibes (loe eraisiku omanduses) keelatud

Spinning ja pika teraga fileerimisnuga on täiesti legaalsed, samuti kummikattega pikavarreline rattavõti. Inimene, kes ei austa kirjutatud ja kirjutamata seadusi, teda ei pea austama ka mina ning tõesti ei kavatse esimese asjana ennast tutvustama minna. Pigem soovitus, kui lähed kere peale andma, tõmba commandomüts pähe ja las ta siis pärast nuputab, kelle peale avaldust kirjutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 13.01.09 19:22 Tsiteeri


Väga veriseks on kaasklubilised läinud, kas pole ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Memphisc
huviline



Registreerunud 21.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.09 11:50 Tsiteeri


Kuidas BEAR - LOCK i vasupidavus on? On vargal seda kerge maha saada? St.kas on ka rotitud autosid millel see peal on olnud?


We're drifting slow through the snow on 5th Avenue..
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 15.01.09 12:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Memphisc
Kuidas BEAR - LOCK i vasupidavus on? On vargal seda kerge maha saada? St.kas on ka rotitud autosid millel see peal on olnud?


Ma olen kunagi sinna katte alla piilunud ja mehhaaniliselt teda eemaldada oskaks ise ainult relakaga. Mingi kõvema võtmega luku purukskeeramist ei oska kommenteerida.

Point pigem selles, et ega väljast hästi ei näe ju, et masinal bear-lock on. Varas ronib sisse küll aga kõiki tööriistu ikka kaasas pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.09 17:51 Tsiteeri


Täna õhtul 17.00 ajal avastasin Nõmmel,Mai tänaval,et keegi on mu autossse sisse vahtinud mingil põhjusel.Auto oli üleni lumine,ainult juhiaken oli keskelt puhtaks tõmmatud.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
trix
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2,6

postitati 15.01.09 18:44 Tsiteeri


Krt, te hirmutati siin sellise jutuga, et ei julge autoga enam Tallinnasse tullagi.
Aga üldiselt, võiks niiöelda naabrivalvet teha, et mitte ainult enda autot silmas pidada vaid kui ikka on näha, et selline kahtlane tegevus kellegi auto ümber on, siis ka minna ja "auto" vastu huvi üles näidata.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 19.01.09 20:51 Tsiteeri


Seda autosse piilumist ja uuristamist olen täheldasin siis seda kui sai väheke edevam liikur ostetud, vana käru ei huvitanud kedagi , oli veel liikumis andur ka küljes mis ehmatas mööda tuterdavaid penskareid korralikult.
Vahepeal ajas nagu täiega närvi need venelased kes ümber õhtu täispeaga tuterdasid ja räuskasid ja vahtisid. Ükskord sattusin peale kuidas õhtul 11-12 ajal kaks dressides vana tuntsid huvi vist velgede vastu jalutasid ümber auto ja uurisid velgi uudisimulikult. Aga ükspäev sai siiber ja sai auto majataha kinnisesse valgustatud parklasse, kus auto paremini endale nähtaval ja iga mats ei saa autot ligidalt uuristama. Mitte, et midagi väga uurida oleks aga vähe rahulikum ikka.


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Põder
huviline



Registreerunud 04.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Impreza GT 555

postitati 22.01.09 07:10 Tsiteeri


Kuna ilmselt praeguste aegadega hakkab neid auto vargaid kes soome ehitajaks läksid tagasi tulema ja kuna A4 on umbes samas hinnas kui 80 kui neid varastati tagasi müümiseks siis otsustasin enda autole sellise asja paigaldada Secure 2 way ( külma ilmaga toast käima panemine on ka hea funktsioon) ja tuleb ka kasko. Ei sooviks hommikul tühja parkimiskohta leida sealt kuhu õhtul auto sai pandud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raxi
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.09 10:49 Tsiteeri


Ega ja tea kas julgeb enam päälinna tulla. Omal oli juhus, nüüd nädalat kaks tagasi keegi kurjam oli mul audil tagumise piduritule tuuri pand luugi seest:mad:. Aga õnnetu võis olla mehe üllatus kui ta hiljem avastas et tuli ei olnud enam pikemat aega töökorras:D (kõvast oksudeerunud). Omal oli juba ammu uus tellitud niiet pääsesin lihtsalt. Jäi ainult paigaldamis rõõm.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 26.01.09 14:01 Tsiteeri


Paistab et allkõnelejad elavad tegelikest seadustest väga kaugel kui tahad enda elu lihtsamalt eleda siis ära varast, pätti näpuotsaga puutu sest kui see jobu otsustab avalduse teha siis saad nii ehk naa krimasja kaela. Mul nimelt juhtus aastag kas korda nii nüüd olen kriminaalkorras karistatud kaks korda plus advokaadid kohtukulud trahvid ja muud mugavused üle 60k eeki kokku. Mind isikliku elu segavad need krim karistused küll väga, on palju lihtsaid asju mida ma enam teha ei saa.

Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Mina küll nii ei arva, et "ärgem jumala eest kaabakaid ründame, saavad veel haiget". Inimene võib oma peret ja vara vabalt kaitsta(ka relvaga) ja kui ma peaks öösel enda autost kaabaka avastama, ei kõhkleks ma hetkegi talle tina andmast, paremal juhul kurikaga paar luud. Seega on hea selline süsteem, mis tuppa teada annab, kui midagi toimumas. Edasi mõtleb igaüks ise...
Pildistamise korral pole muidugi rünnak õigustatud.:mad:


Kusjuures sellise käitumise juures leiad sa end kenasti "rootsi kardinate" tagant,sest ületad vääääga räigelt enesekaitsepiire.Jutt siis eelkõige relva kasutamisest.Paar korda "asfaltile kukkumist" ilmselt kuluks talle ära küll ning siis ei tehta sulle endale ka midagi,kui sa just teda vigaseks ei löö:D



Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.2% - SQL: 48.8%]