Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kas tõesti audi a8 puudub suunatule kang? Tundub et 974 azd nr audil olid need puudu. (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 5566)
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 16.12.08 20:01


Üldiselt selle teema võiks lukku panna.
Järgmine kord kui liikluses midagi ei meeldi siis sõitke järgi ja tehke näost näkku asjad selgeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 16.12.08 22:04


Sellel autol oli siis suunatule `kang` olemas, kui ta Itaaliast Eestisse jõudis.

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.


neiu25 on viimase nädala jooksul juba teine siin foorumis lärmi lööv kodanik, kellele on väidetavalt liiga tehtud vms.
Kas tõesti millegi muuga ei ole oma aega sisustada, kui halada selle üle, et sõitis ükskord mööda teed Audi A8. Sõitis, tavaliselt näitas suunda. Aga näe siis, kui minust ühe korra mööda sõitis, siis ei näidanud.

Saan aru, et inimesed suures majanduslanguse tuhinas tahavad oma stressi kuskil maandada, aga kas seda poleks õigem teha mitte sr.org foorumis, delfis või hoopiski spordisaalis?

Ehk adminidele idee, et enne, kui pole möödunud 24h regamisest, ei saa postitusi teha? Selle ajaga inimene juba unustab, milleks ta siia ennast regas ning jääb ära hulk delfi stiilis poste.

PS! Ületan vahest lubatud kiirust, unustan turvavöö peale panna, jätan vahest ka suunatule näitamata. And then?


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.12.08 09:55


Mina arvan, et Eesti tavalisel maanteel (mõlemas suunas üks sõidurida), on möödasõitu lõpetades ja oma sõidurajale tagasi minnes täiesti mõttetu suunda näidata. Kuhu kurat ma siis veel lähen? Ma ei sõida ju mööda ja ei keera täie laksuga paremale kõrvalteele. Loomulikult on teine lugu linnas või maanteel, kus on mitu rada ühes suunas. Asja tuleks ikka mõistusega võtta ja kes ei oska, ajagu LE-st näpuga järge, ning tehku veel paar sellist teemat.
Keegi neiuke on saunas kuulnud ütlemist, et "audidel pole suuna kangi", nüüd arvas, et oleks lahe ja paneks ära.
Lame.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 20.12.08 09:24


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Mina arvan, et Eesti tavalisel maanteel (mõlemas suunas üks sõidurida), on möödasõitu lõpetades ja oma sõidurajale tagasi minnes täiesti mõttetu suunda näidata. Kuhu kurat ma siis veel lähen? Ma ei sõida ju mööda ja ei keera täie laksuga paremale kõrvalteele. Loomulikult on teine lugu linnas või maanteel, kus on mitu rada ühes suunas. Asja tuleks ikka mõistusega võtta ja kes ei oska, ajagu LE-st näpuga järge, ning tehku veel paar sellist teemat.
Keegi neiuke on saunas kuulnud ütlemist, et "audidel pole suuna kangi", nüüd arvas, et oleks lahe ja paneks ära.
Lame.


Ise oled lame. Suuna näitamine on elementaarne liiklusviisakus....sinu mätta otsast paistab, et täiesti mõtetu on ka päeva ajal lähitule pirne kulutada, kuigi vastutulevat autot on palju parem tuledega märgata. Maanteel nagu ülilihtne ju enne tagasireastumist kergelt suunakangi puudutada...ei tohiks nagu tükki küljest võtta.

97% juhtudel näitan alati suunda...tondi ringteedel ei jõua seda kangi koguaeg tõmmata.

Häid jõule!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 20.12.08 11:00


OT:
Tsitaat:

...tondi ringteedel ei jõua seda kangi koguaeg tõmmata.

sellisel juhul läbi ringid ohutuledega!;)
teine asi on see,et vöid küll 97% seda kangi kasutada,iseasi kuidas sa seda teed.(Ja suunda ei ole mõtet näidata pöörde keskel, selle sooritamise ajal - no mis mõtet sel enam on)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 20.12.08 11:46


Tsitaat:
Algselt postitas: mihkel

.sinu mätta otsast paistab, et täiesti mõtetu on ka päeva ajal lähitule pirne kulutada, kuigi vastutulevat autot on palju parem tuledega märgata


Väga paljudes riikides ei ole päevasel ajal tuledega sõitmine kohustuslik. Ka Eestis ei ole kogu aeg selline asi kohustuslik olnud. Selle mõttekus ei ole seega sugugi üheselt tõestatud.
Aga asjast enesest - vastik on lihtsalt seesugune üldistamine "kõik aakaheksa omanikud on ebaviisakad mölakad". Kui mõnele on Tondi ringidel suunatule näitamine ebaoluline, siis teisele möödasõidul. Tulemus on sama, liikluskuulekus on selektiivne. Pada ja katel.

PS.
Mõttetu kirjutatakse jätkuvalt kahe t-ga keskel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 20.12.08 13:48


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
mölakad". Kui mõnele on Tondi ringidel suunatule näitamine ebaoluline, siis teisele möödasõidul. Tulemus on sama, liikluskuulekus on selektiivne. Pada ja katel.

PS.
Mõttetu kirjutatakse jätkuvalt kahe t-ga keskel.


Millise koha pealt loeb härra välja, et tondi ringidel suuna näitamine on ebaoluline? See, et seal alati seda ei tee on pigem selle tänava iseärasuses, mis muudab roolis olemise pigem võimlemiseks. Ma ei tunne selle üle uhkust, kuid selles olen küll väga kindel, et suunatuli plingib minu autol rohkem kui enamusel....seda ka parklates manööverdades, mis paljude jaoks uskumatu võib olla.

P.S edaspidi luban mitte kunagi kirjutada mõttetu 1 t-ga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 20.12.08 16:04


OT jätkuks, mina ka ei näita ringidel ega mujal suunda 98% ajast kui ma sõidan öösel värske lumega linnapeal. so what :D

teemasse - maanteemöödasõitude kohapealt - pahatihti ei näita ise ka suunda kui pole kellelegi seda nagu mõttega näidata, ma ei reastu tagasi 1m teise auto ette ju :D enamik suunanäitamisi maanteel toimuvad pigem ohudega peale möödasõitu või kui keegi minust mööda sõita tahab siis näitan ka suunda vastavalt etiketile...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 20.12.08 16:13


kisub mõnusalt "liiklushuligaan audi roolis" teemaks :)


http://www.funnyforumpics.com/forums/This-Thread-Delivers/1/ike_where_this_thread_is_going-vi.jpg


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.08 16:24


Ma saan aru küll, et jõulueelsed ummikud ajavad nii närvi, et tekib soov siis sõna võtta. Teema edasisel arendusel ei näe mõtet. Liikluskultuuri teemadel on siin varemgi sõna võetud, kohati tunduvalt asjalikumalt.

Võtkem rahulikut! :)


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.1% - SQL: 71.9%]