Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Küsimused seoses A6 C5 xenon esituledega (Vastuseid: 45 | Vaatamisi: 7777)
jk.
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1990 Audi 80 B3 66kW

postitati 10.11.08 23:52 Tsiteeri


Nii mul luubid mikimaalt kohale jõudnud ja ühel tulel vahetatud ka nüüdseks. Varsti koostan mingi DIY sarnase teema ka kogu protsessi kohta, aga seniks väike shokiteraapia C5 omanikele.
On väga suur tõenäosus, et teie tule reflektorid näevad välja täpselt sellised nagu see parempoolne :D

http://img221.imageshack.us/img221/5967/img2526dd1.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 11.11.08 06:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jk.
Nii mul luubid mikimaalt kohale jõudnud ja ühel tulel vahetatud ka nüüdseks. Varsti koostan mingi DIY sarnase teema ka kogu protsessi kohta, aga seniks väike shokiteraapia C5 omanikele.
On väga suur tõenäosus, et teie tule reflektorid näevad välja täpselt sellised nagu see parempoolne

Justnimelt, minu omad olid ka sarnased. Selline reflektor ei saa ju ometi hästi näidata, olgu mistahes pirn seal taga.
Loodan täna oma katseeksemplarid kätte saada, kindlasti panen ka pildi siia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 11.11.08 09:35 Tsiteeri


Ootan huviga loomkaitseid kah. Hea oleks kõrvuti näha vana ja uut projektorit.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 12.11.08 06:48 Tsiteeri


Reflektorid nüüd käes, tulemus täitsa normaalne.
Kahjuks pole võrdluseks hetkel vana kõrvale panna, aga ülevalpool vanast pilt täitsa olemas. Eks õige pildi saab siis kui külge pandud, kuid kindlalt on need kordades paremad kui mustaks põlenud vanad.
http://static1.album.ee/files/717/84/orig_17946137_cVwc.jpg
http://static1.album.ee/files/717/84/orig_17946141_mPSC.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 12.11.08 07:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Reflektorid nüüd käes, tulemus täitsa normaalne.
Kahjuks pole võrdluseks hetkel vana kõrvale panna, aga ülevalpool vanast pilt täitsa olemas. Eks õige pildi saab siis kui külge pandud, kuid kindlalt on need kordades paremad kui mustaks põlenud vanad.
http://static1.album.ee/files/717/84/orig_17946137_cVwc.jpg


Kust sa need reflektorid soetasid endale ja mis nad maksid?
Mul endal sama jama, et ei taha esituled eriti näidata.Võib-olla on mul ka reflektorid peetis.
Ma ise vist alustuseks lähen seda teed, et soetan uued pirnid sest praegused pirnid julgen arvata, et on juba 6a vanad


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 12.11.08 07:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Kust sa need reflektorid soetasid endale ja mis nad maksid?
Mul endal sama jama, et ei taha esituled eriti näidata.Võib-olla on mul ka reflektorid peetis.
Ma ise vist alustuseks lähen seda teed, et soetan uued pirnid sest praegused pirnid julgen arvata, et on juba 6a vanad

Nagu eelpool öeldud, on need sõbralt saadud prooviks.
Midagi ei maksnud, värvimine maksis küll paar sotti, kuid see on "proovihind". Aega läheb värvimiseks ikka vähemalt viis päeva.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 12.11.08 09:55 Tsiteeri


Kas sa seda pinda oled lähemalt ka uurinud? Et kas ta lakib asja pärast autolakiga üle? Et põhimõtselt näpuga näperdades eriti midagi ei juhtu?

Või kui teip peale panna, et siis ära võttes ei tule koos kroomiga maha? Päris kroom näiteks tuleb, eriti eduliselt plastmassi pealt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 12.11.08 12:56 Tsiteeri


Lakki peale ei lastud ja näpuga puutuda ei soovitatud.
Kui aega saan võtan tuled eest ja kruvin külge. Mingi aja möödudes vaatan kuidas on kuuma kannatanud. Muud varianti ei näe eriti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 12.11.08 15:15 Tsiteeri


Ma siis installisin endale täna ette uued Osram Xenarc pirnid
Ja ma saingi nägemise tagasi. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 18.11.08 07:12 Tsiteeri


Nüüd on reflektorid vahetatud, luubid läikima löödud ja esiklaasid puhtaks pestud nii seest kui väljast. Kaugtuledesse läksid Osrami Nightbreakerid (H7). Tulemus on väga hea, elu ikka palju valgem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 20.04.09 11:19 Tsiteeri


Jann... kuidas värvimise tulemus on, oled kiiganud?
(Mul kipitab ka idee lasta värvida reflektoreid), kui just ei popsa sobival hetkel uute reflektorite müügikuulutust pinnale kuskilt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 20.04.09 12:00 Tsiteeri


Kui võimalus siis ma kaaluks plasti kroomimist. Eestis vist seda ei tehta kahjuks. Igatahes tulemus peaks kindlasti parem jääma. See värv ilmselt on parem küll kui see vana reflektor kuid ta pole siiski nii hea kui originaal.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 20.04.09 12:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Jann... kuidas värvimise tulemus on, oled kiiganud?
(Mul kipitab ka idee lasta värvida reflektoreid), kui just ei popsa sobival hetkel uute reflektorite müügikuulutust pinnale kuskilt.


Lahti ei ole uuesti kiskunud, et vaadata vastupidavust, kuna klaasid sai läbipaistva silikooniga ette kleebitud. Seda juba naljalt lahti ei "sulata", kui just väga vaja pole.
Nähtavus pole halvemaks muutunud, seega eeldan, et talvega pole midagi hullu juhtunud selle värviga. Kui uuesti peaks sama asja tegema, siis uuriks, kas kuskil keegi päris kroomimist ka teha saab, et peegelpindu saavutada. Värvimine päris peeglit ei anna siiski. Üks variant on osta mingid suva järelturu tuled ning reflektorid välja vahetada. Asjaga on pointi tegeleda, kuna üks uus orig. esituli maksab minu autole näiteks u. 11K. Aru ma ei saa, miks ei võiks Hella neid reflektoreid eraldi müüa.:mad:

PS. Laur jõudis ette :P


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 20.04.09 12:38 Tsiteeri


Järelturu reflektorissse mul usku ei ole... nende kuju ja kestvus peaks suhtarvuna väljenduma ka hinnas (olen proovinud 1 itaalia margi puhul järelturu kaupa ja see oli märgavatavlt nõrgem, kui päevinäinud originaal), lisaks ei ole c5 D2S osas järelturul erilist trügimist.

Samas, peale uute philipsi d2s-de sisseasetamist muutus pilt positiivsuse suunas - reflektor ei ole ilmselt eriti kurvas seisus. Kaugtuled said omale sisse nightbrakerid ja muutusid ka üsna pädevateks... järg jõuab ka udukateni peagi (hetkel ei ole erilist motti külmas hambaid plagistades muru peal istudes neid lahata).


Kellel on huvi võib kingiks saada veidi kasutatud järelturu d2s pirnid ! (paremad kindlasti kui elu lõppfaasis searoosad tuled)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 21.04.09 10:32 Tsiteeri


Kas kellelgi on infot OÜ Vaakumkroom tegevuse kohta. Kuskil Jõhvi kandis peaks asuma. Siin on näide nende tööst, tegu küll Saabi reflektoriga, mis on samuti plastikust vms. http://nagi.ee/photos/olaviv/5802319/in-set/83893/
Kui kellegil on infot kroomimise kohta, siis oleks teretulnud, kuna ühed tuhmid C5 xenonite reflektorid ootavad tegemist.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 21.04.09 10:40 Tsiteeri


Pildi järgi paistab, et päris über hea kvaliteediga ei ole tegu või mis? Tükke paistab palju ja pind tundub kuidagi kergelt apelsinikoores. Või on asi ainult minus?

Üks asi on kroomimine, teine tase on juba kvaliteetne kroom. Kui ta jääb samale tasemele B osa tuledega siis kah nagu väga hästi ei ole või mis :P Et kui teha siis juba ideaalselt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 21.04.09 12:07 Tsiteeri


Ma arvan, et seal on tegemist kehvasti puhastatud pinnaga. Tegin just need kroomimist ootavad reflektorid White spiritiga vanast kroomist seest puhtaks ning jäi ideaalne musta värvi sile läikiv pind. Kroomikiht peaks ju kinnituma ühtlaselt, niipalju kui ma sellest tehnoloogiast aru saan.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 21.04.09 16:40 Tsiteeri


Hoia lugejad kursis tulemustega:

1. töö lõppkvaliteet;
2. tööks kulunud aeg;
3. rahaline väljund mis kulus seoses kroomimisega;
4. oma emotsionaalne kokkuvõte üritusest.

Ette tänades ja tulemusi oodates!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 22.04.09 06:15 Tsiteeri


OÜ Vaakumkroom saatis mulle eile sellise vastuse:

Tere.

Hetkel meie tootmine seisab tellimuste puudumise tõttu.
Millal töö uuesti käima läheb on hetkel raske ennustada.
Mis materjalist Teie reflektorid on? Meie teeme ainult mitteelektrijuhte (plast, alumiinium jne.)
Kui teie reflektorid on plekist, siis leiame võib olla teise lahenduse.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 22.04.09 07:41 Tsiteeri


Tartus Tarkon tegeleb ka kroomimise ja nikeldamisega, kuid ma ei oska öelda, kas nad plasti ka kroomivad.
tel: +3727468821


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
layri
huviline



Registreerunud 04.04.07
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kawasaki ZX10R -06a.

postitati 22.04.09 09:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Tartus Tarkon tegeleb ka kroomimise ja nikeldamisega, kuid ma ei oska öelda, kas nad plasti ka kroomivad.
tel: +3727468821


Tarkonis seda teha ei saa! (töötan ise seal ja tean täpselt)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.7% - SQL: 61.3%]