Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Saadaks ka tervitusi ühe rohelise juhile... (Vastuseid: 36 | Vaatamisi: 5622)
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 07.09.08 14:46 Tsiteeri


Kui rääkida jalgrattaspordist siis ma ei saa aru mida krt nad vinguvad, et neid alla aetakse kui nad mntl sõidavad. Aga nad krt ei tule sellepeale või ei taha aru saada, et kõrvuti ei või sõita mitmekesi. Jubedalt ajab marru see kui sa pead mntl hoo maha võtma mingite velokate pärast kuna pool minu sõidusuunda on täis neid tallapresse ja vastu tuleb ka teine liikur. Kõik oleks OK kui nad sõidaks rivis üksteise järgi. Siis nad üldiselt ei tohiks enam kellelegile ette jääda.


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hookus
huviline

Avatar


Registreerunud 19.07.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi TT Quattro (165kw)

postitati 07.09.08 17:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kenwood
Kui rääkida jalgrattaspordist siis ma ei saa aru mida krt nad vinguvad, et neid alla aetakse kui nad mntl sõidavad. Aga nad krt ei tule sellepeale või ei taha aru saada, et kõrvuti ei või sõita mitmekesi. Jubedalt ajab marru see kui sa pead mntl hoo maha võtma mingite velokate pärast kuna pool minu sõidusuunda on täis neid tallapresse ja vastu tuleb ka teine liikur. Kõik oleks OK kui nad sõidaks rivis üksteise järgi. Siis nad üldiselt ei tohiks enam kellelegile ette jääda.


probleemiks on mis? Ei suuda talda pedaalilt maha tõsta või on kütus nii kalliks läinud, et ei kannata enam kiirendada?
Närvihaiged juhid on hoopis 100x ohtlikumad kui hästi märgistatud ratturid.
PS! viimane lause ei olnud Kenwood´i pihta! (loodetavasti)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 07.09.08 18:28 Tsiteeri


Jh mul ei ole raske jalga gaasilt maha võtta aga ma juhin tähelepanu eeskirjale kus ei tohi rattastega kõrvuti sõita mntl. Seega ei tohiks neil mingit kobinat olla sellekohta kui nad jäevad sellise pundiga sõites alla. Huvitav vähemalt mina pole veel kuulnud et meie härra politseinikud oleksid neid sellise kuriteo eest karistanud?


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 07.09.08 19:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kenwood
Jh mul ei ole raske jalga gaasilt maha võtta aga ma juhin tähelepanu eeskirjale kus ei tohi rattastega kõrvuti sõita mntl. Seega ei tohiks neil mingit kobinat olla sellekohta kui nad jäevad sellise pundiga sõites alla. Huvitav vähemalt mina pole veel kuulnud et meie härra politseinikud oleksid neid sellise kuriteo eest karistanud?


Misajast ei tohi mitmekesi kõrvuti sõita?:o Ehk Sa peaksid autokooli uuesti minema?
Omaette teema on see, et normaalne ja enesest ning teistest hooliv jalgrattur lihtsalt ei sõida mitte kunagi keset teed.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 07.09.08 19:26 Tsiteeri


ei ole jah sellist reeglit kirjas mitte isegi L-E-s.iseasi muidugi suusönaline reegel-kirjutamata reegel.

Lisanõuded jalgratturile ja mopeedijuhile

§ 229. Mopeedijuht peab olema vähemalt 14-aastane, jalgrattur sõiduteel sõites vähemalt 10 aastat vana. Õuealal jalgratturi vanuse alammäär ei kehti.

§ 230. 10–15-aastasel jalgratturil ja 14–15-aastasel mopeedijuhil peab mujal kui õuealal olema kaasas käesoleva määruse ja ohutu sõidu võtete tundmist tõendav tunnistus.

§ 231. Mopeedijuhil ja tema sõiduki sõitjal peab olema peas kaitsekiiver.

§ 232. Jalgrattal peab olema:1) töökorras pidur ja signaalkell;2) vähemalt ühe ratta mõlemal küljel kollane helkur;3) pimeda ajal või halva nähtavuse korral sõites ees valge ja taga punane tuli või viimast asendav punane helkur.

§ 233. Mopeedi tehnoseisund peab vastama valmistaja nõuetele. Mopeedil peab sõites ees põlema valge tuli.

§ 234. Jalgratta ja mopeediga peab sõitma jalgrattateel, selle puudumisel sõidutee äärmisel parempoolsel rajal, välja arvatud käesoleva määruse § 97 kohase manöövri ajal. Jalgrattaga võib sõita ka teepeenral, kui see on selleks kõlblik, ohustamata jalakäijat.

§ 235. Kui teel on omaette jalgrattatee ja tee reguleerimata ristumiskoht, peavad jalgrattur ja mopeedijuht andma teed teel liiklejale, kui teeandmise kohustus pole liikluskorraldusvahenditega seatud teisiti.

§ 236. Jalgrattur ja mopeedijuht ei tohi:1) sõita kõnniteel; piirang ei kehti alla 10-aastase jalgratturi kohta;2) sõita juhtrauast käega kinni hoidmata (mopeedijuht peab juhtrauda hoidma mõlema käega, välja arvatud käega hoiatusmärguandmise ajal);3) lasta ennast vedada teise sõidukiga;4) vedada esemeid, mis takistavad juhtimist või tekitavad ohtu teistele liiklejatele;5) pukseerida haagist, mis ei ole selleks valmistatud;6) sõidutada sõitjat, kes ei istu kindlal istmel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 07.09.08 19:33 Tsiteeri


Ma olen miski pärast seisukohal ja autokoolist meeldajäänud, et ei tohi kõrvuti sõita samas sõidusuunas liikuval rajal. Ja see tundub ka väga normaalne minuarust. Pead pakule ei paneks aga ikkagi jäeks oma seisukoha juurde.

Edit: Otsisin LE sellist kohta mis sellest räägiks aga ei leindnud seega ei oskagi hetkel vist mingit tõestavat argumenti esile tuua kuid ma tegelen sellega. :P


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 07.09.08 20:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kenwood
Ma olen miski pärast seisukohal ja autokoolist meeldajäänud, et ei tohi kõrvuti sõita samas sõidusuunas liikuval rajal. Ja see tundub ka väga normaalne minuarust. Pead pakule ei paneks aga ikkagi jäeks oma seisukoha juurde.

Edit: Otsisin LE sellist kohta mis sellest räägiks aga ei leindnud seega ei oskagi hetkel vist mingit tõestavat argumenti esile tuua kuid ma tegelen sellega. :P

Jalgratturite kohta, nagu mis iganes sõidukite kohta kehtib seesamune sõiduradade kohta käiv reegel, st sõidurada on tee pärisuuna pikiriba mille laius on piisav sõiduki liikumiseks, st maanteel mahuks vabalt ka 8 ratturit kõrvuti sõitma ning see oleks täiesti legaalne.:D
Sel ajal kui mina autokoolis käisin oli tõesti jalgratturitel keelatud kaugemal kui meeter tee parempoolsest servast sõita, kuid vahepeal on liikluseeskirjad asendunud liikluseeskirjaga ning ka kriminaalkoodeks ei kehti enam.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 08.09.08 07:36 Tsiteeri


Hetkel paistab, et minu teadmised vedasid alt mind seekord, [roppus].:P Aga krt mingit väidet mis keelaks või lubaks ma ikkagi ei leidnud. Peaks kuhugi järelepärimise saatma.

Ainuke mis suudeti leida oli selline punkt aga see ei räägi sõitmisest.

§142. Asula sõiduteel tohib sõidukeid peatada või parkida ühes reas, haagiseta kaherattalisi mootorrattaid, jalgrattaid ja mopeede kõrvuti kahes reas, kusjuures sõiduki pikitelg peab olema rööpne sõiduteeäärega ja takistuse puudumisel ei tohi sõiduk olla kaugemal kui 0,2 m sõiduteeäärest. Nõue ei kehti sõidukite kohta, mis on pargitud käesoleva määruse punkti § 143 kohaselt.

Aga kui nad mntl trenni teevad, kas neil mingit märgistatud saateautot ei peaks olema?


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 08.09.08 08:53 Tsiteeri


Inimesed...miks te oletate? www.riigiteataja.ee ja lugege. Pole vaja miskit välja mõelda.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tegelane5
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Harju Maakond
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.08 11:01 Tsiteeri


Toyota mehed ka nüüd pildil:
http://www.reporter.ee/2008/10/23/maanteel-teineteist-kiusanud-juhtide-tuli-lahutas-politsei/
BMWga kodanikke niisugust pederastiat küll harrastamas pole näinud!? Minumeelest hullemat asja kui möödasõitja "katmine" pole olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 25.10.08 11:27 Tsiteeri


Tsitaat:

BMWga kodanikke niisugust pederastiat küll harrastamas pole näinud!? Minumeelest hullemat asja kui möödasõitja "katmine" pole olemas.


sellist asja korraldatakse reede/pühapäeva öhtuti Tallinn-Viljandi mnt-l suht sageli.
on olnud olukordi,kus minust on tehtud lausa möödasöitu mölemalt poolt(üks vasakult ja teine :o mööda teepeenart paremalt ) ja seda arvatavasti sellepärast,et teineteist"katta".

Tervitused ka ühele rohelisele juhile!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 25.10.08 12:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tegelane5
Minumeelest hullemat asja kui möödasõitja "katmine" pole olemas.

kujutan ette, et mõni vähe lühema kannatusega rekkajuht oleks selle toybota lihtsalt kraavi surunud


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.5% - SQL: 70.5%]