Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Tervitused rohelise A3 juhile (Vastuseid: 81 | Vaatamisi: 12141)
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 31.07.08 07:54


Huvitav kust te seda välja loete, et ma persses istujaid õigustan?
Pigem halvustasin neid maailmaparandajaid, kes liikluses iga hinnaga enda arusaamad maksma panevad.
piduritulega ilma pidurdamiseta "hoiatamine" on ok, aga esimesest postist oli ilusti võimalik välja lugeda, et kodanik oma A3'ga soovis teha möödasõitu, ehk siis tegemist polnud mingi bensiini säästu vms eesmärgiga pamprispassimisega...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lohe
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4 motion 1,9TDI 96kw; Audi 80 B4 2.0 85kw

postitati 31.07.08 08:02


Tsitaat:
Algselt postitas: mth

mina tagumikus sõites ei sega kellegi sõitmist, keera oma peeglid taevast vaatama kui objektid peeglites häirivad.


Sellest lugesin. Vabandused kui valesti aru sain.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.07.08 08:17


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Mina "hoiatan" samuti. Lisan veel niipalju, et kui sa näed ,et sa ei saa mööduda niipea, siis ei pea sa sõitma mul konksu otsas. Hoia pikivahet ja kiirenda siis mööda, kui tee vaba. Ja kui autol kiirendus olematu, siis see pole vabanduseks. Nii ka päris ei saa ju. Selle ajaga, mis te konksus istute võib paljutki juhtuda.

Ma lisaks veel, et kiirendusvõimeta autod ei ripu kunagi 1 autopikkuse kaugusel sabas. Neil on vaja vähemalt 100m, et hoog üles saada ja siis vaba tee ja nähtavuse korral möödajõudmist üritada. Kogetud kunagi 51 kW vabalthingava diisel-Granada'ga Eesti tuuril. :P

Ma saan lohe olukorrast täiesti aru. Mina näitan ka pikka aega liiga lähedal 1-2 autopikkuse kaugusel sabas tolknejatele piduritulesid. Eriti öösel. Sisemine peegel on küll öises maanteeasendis, kuid ikkagi häirib. Tee kõrvale ma selliste idiootide pärast küll võtma ei hakka, kuna ma sõidan ise tavaliselt vähemalt lubatud või siis + 10-20 kiirusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 31.07.08 08:22


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
Huvitav kust te seda välja loete, et ma persses istujaid õigustan?
Pigem halvustasin neid maailmaparandajaid, kes liikluses iga hinnaga enda arusaamad maksma panevad.
piduritulega ilma pidurdamiseta "hoiatamine" on ok, aga esimesest postist oli ilusti võimalik välja lugeda, et kodanik oma A3'ga soovis teha möödasõitu, ehk siis tegemist polnud mingi bensiini säästu vms eesmärgiga pamprispassimisega...


Millest sa eeldad,et A3 soovis möödasõitu teha?Sa pole vist seal kandis sõitnud?Seal polegi sellist kiirust lubatud,ehk siis 90,ning niigi sõideti+10
Ja see nn hoiatamine normaalsele inimesele peaks ütlema,et sõida mööda või hoia vahet...


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.08 09:13


Niih, ütlen ka paar sõna. Korduvalt on ka minul olnud juhtumeid, kus mõni tegelane sõidab sabas kinni. Ja seda just Tallinn-Narva trassil, kus on ühes suunas kaks sõidurada. Mis seal ikka, võtan siis kiiruse nii kaua alla, kui ta peab mööda sõitma. Samuti ei salli ma, kui pean ise kellegi taga sõitma. Tahaksin ikka võimalikke ohte võimalikult vara märgata, mitte kellegi taga pimeduses olla. Kui keegi minu peeglites passib või minu esimest vaatevälja segab, siis ma ei oma suurt ülevaadet, mis ohud võivad ees või taga valitseda. Nüüd kindlasti mõni tegelane küsib, et kas ma kardan tagant sisse jooksvat metslooma? Vat ei karda, aga mulle ei meeldi takistada sõidukeid, kelledel on tõesti kiire. Korduvalt näinud situatsioone, kus inimesed sõidavad üherealisel teel lihtsalt üksteise sabas kinni ja ei pane tähele, et viis autot taga on operatiivsõiduk. Sireeni lihtsalt pole praktiliselt üldse tuulise ilmaga kuulda. Aga sellised situatsioonid võivad maksta teie või siis teie lähedaste elusid. Mõelge sellele! Soovin teile rahulikku ja ohutut liiklemist!

Marko

PS! Agiteerivad postitused kustutasin mina ära. Rohkem neid siin näha ei soovi!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 31.07.08 09:13


Kas mingit arvepidamist pole siis kes sümboolikat saavad osta? Ehk siis kes ikkagi oli selle rohelise A3-ga liiklusjope?
Numbrialusel oli audiclub.ee või kuskil mujal?


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lohe
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4 motion 1,9TDI 96kw; Audi 80 B4 2.0 85kw

postitati 31.07.08 09:38


Tollel A3-l oli kiri suurelt tagaklaasil ja valgega. Ausalt ei pööranud tähelepanu, kas see oli sidekriipsuga või ei, sest tyyp lendas täie p___a lihtsalt eest minema. Küll aga olid sellel autol ees mingid tjuuningtuled (milledest 1 ei põlenud).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 31.07.08 09:47


Tsitaat:
Algselt postitas: lohe
Tollel A3-l oli kiri suurelt tagaklaasil ja valgega. Ausalt ei pööranud tähelepanu, kas see oli sidekriipsuga või ei, sest tyyp lendas täie p___a lihtsalt eest minema. Küll aga olid sellel autol ees mingid tjuuningtuled (milledest 1 ei põlenud).
siis ilmselt sidekriipsuga ja vene audiklubi kleba.. siinsel klubil on ainult klubilogo kuju ja värvidega klebad olnud, kui üldse..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 31.07.08 11:34


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Tsitaat:
Algselt postitas: lohe
Tollel A3-l oli kiri suurelt tagaklaasil ja valgega. Ausalt ei pööranud tähelepanu, kas see oli sidekriipsuga või ei, sest tyyp lendas täie p___a lihtsalt eest minema. Küll aga olid sellel autol ees mingid tjuuningtuled (milledest 1 ei põlenud).
siis ilmselt sidekriipsuga ja vene audiklubi kleba.. siinsel klubil on ainult klubilogo kuju ja värvidega klebad olnud, kui üldse..


No kui valge kiri siis on ilmselgelt www.Audi-Club.ee kleebisega tegu. Neid on ka kordades rohkem, kui audiclub.ee kleebisega autosid.

Nukker on see, et enamus inimesi ei tea, et meie maal mitu Audi Klubi tegutseb ning pannakse kõik ühte patta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 31.07.08 12:10


Ma sõidan ka stanges kinni , kui kahes reas sõidavad autod kõrvuti ja alla lubatud kiiruse. Ja kui ikka eest ära ei lähe siis vilgutan tulesid ka. Kui vabas vees saab lasta siis ka +10-20 km/h üle ja ma ei mäleta et kunagi keegi oleks mul stanges kinni sõitnud. Kui siis vägaväga ammu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 31.07.08 13:26


Tsitaat:
Algselt postitas: lohe
Tsitaat:
Algselt postitas: mth

mina tagumikus sõites ei sega kellegi sõitmist, keera oma peeglid taevast vaatama kui objektid peeglites häirivad.


Sellest lugesin. Vabandused kui valesti aru sain.


kui nii kontekstist välja rebida siis küll.
minu mõte ei olnud sabassõitjatele moraali lugeda (keda siin foorumis nii või naa ei ole) vaid igastugustele "hoiatajatele" ja "õpetajatele" (keda siin foorumis tundub kõvasti olevat) teada anda, et alati ei ole kõik asjad maailmas must-valged ja alati ei pruugi sinu sabassõitja sinu sabas sõita selle pärast, et sind närvi ajada ja tagant otsa sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 31.07.08 14:20


Tsitaat:
Algselt postitas: tom
No kui valge kiri siis on ilmselgelt www.Audi-Club.ee kleebisega tegu. Neid on ka kordades rohkem, kui audiclub.ee kleebisega autosid.
Nukker on see, et enamus inimesi ei tea, et meie maal mitu Audi Klubi tegutseb ning pannakse kõik ühte patta.


nüüd ütlen ebapopulaarse ja šovinistlikke hüüdeid esilekutsuva lause:

nukker on see et ei suudeta ühise klubina tegutseda...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 31.07.08 14:23


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Tsitaat:
Algselt postitas: tom
No kui valge kiri siis on ilmselgelt www.Audi-Club.ee kleebisega tegu. Neid on ka kordades rohkem, kui audiclub.ee kleebisega autosid.
Nukker on see, et enamus inimesi ei tea, et meie maal mitu Audi Klubi tegutseb ning pannakse kõik ühte patta.


nüüd ütlen ebapopulaarse ja šovinistlikke hüüdeid esilekutsuva lause:

nukker on see et ei suudeta ühise klubina tegutseda...



Miks peakski? Oled sa mõlema klubi tegemiste, visiooni ja mis seal salata- suhtlemiskeelega kursis? Tänapäevased huviklubid toimivadki suuresti virtuaalselt ja kokkusaamiseid harva.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Xan
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.05
Asukoht: Tallinn / Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 C4 4,2NQ, Audi C4 Q (projekt)

postitati 31.07.08 14:24


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Tsitaat:
Algselt postitas: tom
No kui valge kiri siis on ilmselgelt www.Audi-Club.ee kleebisega tegu. Neid on ka kordades rohkem, kui audiclub.ee kleebisega autosid.
Nukker on see, et enamus inimesi ei tea, et meie maal mitu Audi Klubi tegutseb ning pannakse kõik ühte patta.


nüüd ütlen ebapopulaarse ja šovinistlikke hüüdeid esilekutsuva lause:

nukker on see et ei suudeta ühise klubina tegutseda...


Šovinist või mitte, aga ma ei näe ühtki põhjust, miks ma peaks eesti audi klubi kodulehel/foorumis venekeeles suhtlema.


Arhitektuurne projekteerimine ja detailplaneeringute koostamine.
Küsi lisa 50 18 059
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 01.08.08 15:23


Tsitaat:
Algselt postitas: lohe
Tollel A3-l oli kiri suurelt tagaklaasil ja valgega. Ausalt ei pööranud tähelepanu, kas see oli sidekriipsuga või ei, sest tyyp lendas täie p___a lihtsalt eest minema. Küll aga olid sellel autol ees mingid tjuuningtuled (milledest 1 ei põlenud).


Noh ma ju esimeses postis maininsin kohe, et tegu ilmselt selle teise klubiga kuna meie klubi kleepse ikka tõeliselt vähe liikvel.:cool:


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.08.08 15:35


Sellised siis, tüüpiliselt ei olnud ka sellel autol suunatulesid ja kiirus pidi linnas lubatavat kiirust tihti ligi 2x ületama:

http://pildid.audiclub.ee/black/audi-club.ee.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 03.08.08 16:40


vaatan lisatud fotot
ajan silmad punni

no ei tunne A3 kuidagi sellel ära

elagu püha offtopic

:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 04.08.08 16:05


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
vaatan lisatud fotot
ajan silmad punni

no ei tunne A3 kuidagi sellel ära

elagu püha offtopic

:D

Pakun, et 'Black' pidas silmas eelmainitud logo, hetkel siis antud auto küljes, mis tõesti pole A3.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.08.08 17:50


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
vaatan lisatud fotot
ajan silmad punni

no ei tunne A3 kuidagi sellel ära

elagu püha offtopic

:D

Mine vahi silmad punnis seal venelaste foorumis, kuidas neile meiega integreerumine meeldiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
twisterrr
Bännitud



Registreerunud 28.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A3

postitati 02.09.08 21:38


kas selle auto otsid?
http://fo-ma.ru/7/83/98/378398/0.jpg

:D rediski mlja! stuka4i


Roheline A3
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
twisterrr
Bännitud



Registreerunud 28.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A3

postitati 02.09.08 21:47


Tsitaat:
Originally posted by lohe
Tollel A3-l oli kiri suurelt tagaklaasil ja valgega. Ausalt ei pööranud tähelepanu, kas see oli sidekriipsuga või ei, sest tyyp lendas täie p___a lihtsalt eest minema. Küll aga olid sellel autol ees mingid tjuuningtuled (milledest 1 ei põlenud).

LOLLLLL
Kõik tuled põlevad kogu aeg! Ja kõik pirnid kõikidel ajal on KORRAS! :D

VABANDUS, ET MU EESTI KEEL EI OLI HEA


Roheline A3
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 02.09.08 21:51


Vähemalt on nüüd see piloot tuvastatud,kes maanteel piloteeris:D:D:D


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
twisterrr
Bännitud



Registreerunud 28.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A3

postitati 02.09.08 21:54


Tsitaat:
Originally posted by exess
Vähemalt on nüüd see piloot tuvastatud,kes maanteel piloteeris:D:D:D

Naletai! Budem znakomitsja! muhahha :D:D:D


Roheline A3
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 02.09.08 22:00


Kas mulle ainult tundub või on auto omanik veel uhke ka oma sõidustiili üle?:o


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
twisterrr
Bännitud



Registreerunud 28.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A3

postitati 02.09.08 22:07


Tsitaat:
Originally posted by exess
Kas mulle ainult tundub või on auto omanik veel uhke ka oma sõidustiili üle?:o
a tepeeeer'davai po vene keelju!

Mulle paaaraaaleeeeelne mida kirjutavad teised!
Paar inimesed kirjutavad head asjad! N2gu MIHKEL

Tsitaat:

Sõida ise ja lase teistel ka rahulikult sõita!


aga teised n2gu lasteaed suure rühmaga!

minu stil on minu stil ja " . "


Roheline A3
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.8% - SQL: 61.2%]