Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: audi a4 1,8 turbo või 2,6 V6 kumba eelistada? (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 6826)
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 03.07.08 09:18 Tsiteeri


Jõu ja rahanumbritest ei rääkinud keegi :P


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.07.08 11:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Kuna neid teemaarendusi tuleb ikka aeg-ajalt ja paljud kasutajad oskavad inglise keelt, siis oleks mõistlik panna siia see link erinevused siis 2,8 vs 1,8T

Minu arust oli kogu see jutt ülalpool eesti keeles juba ära räägitud. :)

lisaks veel see,et jutu oli 2.6 vs 1.8t,mitte 2.8 vs 1.8t.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
salukas8
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.06
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Tq 2,2 169+kW `92

postitati 20.07.08 16:52 Tsiteeri


Sai siin eesti pinnal vaatamas käidud paari 1,8t mootoriga a4 ja ausaltöeldes ei jäänud just kõigeparem mulje... mitte et mulle a4 ei meeldiks aga need masinad olid küll kõvasti eesti teid tunda saanud ja omaniku rasket jalga! Lõpptulemuseks siis hoopis see, et sai mindud vaatama hoopis ühte s4 2,2 Tq ja nüüd ta mul hoovis seisabki;) siiani olen ostuga väga rahul, küll leiab tal iluvigu, mis lähiajal parandamisele lähevad, kuid veermik ja mootor on korras.. Nii et aitäh kõigile kes vastasid ja oma nõuannetega toeks olid! Kuid asi lahenes hoopis teisiti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 23.8% - SQL: 76.2%]