Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: salongi radikast ei tule sooja õhku (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 7137)
Chuulo
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.06
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.08 15:53 Tsiteeri


nuh point selles, et ise küll ei tahaks seda armatuuri lahti kiskuda. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 08.01.08 15:59 Tsiteeri


See kui vedelik käib hästi läbi aga sooja ei tule, siis on vaheseinad ära mädanenud ja soojusvahetust ei toimugi.
Muidugi leakstop võib ka seda edukalt teha.. läbi käib aga sadestub põhja ja sooja ei eraldagi.
Mina ostisin 3m 24-st läbipaistvat voolikut, 1,5 liitrise söögiäädika 2 klambrit ja liiter punast jahutusvedelikku.
Auto seisma, jahtus maha, paisupaagil kork maha, soojendusradikasse minevad 2 klambrit lahti ja lõdvikud eemale. tegin selle 3 meetrise vooliku 2 tükiks panin siis need radikale külge. 1 voolikust puhusin kompressoriga sisse jäänud vedeliku välja, seejärel kallasin sisse äädika. Lasksin seista pool tundi. Pesin surveveega ja seejärel kompressorist rõhk järgi ja lasksin ülejäänud soga välja. Niimoodi 3 korda ja soe oli toas tagasi.
Loomulikult panin lõdvikud enne tagasi ja kallasin jahutsuvedeliku normi ja asi ok.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Chuulo
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.06
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.08 16:16 Tsiteeri


vot peaks kah nii tegema. ;)
Aga miks sa ostsid klaprid?
Mul on kah nende voolikute peal klabrid muidu. :)
Sain teada, et eelmine omanik oli seda aasta tagasi läbi pumband lihtsalt.
Kuidas sa süsteemi pärast ära õhutasid?

Kust ma seda voolikut võiks saada? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 08.01.08 16:34 Tsiteeri


Mina ostsin Elvast suvalisest ehitus/autojuppide poest (A-market), klambrid ostsin sellepärast, et silmajärgi mäletasin vooliku läbimõõtu ja ostsin põks varuga selle vooliku, et kui ei peaks olema õige siis saab kruviklambriga koomale tõmmata (tegin reservuaari põhimõttel-sellepärast ka läbipaistev voolik-pehme.)
Audil on paisupaagikorgil automaatõhutus vms ja kui sa voolikud tagasi paned ja vedelikku peale kallad, siis näed kohe ka ära, et paisupaagist vedelik kaob ära (pane auto käima- veepump tööle).


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 24.9% - SQL: 75.1%]