Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: b4 tagumised aknad vajuvad lahti (Vastuseid: 35 | Vaatamisi: 3770)
targutaja
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.10
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.10 22:03 Tsiteeri


Issand, ma olen sõnatu. Nii targad on siin koos. SORRY, tõesti. Ma ei tahtnud... ma enam ei tee nii...:(
Tegelt ma olen juba ammu vahetanud koomiksid autofoorumite vastu. :D
Igatahes eks ma lähen siis õppima, ehk saan minagi kunagi aru elektri ja VÄNDAGA akendest :S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 06.01.10 22:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: targutaja
Issand, ma olen sõnatu. Nii targad on siin koos. SORRY, tõesti. Ma ei tahtnud... ma enam ei tee nii...:(
Tegelt ma olen juba ammu vahetanud koomiksid autofoorumite vastu. :D
Igatahes eks ma lähen siis õppima, ehk saan minagi kunagi aru elektri ja VÄNDAGA akendest :S

Tore, et enda pisikese ajuga veel õppimise peale ka mõtled! :)


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 06.01.10 22:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: targutaja
Aga teema algatajale soovitan soojalt proovida aknalingi asendi muutmist eelpool mainitud kella nelja suunas, kui see ei aita, võtame tassi kohvi ja arutame edasi! Seniks kõike head Teile!

Minu, kui teema algataja jaoks, oli see probleem 2,5 aastat tagasi. Peale lingi asukoha muutmist pole probleemi täheldanud. Hüva nõu sain juba enne teiste foorumlaste postitamist kiirelt, kui eakam meesterahvas helistas ja oma kogemustest mainis, probleemi lingi asendist.
Samas kellele lingi asendi muutmine ei aita võib vabalt tekkida vajumine raputuste käigus ja süsteemis olevast kergest lõtkust.
Kui lingi asend muuta 3-4 kanti, siis on väiksem võimalus seda ka põlvega alla togida.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 06.01.10 22:12 Tsiteeri


Jätaks jagelemised U2U-te!
Targutajale lihtsalt "läbi lillede", et esimese postituse vöinuks siiski ilma tati pritsimise ja kövatamiseta teha.
Kui oled töesti nii tark siis käi üks hiilgav ja ka toimiv, ent vöimalikult lihtne varjant välja ja ma teen sulle ölle!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HannesT
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant

postitati 07.01.10 01:35 Tsiteeri


El. ajamiga akendel on mootori küljes tigu, mis liigutab hammasratast. Hammasrattast aga tigu liigutada ei saa. Nagu omamoodi lukustuv süsteem. Sellepärast ei kuku el. aknad alla. Ma arvan, et kaassõitjad ikka kuidagi vaikselt sisenedes ja väljudes neid väntasid näpivad, kui nii võib öelda...
Äkki aknatihendi ja ukseraami vahele midagi toppida, et aken lihtsalt füüsiliselt rohkem hõõrduks ja asendisse jääks. Kõigeparem muidugi oleks kõik uued aknatihendid. Saaks võibolla autot vaiksemaks ka.

PS: tean autot, millel polegi taga väntasid küljes ja ikka on klaasid 5mm alla vajunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
nakaman
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9Tdi AVB

postitati 13.01.10 13:40 Tsiteeri


Võib olla on ka nii, et kui ustesse on paigaldatud suuremad kõlarid, nagu mul, vajuvad aknad alla suure tümpsu peale. Endal sain probleemist enamvähem lahti linkide asendi muutmisega. Probleem oli aga ainult ühe aknaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audicompetition
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.09
Asukoht: Pärnu/Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Competition

postitati 13.01.10 13:50 Tsiteeri


Ehk on asi selles et tõstukid on vanad ja väsinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kadapiku
huviline



Registreerunud 28.07.09
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80

postitati 13.01.10 20:03 Tsiteeri


Omal tekkis ka umbes aasta tagasi see probleem, et üks tagumine klaas kippus 0,5 cm alla vajuma. Kui asjasse pisut süvenesin siis täheldasin, et klaas oli vajunud üksnes siis kui 4 aastane poeg taga istus:D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raiot
huviline



Registreerunud 06.12.06
Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1.9TDI 81 kW, B4 2,0 85 kW, B3 1,9E 83kW

postitati 14.01.10 21:08 Tsiteeri


Mul sama jama a4-ga. Hakkasin siis jälgima ja jõudsin samale järeldusele, et aken on lahti vajunud siis, kui keegi on taga istunud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
huux
huviline

Avatar


Registreerunud 23.11.06
Asukoht: põltsamaa/tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 TQ

postitati 17.01.10 18:23 Tsiteeri


Tere! Mul b3l sama jama, tagumised aknad vajuvad samuti 5mm alla:( Aga tükk aega on kuri plaan olnud el. aknad panna talle! Originaal juhtmestik ja muu kraam on mul olemas. Aga küsimus on selles kas peab eraldi toite vedama või on pistikud olemas armatuuri all? Seal küll on vabu pistikuid aga ma pole viitsind süveneda eriti kas need ka klapivad:D Sorry kui see teema kuskilt läbi on käinud juba:P


Sound of R5:D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 18.01.10 08:32 Tsiteeri


Akna vända asendi muutmisega võib tõesti probleem kaduda, kuid seda seepärast, et siis enam keegi paharett kes seda oma põlve vm kehaosaga pidevalt riivas seda lihtsal kogematta enam teha ei saa. Kui aken alla vajub, siis siiski mehhanismi mingisugusest veast.
Enda audilgi kunagi selline probleem olnud, ca 1,5 a tagasi kui ustesse uuse kõlareid sai pandud, siis ennem polstrite peale panekut sai ka akna ja luku mehhanismid üle käidud. Siiani pole seda probleemi kordagi enam olnud. Samuti on tagumiste akende tihendid heas korras ning eks ka see mõjutab veidi akna paigal püsivust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.5% - SQL: 71.5%]