Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: B4 esisild koliseb (Vastuseid: 60 | Vaatamisi: 12529)
raivo33
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.09
Asukoht: Muhu
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.10 21:30 Tsiteeri


Neid mutreid peaks müüa olema ja ei maksa midagi eriti .B4 tugilaagreid on kahte varjanti ühed madalamad teised kõrgemad .Panin enda omale kunagi oli vist vag-i omad kõrgemad ja ei kolisenud enam(soovitati nii).Need muttrid sai ikka korralikult pingutatud .Tuttav pani masinale sacsi omad ja sai ka vaikseks .Vähemalt makki ei pidanud enam liiga valjuks keerama:).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nakaman
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9Tdi AVB

postitati 29.04.10 12:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raivo33
Neid mutreid peaks müüa olema ja ei maksa midagi eriti .B4 tugilaagreid on kahte varjanti ühed madalamad teised kõrgemad .Panin enda omale kunagi oli vist vag-i omad kõrgemad ja ei kolisenud enam(soovitati nii).Need muttrid sai ikka korralikult pingutatud .Tuttav pani masinale sacsi omad ja sai ka vaikseks .Vähemalt makki ei pidanud enam liiga valjuks keerama:).


Minu mure jälle tugilaagritega jälle päevakohane. Tugilaagrite vahetusest möödas mõni nädal ja parempoolne juba kobiseb. Võtsin siis eile lahti ja tõesti, laagris on tuttav loks sees. Viimane kord paigaldasin sachsi toodangu. Mul peaks nendele kehtima ka garantii, kuid imelik oleks hakata iga kuu neid garantiikorras vahetama? Pole mingi auto retsija ja aukudest läbi kihutaja ka. Enamasti sõidan pinnatud või asfaltteel (külavaheteed ja peterburi mnt). Küsimus veel selline, et kas see kõrgem tugilaager annab rohkem vetruma äkki ja löökaugu jõud ei lähe niivõrd laagri pihta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raivo33
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.09
Asukoht: Muhu
Kasutaja on eemal


postitati 29.04.10 22:05 Tsiteeri


Mulle soovitati kõrgemat ja panin selle .Kuna kataloog näitas ka kõrgemat.Madal ei taha pidada.Kogemus selline.Üld juhul peaks olema toote garantii 6kuud.Mul viskas amordi kaasist tuhjaks ja vahetati ära .Sõbral vahetati ära ka tugilaager kuna pole saanud kauem sõita kui nädal madalamaga kui juba kolksus.Uurisin tuttava käest ja ta ütles ,et mingit rolli pidi mängima ka veel vedrude jäikus .Mul olid all kunagi madaldused kui masina sain ja viskasin kohe ümber .Sain õnneks suht ok hinnaga romulast .ja need olid päris jäigad(mis tegid masina teel stabiilsemaks) võrreldes sõbra B4-jaga.Sõitsin ilma kõbinateta päris kaua(9kuud) kuni masina ära vahetasin .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nakaman
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9Tdi AVB

postitati 30.04.10 06:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raivo33
Mulle soovitati kõrgemat ja panin selle .Kuna kataloog näitas ka kõrgemat.Madal ei taha pidada.Kogemus selline.Üld juhul peaks olema toote garantii 6kuud.Mul viskas amordi kaasist tuhjaks ja vahetati ära .Sõbral vahetati ära ka tugilaager kuna pole saanud kauem sõita kui nädal madalamaga kui juba kolksus.Uurisin tuttava käest ja ta ütles ,et mingit rolli pidi mängima ka veel vedrude jäikus .Mul olid all kunagi madaldused kui masina sain ja viskasin kohe ümber .Sain õnneks suht ok hinnaga romulast .ja need olid päris jäigad(mis tegid masina teel stabiilsemaks) võrreldes sõbra B4-jaga.Sõitsin ilma kõbinateta päris kaua(9kuud) kuni masina ära vahetasin .

Aga räägi täpsemalt nendest kõrgematest tugilaagritest. Kust ma neid saaks või kust peaks neid küsima. Arvatavasti on mul need madalamad hetkel all(sachs). Kas revalis pakutavad originaalid on ka kõged?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
djquattro
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 93a 1.8T 140KW FWD, C6 Avant 3.0TDI 200kw 2007, C6 Avant S-line 3.0TDI 200kw 2010, Lancia Voyager 2013 2.8

postitati 06.05.10 17:58 Tsiteeri


täpselt sama jama. esisillas vahetatud kõik jupid (ka amordid ja tugilaaagrid). va vedrud. hiljuti ka käigukastipadi kuid kasu mitte midagi. rõve kolin on sees ja häirib. olen käinud ka kontrollis a seal kõik (Y).
JA veel peale amortide ja tugilaagrite vahetust oleks nagu hääl hullemaks muutunud (isegi naine väitis seda :D ) äkki oskab keegi ikka selle laagri paksuse kohta miskit öelda et kuskohast saab ja kas ikka on olemas? võiks seda varianti proovida.


Diislis peitub jõud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nakaman
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9Tdi AVB

postitati 06.05.10 19:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: djquattro
täpselt sama jama. esisillas vahetatud kõik jupid (ka amordid ja tugilaaagrid). va vedrud. hiljuti ka käigukastipadi kuid kasu mitte midagi. rõve kolin on sees ja häirib. olen käinud ka kontrollis a seal kõik (Y).
JA veel peale amortide ja tugilaagrite vahetust oleks nagu hääl hullemaks muutunud (isegi naine väitis seda :D ) äkki oskab keegi ikka selle laagri paksuse kohta miskit öelda et kuskohast saab ja kas ikka on olemas? võiks seda varianti proovida.

Minul tuli peale sachside vahetust kolin paremale ette tagasi, kuid mitte nii hull kui väsinud tugilaagritega. Hetkel olen silma kinni pigistanud, kuid oleks ka huvitatud probleemi lahendusest. Keegi kes teab võiks panna pildi kõrgetest tugilaagritest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
equilibrium
huviline



Registreerunud 10.04.06
Kasutaja on eemal


postitati 07.05.10 16:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: djquattro
täpselt sama jama. esisillas vahetatud kõik jupid (ka amordid ja tugilaaagrid). va vedrud. hiljuti ka käigukastipadi kuid kasu mitte midagi. rõve kolin on sees ja häirib. olen käinud ka kontrollis a seal kõik (Y).
JA veel peale amortide ja tugilaagrite vahetust oleks nagu hääl hullemaks muutunud (isegi naine väitis seda :D ) äkki oskab keegi ikka selle laagri paksuse kohta miskit öelda et kuskohast saab ja kas ikka on olemas? võiks seda varianti proovida.


Aga stabika puksid?
Nende vahetus võib teha imet, olgugi et paistavad ok.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raivo33
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.09
Asukoht: Muhu
Kasutaja on eemal


postitati 08.05.10 00:59 Tsiteeri


Stabika buks hakkab algul sellist kõrisevat häält tegema ,enne kui päris lõtk sisse tuleb.Tugilaagrid näeb kohe poes ära mis madalam mis kõrgem .Pane kõrvuti.Vahe peaks olema miski pool senti kuskil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nakaman
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9Tdi AVB

postitati 15.05.10 17:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raivo33
Stabika buks hakkab algul sellist kõrisevat häält tegema ,enne kui päris lõtk sisse tuleb.Tugilaagrid näeb kohe poes ära mis madalam mis kõrgem .Pane kõrvuti.Vahe peaks olema miski pool senti kuskil.


Kas stabika puks võib teha umbes sellist häält nagu lahtine seib kuskil armatuuri all? Mul vasakult eest kostub mingi taoline hääl millele pole siiani jälile saanud. Tekib mingi kindla resonantsiga treppis teel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
djquattro
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 93a 1.8T 140KW FWD, C6 Avant 3.0TDI 200kw 2007, C6 Avant S-line 3.0TDI 200kw 2010, Lancia Voyager 2013 2.8

postitati 27.05.10 18:39 Tsiteeri


sain kõrgemad tugilaagrid. forsis tk 109eek.- ootan nüüd vahetust. seda saab juunis. annan teada kas oli ka kasu ;)


Diislis peitub jõud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nakaman
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9Tdi AVB

postitati 28.05.10 00:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: djquattro
sain kõrgemad tugilaagrid. forsis tk 109eek.- ootan nüüd vahetust. seda saab juunis. annan teada kas oli ka kasu ;)

Kommenteeri ka siis umbes juulis uuesti..:P

Edit: Sai ka endale pandud alla swagi pehmemad ja kõrgemad tugilaagrid, kuid probleem alles. Konarlikul teel on väga hästi kuulda kolksu. Olen nüüd vist läbi katsetanud peaaegu kõik tugilaagri variandid, kuid lahendust pole leidnud. Olen nagu aru saanud, et Lemförderi toodang pidi olema A-varuosa? Ma ei saagi vist oma autot vaikseks :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uno
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.04
Kasutaja on eemal

Auto: mul on vw

postitati 17.08.10 19:54 Tsiteeri


Vaatan, et enamustel b4 audidel esisild koliseb :D
Mul sama jama. Nimelt täna vahetasin esisillas kõik puksid ja zarniirid ära, aga ikkagi mingi kobin sees. Küll vaiksem, kui ennem, aga ikkagi.
Varjant veel, et esiamordid oma jala sees või siis on roolilatis mingi loks.

Mis üldsus arvab, kes on oma kolinast lahti saanud või keeratakse raadiot lihtsalt kõvemaks ???

:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
medical
klubiliige



Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A3 3.2 quattro

postitati 17.08.10 21:19 Tsiteeri


Pidurisadulad võivad ka koliseda- mul on hakanud see jama pihta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
uno
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.04
Kasutaja on eemal

Auto: mul on vw

postitati 18.08.10 06:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: medical
Pidurisadulad võivad ka koliseda- mul on hakanud see jama pihta.


Pidurisadulad nagu ei loksunud, sai neid eile väänatud ja loksutatud.
Kisub ikka sinnapoole, et amordid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
uno
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.04
Kasutaja on eemal

Auto: mul on vw

postitati 01.10.10 07:16 Tsiteeri


Sai samuti siis kõik puksid, amordid, padjad ja kondid esisillas vahetatud, aga ei mingit muutust.
Ehk peab veel eelnevalt jutuks olnud amordipadjad ära proovima.

Või on kellegil infot, kas VW Golf VR6 amordipadjad istuvad B4 Audile?
Ehk need on tugevamad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raadik88
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 2.0 TDI 125kw müüdud. Audi B4 85kw - müüdud.

postitati 01.10.10 11:54 Tsiteeri


Ka minul on sama probleem. Veermiku kontroll ühtegi viga ei ilmuta. Kõik on vahetatud puksid, amordid jne.

Siit ka targematele küsimus, kas amort võib püstaku sees lahti olla? Ja kuidas seda võimalik kontrollida oleks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uno
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.04
Kasutaja on eemal

Auto: mul on vw

postitati 01.10.10 12:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raadik88
Ka minul on sama probleem. Veermiku kontroll ühtegi viga ei ilmuta. Kõik on vahetatud puksid, amordid jne.

Siit ka targematele küsimus, kas amort võib püstaku sees lahti olla? Ja kuidas seda võimalik kontrollida oleks?





Kahtlustasin ka enda autol sama, aga amordid olid kindlalt paigas.
Paljud tegelased väidavad, et seda kolinat sa jäädki tagaotsima.... lootusetu.
Ise olen samamoodi jonnakas ja miski peab seda kolinat tegema. Samas peab selle ka kõrvaldatud saama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raadik88
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 2.0 TDI 125kw müüdud. Audi B4 85kw - müüdud.

postitati 01.10.10 12:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: uno
Tsitaat:
Algselt postitas: Raadik88
Ka minul on sama probleem. Veermiku kontroll ühtegi viga ei ilmuta. Kõik on vahetatud puksid, amordid jne.

Siit ka targematele küsimus, kas amort võib püstaku sees lahti olla? Ja kuidas seda võimalik kontrollida oleks?





Kahtlustasin ka enda autol sama, aga amordid olid kindlalt paigas.
Paljud tegelased väidavad, et seda kolinat sa jäädki tagaotsima.... lootusetu.
Ise olen samamoodi jonnakas ja miski peab seda kolinat tegema. Samas peab selle ka kõrvaldatud saama.


Seda kolina tagaotsimis juttu kuulen igalt poolt. Aga samas 1,5a tagasi oli veermik täiesti vaikne. Juhtusin rääkima ühe vanahärraga kellel c3, temal oli sama probleem ja talle soovitati püstaku ja amordi vahele panna kummipuks. Seega võibolla amort liigub püstaku sees üles alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uno
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.04
Kasutaja on eemal

Auto: mul on vw

postitati 01.10.10 12:48 Tsiteeri


Ise keerasin autole alla uued amordid. Mutri keerasin korralikult kinni torutangidega ja samuti sai mutri alla pandud seib, mis komplektis kaasas oli
Minu autol on amordi liikumine püstakus väliustatud. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reindoff
huviline



Registreerunud 11.09.10
Asukoht: Kristiine hill
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.10 09:39 Tsiteeri


Lükake õlikorgi tihendid - soovivtavalt 2 tk püstakule kere ja selle mis iganes metall seibi vahele, midagi lahti pole vaja keeratalihtsalt venitad üle.
Ligi saab siis kapotialt ja forsis on ühe hind 7.- korda 4 = 28.-

Minul sai igaljuhul vaikseks see asi - lisan, et ennem seda sai kogu esisild renoveeritud, puksid, amordid, tugilaagrid jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nakaman
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9Tdi AVB

postitati 08.10.10 13:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reindoff
Lükake ülikorgi tihendid- soovivtavalt 2 tk püstakule
ülesvahele kapotiall.

Väga segane jutt. Kas tihendid tuleb panna tugilaagri alla või kuhu? Kapoti alt ei pääse püstakule ju ligi?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uno
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.04
Kasutaja on eemal

Auto: mul on vw

postitati 08.10.10 13:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nakaman
Tsitaat:
Algselt postitas: Reindoff
Lükake ülikorgi tihendid- soovivtavalt 2 tk püstakule
ülesvahele kapotiall.

Väga segane jutt. Kas tihendid tuleb panna tugilaagri alla või kuhu? Kapoti alt ei pääse püstakule ju ligi?!




Mina saan aru, et tuleb püstak lahti lasta ja siis tugilaagri puksi ja kere vahele panna õlikorgitihendid???
Siis jääb ju see seib vastu keret või mis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 08.10.10 17:37 Tsiteeri


Auto kere pole nii kerge, et üleval olev vahe mõjub. Seda sai proovitud aastal 1994 ühe VW jeta peal millel oli analoogne sild. Klõbises ja jäigi klõbisema. Müstika.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reindoff
huviline



Registreerunud 11.09.10
Asukoht: Kristiine hill
Kasutaja on eemal


postitati 14.10.10 15:36 Tsiteeri


Noh poisid saite korda oma esisilla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uno
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.04
Kasutaja on eemal

Auto: mul on vw

postitati 14.10.10 17:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reindoff
Noh poisid saite korda oma esisilla?







Hetkel veel ei saanud, kuna ise Venemaa avarustes ja auto eestis naisel sõita.
Homme koju tagasi, siis võtan asja käsile, kui loomulikult naine audist jagu pole saanud.
Peale quattro proovimist ei taha enam enda bemmi istuda :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.5% - SQL: 61.5%]