Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Liigne kiirus Eesti teedel (Vastuseid: 86 | Vaatamisi: 9021)
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 21.12.06 07:15 Tsiteeri


Njah.. mina pean kah häbelikult maha vaatama ja tõdema et sõidan ka juba üle kuu nüüd Boxeriga. Iga nädal vähemalt ühe korra panen Tartust Ida-Virumaale mööda Tartu-Jõhvi maanteed. Annan kah ikka minna nii u. 100-110km/h. Nüüd kui lumi tuli maha debiilsusi ma loomulikult ei tee. Idiootlikke möödasõite samuti (mul peab ikka pea kilomeeter vaba teed ees olema :)). Sõidan vastavalt teeoludele ja võimalustele. Nii-et kui teist vurab mööda Boxer, millel taga aknal "Kuumad ja külmad joogid automaadist" siis rahu, ma pole järjekordne liiklus-debiilik.
P.S isikliku a80-ga ei lase iial üle saja. Rahulikku meelt ja kerget jalga Teile ;). Ja häid pühi ka :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 21.12.06 07:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Igati vahva teema jälle tehtud, rahvas saab jälle hoolega vahutada.:D Varsti jälle siis seda pahade politseinikega teemat oodata.:D:D


Jah mina ka aru ei saa mis nende politseinike mustamisega on? Eks seda teevad ikka need, kes kõige rohkem liikluseeskirju eiravad. Minuarust võiks neid igal pool kordi ja kordi rohkem olla. Inimesed ei saa vist aru et 90 märk on nende endi jaoks, mitte politseinike jaoks sinna pandud. Kui inimene ise ei suuda end elus hoida, peab politsei sekkuma...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 21.12.06 09:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Ah jaa siis on need tüübid ka veel kes kinnitavad õnnestund manöövrit suunatulega.


Jap, see seltskond on hea näide sellest kuidas aju ei tööta. Ta teab, et suunda peab näitama, aga selle põhjust miks peab näitama, ta ei tea.

Kas :( või :D ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rixrax002
huviline



Registreerunud 15.12.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.06 09:45 Tsiteeri
kiirusest ja parkimisest



tere

liigne kihutamine on tõsine probleem...samas on ka mõtetult aeglaselt sõitmine probleem...krt kui ikka sõidad aeglaselt ja näed, et rivi taha tekkib....leia koht ja lase rivi mööda...

aga see on puhtalt kultuuri ja teistega arvestamise probleem...

kiiruste kohta.... kui sõidad 50 km/h ja märkad ohtu....reageerid ja pidurdad.....saad seisma punktis A....kui sõidad 60 km/h ja märkad ohtu reageerid ja pidurdad...Punkits A on sellel hetkel auto liikumise kiirus 41 km/h...... paneb mõtlema küll....10 km/h ja isegi 5 km/h lisa kiirustel on auto käitumisele ja pidama saamisele päris suur mõju....eriti libedal teel...

õnnestus käija "Ohutusõidu koolitusel" mida korraldab OÜ Autosõit, mille eest vedajaks on Hr. Indrek Madar... seal on koos täis spetsid... siin kohal tervitus sealstele instrukoritele...

põhimõtteliselt sai seal 10 minutise platsi sõiduga selgeks, et tegelikult ei oska 97% inimesi autoga sõita....see mis me arvame, et ohh me oskame...seda võib tegelikult öelda, et me saame kuidagi moodi hakkama....

igastahes see on kulda väärt koolitus ja see peaks olema kõigile kohustuslik läbida... mingi 2- 3 aastase vahega kordusõppustena....see paneb tõsiselt mõtlema need kelledel on midagigi kõrvade vahel.... ja mis seal salata annab ka terve hulga teadmisi kuidas autoga käituda ohu olukorras....

ei tohi kihutada ja samas ka mõtetult venida...

Parkimisest...

lugu juhtus eelmisel suvel Järve Selveri all parklas.... kohe ukse kõrval on seal suured betoon postid mis on ümbritsetud raud torudega kaitsetega....ja nagu ikka kombeks on uksele kõige lähedasemad kohad invaliidide parkimiskohad..... seekord juhtus sellel kohal parkima lada 2109....ehe vene kadjakas oli selle juhiks....triibuline "maika" särk seljas ja puha.... igas tahes hakkas tüüp kohalt välja tagurdama ja.... keeras rooli liiga vara ja vahtis ainult taha....ning keeras juhipoolse esitiivaga betoon poste ümbritsevate torude otsa nii mis kolin....ohh seda õnnetut meest....küll ta käis ümber auto ja hoidis kahe käega peast kinni.....ise ootasin samal ajal lifti ja vaatasin seda kõike pealt....kohe sai selgeks....mix tüüp parkis invaliidi kohal....ta on ju ajuinvaliid.... minul oli terve päeva tuju hea ja ...mis seal salata läks praegugi heaks kui seda lugu meenutasin...

kas keegi juhtus vaatama eelmisel neljapäeval TV3-s seda politsei saadet....seal oli kokku päris mitukümend lugu vast...ja ainult ühes oli tegelasel eesti nimi....seegi kiskus ennast rongis paljaks....ei ohustanud otseselt teiste elu ja tervist....aga avariide ja kihutamiste lugude tegelased olid kõik slaavi nimedega..... arvestades poliitilist olukorda...pole ime kui see saade varsti ära keelatakse kui "vähemus rahvuste ahistamine".... teeb keegi avalduse ja herr Savisaar paneb keelu peale....

isiklik arvamus selliste slaavi kihutajate ja muidu korrarikkujate kohta...kes väidavad muu hulgas, et nende õigusi Eesti riigis rikutakse igal sammul.....need kes saadakse mingilt patult kätte....tuleks sidusa a kümne kaupa kimpudesse ja....igastahes....Läänemeri suur ja lai....kaladele söögiks....

sai pisut pikk ja keeriline kiri...loodan, et mõistate...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 21.12.06 11:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Ah jaa siis on need tüübid ka veel kes kinnitavad õnnestund manöövrit suunatulega.


Jap, see seltskond on hea näide sellest kuidas aju ei tööta. Ta teab, et suunda peab näitama, aga selle põhjust miks peab näitama, ta ei tea.

Kas :( või :D ...

Oot, mis teil sellega on? Ma ei saanud hästi pihta. Kas see, kui paremat suunda näidatakse alles siis, kui manööver on juba tehtud ja ollakse õiges reas tagasi? Minu isa teeb ntx ka nii. Ähmaselt mäletan, et ~20a tagasi olen temalt selle kohta isegi küsinud ja vastuse saanud, et eeskirjade järgi ongi nii ette nähtud. Vene aja koolkond ilmselt. Minu arvates tehku parem nii, kui et lihtsalt ühtki suunda näitamata madalalt mööda lendaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 21.12.06 15:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black

Oot, mis teil sellega on? Ma ei saanud hästi pihta. Kas see, kui paremat suunda näidatakse alles siis, kui manööver on juba tehtud ja ollakse õiges reas tagasi? Minu isa teeb ntx ka nii. Ähmaselt mäletan, et ~20a tagasi olen temalt selle kohta isegi küsinud ja vastuse saanud, et eeskirjade järgi ongi nii ette nähtud. Vene aja koolkond ilmselt. Minu arvates tehku parem nii, kui et lihtsalt ühtki suunda näitamata madalalt mööda lendaks.



mis selle suuna tule eesmärk on siis kui juba omas reas tagasi oled ja alles siis vilgutad? (näitad et ära mine mööda?)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 21.12.06 16:08 Tsiteeri


Milleks need suunad külge pandud on kui neid ei ole vaja kasutada? Kui ükskord 'rallitajad' aru saaks, et nad üksi ei sõida teedel, siis paraneks olukord märgatavalt. Mul on viimaste päevade jooksul mitu korda tulnud ette situatsiooni, et tagurdatakse ilma taha poole vaatamata, ja mina olen pidanud enda ja auto nahka päästma sellega, et liigun 'ralliinimese' tagurdustrajektoorilt eest ära. Püüdkem arvestada teiste liiklejatega rohkem, liiklemise kiirus on sellega võrreldes juba eraldi teema. Ma olen alati öelnud, et on ohutum sõita teistest kiirelt mööda, kui teise taga rongi mängida. See kui kiirelt keegi tänaval/teel liikleb, mulle eriti korda ei lähe, seni kuni seda tehakse ettevaatlikult ja kõiki teisi arvestades. Need, kes harrastavad +20km/h sõitu, peaksid ka iga oma liigutuse ja manöövri nii sooritama, et kellegile see üllatusena ei tule. See eeldab korralikke ja pikki suunamärguandeid ja lühikesi ning kütet mittekokkuhoidvaid möödasõite. Unustage liikluses oma EGO, ja sõitke nii, et te kellegile jalus ei ole, juhul kui jääte jalgu, siis olge viisakas ning aidake kiirustajal ühes tükis koju jõuda sellega, et aitate tal endast võimalikult ohutult mööda sõita. Uskuge, see ei ole nii raske.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 21.12.06 19:12 Tsiteeri


Mina ka ei näita suunda kui ma olen aeglustus rajal või 2 realisel teel millel üks rida on tähistatud "suunad rajad märgiga". Kuhu mul sealt veel keerata on kui juba nooled näitavad. Rajavahetusel ikke näitan suunda kui käed ei ole hõivatud igast kangide ja värkidega.

JA nendest tüüpidest kes maanteel teises reas venivad ei saa ma üldse aru. JA ei taipa nad vaesekesed esimesse ritta kah võtta. Muidugi kui sa oled seal taga vilgutanud miski 20 sekundit siis nad lähevad läbi häda esimesse ritta ja vahivad sind hullu pilguga.


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 21.12.06 19:37 Tsiteeri


kui sõidad 50 märgi all 55-ga teises reas, siis pole küll mingit põhjust võtta esimesse ritta. paraku tahavad seal mõned sõita 70-80-ga ja siis vaatavadki, et mis see uimab siin...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.06 19:47 Tsiteeri


Enamus räägib siin mingitest jalgujääjatest jne. Teate närvi ajavad sellised ennasttäis väikekodanlastest ajutaibud, kellel kogu aeg kuhugi nii faking kiire on. Krt kui inimene sõidab ikka 90 seal, kus on lubatud 90 või 70-ga seal kus 70, siis pole vaja perse tulla ja tulesid vilgutama hakata. Omast kogemusest 3 päeva katsetades täpse piirkiirusega sõitu näitasid, et: 1) enamus teel olevast nn Eesti rahvast on debiilikutest pasakotid 2) Enda närvikava säilitamiseks tuleb linnas sõita 60-70 km/h ja maanteel 120 ka praegusel aastaajal. Vähemalt ei situ sulle keegi pähe. Sellist üleolevat ülbikutest rahvast annab ikka otsida mujalt Euroopast. Lahe on lihtsalt vaadata, kuidas need faking näitajad pärast lühikest tagaajamist ristmikel kätte saades pärast väikest jutuajamist jalg värisedes aknaid ja uksi lukustavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 21.12.06 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
Enamus räägib siin mingitest jalgujääjatest jne. Teate närvi ajavad sellised ennasttäis väikekodanlastest ajutaibud, kellel kogu aeg kuhugi nii faking kiire on. Krt kui inimene sõidab ikka 90 seal, kus on lubatud 90 või 70-ga seal kus 70, siis pole vaja perse tulla ja tulesid vilgutama hakata. Omast kogemusest 3 päeva katsetades täpse piirkiirusega sõitu näitasid, et: 1) enamus teel olevast nn Eesti rahvast on debiilikutest pasakotid 2) Enda närvikava säilitamiseks tuleb linnas sõita 60-70 km/h ja maanteel 120 ka praegusel aastaajal. Vähemalt ei situ sulle keegi pähe. Sellist üleolevat ülbikutest rahvast annab ikka otsida mujalt Euroopast. Lahe on lihtsalt vaadata, kuidas need faking näitajad pärast lühikest tagaajamist ristmikel kätte saades pärast väikest jutuajamist jalg värisedes aknaid ja uksi lukustavad.



Ei ole vahet kui kiiresti sina seal teises reas sõidad, vaid vahe on selles, kui sa näed et tagant tuleb kiirem auto, siis lased ta läbi. Ja pean läbi laskmise all silmas seda, et reastud esimesse ritta. Mitte ei sõida kõrvuti esimeses reas sõitva autoga sama kiirusega kõrvuti. See ei puutu sinusse et keegi sinust kiiremini sõidab, või kiirust ületab. Mujal euroopas on inimestel nii palju viisakust, et endast kiiremaid autosid ei takistata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.06 20:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Ei ole vahet kui kiiresti sina seal teises reas sõidad, vaid vahe on selles, kui sa näed et tagant tuleb kiirem auto, siis lased ta läbi. Ja pean läbi laskmise all silmas seda, et reastud esimesse ritta. Mitte ei sõida kõrvuti esimeses reas sõitva autoga sama kiirusega kõrvuti. See ei puutu sinusse et keegi sinust kiiremini sõidab, või kiirust ületab. Mujal euroopas on inimestel nii palju viisakust, et endast kiiremaid autosid ei takistata.



Kuule mees, sa nüüd küll "üllatasid" mind ona uudse lähenemisega. Jätaks need põhitõed antud repliigis välja, kas sa lugesid kuskilt, et sõidan kõrvuti teise autoga? Loe ennem tekst läbi ja hakka siis oma õpetussõnu jagama. Eesti liikluskultuur on nii madal ja kasvõi üks näide: enamusel on tuled nii faking sitalt regullitud, et krt üldse sõita ei näe. Kui ikka taga keegi kütab sul sellistega peegli, siis fakk ma sõidan seal esimseses reas. Loomulikult sõidan teises reas ja kui keegi tahab must mööda sõita siis sõidab esimest rida kaudu mitte ei tule mulle taha hüppama, et kao eest. Selliseid kostitan ma tavaliselt äkkpidurdusega Mõte on selles, et loomariigis tuleb vaadata, kuidas ellu jääda. Ütleks, et kui esimene rida on vaba, siis inimene ei pea oma väiklase ajukesega kubjast mängima, sest kiiruseületamine on samuti LE rikkumine ja kui tee vaba, siis sõida mööda. Sellist ülbamist ma lihtsalt ei salli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Loaded
huviline



Registreerunud 09.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV Variant '06

postitati 21.12.06 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
Kuule mees, sa nüüd küll "üllatasid" mind ona uudse lähenemisega. Jätaks need põhitõed antud repliigis välja, kas sa lugesid kuskilt, et sõidan kõrvuti teise autoga? Loe ennem tekst läbi ja hakka siis oma õpetussõnu jagama. Eesti liikluskultuur on nii madal ja kasvõi üks näide: enamusel on tuled nii faking sitalt regullitud, et krt üldse sõita ei näe. Kui ikka taga keegi kütab sul sellistega peegli, siis fakk ma sõidan seal esimseses reas. Loomulikult sõidan teises reas ja kui keegi tahab must mööda sõita siis sõidab esimest rida kaudu mitte ei tule mulle taha hüppama, et kao eest. Selliseid kostitan ma tavaliselt äkkpidurdusega Mõte on selles, et loomariigis tuleb vaadata, kuidas ellu jääda. Ütleks, et kui esimene rida on vaba, siis inimene ei pea oma väiklase ajukesega kubjast mängima, sest kiiruseületamine on samuti LE rikkumine ja kui tee vaba, siis sõida mööda. Sellist ülbamist ma lihtsalt ei salli.


Ise ka aru saad, mida räägid? Kõige pealt ütled, et kuidas liiklus on käest ära ja sa seda ei salli.
Samal ajal ise kirjutad, kuidas linnas sõidad 70ga ning maanteel 120ga, sest siis keegi ei situ sulle pähe? Ning kuidas sa autojuhte, kes on mingil moel sind ärritanud tagaajad ja neid paika paned?
Tule nüüd mõistusele mees - You are the problem!

Edit: Viimasel ajal propageeritakse autokoolides nö safe driving't. Mis siis lühidalt tähendaks seda, et sa kaitsed end teiste autojuhtide eest. Ei hakka tegema mingeid lolluseid, ennetad ohtlikke situatsioone, säilitad kainet mõistust, ei hakka mängima korravalvurit, selle jaoks on politsei olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 21.12.06 20:26 Tsiteeri


villu jah ajab veidi segast. see mees kes pidurdab ees ,vähemalt hoiab teatud ajaks tee turvalisena. ikka on küll teiste asi ka, mis kiirusega sa sõidad(kui ületad kiirust)et kellegile kehtib ja kellegile ei kehti piirangud?kui liiklusõnnetus toimub,et mis minu asi mis kiirusega sõidad? teine inimene saab sinu kiiruse ületamise tõttu surma ,mis see minu asi? tahtlik tapmiskatse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 21.12.06 20:41 Tsiteeri


ja sina loomulikult tead mis põhjusel tagant lähenev kiirem liikleja kiiremini sõidab? aga kui on seal autos verest tühjaks nõrgumas abivajaja keda kiirabi poole sõidutatakse ? ja sina mängid seal ees m*nni, mööda ei lase? hoiad nn liiklust korras?(kas see ei liigitu tahtliku tapmis katse alla? kahjuks küll teadmatult aga... )

mina küll ei viitsi oma nina teiste ellu toppida oma asi kui kiiremini sõidab ju siis on põhjust või mis iganes aga see tõesti ei ole minu asi!



Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
villu jah ajab veidi segast. see mees kes pidurdab ees ,vähemalt hoiab teatud ajaks tee turvalisena. ikka on küll teiste asi ka, mis kiirusega sa sõidad(kui ületad kiirust)et kellegile kehtib ja kellegile ei kehti piirangud?kui liiklusõnnetus toimub,et mis minu asi mis kiirusega sõidad? teine inimene saab sinu kiiruse ületamise tõttu surma ,mis see minu asi? tahtlik tapmiskatse?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.06 21:12 Tsiteeri


Ise ka aru saad, mida räägid? Kõige pealt ütled, et kuidas liiklus on käest ära ja sa seda ei salli.
Samal ajal ise kirjutad, kuidas linnas sõidad 70ga ning maanteel 120ga, sest siis keegi ei situ sulle pähe? Ning kuidas sa autojuhte, kes on mingil moel sind ärritanud tagaajad ja neid paika paned?
Tule nüüd mõistusele mees - You are the problem!

Mees--- kui sa siin probleemist räägid, siis probleem oled pigem Sina-- sest ma ei ole veel näinud autot, mis linnas all 70 liigub

:o ja väga vähesed, kes maanteel minimaalselt 100-ga sõita suudavad. Millest me siin räägime üldse, kui kellelegi reeglid ei loe ja sinusugused korralikele näppe näitavad, kui need lubatud kiirusega kulgevad. Kui sõidad kiiremini, siis austa ka aeglasemalt liikujaid ja ära hakka taga tõmblema. See on minu moto. Kellegi poolt toodud õigustus, et keegi verest tühjaks jookseb jne--- siis peaks vast 10-st autost 10 eestis keegi verest tühjaks jooksma või mingi surmatõbi peal olema. Paraku on see surmatõbi teiste süütute jaoks.

Mõttetu on see teema ja mõttetu vaielda. Hea meelega võiks lukku panna üldse. Olukord sellest ei muutu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 21.12.06 21:21 Tsiteeri


Tulin just Tartu-Valga maanteelt. Veidi peale 20 oli uuel Elva lõigul kolmene bemar kurvasilmsele mesale valusalt juhipoolsesse külge tulnud. Juhtusin just sinna, kui kiirabi tõenäoliselt mesa juhi minema viis. Ma teadsin, et on libe,kuid autost välja astudes oleksin peaaegu istuli käinud,sest teel oli kiilasjää. Ka neljanda käiguga võis veel ratast vilisema saada. Mõned kipuvad ikka füüsikaseadusi eirama ja vajutavad palju torust tuleb. Siit moraal, et pigem sõidame 70-ga kui lubatud 90-ga - minu eesmärk oleks siiski ühes tükis kohale saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 21.12.06 21:25 Tsiteeri


Muide LE ütleb, et MANTEEL võib sõita teises reas ainult möödumiseks, mite seal chillida ja mõelda, oh küll nad lähevad esimesse ritta.


Samuti on inimestel väärarusaam märgist "anna teed" mis ei luba teha ühtegi manöövrit, mis segaks peateel liikujaid. Nõme kui miski mees või ka naine keerab sulle teele ette, sa pidurdad nii et silm punnis ja tal on õiglase nägu peas a la ma jõudsin ju enne sind teele. DAH siis tahaks küll röökida: KRT:mad: sa ei tohigi ühtegi manöövrit enne teha kui ma möödas olen.


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 21.12.06 21:34 Tsiteeri


Tooksin mõned võrdluse Norra ja Eesti liikluskultuuri kohta. Peale paarinädalast viibimist seal ja iga päev mitu korda liikluses autoga sõites (kõrvalistmel) suutsin muutuda teiseks liiklejaks.

Mis mind hämmastas seal? Maanteedel ja linnasõidus järgis enamus sõidukeid kiirusepiiranguid. Leidus loomulikult ka mõningaid pärleid, kuid neid on igas riigis. Mõnes kohas kahjuks rohkem (Eesti).

Linnades, kus viibisin, ei olnud valgusfoore. Ristmikud olid lahendatud ringteedega, mida jälgides sai aru, et kõik sujub ladusalt. Polnud vajadustki fooride järgi. Hommikuti tekkisid loomulikult ummikud teedele, kuid see kõik liikus sujuvalt. Arvestati üksteisega ning ringi sisenemine ei tekitanud suuremat peavalu.

Autod hoidsid korralikku pikivahet. Ei olnud nina-sabas passimist ega kiirendamist edasi liikumisel kartuses, et äkki keegi trügib vahele.

Vaheletrügimisi ei täheldanudki. Hämmastas mõningates liiklusolukordades säilitatud autojuhtide rahu. Tõmmates koha peal kiirelt paralleele meie liiklusega ilmusid silme ette Land Cruiserid, mersud ja bemmid, kelle "positsioon" poleks lubanud autode rivis seista.

Sealviibitud aeg liikluses suutis mõjutada mind niivõrd, et olen selle üle toonud ka Tallinna tänavatele - vähem kiirustamist, piirangute jälgimine, teiste korralike sõidukijuhtidega arvestamine jne.

Loodan, et selline suhtumine liikluses hakkab ka meie teedel rohkem võimust võtma. Ehk suudame siis kaotatud inimelud liikluses viia miinimumini...

Jõulurahu kõigile ja napsuse peaga rooli mitte istuda!


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 21.12.06 21:39 Tsiteeri


driver,mina voin m.. i mängida ,aga kiirust ka ei hakka ületama ja kahjuks 2 inimese asemel sureb 1.et paljukest neid tahtlikke ,kes hoiavad järjekorras sõidukeid enda taga? rohkem ikka neid sõidukeid ,kes piirkiirust ületavad .eńamustel polegi ju tegelikult põhjust kiiruse ületamiseks.ja ei saagi olla, sest kiiruse ületamine on karistatav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 21.12.06 21:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
Enamus räägib siin mingitest jalgujääjatest jne. Teate närvi ajavad sellised ennasttäis väikekodanlastest ajutaibud, kellel kogu aeg kuhugi nii faking kiire on. Krt kui inimene sõidab ikka 90 seal, kus on lubatud 90 või 70-ga seal kus 70, siis pole vaja perse tulla ja tulesid vilgutama hakata.

Samuti ei ole sinul mingit õigust minu sõitu takistada. Kes sind üldse pealikuks tegi et sa minu eest otsuseid vastu võtad?

Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
1) enamus teel olevast nn Eesti rahvast on debiilikutest pasakotid
Kui sa tahad kellegi tervisest rääkida siis palun õppi arstiks ja ära palun vea kõiki enda tasemele.


Väike mõttetera sulle: If u argue with a moron, then he will draw you to hes level and beats you with experience.

Tsitaat:
Algselt postitas: AudiamusVähemalt ei situ sulle keegi pähe
Väike ego?

Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
Lahe on lihtsalt vaadata, kuidas need faking näitajad pärast lühikest tagaajamist ristmikel kätte saades pärast väikest jutuajamist jalg värisedes aknaid ja uksi lukustavad
HM kuidas sina küll lubatud kiirusel ned "näitajad" kätte saad? Muidugi füüsiline vägivald lahendab kõik probleemid sinu elus, lase aga käia.

Ps. Ma ei oma absoluutselt miskit isikliku kasutaja Audiamuse vastu so PEACE ja edasise pasa tormi vältimiseks enam antud teemas sõna ei võta.:cool::cool:


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 21.12.06 21:41 Tsiteeri


Paar aastat tagasi viibisin Norras ja sealne liiklus hämmastas ka mind. Kui ma meie norrakast perekonnatuttavale mainisin, et teil on nii rahulik ja viisakas liiklus, et meil küll nii ei ole, siis ta vaatas mind tükkaega sõnatult ja küsis, et kus sa seda viisakat liiklust täna nägid:o
Sellel suvel uuesti Norra tiirul viibides tõdesin jälle, et meil on veel palju õppida.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 21.12.06 21:47 Tsiteeri


driver,mina voin m.. i mängida ,aga kiirust ka ei hakka ületama ja kahjuks 2 inimese asemel sureb 1.et paljukest neid tahtlikke ,kes hoiavad järjekorras sõidukeid enda taga? rohkem ikka neid sõidukeid ,kes piirkiirust ületavad .eńamustel polegi ju tegelikult põhjust kiiruse ületamiseks.ja ei saagi olla, sest kiiruse ületamine on karistatav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 21.12.06 22:08 Tsiteeri


Lugedes seda teemat siin siis tundub et jälle on mingi hala.See et kümmekond inimest siin on korralikud liiklejad ja räägivad kuidas üks või teien kihutas või ette keeras.Sõitke nii nagu oskate ja neid lolle on ja jääb kes sõitta ei oska ja sinna ei saa midagi parata.


Parim asi maailmas ja veel loodusesäästlik Segway.
Segways.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 21.12.06 22:27 Tsiteeri


aga miks sa peaksid kiirust ületama? kui sa näed et tagant tulev auto sõidab kiiremini siis on sul ju võimalus pidurdada ja teise auto taha end sättida :)
ja kui liikluseeskirjade rikkumisest rääkida siis nagu eelpool mainiti siis on ka see juba rikkumine ju kui sõidad põhjendamatult teises reas (see ju ainult möödumiseks mõeldud)



Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
driver,mina voin m.. i mängida ,aga kiirust ka ei hakka ületama ja kahjuks 2 inimese asemel sureb 1.et paljukest neid tahtlikke ,kes hoiavad järjekorras sõidukeid enda taga? rohkem ikka neid sõidukeid ,kes piirkiirust ületavad .eńamustel polegi ju tegelikult põhjust kiiruse ületamiseks.ja ei saagi olla, sest kiiruse ületamine on karistatav.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.6% - SQL: 50.4%]