Deprecated: Implicit conversion from float 64836.00000000001 to int loses precision in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php on line 181
Eesti Audi Klubi foorum - Mis toimub Eesti liikluses???
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Mis toimub Eesti liikluses??? (Vastuseid: 115 | Vaatamisi: 10602)
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 19.07.06 09:51
to CE



Mis selles halba on,et vilgutatakse,kui kuskil on politsei patrull väljas?Minu arvates on see vägagi tervitatav.Mõtle,kui juhtub,et oled ise kuskil mõtetes ja ei jälgi usinasti spidomeetrit ning kogemata sõidad natuke kiiremini kui lubatud ning vastutulev auto sulle vilgutab.Koheselt pöörad pilgu spidokale ja tuledele,kas need on ikka sisse lülitatud;) Isegi olen mõnest potensiaalsest trahvist nii pääsenud(PS!Pole just liiklushuligaan)
Ja need joodikud võetakse varem või hiljem niikuinii maha,nii et mina ei näe küll vilgutamisel erilist kahju,pigem kasu:P


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 19.07.06 10:02


Tsitaat:
Algselt postitas: poleoluline
Samas võib olla ka "tähenäriaid" kellele meeldib võimu näidata...


Tegelikult see ei ole tähenärimine. Kui sõidad +15km/h siis tegelikult on see seaduserikkumine ja neil on tegelikult KOHUSTUS see fikseerida. Jama ongi see, et selle fikseerimist vaadatakse kui tähenärimist, kuigi peaks selle fikseerimata jätmist vaatama kui politsei poolset vastu tulekut sinule, sest seda see ju tegelikult on.

Tsitaat:
Algselt postitas: poleoluline
kuid kiirus tuleb ikka valida vastavuses nähtavuse/teeolude ja kindlasti ka masinaga.


Jällegi, ESMALT tuleb liikumiskiirus valida vastavalt liikluseeskirjale ja alles siis vastavalt muudele asjaoludele sealjuures mitte ületades liikluseeskirjas lubatut.
Just nende nn. "ärikate" puhul on tihti tunne, et need kohandavad oma kiiruse kõigepealt auto võimetele vastavaks või siis kujutavad ette et on Markko Märtinid ja kohandavad kiiruse vastavalt sellele.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 19.07.06 10:10


Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Ja need joodikud võetakse varem või hiljem niikuinii maha,nii et mina ei näe küll vilgutamisel erilist kahju,pigem kasu:P


Vat roolijoodikute kohta ei või küll rääkida, et vahet pole kas varem või hiljem.
Või arvad tõesti, et sa räägiks sama juttu et "vahet pole" siis kui mõni roolijoodik võetakse vahele PEALE sinu lapse surnuks sõitmist??? mõtle natuke sellepeale.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
CE
huviline



Registreerunud 02.03.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9 TDI q

postitati 19.07.06 10:11


Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Mis selles halba on,et vilgutatakse,kui kuskil on politsei patrull väljas?Minu arvates on see vägagi tervitatav.Mõtle,kui juhtub,et oled ise kuskil mõtetes ja ei jälgi usinasti spidomeetrit ning kogemata sõidad natuke kiiremini kui lubatud ning vastutulev auto sulle vilgutab.Koheselt pöörad pilgu spidokale ja tuledele,kas need on ikka sisse lülitatud;) Isegi olen mõnest potensiaalsest trahvist nii pääsenud(PS!Pole just liiklushuligaan)
Ja need joodikud võetakse varem või hiljem niikuinii maha,nii et mina ei näe küll vilgutamisel erilist kahju,pigem kasu:P


Kogemata NATUKE kiiremini sõitjaid ei võeta nagunii maha, kuni +15-20 reeglina politseid ei huvita. Ma olen mitmeid kordi näinud, kuidas autod tulede vilgutamise peale järsku otsa ümber keeravad või kuhugi kõrvalteele ära kaovad, kohati isegi veoautod. Minumeelest võiks roolijoodikud ja näit. kurjategijad-varastatud autodega sõitajd pigem varem kui hiljem maha võtta, enne kui keegi viga saab... ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 19.07.06 10:15


T6si ta on, et asjad on liikunud alla igasuguse m6istuse piiride. Alles paar päeva tagasi klassi6de rääkis, kuidas tema isa autost vihises m66da bmw ja otse veoki alla, kuttist jäi alles sült.
Endal ajab mnt-del kopsu üle maksa tondid, kes sust m66duvad ja siis l6ikab ennast ette ning hakkab kiirust vähendama nii endal kui ka teistel! Tunnistan, et ega ma ise ka puhas poiss pole. (400 tähte max)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 19.07.06 10:18


Tsitaat:
Algselt postitas: Shelby-SV
Juhtum: tondi ülesõidu juures ootas kotka tänava poolt tulnud keskealine naine oma uue C klassi mesaga vasakpööret. kõik vabad augud magas maha ja ei julgenud sõita. kui lõpuks sai "julgus" kokku võetud, sõitis täiega wolksvagen kaubikule ette. avarii käes. kaubikujuht sõitis u. 5m edasi ja tõmbas auto muru peale eest ära, kuigi tal olid enamus mahlad välja jooksnud ja stange ja tuled jäid ristmikule. naine seevastu aga jättis oma auto keset sõidurada raudtee ülekäigu tõkkepuude alla seisma - kohutav ummik tekkis sinna 5min jooksul! naine aga ei mõelnudki liigutada, istus autos, rääkis telefoniga ja nuttis. kuigi tema auto, vastupidiselt kaubikule, oli täielikult liikumissuutlik.

vot sellistest tüüpidest mina aru ei saa...


sellistelt madaamedelt tuleks load üldse ära võtta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
poleoluline
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Q

postitati 19.07.06 10:19


Tsitaat:
Algselt postitas: lorrap
Tsitaat:
Algselt postitas: poleoluline
Samas võib olla ka "tähenäriaid" kellele meeldib võimu näidata...


Omateada polegi ma politseiüle virisenud... ja isegi tänaöösel ületasin jah kiirust... mingile 200m lõigule olid ajutised märgid öösseks jäetud 30km/h kusjuures suurel maanteel öösel... ja märkide põhjus paistis olevat et seal päeval kraave puhastati tehnikaga.... kuid öösel olid märgid ( ajutised "tõstetavad" ) ikka üleval kuigi tee puhas ja mingit tehnikat ega töölisi seal polnud...

Tegelikult see ei ole tähenärimine. Kui sõidad +15km/h siis tegelikult on see seaduserikkumine ja neil on tegelikult KOHUSTUS see fikseerida. Jama ongi see, et selle fikseerimist vaadatakse kui tähenärimist, kuigi peaks selle fikseerimata jätmist vaatama kui politsei poolset vastu tulekut sinule, sest seda see ju tegelikult on.

Tsitaat:
Algselt postitas: poleoluline
kuid kiirus tuleb ikka valida vastavuses nähtavuse/teeolude ja kindlasti ka masinaga.


Jällegi, ESMALT tuleb liikumiskiirus valida vastavalt liikluseeskirjale ja alles siis vastavalt muudele asjaoludele sealjuures mitte ületades liikluseeskirjas lubatut.
Just nende nn. "ärikate" puhul on tihti tunne, et need kohandavad oma kiiruse kõigepealt auto võimetele vastavaks või siis kujutavad ette et on Markko Märtinid ja kohandavad kiiruse vastavalt sellele.


No ned kiirused (LE-s) ongi ju enam vähem meie teedevõrgujoks väljamõeldud... kuid alati võib seda vähendada kui essugi näha pole või tõesti libe on - või paar tegiat ees omavahel "võimlevad" jätan kah vahe siis et oleks aega reageerida kui nad üksteist nügima peaks hakkama...
Samas jah pean tunnistama et kõigerohkem kiiruat ületan möödasõitu sooritades - et mitte mööda venida vaid siuh mööda ja siis omasõittu edasi enne kui keegi vastassuuna vööndisse peaks ilmuma...:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 19.07.06 10:28


Tsitaat:
Algselt postitas: CE
Üks asi veel, mis minu arust korraliku liiklejat iseloomustab (ja mida vist senini mainitud ei ole): ta ei anna maanteel sõites tuledega vilgutades teistele juhtidele politseipatrullidest-operatsioonidest märku! Miskipärast kusiganes linnas või maanteel politseiautot märgatakse, hakkavad väga paljude vastutlevate autode tuled kohe agaralt sähvima, olgu siis tegemist kõik-puhuvad operatsiooniga, kiirusemõõtmise või veoautode kaalumisega. Solidaarsus autojuhtide seas on tore asi, kuid sedasi hoitakse ainult roolijoodikuid-kihutajad vahelejäämise eest, tavalist normaalset liiklejat ju kiirust või joovet mõõtev politseinik ei tohiks häirida. Samamoodi on raadios politseipatrullide asukohtade mahahõikamisega. Arvestades allesjäänud (liiklus)politseinike vähesust, pole siis ime, et sedasi vähemdistsiplineeritud juhtides täielik karistamatuse tunne tekib ja igasugune vahelejäämishirm ära kaob. Järsku selles ka praegune raskete avariide rohkus? Ise vilgutan ka aeg-ajalt vastutlevale autole tulesid, kuid seda sel juhul, kui see on unustanud näit. tuled põlema panna või on ta autol midagi viga (misgit ripub, kumm tühi vms).


Arvan seda, et tsiviliseeritud maailmas ei keskenduta salaja kiirusemõõtmisele - märgid on väljas ning kaamerad on tee ääres posti otsas, mis kohtlevad kõiki samal moel. Tahaks näha, kui palju sedasama arutut lendamist näiteks Tartu maanteel alles jääks, kui näiteks iga 5...10 km vahel on tee ääres suur hoiatusmärk "Kiiruse kontroll" ning selle järel mingi suvalise maa järel post kaameraga - nagu kustahes vähegi arenenumas Euroopa riigis...

Politseipatrullidele leiab palju paremat rakendust kui fööniga passimine - erimärgistuseta autodes liikuvad patrullid on igal pool kasutusel.

Eelmainitud tulede vilgutamine on tõepoolest just selle poolest rumal, et annab võimaluse ka roolijoodikutele või autovarastele enese peitmiseks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 19.07.06 10:31


Joogisena rooli ei istu ja purjus juhi autos ei viibi p6him6ttete pärast, kuid kiirust meeldib mulle ületada küll. Mnt-del on keskmine kiirus 120-140 :'( . 6nneks olen suutnud erinevate neljaratalistega s6ites s6iduoskust lihvinud küllusega ja tean, et mis pinnasel millised piirid on ja ei hakka oma v6imeid ületama. Eile TLN sutsu väljapool suutis üks oma auto üle katuse veeretada pikal sirgel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.07.06 10:39


Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M
Tsitaat:
Algselt postitas: CE
Üks asi veel, mis minu arust korraliku liiklejat iseloomustab (ja mida vist senini mainitud ei ole): ta ei anna maanteel sõites tuledega vilgutades teistele juhtidele politseipatrullidest-operatsioonidest märku! Miskipärast kusiganes linnas või maanteel politseiautot märgatakse, hakkavad väga paljude vastutlevate autode tuled kohe agaralt sähvima, olgu siis tegemist kõik-puhuvad operatsiooniga, kiirusemõõtmise või veoautode kaalumisega. Solidaarsus autojuhtide seas on tore asi, kuid sedasi hoitakse ainult roolijoodikuid-kihutajad vahelejäämise eest, tavalist normaalset liiklejat ju kiirust või joovet mõõtev politseinik ei tohiks häirida. Samamoodi on raadios politseipatrullide asukohtade mahahõikamisega. Arvestades allesjäänud (liiklus)politseinike vähesust, pole siis ime, et sedasi vähemdistsiplineeritud juhtides täielik karistamatuse tunne tekib ja igasugune vahelejäämishirm ära kaob. Järsku selles ka praegune raskete avariide rohkus? Ise vilgutan ka aeg-ajalt vastutlevale autole tulesid, kuid seda sel juhul, kui see on unustanud näit. tuled põlema panna või on ta autol midagi viga (misgit ripub, kumm tühi vms).


Arvan seda, et tsiviliseeritud maailmas ei keskenduta salaja kiirusemõõtmisele - märgid on väljas ning kaamerad on tee ääres posti otsas, mis kohtlevad kõiki samal moel. Tahaks näha, kui palju sedasama arutut lendamist näiteks Tartu maanteel alles jääks, kui näiteks iga 5...10 km vahel on tee ääres suur hoiatusmärk "Kiiruse kontroll" ning selle järel mingi suvalise maa järel post kaameraga - nagu kustahes vähegi arenenumas Euroopa riigis...

Politseipatrullidele leiab palju paremat rakendust kui fööniga passimine - erimärgistuseta autodes liikuvad patrullid on igal pool kasutusel.

Eelmainitud tulede vilgutamine on tõepoolest just selle poolest rumal, et annab võimaluse ka roolijoodikutele või autovarastele enese peitmiseks...

Saksamaal ei mõõdeta üldse enam nii kiirust nagu eestis.Seal käib kõik sateliitide kaudu,vaadatakse ära kui kiiresti sõidas vastavalt selleele oled telepildis kas roheline,kollane või punane(Rohelin-õige kiirus,kollane -ületamise piiripeal,punane-ületad kiirust),ning vastavalt sellele võetakse sind rajalt maha ja trahvi saad keskmise kiiruse järgi mida ületasid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 19.07.06 10:44


Soovitus: inglismaal tehti uuring, kus selgus, et juhid jälgisid piirangutega alal väga palju spidokat ja kaotasid sellepärast suure osa oma keskendumisest. Tehti ka katse, kus v6eti ühest enim kiiruseid ületatud kohast märgid maha ja juhid ise hindasid vastava teel6igu ohtlikust ning oma kiirust. Tulemuseks oli tolles piirkonnas L6-te ca 20% vähenemine.
Justkui nagu v6lu banbuse effekt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.07.06 11:13


Räägin linnaliiklusest: keegi kobises siin, et 50 alas sõidetakse 30-ga. Kes selles süüdi on? Eks ikka auklikud teed tänavad. On ka siledaid uusi tänavaid, seal saab normilt sõita, kuid vanal konarlikul tänaval mina üle 30 küll nõus sõitma ei ole, olgu missugune saba mul taga tahes. Nii et ei tasu mõtlemata närveldada, kui mõni inimene oma masinat hoiab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 19.07.06 11:28


Ma ei üritagi tegelikult õigustada kuidagi joodikjuhte,ilmselt väljendasin end pisut valesti.Aga ikkagi ei näe ma teineteisele tulede vilgutamises midagi halba...Vähemalt natukesekski liigeldakse kenasti...;)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 19.07.06 11:43


Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
6nneks olen suutnud erinevate neljaratalistega s6ites s6iduoskust lihvinud küllusega ja tean, et mis pinnasel millised piirid on ja ei hakka oma v6imeid ületama.


Üldiselt minu kogemus näitab, et need kes niimoodi kuulutavad just ei oma seda teadmist nende piiride kohta. Ma ka kunagi arvasin, et suvine aeg ning kuiv asfalt, et no seal ei saa miskit juhtuda sellisel imetillukesel kiirusel nagu 90km/h. Aga kui end korra avastasin külg ees liikumast sellises olukorras siis tagant järgi tuli tõdeda, et tunne oli suht sama kui seda sama jäärajal tehes. Ehk täpselt samamoodi oli ca 80% auto juhtimisest antud füüsikajõudude, eeskätt inertsi kätte ja mulle jäeti ainult see paar protsenti õigust kergelt korrigeerida seda libisemise suunda. Õnneks suutsin auto hoida libisemas oma suunavööndis, sest vastu tulid parasjagu teised autod.

Oled sa proovinud kuival asfaldil pirueti ära? Kui ei, siis proovi(ohutuse mõttes tee seda kinnisel territooriumil). Ja siis tunnista iseendale ausalt, kui võimekalt sa olukorda kontrollisid.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 19.07.06 13:03


Tsitaat:
Algselt postitas: -ummi-
Saksamaal ei mõõdeta üldse enam nii kiirust nagu eestis.Seal käib kõik sateliitide kaudu,vaadatakse ära kui kiiresti sõidas vastavalt selleele oled telepildis kas roheline,kollane või punane(Rohelin-õige kiirus,kollane -ületamise piiripeal,punane-ületad kiirust),ning vastavalt sellele võetakse sind rajalt maha ja trahvi saad keskmise kiiruse järgi mida ületasid.

Kuidas autod ära tunneb??? Autodel saatjad küljes???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 19.07.06 13:05


Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
Räägin linnaliiklusest: keegi kobises siin, et 50 alas sõidetakse 30-ga. Kes selles süüdi on? Eks ikka auklikud teed tänavad. On ka siledaid uusi tänavaid, seal saab normilt sõita, kuid vanal konarlikul tänaval mina üle 30 küll nõus sõitma ei ole, olgu missugune saba mul taga tahes. Nii et ei tasu mõtlemata närveldada, kui mõni inimene oma masinat hoiab.

Mõistusevastaseim asi on linnabusside venimine - mitte kuskil ei liigu linnabussid sellise kuni 40 km/h kiirusega nagu näiteks Tallinnas - ja seda ka korralikul teel... juht sisuliselt tukub seal rooli taga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 19.07.06 13:06


Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Soovitus: inglismaal tehti uuring, kus selgus, et juhid jälgisid piirangutega alal väga palju spidokat ja kaotasid sellepärast suure osa oma keskendumisest. Tehti ka katse, kus v6eti ühest enim kiiruseid ületatud kohast märgid maha ja juhid ise hindasid vastava teel6igu ohtlikust ning oma kiirust. Tulemuseks oli tolles piirkonnas L6-te ca 20% vähenemine.
Justkui nagu v6lu banbuse effekt


Sama lugu jänkistanis peale 55 mph piirangu kaotamist...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 19.07.06 16:20


@ Lorrap - jah, olen küll libistanud asfaldil. Pisikesse kraavi (kust sain ka omal j6ul minema, auto ja ka mina jäin terveks ;) ) olen suutnud ainult korra s6ita ja siis sai ka s6ita jää ja lumeseguga rajal slikidega. Soovitus: talvel tuleb teha kusagile p6llule lumerada ja seal halbade rehvidega kihutamas käia!!!
PS! Neljarattaliste s6idukogemused juba 8 eluaastast ja välismaalased, kellega ma koos bugidega s6itsin, istusid karbid lahti ja küsisid, et kes mind s6itma 6petas.
Teemasse ka! Nägin täna tööl tallinna ehitusel, et kuidas üks tüüp lendas valge kaubikuga platsi ja rüüpas saku öllet ja tema kaasreisija oli juba m6nusalt vindine ning käis veel k6igi nähes oma looduslike vajadusi rahuldamas. Pärast natukest rüüpamist s6itsid nad minema, sama 6lle jooja roolis :@ !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 19.07.06 19:57


Hmmm ma pooldan joomase peaga juhtide maha võtmist ... pooldan kiiruse ületanud juhtide trahvimist, kuid jääknähud, mis tegelikult inimese ensetundest ja roolikeeramise võimest järgmisel päeval puhudes ilmnevad kuigi juht on tegelikult juba megakaine .... vat seda ma ei poolda :(


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 19.07.06 20:02


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Hmmm ma pooldan joomase peaga juhtide maha võtmist ... pooldan kiiruse ületanud juhtide trahvimist, kuid jääknähud, mis tegelikult inimese ensetundest ja roolikeeramise võimest järgmisel päeval puhudes ilmnevad kuigi juht on tegelikult juba megakaine .... vat seda ma ei poolda :(

Igasugu testidest on just välja toodud, et ka jääknähu seisudega OLLAKSE tegelikult ikka reageerimisega/roolikeeramisega tunduvalt aeglasem, kui peaks ja tohiks. Kõige hullem asja juures pidigi olema, et sa ise ei tunneta seda ja arvad, et oled kaine jne....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 19.07.06 21:05


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Hmmm ma pooldan joomase peaga juhtide maha võtmist ... pooldan kiiruse ületanud juhtide trahvimist, kuid jääknähud, mis tegelikult inimese ensetundest ja roolikeeramise võimest järgmisel päeval puhudes ilmnevad kuigi juht on tegelikult juba megakaine .... vat seda ma ei poolda :(


ee.... millised on need jääknähud, mille puhul ollakse "megakaine"???

:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 20.07.06 10:51


Hea mõtte sain siit. Enam ei vilguta tulesid kui politseid näen.
Ja kurb tõsiasi on minujaoks ka see, et mingi 30-40% postitanutest tunduvad olevat kiiruse ületajad :( "Mul on kiire audi, võimas, minujaoks on TAVALINE kiirus trassil 110-140. Olen kogenud ja hea sõitja". Kurb lugeda seda nii eeskujuliku klubi foorumist nagu on seda Audiclub :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi97
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.06
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 523i :(

postitati 20.07.06 12:21


Tsitaat:
Algselt postitas: impa
Hea mõtte sain siit. Enam ei vilguta tulesid kui politseid näen.
Ja kurb tõsiasi on minujaoks ka see, et mingi 30-40% postitanutest tunduvad olevat kiiruse ületajad :( "Mul on kiire audi, võimas, minujaoks on TAVALINE kiirus trassil 110-140. Olen kogenud ja hea sõitja". Kurb lugeda seda nii eeskujuliku klubi foorumist nagu on seda Audiclub :(


Olen täitsa nõus selle tulede vilgutamisega- mul on olnud olukordi, kus olen kellelegi vilgutanud ja see sama auto on kohe ka kiirelt ümber pööranud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 20.07.06 12:30


Aga teeks siinkohal üleskutse "Teel olevast politseinikust MITTE märku anda tulede vilgutamisega"

Küll aga annan peaaegu igal juhul tulede vilgutamisega ise märku vastutulevale juhile kui teel miskit ohtliku (avarii näiteks, lagunenud veos, nägin metsloomasid vms) või tal tuled ei põle.

Ohu puhul siis ohutuledega (nähtav nii ette kui ka taha).
Sisse lülitamata tulede kohta kaugutuledega.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
meha
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100q ja VW Passat

postitati 20.07.06 12:54


aeg-ajalt võib ka niisama vilgutada.......muudab vastutulevad juhid veits valvsamaks;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.7% - SQL: 57.3%]