Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audide müratase salongis (Vastuseid: 55 | Vaatamisi: 9948)
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 18.09.06 21:10 Tsiteeri


Mehed,

Foorum on arvamuste avaldamiseks ja kogemuste vahetamiseks. Kui keegi on sama mürataseme murega, siis on ju hea foorumist lugeda, kuidas pigimatid teatud määral aitavad või siis valida kohe automark, millel ei pea selle probleemiga tegelema. Mina olin siiani nõutu, et ei ole ühtegi neliveolist mitteaudit, mis oleks sarnase võimsusega. Nüüd leidsin ja mõtlesin sama teema paar kuud hiljem jätkata ning jagada ka teistele infot.

Kõik on suhteline. Loomulikult on mazda kõrval audi vaikne. Kindlasti 99% klubi liikmeid ei häiri müra. Keda häirib, siis on kasulik lugeda seda postitust.

Intelligentne inimene kuulab ära teiste arvamuse ja aktsepteerib seda, argumenteerides oma arvamust.

Kahju, et varem või hiljem jõuavad palju postitused selleni, kus ei räägita teemast vaid minnakse isiklikuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 18.09.06 21:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pealik
Kõik on suhteline. Loomulikult on mazda kõrval audi vaikne. Kindlasti 99% klubi liikmeid ei häiri müra. Keda häirib, siis on kasulik lugeda seda postitust.

Intelligentne inimene kuulab ära teiste arvamuse ja aktsepteerib seda, argumenteerides oma arvamust.

Kahju, et varem või hiljem jõuavad palju postitused selleni, kus ei räägita teemast vaid minnakse isiklikuks.



Kindlasti on võimalik siia ka muid näiteid tuua, mitte ainult lexus is500. Sinu eelmisest postitusest jääb mulje, et inimene keda häirib Audi salongi sisemüra, peaks ostma endale lexus is500 ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 18.09.06 22:15 Tsiteeri


Teema läks siin päris tuliseks, aga lisan enda kogemused ka.
Pärast Audi soetamist oli mul mõnda aega paraleerselt alles ka E34 mis kunagi ajutiselt sai ostetud ja linnas oli see tõesti vaiksem, aga maanteel nendel suurt müra vahet ei olnudki (seda enam, et Audi on diisel).
Mis tegi e34 vaiksemaks?
Uksepolstrid, armatuurlaud ja sisumaterjalid ilmselt, sest ei olnud ei rehvimüra, ega ka mootori hääl kumbki nii suur, et oleks saanud ühe või teise kasuks otsustada.
Audil kippus plastik ikka siin ja seal nagisema ja tihend krigisema, aga e34 kere oli kuidagi jäigem (universaalid mõlemad) ja ei andnud nagu niipalju järgi. Sama kehtib ka aukudest ja tänavaluukidest ülesõiduga, sest näiteks Audil ja VW lööb suht terva löögi sisse, bmw sõidab aga pehmelt üle. Varasematest autodest rääkides oli C3 müratase kohe tunduvalt suurem ja vana typ 85 oli veel mürarikkam. Mida rohkem ajas tagasi, seda vähem selle müra isoleerimisele raha raisati, nii et asi on evulutsioonis :)
Muuseas kui juba jutuks tuli, siis sai siin proovitud ka uut Lexuse maasturit ja on küll vaikne, aga kui ausalt öelda, siis uus Subaru Outback tundus maanteel vaiksem ja seda kohe niipalju, et ma olen suht kindel, et ta ka on vaiksem.
Nii, et niipalju kui on autosid on nende erinevaid omadusi ja iseärasusi ja üldse võiks mu enda traktor ka märksa vaiksem, neliveoline, 500 hobujõuline ja automaatkastiga olla ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 19.09.06 05:45 Tsiteeri


Simps,

Paar kuud tagasi ma ei suutnud ühtegi autot leida, mis oleks võimas neliveoline sõiduauto (mitteaudi), mis maksaks märksa vähem kui miljon. Nüüd leidsin is500.

Palun anna mulle teada veel mõni mudel ja mark.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.09.06 06:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pealik
Simps,

Paar kuud tagasi ma ei suutnud ühtegi autot leida, mis oleks võimas neliveoline sõiduauto (mitteaudi), mis maksaks märksa vähem kui miljon. Nüüd leidsin is500.

Palun anna mulle teada veel mõni mudel ja mark.


Ei taha fleimi üldse üles kiskuda, kuna aga enda süda kuulub samale margile mis mu avatariks on, siis pakun, et X5.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 19.09.06 12:51 Tsiteeri


Nõus, et maastureid on. Nelivedu ka pea kõigil (mida tavaautodel on suht harva). On võimsaid odavamast klassist (Subaru Forrester) ja ka Porsche Cayenne klassist.

Aga ei taha endale maasturit, kliirens peaks olema ikka alla 20cm.

Endiselt olen avatud soovitustele teiste automarkide osas, mis oleks neliveoga ja võimsad 200+kw.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.09.06 13:22 Tsiteeri


Nt Volvo S60 R, 530xi või 330xi (mõlemad 190kw küll), Phaeton ja S MB (rohkem luxauto).

Kuid sellist korralikku raketti pole ilmselt jah. Isiklikult arvan, et seal 600-700+ autode valikul on mõjutavateks faktoriteks pigem mingid kindlad tõekspidamised ja väikesed detailid, mis moodustavad täiusliku terviku.

Huvitav kas lexuse vaiksus tõesti kaalub üles tema konkurendid ka muudes omadustes? Kõik räägivad ning ahhetavad ja ohhetavad nende uute lexuste peale, ma ei saa, milles see fenomen seisneb? Kõik on sel autol küll kena ja viisakas (kindlasti ka vastupidav) aga sisse istudes no ei ole sellist tunnet nagu mõnda saksa "kuldse kolmiku" autodesse viskudes.

NB! allkirjutanud kodanik võib ka vabalt silma klappidega olla;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 19.09.06 14:49 Tsiteeri


Mina olen ka ilmselt silmaklappidega või siis on harjumusel nii suur jõud, aga japsi auto on ikka japsi auto - ükskõik kui palju sinna pigimatti ja kroomi külge panna. Disain, nupud, lülitid, kangid, hoovad - kõik on japsidel teistsugused. Võib-olla mitte halvemad, aga teistsugused. Ja kummalisel kombel tihtipeale on mingid mõtteaugud japsi autode projekteerimises. Nagu näiteks minu dzhiibil ei ole kapotiamorti ja kapotivarras jaab püstiasendis täpselt aknapesuveepaagi täitmisava ette. Siis on lisanäidikud, mille valgustugevust peab muust armatuurist eraldi regullima. Siis puudub tal süütevoolu viive, mis laseks aknad sulgeda peale võtme eemaldamist süütelukust. Siis ei levi temas salongisoojendus ja -jahutusõhk ühtlaselt. Ja siis muidugi see japsi plastmass... Väiksed asjad, mis Audi ja bemmiga harjunud inimesele ei suuda kuidagi pähe mahtuda. OK, see LC ei ole ka mingi luksusauto, aga ikkagi ootaks veidi rohkem. Olen Lexuseid ka näppinud, ja kui mulle sealt vaatavad Corolla süütelukk ja igasugused lülitid vastu, siis see on ikka mage küll. IS500 on kindlasti tore auto, aga minu maitse jaoks nii krdi kipakas ja kole, et see nullib kõik positiivse ära. 530xi või 530xd bemmid maksavad veits peale 700k. Mercedes E350 4-matic maksab 760k, E500 4-matic maksab 980k. Kui need ei meeldi, siis mina isiklikult vaataks pigem uue Volvo S80 poole, mis nelikveolisena maksab 3,2 mootoriga 672k ja 4,4 V8 mootoriga 821k. Selles on vähemalt ruumi, erinevalt IS Lexusest.

Audi müratasemest ka - kui LC, Kuubiku või Corvette seest C4 S6 sisse istuda, siis on tunne, nagu oleks riidekapis, olenemata 18" rehvist. Kui S6'ga pikemalt sõita, siis harjub kõrv ära ja ei saa enam aru, et vaikne oleks. 2005.a S320CDI mersuga sõites ei saa aga üldse aru, kuidas teiste autodega sõita saab - nii mugav ja vaikne. Nii et kõik on suhteline, millega võrrelda, aga mulle tundub, et iga uuem auto on vaiksem kui tema eelkäija. Seega võid suht kindel olla, et uus Audi on Sinu praegusest samuti märksa vaiksem...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 19.09.06 15:00 Tsiteeri


330xi ja C350 4matic on olnud endal ka huviorbiidis. Aga s4 roolist neid ikka naljalt ei kipu aeglasema auto rooli istuma. Müra poolest on ok.

S60R ei ole 850 000 väärt. Müratasemega ei ole ka nii head lood kui bmw või mb-l.

IS lexuse/a4/3xx/c-klassi suurus just meeldibki. Kui aastas läheb 5 korda vaja vedada rohkem kui kahte inimest, siis pole s80 mõistlik.

C350 tunduski enne is500 uudist kõige potentsiaalsem valik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 19.09.06 16:53 Tsiteeri


Ise oleksin samuti Volvo poole veel soovitanud vaadata, aga Joel jõudis juba ette :)
Mulle ei meeldi ka jaapani autod, eks see maitse asi ole, ei meeldi nende välimus ja veel palju asju, aga neid pole mõtet siin teemas üles lugema hakata :D
Mis siin ikka vaielda, kui sulle lexus nii väga meeldib, siis osta see ära ja loobu enda S4 Avant BiTurbost.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Oliverk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 3.0TDI Quattro 2005a

postitati 19.09.06 19:25 Tsiteeri
võimas nelivedu



to pealik, minul õnnestus küll leida võimas nelivedu ja mitte audi, selleks oli vaja aint 300kilo raha ja sai 4,3 v8 4-MATIC e-klassi mesa, mis tõmbas rahulikult sind istmesse kinni oma 6-sekundise kiirendusega 100km/h.

esimest korda liigun audi neliveoga ja võib öelda, et igati tore auto mark on, müratase ei ole ka väga häiriv, kuigi bmw ja mesaga võrreldav ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 19.09.06 23:04 Tsiteeri


Aga on kellelgi nippe, kuidas teha müraisolatsiooni?
Või koguni mingit pildimaterial.


Ise paigaldasin C4 Avantile esimestessse ustesse ja tagaumise luugi sisse matid. Luugi kohapealt on asi ikka öö ja päev (woofer ei pane midagi tagant plärisema), uste puhul nii suurt vahet pole.

Aga kuhu annaks veel jumet seda panna? kas näiteks varuratta süvend ei anna seda kuminat läbi?
Või tüüpilised kohad kuhu vilti panna?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.09.06 07:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Aga on kellelgi nippe, kuidas teha müraisolatsiooni?
Või koguni mingit pildimaterial.


Mina oma autoga olen selle isolatsiooni tee läbi käinud. Mingeid pilte on ka, otsisin arvutist kokku veits. Siiamaani pole viitsinud auto teemasse pikemat juttu ja pildimaterjali panna, ju siis pole auto veel päris valmis. Aga pilte pigitamisest leiab sealt: Picasa Web Albums by Google

Julgen öelda et minu sigar on küll vaiksem kui enamus teisi, aga uutele läänekatele ikka vastu ei saa. Kui konditsioneeripumba siduri laager ei undaks, oleks tegelt autos täitsa vaikne (testisin rihma maha võttes), aga kõrged helid ja eriti vihmavee lirin tuleb ikka salongi, sellest lahti ei saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 20.09.06 10:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Aga on kellelgi nippe, kuidas teha müraisolatsiooni?
Või koguni mingit pildimaterial.


Mina oma autoga olen selle isolatsiooni tee läbi käinud.


Ai pagan, Rass. See on ikka päris põhjalikult tehtud Sul. Mina vist nii pilbasteks oma masinat esialgu ei raatsi/julge veel kiskuda, aga äkki oskad soovitada selliseid lihtsaid aga effektiivseid nõkse. Kuskilt olen kuulnud et kere nn. keevituskohad pidid kõvasti müra edasi andma näiteks. Keegi kommenteerida oskab?
Teiseks: Materalid, mida kasutada? Mul on kodus midagi vildi-mistra taolist materiali terve suur rull, kas seda tasub kasutada?
Ja kuidas saab nendest plastik-vastu plastikut naginatest lahti?
Btw: palju Su autol kaalu võis juurde tulla? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 20.09.06 15:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Mina vist nii pilbasteks oma masinat esialgu ei raatsi/julge veel kiskuda, aga äkki oskad soovitada selliseid lihtsaid aga effektiivseid nõkse.



Aga sellisel juhul ei saa korralikku müraisolatsiooni teha, muide lammutamine pole väga keeruline ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.09.06 15:55 Tsiteeri


Ilma pilbasteks kiskumata kahjuks seda tööd teha ei saa. Kõige lihtsam variant ongi auto seest täitsa tühjaks rookida ja kohe korraga üleni ära teha. Uksed võib eraldi teha kuna nende lammutamine ei mõjuta midagi muud. Minu kohe kestis umbes aasta... niiet aastajagu sõitsin ringi suht tühja autoga, spido oli teibiga rooli küljes jne. Lärmas nagu loom :D

Nõkse ei oska nagu eriti andagi, kuumaõhupuhur ja kindad abiks, katmine käib ühtlaselt, rattakoobaste piirkonda rohkem, Keevitusi ma täpselt ei sihtinud aga tegin üldiselt nii et puhast plekki jäi väga vähe alles. Kõige rohkem andis tunda minumeelest põhja keskel oleva kanali ja esimeste rattakoobaste ja tuleseina katmine pigiga, seda oli ikka kohe täiega tunda.

Materjalideks oli põhiliselt 3M pigimatt 2mm paksune 550x500 lehed. Ja kohev asi oli mingi vill või vilt või kurat teab mis, mida terve rulli ostsin kuskilt mööblitehasest ja toppisin seda igasse urru auku kuhu vähegi toppida sai, ka pigi alla jäävatesse aukudesse ja õõnsustesse.

Plastik nagiseb endiselt, pole viitsind sellega tegleda, aga kallim kuid üks efektiivsemaid variant on kokku pannes kõikvõimalikud vahetatavad tüüblid v kinnitused osta tutikad ja panne külge, sest enamus neist on teoorias mõeldud 1kordseks kasutamiseks ja peale lammutamist nigin tõuseb. Samas tuttav sai opeli suht naginavabaks, pannes tüüblitesse tavalist kilet ja mingi nätske kumm või asi oli, mida toppis ka igale poole platide vahele.

Kaalu kohapealt... üks pakk pigi kaalus mingi 16 v 17 kilo ja neid läks masinasse kokku vist 5 + natuke peale, seega ca 80-90 kilo ilmselt tuli juurde + vilt ka veel... no 100 siis äkki.

Vaikust saaks ilmselt veel veidi juurde kui üle käia ka pagassi põhi ja seinad kergelt, aga hetkel motivatsioonikriis, ostke parem auto ära :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 20.09.06 16:21 Tsiteeri


Njah, eks nende asjadega ole nii, et kui teha siis teha. Aga siiski sain niipalju targemaks et tähelepanu pöörata keskel olevale kanalile ja esimestele rattakoobastele.

OT: Rass, kolasin Su fotoalbumis ringi ja nägin et olid panud valgustuse õhuavadesse, paar küssat: millised dioodid ja mis takistid vahele? Kuhu Sa juhtmed vedasid voolu võtmiseks?(no see pole vast nii oluline)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 21.09.06 14:34 Tsiteeri


Dioodid olid mõõdult väiksed ja oma heleduselt pidid olema võrdsed paari watise priniga aga olid siiski kangemad raisk, takisti oli vastavalt 12V vajadusele. Ma poest küsisin neid asju, ise ma seda asja nii väga ei jaga. Voolu võtsin kuskilt keskkonsoolist kus vool tuleb süütega peale, ei mäleta kust, sigaretisüüstaja tagant vist. Juhtmed imepeenikesed sest vool seal suht olematu, samuti tarve. mängimist oli sellega igatahes terve faking päeva hommikust õhtuni ja seal hulgas ei ole auto lammutamist et armatuur kätte saada jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Reimers
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.06 13:28 Tsiteeri


mul on C4 A6 ja muidu on auto seest vaikne kuid uksed kuidagi kolisevad seest nagu oleks midagi lahti või sedasi ! Kust muidu liimitavad pigimatti saaks osta ? ja kas C4 on uksepolstreid lihtne lahti katkuda ja pigimatt vahele panna ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 02.10.06 07:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reimers
mul on C4 A6 ja muidu on auto seest vaikne kuid uksed kuidagi kolisevad seest nagu oleks midagi lahti või sedasi ! Kust muidu liimitavad pigimatti saaks osta ? ja kas C4 on uksepolstreid lihtne lahti katkuda ja pigimatt vahele panna ?

Kuhu sa seda ukse vahele kleepida kavatsed ?
Ukse polster ise käib väga lihtsalt lahti, aga originaalis on neil juba tehase pigimatt sees, mille ülekleepimine just väga suurt efekti ei andnud.
Igasugu plastikdetailide nagisemise vastu on suht raske saada kui sa just ei hakak tüübleid vahetama ja vilti ning silikooni vahele toppima.
Aga nagiseb ainult halbadel teedel ju :)
Ukse avamist alusta ukse käepidemest, mille kaane taga on kaks ristpea kruvi, lisaks on külgedel veel kaks pisikest kruvi.
Peale nende avamist, ukselingi eemaldamist, tuleb polster lihtsalt ukse sisemiselt raamilt maha tõsta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Reimers
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.06 08:15 Tsiteeri


vot ega ma ei teagi kuhu seda kleepida kuna pole sinna alla veel vaadanud ! Muidu mul natuekene nagu kolisevad uksepolstrid mitte uksed ise nagu äkki peaksin lahti võtma ja uurima mis seal täpselt koliseb ! Aga tänud nõuande eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
elts1987
huviline

Avatar


Registreerunud 08.04.10
Asukoht: Tampere, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0tdi Quattro ja B4 2.0 Quattro

postitati 14.05.13 20:30 Tsiteeri
Re



Tegelikult pole mina ka oma Audi ( c6 sedaan ) salongi müraga rahul. Ja arvasin , et asi halbades rehvides. Kuid täna sai alla pandud uued nokian hakka blued kuid ikka sama hull rehvimüra sees. Kui ma ei eksi siis oli mu eelmises audis (c5 avant) palju vähem tee müra . Ja kas kõik teised c6 omanikud on salongi vaikkusega rahul?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 15.05.13 09:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: elts1987
Tegelikult pole mina ka oma Audi ( c6 sedaan ) salongi müraga rahul. Ja arvasin , et asi halbades rehvides. Kuid täna sai alla pandud uued nokian hakka blued kuid ikka sama hull rehvimüra sees. Kui ma ei eksi siis oli mu eelmises audis (c5 avant) palju vähem tee müra . Ja kas kõik teised c6 omanikud on salongi vaikkusega rahul?


Ise olen küll rahul pere A6-te sedaanidega-rehvid Falken ja Conti PC2. Avantiga, aga ei olnud küll väga vaikne sõita kuid õnneks ei kuula teemüra vaid muusikat autos:).


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 23.05.13 21:08 Tsiteeri


Tooks võrdlusesse 2003a Passat B5.5 Variant ja 2000a A6 C5 Avant, Passat diisel, Audi bensiin. Mootorimüra on üks asi, kuid Passatisse kostus sisse ka oluliselt rohkem tee- ja tuulemüra, kui Audisse. Passatil all uued 225/45R17 ja Audil peaaegu uued 235/45R17 suverehvid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.05.13 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tooks võrdlusesse 2003a Passat B5.5 Variant ja 2000a A6 C5 Avant, Passat diisel, Audi bensiin. Mootorimüra on üks asi, kuid Passatisse kostus sisse ka oluliselt rohkem tee- ja tuulemüra, kui Audisse. Passatil all uued 225/45R17 ja Audil peaaegu uued 235/45R17 suverehvid.

Passat on madalam juba autoklassilt, ikkagi a4 klass. Rehvide poolelt ei loe eriti mitte see, kui uued on, vaid see, mis mark ja mudel on.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.5% - SQL: 55.5%]