Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Vaakumiga kesklukk (Vastuseid: 55 | Vaatamisi: 12043)
v20se
huviline



Registreerunud 12.08.03
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.04 18:28 Tsiteeri


Niih. Minul asi tänu Patrikule korras. :)
Kellel peaks tulevikus sama jama tekkima, otsige alustuseks viga vaakumpumba pistikute kontaktidest. Seal terve hunnik juhtmeid peale toiteotste. Need vist kontrollivad ukselukkude olekut. Kui need pisut korrodeerunud või oksüdeerunud on, ei tea see pump ise ka enam, mida ta teeb või mõtleb:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Dantee
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 320

postitati 06.04.04 11:18 Tsiteeri


Sorry, ei vaevu kõiki postitusi läbi lugema, kirjeldan oma kunagist probleemi ehk on kellelgi sellest abi?! Nimelt teema järgmine, kui keerasin võtmest või tegin puldist uksed lahti, käitus kõik OK, lukku pidin aga uksed kõik manuaalselt panema ja avanes jälle kõik nii nagu oleks korras. Nimelt vigur oli selles, et kompressori korpuses asuval juhtplokil oli mingi "idioot" või diood ära väsinud! See aga vahetati lähimas TV paranduses 50.- EEK'i eest ära! Nii palju veel, et b4 ja b3 asub kompressor pagassis, paremal pool polstri all.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
yokker
huviline

Avatar


Registreerunud 12.04.04
Asukoht: teisel pool merd
Kasutaja on eemal

Auto: 2x1.9tdi 66&96kw+suzuki sv1000s

postitati 17.04.04 08:19 Tsiteeri


Eelmine aasta oli mul veel a90 85a 2.2I .Sellel hakkas ka kesklukk jamama (pump) hakkasid nupud üles alla käima ja muud ei jäänud üle kui kakkusin pumba lahti ja viskasin selle mikroskeemiga ploki sealt välja (plokis oli miskit läbi põlenud) ühendasin juhtmed ja pump toimib ilma plokita siiani :P nii alarmiga kui ka võtmega !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tomm
huviline



Registreerunud 03.07.03
Asukoht: Tallinn - Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant

postitati 26.01.06 13:55 Tsiteeri


Tõstame siis teema jälle päevakorda.
Nimelt probleem hakkas vahetult peale külma perioodi lõppu.

Puldist uksi avades toimis ainult signa, uksed jäid suletuks.
Puldist vajutades nii kinni kui lahti oli kuulda vaakum pumba undamist, aga 5 sek hilinemisega.

Ukse avas lõpuks Lukuabi.

Nüüd probleem selline, et autos sees istudes on kuulda järjepidevat klõpsimist vaakumpumbast.
Süüde väljas, klõpsimine kiire- sama nagu suunarelee, kui üks pirnidest ei põle, süüde sisse, klõpsimine aeglane ja kui auto käib siis jälle aeglane.
Hetkel võtsin pumba tagant toite ära.

Kas nüüd äkki kellelgi on mõtteid jagada, kus otsast hakata arutama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.01.06 21:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tomm
Kas nüüd äkki kellelgi on mõtteid jagada, kus otsast hakata arutama.

Proovi teist pumpa, mina vahetasin 2x, enne kui tööle sain.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tomm
huviline



Registreerunud 03.07.03
Asukoht: Tallinn - Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant

postitati 26.01.06 23:12 Tsiteeri


Tänase seisuga siis asi nii, et uksed jälle lukus ja hommikul lukuabi:mad:

Lugesin siit foorumist, et üks variantidest oleks teha pumbale reseti.
Läksingi proovima, et äkki aitab, panin siis toite tagasi ja hakkaski toimima. Katsetasin lahtise uksega umbes 10 korda, kinni -lahti ja toimis. Olin juba oma saavutusega rahul, et nii lihtsalt läks ja lükkasin uksed kinni, nii kui uksed sulgusid, imes pump nupud alla ja enam lahti ei tule.
Katsetasin veel umbes pool tundi, aga tulemuseta, pump uriseb ainult kinni panekul ja seda ka 5 sekise hilinemisega.

Siit siis ka kohe küsimus, mis mudelite pumbad sobivad A 100 C4 vaakum süsteemile, sest seda pumpa enam ei usalda.
Tänud , kes viitsivad aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 26.01.06 23:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: v20se

Asja teeb huvitavaks minu puhul veel see, et ostes sain kaasa vaid ühe võtme, mis pagasnikut ei ava...


Kas see võti läheb lukuauku sisse ka üldse?

Kui on tegu "hooldusvõtmega", mis ei lähe pagassi ja kindalaeka lukku sisse, siis võiks endale kuskil lasta mõni võti juurde teha ja neil külgedel soonte muukide poolsed servad mingi 1...1,5 mm madalamaks viilida ( see ongi "hooldusvõtme" ja teiste võtmete ainus erinevus )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Autti
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.06
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2,0l B4 85 Kw (1994.a.)

postitati 19.03.07 19:58 Tsiteeri


Minul kesklukkuga selline probleem.
Puldist enam uksed luku ega lukust lahti ei lähe. Võtmest keerates avanevad kõik uksed.Kõige suurem probleem on aga see et pump imeb uksed lambist kinni. Paar nädalat tagasi jäin jääd kraapides ja mootorit soendades luku taha, õnneks oli varuvõti toas olemas.

On kellegil midagi sarnast olnud? Kus võib miskit viga olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
zyc666
huviline



Registreerunud 21.03.07
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: vw golf2

postitati 23.03.07 10:43 Tsiteeri


mul umbes sama probla nagu siin juba räägitud nimelt mul audi 100 1.9 83a. võtmega keerates lähevad esimesed uksed lahti ja tagumised jäävad kinni mõnikord avaneb aind ka tagumine parem uks. Samas se urin kestab vaid mingi 1min või isegi vähem pärast seda kui esimesed on lahti läind. aga imelik on see et ta ei sulge ühtegi ust peab ise kinni vajutama nuppud. pluss kui sees istun ja niisama uksega mängida et uks kinni ja uks lahti on kuulda kuidas mõnikord hakkab se krdi pump tööle on kuulda seda undamist kuigi pole lukku puutund mitte üks raas ka see ei loe midagi kas süüde on sees või mitte.

lõpetuseks oskab äkki keegi öelda kust kohast ma võin selle pumba üldse leida oma autos kas ta on kuskil taga parema ukse lähedal või siis tagumise parema koopa lähistel sest se surin on kosta kuskilt sealt. /või äkki on hoopis sealt mingi voolik puruks ??????:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.03.07 12:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zyc666
Samas se urin kestab vaid mingi 1min või isegi vähem pärast seda kui esimesed on lahti läind.

Minut aega on ikka väga palju liiga palju. Ilmselt kuskil vaakumileke.
Tsitaat:
Algselt postitas: zyc666
pluss kui sees istun ja niisama uksega mängida et uks kinni ja uks lahti on kuulda kuidas mõnikord hakkab se krdi pump tööle on kuulda seda undamist kuigi pole lukku puutund mitte üks raas ka see ei loe midagi kas süüde on sees või mitte.

See vist on isegi loomulik. Sõbra A6-ga sama asi. Kõrvalistujana tegin ukse lahti ja tõmbasin kinni ja iga kord see pump urises.
Tsitaat:
Algselt postitas: zyc666
lõpetuseks oskab äkki keegi öelda kust kohast ma võin selle pumba üldse leida oma autos kas ta on kuskil taga parema ukse lähedal või siis tagumise parema koopa lähistel sest se surin on kosta kuskilt sealt. /või äkki on hoopis sealt mingi voolik puruks ??????:(

Tagaistme all paremal pool nurgas svammi sees. Kui aku ka seal on, siis täpselt aku kõrval.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zyc666
huviline



Registreerunud 21.03.07
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: vw golf2

postitati 23.03.07 13:17 Tsiteeri


taga istme all ei saa kuidagi olla alles üle eile tõmbasin tagu otsa tühjaks et uusi kõlari juhtmeid vedada seal ei näind ma mitte midagi peale metalli ja polstri :(:(:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.03.07 14:01 Tsiteeri


Otsi veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zyc666
huviline



Registreerunud 21.03.07
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: vw golf2

postitati 28.03.07 12:10 Tsiteeri


ex aprillis saab jälle kõik istmed siis välja koogitud et võimu juhtmeid vedaja niisam lahtiselt mööda salongi looklevad juhtmed ka nõmedad ja ex kaakidel ole ka siis vähem põhjust aken sisse lüüa et midagi võtta kui kui midagi näha ole või siis pagass lahti muukida.
Ex ma otsi siis seda pumpa ka lähemalt kui auto seest tühi

siis mul polegi enam auto päris sara:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madgangster
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6

postitati 03.04.07 16:19 Tsiteeri


ma arvan et see kysimus sobib siia...mul selline mure...uksed avanevad kõik ilust kesklukkuga aga pagasi lukk ei avane....mingi klõks käib aga ei tee midagi...võtmest saab lahti kyll...voolikud paistavad korras olevat...milles võib probla olla...pole kunagi kesklukkuga tegemist enne olnud...
ja kas kesklukkul on eraldi aku või mis...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maitz
huviline



Registreerunud 02.05.04
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.07 16:13 Tsiteeri


Mul selline jama jällegi kesklukuga,et kui juhiukse teed lahti ja paned kinni,siis see mootor taga undab ja nii iga 5 sekundi järgi,mõnikord jääbki undama.Sõiduaeg ka vehel selline asi.Autoks siis C4 kerega A6.Milles viga,kas midagi katki,kustkohast tuleks alustada vea otsinguga
Ette tänades Maidu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 21.06.07 10:33 Tsiteeri


Jällegi tõstaks teema üles: ei näe põhjust uut teha.

Kesklukuga ka minga jama, igaljuhul ta ei tööta ja kuna kogu autos minga jama siis peaks kõik uksed ja asjad üle käima.

Aga kas on mõtet üldse seda vaakumiga kesklukku jätta, et äkki oleks lihtsam mingad odavad elektrilised muretseda ja juhtmed oopis laiali vedada?

Kas elektrilisel ja vaakumi omadel mingat töökindlus vms vahet on. Kumba ise soovitate?


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 21.06.07 10:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ullivilli
Aga kas on mõtet üldse seda vaakumiga kesklukku jätta, et äkki oleks lihtsam mingad odavad elektrilised muretseda ja juhtmed oopis laiali vedada?


Oleneb nüüd sellest, mis su kesklukul viga on? Kui torustik kõik mäda, siis on lekke ostimine väga tüütu kuid mitte võimatu. Kui on läbi pump, siis sigarile asenduspumba leidmine pole väga keeruline. Kõik oleneb sellest, mis hinnaga sa asenduspulgad leiad.
Elektriline kesklukk selles suhtes lollikindlam, et kui miskit tuksi läheb, siis teised luugid ikka sulguvad-avanevad, vaakum on rohkem selline "kõik v mitte midagi" tüüpi.
Elektriliseks ümber ehitamist sai ka kunagi kaalutud, siis öeldi signalistasiooni paigldavast asutusest hinnaks 500.- luuk/uks, mis sisaldas materjale ja tööd. Lihtne matemaatika teeb hinnaks 2500.-, kui ka bena luuki tahad liigutada, siis 3000.-
Ise tehes hulga odavam - kui viitsimist on, siis miks mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 21.06.07 10:52 Tsiteeri


Kuna rahaga pole hõisata, siis eks ikka oma ja sõprade jõul peab asju tegema.
Mulle öeldi, et midanga odava elektrika saaks 100eeku uks.

Pump ise on terve, kuna puhub. Eile just tagaluugiga sai jamatud: sisiseb, aga ei leia üles kust ja muidugi ülejäänud uksi pole lahti võtnud, aga ei lukusta ta ühtegi praegu.
Ja nu kui üleüldises töökindluses vahet pole, siis ma arvan, et elektrile üle minek parem, kui just vaakumi leke kergelt kätte ei jookse.


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 21.06.07 10:56 Tsiteeri


ega kui tagaluugi sees sisiseb, siis ei teki vaakumit/rõhku, et uksi sulgeda-lukustada. Otsi tagaluuk läbi, ehk leida lekke ja sellest ehk piisabki, et süsteem jälle tööle saada.
Hetkel tundub mulle küll, et oleks nagu lootust. Jõudu, ära alla anna :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Chuulo
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.06
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.08 14:56 Tsiteeri


Mul kah nihuke jama, et vahal töötab kesklukk, vahel mitte.
Kus asub audi a4, 95 aasta kesklukku pump?
Ja kas audi a4jal on ültse vaakumpump?
Kui kesklukk töötab, siis juhiuks läheb kiiremini/ennem kinni, kui teised uksed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prix666
huviline

Avatar


Registreerunud 24.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 04.01.08 21:05 Tsiteeri


pump on kõrvalistujapoolses tagumise rattakoopa juures pagasnikus :)


Nahksisud ning istmete parandustööd.
Roolide nahatamine, käigukangikotid, -nupud. Kõik võimalike detailide katmine, piilarid, laed, kosoolid. Kaatrite sisud ning tsikli istmed, baaride sisustusest lennuki salongideni. Küsi hinda !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Chuulo
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.06
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.08 21:08 Tsiteeri


Selge homme uurin ;)
Tänud ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OOOO
huviline



Registreerunud 15.09.07
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.08 12:06 Tsiteeri


Mul ka see pump suriseb seal terve mootori töötamise aja. Või kas see bensupump ei või olla? Aga igatahes kui ongi vaakumpump ja suriseb seal koguaeg millele ta siis kahjulik on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Retro
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2xVW

postitati 08.03.08 20:57 Tsiteeri


Tere mul ka jama kesklukuga. Jama selles, et nupud ei lähe ise üles, alla lähvad kõik normaalselt, aga pärast seda jätkab mootor undamist oma 10-15sek.
Asi tekkis mingi 2 nädalt tagasi, enne seda ta oli 2 nädalat väljas seisnud. Esimene kord kui ukse lahti tegin töötas ehk siis kõik nupud tulid üles, aga pärast enam ei. Vahepeal on nii ka, et kui kõrvalistuja ukse nuppu mitte korralikult lõpuni välja tõmmata, siis tõmbab ta selle ka alla, tagumisi pole tõmmanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.08 21:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Retro
Tere mul ka jama kesklukuga. Jama selles, et nupud ei lähe ise üles, alla lähvad kõik normaalselt, aga pärast seda jätkab mootor undamist oma 10-15sek.
Asi tekkis mingi 2 nädalt tagasi, enne seda ta oli 2 nädalat väljas seisnud. Esimene kord kui ukse lahti tegin töötas ehk siis kõik nupud tulid üles, aga pärast enam ei. Vahepeal on nii ka, et kui kõrvalistuja ukse nuppu mitte korralikult lõpuni välja tõmmata, siis tõmbab ta selle ka alla, tagumisi pole tõmmanud.

Ma olen suht kindel, et probleem on lekkes, ehk siis miski toru kuskil lihtsalt lekib... see kahjuks selle süsteemi suurimaid muresid ongi :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.0% - SQL: 58.0%]