Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: K:kuidas on teie kogemused politseiga varastatud auto puhul (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 6488)
Matu
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6

postitati 18.01.07 21:52 Tsiteeri


politseist kasu :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
axo
huviline



Registreerunud 07.01.07
Kasutaja on eemal

Auto: sigar

postitati 07.02.07 20:23 Tsiteeri


eesti politsei tegeleb peamiselt alaealistega kes tarbivad alkoholi ja suitsetavad,selleasemel et varastatud autosid nt otsida:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Snowhite
huviline



Registreerunud 12.06.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5 S6

postitati 18.02.07 21:17 Tsiteeri


ei tegele mitte millegagi, oli mul enne cali, auto oli teist päeva minu käes, pooleli oli alarmi paigaldus, käidi öösel sees, varastati nii tühjaks, et isegi mingid tjuuning uksenupud jne läksid. pollar tuli mingi lõunaks, õiendas natuke ja sis küsis, et kas te viitsite avaldust ka kirjutada, ma vaatasin lolli näoga otsa, sis ütles, et ega eriti pole mõtet juu. ok saatsin üle kara ja läksin lõuna ajal romulasse uue akna järele, poolel teel sain trahvi sest sõitsin ilma tagumise numbrita, mis oli ka ää varastatud... tehke omad järeldused...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 19.02.07 08:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: axo
eesti politsei tegeleb peamiselt alaealistega kes tarbivad alkoholi ja suitsetavad,selleasemel et varastatud autosid nt otsida:mad:

Kusjuures tallinna naaberlinnas ei reageeri miilits ei suitsetavate/alkoholi tarbivate noorukite ega magavate parmude peale. Üteldakse lihtsalt, et helistage falck'i ja kogu lugu. Siis lehest pärast loen, et :"miilits reageeris kõikidele teadetele ja sellega hoiti ära nii mõnigi kuritegu".:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.0% - SQL: 72.0%]