Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Luup vS tavaline reflektor tuli. (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 7307)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.03.07 07:15 Tsiteeri


To vanavaim: Alumine liistu 1 kruvi lahti, liist minema tõmmata. Kaks polti ülevalt ja kaks polti alt lahti, juhtmed lahti ja tuli käes. Edasine on juba oma fantaasia, aga ära terasharjaga reflektori kallale mine :)

Enda c4 a6'l sai vahetatud tuleklaasid, puhastatud ja silverstar pirnid sisse pistetud. Valgusvihk muutus konkreetsemaks ja valgust on väheke lisaks, aga maanteel niiskema ilmaga tuleb ikkagi kepiga teed otsida kui teine auto vastu sõidab :( Probleemi pole ka esiklaasiga, mis samuti nähtavust võib vähendada kuna ka see on vahetatud mõned aastad tagasi :( Minu kunagisel b4 keret meenutades ma küll ei vahetaks korralikke reflektoreid mitte mingi hinna eest luupide vastu, kuna reflektorid olid väga hea valgusjõuga ja ka kaugtuled olid keskmisest paremad. Kui pimedaga eriti ei sõida ja auto välimus oleks tähtis, siis teine teema ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 27.03.07 08:22 Tsiteeri


Sai olude sunnil esituled uued Hellad(luubid) külge kruvitud. Ja kui vanu suutsin ainult kirjuda, siis uute kohta pole ühtegi halba sõna öelda. Peaks veel need Cool Blue'd ära proovima, äkki on veel parem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
vanavaim
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.07
Asukoht: Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 121kw 2,4 2001a

postitati 27.03.07 09:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
To vanavaim: Alumine liistu 1 kruvi lahti, liist minema tõmmata. Kaks polti ülevalt ja kaks polti alt lahti, juhtmed lahti ja tuli käes. Edasine on juba oma fantaasia, aga ära terasharjaga reflektori kallale mine :)

Enda c4 a6'l sai vahetatud tuleklaasid, puhastatud ja silverstar pirnid sisse pistetud. Valgusvihk muutus konkreetsemaks ja valgust on väheke lisaks, aga maanteel niiskema ilmaga tuleb ikkagi kepiga teed otsida kui teine auto vastu sõidab :( Probleemi pole ka esiklaasiga, mis samuti nähtavust võib vähendada kuna ka see on vahetatud mõned aastad tagasi :( Minu kunagisel b4 keret meenutades ma küll ei vahetaks korralikke reflektoreid mitte mingi hinna eest luupide vastu, kuna reflektorid olid väga hea valgusjõuga ja ka kaugtuled olid keskmisest paremad. Kui pimedaga eriti ei sõida ja auto välimus oleks tähtis, siis teine teema ;)

tänud, õhtul teen kohe proovi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 12.12.07 20:39 Tsiteeri


Vana teema küll, aga küsimus laiemale ringile. Tuledega mässates avastasin, et luup tule elemendi sees, seal luubi ja reflektori vahel on selline siiber. Mida saab hoovast liigutada üles all. Millele antud vidin hea on?


http://villu157.planet.ee/pilt/paigaldus2.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.12.07 21:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: villu157
Vana teema küll, aga küsimus laiemale ringile. Tuledega mässates avastasin, et luup tule elemendi sees, seal luubi ja reflektori vahel on selline siiber. Mida saab hoovast liigutada üles all. Millele antud vidin hea on?

Inglismaale ntx.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 12.12.07 21:51 Tsiteeri


No minu loogika arvab, et kui see siiber üles tõmmata siis kaob see valgus vihu nurk ära. Mis seina peal paremalt üles jookseb. Inglismaa jaoks peaks vastu pidi nurk olema. Aga see siiber teeb selle vihu sirgeks. Ah ega vahet pole. Lihtsalt haiglaslik(sportlik) huvi tekkis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 12.12.07 22:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: villu157
No minu loogika arvab, et kui see siiber üles tõmmata siis kaob see valgus vihu nurk ära. Mis seina peal paremalt üles jookseb. Inglismaa jaoks peaks vastu pidi nurk olema. Aga see siiber teeb selle vihu sirgeks. Ah ega vahet pole. Lihtsalt haiglaslik(sportlik) huvi tekkis


Siiber on ju mõlemal luubil. Paremal tulel lükkad siis siibri üles, et lõikaks valgusvihu ära ja vastutulejaid ei pimestaks, samas vasakul tulel lükkad alla et rohkem tee äärt valgustaks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.12.07 22:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Kui mu mälu ei peta on ju mõlemal luubil need. Siis ongi nii et ühel luubil paned vihu sirgeks,(paremal tulel siis lükkad siibri üles) samas teisel millel ennem sirge oli(ehk siis vasakul lükkad siibri alla.), saad nüüd nurga nö. kinni katta, et vastutulejaid ei pimestaks.

Mõlema tule teepoolne vihk tuleb alla murda. 100m kauguselt ei tee sa vastutulijana paremal ja vasakul tulel olulist vahet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 12.12.07 22:16 Tsiteeri


Ei ole ju, praegu on kah ju nii et vasak tuli näitab allapoole või noh nurk on ära lõigatud aga paremal pole ju. Või noh point on ju selles et nad tuleb täpselt vastupidi panna kui preagu on. Oletame kui lähed Inglismaale vms. Või sain ma valesti aru?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.12.07 22:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Ei ole ju, praegu on kah ju nii et vasak tuli näitab allapoole või noh nurk on ära lõigatud aga paremal pole ju.

On ikka. Mine õue vaatama, kui ei usu. Jep, külm ja pime ja vastik on, aga saad targemaks. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 12.12.07 22:57 Tsiteeri


Tegelikult panime me mõlemad võssa :) Minul on see vihk üsna sirge, maitea miks mul meeles oli et ühelt poolt ära lõigatud, kerge sakk on sees ainult, et paremalt läheb nats ülespoole.

Lisaks mõni pilt asjast lähemalt kah

http://faqlight.carpassion.info/images/2000-audi-a6-euro-shield-switch-up.jpg
http://faqlight.carpassion.info/images/2000-audi-a6-euro-no-lens.jpg
http://faqlight.carpassion.info/images/2000-audi-a6-euro-shield-switch-down.jpg

Tsitaat:

Switchable between straight cutoff and a minor right flared cutoff



Samas kui neid pilte nüüd veits uurida ja järele mõelda, siis seda siibrit saab aind ühte moodi liigutada ju. St nagu tekst ütleb, kas täiesti sirge cutoff või sis paremalt natuke ülesse poole.

Mismoodi see mingit eelist inglismaal peaks andma? Ok, peale selle kui see siiber alla lükata, et oleks sirge cutoff?

Põhimõtselt villul oli õigus jah, ei tajunud algul et see siiber käib aind ühte moodi ju. Arvasin et saab mõlemale poole liigutada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.12.07 23:08 Tsiteeri


Ma ei ole ka ausalt öelda selle siibri olemusse süvenenud. Kui A8-le xenone paigaldasin, nägin selle luubi ees ka sellist siibrit ja eeldasin, et see on kiirelt vasak- ja parempoolse liiklusega ümber kohandamiseks. Vaatan homme, mida ta A8 tules mõjutab. Ülaltoodud põhjustel täna enam ei viitsi. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 12.12.07 23:16 Tsiteeri


Muidu sain pildid [url=http://faqlight.carpassion.info/]siit[/url, andmebaasi alt. A8 omadest keegi kahjuks pole pilte jõudnud teha.

Peaks ise kah vaatama, ehk on mul see siiber hetkel üleval, lükkaks alla saaks vähe sirgema cutoffi mis mulle isiklikult rohkem meeldiks.

Eiteagi mis kasu tast olema peaks...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ray
huviline



Registreerunud 14.04.05
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.07 23:50 Tsiteeri


laur, sul originaal xenon? kui jah siis tavatule ja xenonil ongi need luubitagused plekid vms iganes erinevad. Siin siis võrdlus xenon vs tavatuli : http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?p=87524#87524

Ja nii palju kui mina tean siis see siiber on jah, parem poolse ja vasakpoolse liikluse jaoks sättimiseks. Selle siibri asjast saab hästi aru kui autol nt parempoolse rooliga auto tuli. Kui vasakpoolse rooliga autol on valgusvihk paremalpool pikem siis parempoolse rooliga autol on see vastupidi ja kui siiber ette lükata siis on vihk sirge ja siis nagu ei peaks pimestama vasakpoolse liiklusega. Vähemalt nii olen aru saanud asjast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 13.12.07 00:04 Tsiteeri


Oi ma tänan lingi eest, keegi on lõpuks Eestis kah vaevaks võtnud ja võrrelnud xenon ja halogeen luupi. (Y) aga see omaette teema juba.

Mul orignaalis halogeen, ja mul vist ei ole jah seda siibrit äkki. Pean mõnipäev vaatama. mul nagunii plaanis xenon luubid hankida, üks on veel puudu :D (ühe sain avariiliselt)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 13.12.07 00:07 Tsiteeri


Kogu point on selles, et kui sa lähed oma parempoolseks liikluseks mõeldud autoga Briti saartele, siis lükkad valgusvihu sirgeks, et sa endast nüüd siis paremal sõitvaid vastutulijaid ei pimestaks lähitulega.

Parempoolse rooliga autodel on see kiirtevihu murdmine vastupidi ja nemad peavad mandrile tulles omal siibriga valgusvihu sirgeks lükkama, et mitte meid pimestada.

Mingit eelist sinu kui autojuhi jaoks ta ei anna, on nagu säästuvariant kui korraks on vaja mujal liigelda. Reflektortuledel oli omal ajal isegi auto kasutusjuhendis joonistatud vastav teibituuning, mis vaja tuleklaasile kleepida kui teistpidise liiklusega riiki lähed.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.0% - SQL: 60.0%]