Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: C4 Uksepolstri eemaldamine (Vastuseid: 36 | Vaatamisi: 9012)
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.03.09 16:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Su mure on selles, et seesama keeleke ei liigu piisavalt hästi tagasi. Ja kui sa hakkad linki ise tagasi lükkama, siis hüppabki see sealt välja. Aitab kogu kobaka küljest keeramine, puhastamine, õlitamine ja tagasi keeramine. Näpitsatega saab ju selle trossi sinna ka kinni suruda, aga see on juba selline "niijanaa" lahendus, mis teeb liiga lingipoolsele trossikinnitusele ;).



No täname, eks vaatan, kui aega jääb, siis hakkan lammutama :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 12.03.09 16:42 Tsiteeri


Ma ei tea, kas saab selle siia teema alla liigitada (kustutage ära või pange kuhugi mujale :P), aga mul selline asi, et kui uksed lukku panen, siis enam seestpoolt lingist uks lahti ei tule. Polstri eemaldamisel absoluutselt midagi ei puutu, ja lambist hakkab sisemise lingiga kõik toimima... Keegi on millalgi lukusüdamiku ära lõhkunud, ja see hoob, mis lukust südamikuni läheb töllab seal niisama, kas võib see jama olla sellest tingituna? Sest seni kuni uksi lukku ei pane, töötab ilusti sisemine link. Olen määrinud ja puhastanud... aga aru ei saa milles asi olla võib.

Ärge siis pahandage kui veidi vale teema alla postitasin ;)


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 13.03.09 16:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mokits
Ma ei tea, kas saab selle siia teema alla liigitada (kustutage ära või pange kuhugi mujale :P), aga mul selline asi, et kui uksed lukku panen, siis enam seestpoolt lingist uks lahti ei tule. Polstri eemaldamisel absoluutselt midagi ei puutu, ja lambist hakkab sisemise lingiga kõik toimima... Keegi on millalgi lukusüdamiku ära lõhkunud, ja see hoob, mis lukust südamikuni läheb töllab seal niisama, kas võib see jama olla sellest tingituna? Sest seni kuni uksi lukku ei pane, töötab ilusti sisemine link. Olen määrinud ja puhastanud... aga aru ei saa milles asi olla võib.

Ärge siis pahandage kui veidi vale teema alla postitasin ;)

Sain ma sellest postist õigesti aru, et kui polster lahti võtta, siis mure kaob?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 13.03.09 16:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mokits
Ma ei tea, kas saab selle siia teema alla liigitada (kustutage ära või pange kuhugi mujale :P), aga mul selline asi, et kui uksed lukku panen, siis enam seestpoolt lingist uks lahti ei tule. Polstri eemaldamisel absoluutselt midagi ei puutu, ja lambist hakkab sisemise lingiga kõik toimima... Keegi on millalgi lukusüdamiku ära lõhkunud, ja see hoob, mis lukust südamikuni läheb töllab seal niisama, kas võib see jama olla sellest tingituna? Sest seni kuni uksi lukku ei pane, töötab ilusti sisemine link. Olen määrinud ja puhastanud... aga aru ei saa milles asi olla võib.

Ärge siis pahandage kui veidi vale teema alla postitasin ;)


Tihtipeale pannakse sisemine link valesti ehk siis trossi kõri pannakse valesse sälku ja tross jääb pooleldi pingesse.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 13.03.09 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:

Sain ma sellest postist õigesti aru, et kui polster lahti võtta, siis mure kaob?


Just, kui polster maha kiskuda, siis liigub see tross/traat seal ilusti ja uks avaneb... Ja tross on igaltpoolt õieti, sest kõik on korras kuni selle ajani, kui uksed lukku panen. Jama ainult juhipoolse esimese uksega.


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 13.03.09 18:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: mokits

Sain ma sellest postist õigesti aru, et kui polster lahti võtta, siis mure kaob?


Just, kui polster maha kiskuda, siis liigub see tross/traat seal ilusti ja uks avaneb... Ja tross on igaltpoolt õieti, sest kõik on korras kuni selle ajani, kui uksed lukku panen. Jama ainult juhipoolse esimese uksega.

Samru pakkus välja, mis võisid valesti teha, aga mul tekkis küsimus, kas pooles vinnas link põhjustab sellist nalja. Ise olen seda kohanud, et tross on suudetud luku poolt panna hoova taha, mitte auku - "pooles vinnas" oli ka too variant ja umbes samas pikkuses, mis lingist valesti pannes, aga seal seda viga ei tekkinud. Katsetamise värk :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 14.03.09 08:04 Tsiteeri


Kõik on õieti :P kahtlustan ikka lukku ennast... tuleb maha kiskuda ja vaadata mis seal olla võib. Aga kuidas sealt lukupealt seda vaakumivoolikut kätte saab? Ei julgend eriti kangutada kah, plastmassist, äkki läheb puruks kah...


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 14.03.09 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mokits
Kõik on õieti :P kahtlustan ikka lukku ennast... tuleb maha kiskuda ja vaadata mis seal olla võib. Aga kuidas sealt lukupealt seda vaakumivoolikut kätte saab? Ei julgend eriti kangutada kah, plastmassist, äkki läheb puruks kah...


Ega ta tõmmates ei tule, seal väike trikk juures - tuleb seda rõngast kokku pigistada kindla koha pealt ning siis tõmmata.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heix75
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Tallinn / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C4 '95 2.6 V6 ABC 110kW autom.

postitati 09.12.12 15:56 Tsiteeri


Kirjutan siia samasse teemasse.

Viimase aja külmemate ilmadega lakkas minu A6 C4 '95 sisemine juhiukse link töötamast, ehk siis tross tuli selle keelekese tagant ära. Küsimus selline, et millisesse sälku konksuotsa peaks panema ja kas pealtpoolt või altpoolt? Ilmselt saaks kõrvalistuja ukse pealt vaadata, aga ei taha niisama seda lahti kiskuda.

Õnnestus ka ukse seest pilti teha, panin numbrid juurde, kas õige oleks panna üle nr.3 ja konks auku nr.2 pealtpoolt või peaks seda sama tegema hoopis altpoolt? Või on õige panna hoopis sälku nr.1, sealt oleks nagu trossikõri heledamaks hõõrunud varasemalt?

Päris laiali ust ei lammutanud, vaid võtsin polstri ära ja eraldasin ukseraamid pooleldi üksteisest, nii et seal käega mahtus toimetama. Kas konksu tagasipanekuks võib/peab lukusüsteemi eemaldama? Kui ühe käega proovisin konksu ükskõik millise sälgu sisse ajada, siis see ei tahtnud eriti õnnestuda, jäi korraks püsima ja kargas siis välja jälle.

Pilt:

http://www.hot.ee/heigopost/tross.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 09.12.12 21:09 Tsiteeri


Mu arust käis konksu külge veel mingit detail mis seda konksu pesas hoiab..ma panin kuumaliimiga ta kinni :) lihtsam eemalda polster ja näed kohe mis teha saad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
heix75
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Tallinn / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C4 '95 2.6 V6 ABC 110kW autom.

postitati 09.12.12 22:20 Tsiteeri


Tänud,

Polster sai tegelikult juba eemaldatud. Selleks, et näha, mis seal üldse teha saab, tuleks vist uks päris osadeks monteerida (C4-l siis peale polstri eemaldamist saab polstri all oleva raami ka poltidest lahti keerata ja see tuleb ühes tükis kogu aknatõstukisüsteemi ja klaasi ja peegliga ära. Kui lihtsalt poldid lahti keerata ja raam välisplekist eemale lükata, siis ei ole võimalik sinna kohta, kuhu see konks välja tuleb, üldse näha.

Aga küsimus ikka endine, et milline sälk on õige?

*Ise ma seal ukse sees vaatasin ja ühtki küljest ära kukkunud detaili ei paistnud olevat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indr
huviline



Registreerunud 02.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.12 22:42 Tsiteeri


Õige sälk on nr.2 ja mingit lisa fiksaatorit seal ei käi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.4% - SQL: 69.6%]