Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: S2, S4 2.2T ostusoov. (Vastuseid: 107 | Vaatamisi: 16300)
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 31.07.16 13:24 Tsiteeri


See on 10V, 20V on tagumised koopaääred ümarad.


https://images.spritmonitor.de/1472718.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 31.07.16 13:28 Tsiteeri


Siuke nagu see kuulutusel olev masin .


https://www.upload.ee/image/6020220/200.JPGAudi 200 20v


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 31.07.16 20:15 Tsiteeri


Siia vaidluse keskele oleks hea üks asjakohane VIDEO lisada.

Ka mina ei saa aru nende vanakooli "ikoonide" kummardamisest, kuid eks igaühel ole oma "jumalad." S2 ja S4 muidugi mingiks ikooniks on raske nimetada.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 31.07.16 22:38 Tsiteeri


Quattro ju võitis :)

Ega nendest vanakooli "ikoonide" kummardamisest ei peagi aru saama, enamus ilmselt ei saa. Ei mõtle ma siinkohal mingit "maksa oma toyota liising ära enne kui mu ladat halvustad" vaid pigem üldisemalt, inimesi on igasuguseid. Mõnele ämm, mõnele ema, mõnele tütar, mõni võtaks kõik kui vaid võimalik oleks.
Muidugi uued autod on paremad, üht või teistpidi aga on, selles pole mõtet kahelda. Samas ei suuda ma näiteks enamvähem uuelaadse golfiga tallinnast paide sõita ilma, et tekiks tahtmine kosel midagi põnevamat oma eluga peale hakata, see auto on lihtsalt nii igav. Mk1 1.4 berlinkariga ei suuda ka 2h pärast sama tee läbimist magama jääda, pagana õudne on. Kui oleks nendest näidetest valida, siis igapäevaseks hööveldamiseks künnaks seda trassi golfiga, samas pühapäevaseks masinaks võtaks ilmselt berlinkari, rõvedalt friik kogemus.

Umbes samalaadne loogika on mul vanatehnikaga, asi peab pakkuma mingit emotsiooni, midagi sellist mis jätab "sügavad haavad" aastateks, ja tekitab haige tahtmise sellega uuesti sõita, olgugi et suvaline diisel on igast asendist parem auto. Ratsionaalne mõtlemine pole sellisel juhul paraku oluline.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 01.08.16 07:05 Tsiteeri


Nii palju mõtetut loba uute autode kohta. Uus auto ei sobi pühapäeva autoks minusilmis. Pühapäeva auto peab olema midagi kiiret, midagi mis mõtetult palju kütust võtab aga ikka sõidad sellega :D Midagi mis tekitab sinus emotsioone.

See kandiline audi enamvähem mida mõtlesin aga äkki ma mõtlesin kupee varianti.

Hetkel jäi ka midagi huvitavat silma mis sobiks ka väga ideaalselt pühapäeva autoks. Isegi rohkem omapärast välimust kui S4-l. Aga puudub turbo mootor jällegi...
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2174904


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 01.08.16 07:44 Tsiteeri


See on klubiajalooga auto ja ehitatyud kunagi suviseks rajaautoks. Ja tehtud vägagi stiilipuhtalt ja hästi.
PS! Sinna turbo lisada pole probleem, sest blokk ning kaaski on enam-vähem sama, mis juba tehasest turboga tulnud isendil. Seega GO, GO, GO ja sa ei kahetse.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prual84
huviline



Registreerunud 20.11.07
Asukoht: harjumaa,kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: audi s4(ajalugu) a3 hetkel

postitati 01.08.16 08:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
See on klubiajalooga auto ja ehitatyud kunagi suviseks rajaautoks. Ja tehtud vägagi stiilipuhtalt ja hästi.
PS! Sinna turbo lisada pole probleem, sest blokk ning kaaski on enam-vähem sama, mis juba tehasest turboga tulnud isendil. Seega GO, GO, GO ja sa ei kahetse.


Like! Selle isendi võtaks minagi ja vaikselt muretseks essi tehnika peale.Korra mingi aeg mõtlesin isegi kuna endal tehnika olemas aga jah,mõneks ajaks audi ridadest välja ja proovib muud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 01.08.16 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig

Umbes samalaadne loogika on mul vanatehnikaga, asi peab pakkuma mingit emotsiooni, midagi sellist mis jätab "sügavad haavad" aastateks, ja tekitab haige tahtmise sellega uuesti sõita, olgugi et suvaline diisel on igast asendist parem auto. Ratsionaalne mõtlemine pole sellisel juhul paraku oluline.


Kas sa võid käe südamele panna ja öelda, et stock 20vt (või siis ainult chipitud) tekitab pühapäeva sõidus sellise emotsiooni ja "sügavad haavad" aastateks? Saaks aru, kui seal oleks 500kw+ ja 900nm+.

Lõpetan siinkohal OT, kuid ka minu arvates peaks pühapäeva auto olema selline millega sõitmist sa ootad, olenemata kui ebamugav ja ebaturvaline see tänapäeva mõistes ka poleks.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 01.08.16 09:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx

Kas sa võid käe südamele panna ja öelda, et stock 20vt (või siis ainult chipitud) tekitab pühapäeva sõidus sellise emotsiooni ja "sügavad haavad" aastateks? Saaks aru, kui seal oleks 500kw+ ja 900nm+.
Muidugi, KW koodiga mootor on juba stockina põnev, see jätaks küll "haavad".

Aga mainitud S2/S4 kere puhul: Muidugi mitte, need autod on veel liiga noored. Seda aega tuleb veel oodata kui need ka stockina põnevaks muutuks. Kui on tahtmine selline aeg ära oodata, siis on vaja praegu korralik mudel valmis osta. Oli ju Ford T ka kunagi tavaline masstoodangu peldik, aga vaevalt 100a hiljem on see vägagi äge hobikas millega sõita.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
reizor
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: Õnnetud S6 2.2T, S6 4.2

postitati 01.08.16 09:59 Tsiteeri


Need urS-d on kõik juba nii vanad, et naiivne on loota leida uus ja õige läbisõiduga auto. Kõik, mis liigub see ka kulub. Paratamatult on neid autosid täie raha eest tarbitud ning paljudel seda mootorit ikka raua tasemel remonditud. Minu käes on juba üks automaat S4 enda mootori lõpetanud. Saaled kulusid lihtsalt ära, ei olnud probleem puudulikus õlituses või milleski muus. Mitmel essil oleme lasknud kompressioone mõõta, need tulemused on kehvad olnud.

Siin teemas on soovitatud osta kohe "valmis" auto. Ma isiklikult küsiksin enda käest, kas ma oleksin piisavalt pädev "õlinäpp" ja "elektrik", et kellegi teise valmis autot ringi tegema hakata. Elu on näidanud, et isegi siin foorumis ehitust kajastanud ja kiidetud autod võivad päeva lõpuks selliseks ikalduseks osutuda. Summutid konkreetselt aiapostidest keevitatud, elekter selline, et ühendused teibi ning tatiga tehtud. Hiina replica asjad külge keeratud, mis ei tööta jne. Lisada sinna veel standalone aju ning ongi selline komplekt, kus tavakasutaja mõistus enam peale ei hakka. Teema algataja tundub ka pigem lõpptarbija, seega iga murega tuleb pöörduda kuskile Jõujaama või mujale spetsialistide juurde, kes vähegi seda maailma tunnevad. Hiljem oled enda "projektiga" hädas nagu sõletänava naine lapsega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 01.08.16 10:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reizor
Need urS-d on kõik juba nii vanad, et naiivne on loota leida uus ja õige läbisõiduga auto. Kõik, mis liigub see ka kulub. Paratamatult on neid autosid täie raha eest tarbitud ning paljudel seda mootorit ikka raua tasemel remonditud. Minu käes on juba üks automaat S4 enda mootori lõpetanud. Saaled kulusid lihtsalt ära, ei olnud probleem puudulikus õlituses või milleski muus. Mitmel essil oleme lasknud kompressioone mõõta, need tulemused on kehvad olnud.

Siin teemas on soovitatud osta kohe "valmis" auto. Ma isiklikult küsiksin enda käest, kas ma oleksin piisavalt pädev "õlinäpp" ja "elektrik", et kellegi teise valmis autot ringi tegema hakata. Elu on näidanud, et isegi siin foorumis ehitust kajastanud ja kiidetud autod võivad päeva lõpuks selliseks ikalduseks osutuda. Summutid konkreetselt aiapostidest keevitatud, elekter selline, et ühendused teibi ning tatiga tehtud. Hiina replica asjad külge keeratud, mis ei tööta jne. Lisada sinna veel standalone aju ning ongi selline komplekt, kus tavakasutaja mõistus enam peale ei hakka. Teema algataja tundub ka pigem lõpptarbija, seega iga murega tuleb pöörduda kuskile Jõujaama või mujale spetsialistide juurde, kes vähegi seda maailma tunnevad. Hiljem oled enda "projektiga" hädas nagu sõletänava naine lapsega.


Dude has got a point! 2.2 eriti veel näpituna vajab enda hoolsaid käsi ja oskusi, nende puudumisel head tuttavat, kes erinevate probleemidega kursis võib olla. See muidugi ei tähenda, et seda abi ei võiks siit samast foorumist leida. Isegi leidnud. Minu 200 20v ost läks just seda radapidi. Ise turbodest jms asjadest ei teadnud, aga sai siiski suure meeldivuse tõttu ära ostetud. Ajaga tekkisid kontaktid ning abi ja ka vahendid kui ise hätta jäin.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 01.08.16 11:02 Tsiteeri


Teema algataja kirjutas: Pühapäeva auto peab olema midagi kiiret, midagi mis mõtetult palju kütust võtab aga ikka sõidad sellega :D Midagi mis tekitab sinus emotsioone.

Ausalt öeldes on ka minul raske aru saada, mismoodi stock C4 kiire on (isegi chipitud kujul).. ja emotsioone tekitab? C4 ja type89 pole ikoonid, pigem edasiarendus C3-st ja type85-st. Ikoonid on pigem need viimased. Ikoonid tähistavad mingi asja algust minu silmis. C3 200 oli esimene 20vt, nii ka type85 Ur (las see SQ jääda praegu kõrvale).

Aga pühapäevaauto? Ütlen ausalt, et ma pole ühegi autoga sõitu nii oodanud nagu "omal ajal" sinisega. Ja ma ei oleks sellega sõitu oodanud, kui see oleks tehase seades olnud.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 01.08.16 11:29 Tsiteeri


Mulle see viimane punane sobiks kindlasti rohkem pühapäeva autoks kui s4.
S4 ei tundu mulle nii huvitav. Kindlasti on tegu hea autoga.

S2 ja see viimane audi on nagu rohkem autod mida hoida garaazis kümmekond aastat. Et edasi lastele anda tulevikus. Peab vaid hoidma ja hoolitsema.
Küll kunagi see punane audi ka hinda läheb. Samuti pole omanud kunagi nelivedu ja miks mitte lõpuks see variant ka ära proovida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 01.08.16 22:12 Tsiteeri


Mingi kakskomanulldiisel küll kunagi ikooniks ei saa ja erinevalt mõnest pole paljudele vaja 500kW ja 1000Nm, et end elusana tunda. Emotsioon on põhiline ja kui seda pole, siis millest rääkida. Maitseasi vast, kas C4(mis mulle meeldib ja see pole ainuke Audi valikust, mida kaelkahekorra vahin) on ikoon või emotsioonitekitaja. Osad on nii 'arenenud maitsemeelega', et alla Viper ACR'i ja 911 GT2 ei tunnista autosi enam. Kahju neist lausa.

Tervitan kaaskannatajaid ja kummardan diselistidele,
veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 02.08.16 04:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Mingi kakskomanulldiisel küll kunagi ikooniks ei saa ja erinevalt mõnest pole paljudele vaja 500kW ja 1000Nm, et end elusana tunda. Emotsioon on põhiline ja kui seda pole, siis millest rääkida. Maitseasi vast, kas C4(mis mulle meeldib ja see pole ainuke Audi valikust, mida kaelkahekorra vahin) on ikoon või emotsioonitekitaja. Osad on nii 'arenenud maitsemeelega', et alla Viper ACR'i ja 911 GT2 ei tunnista autosi enam. Kahju neist lausa.

Tervitan kaaskannatajaid ja kummardan diselistidele,
veekaheksa


Mul on kahju, et sa veekaheksa ei suutnud mõistlikuks jääda ja üritad siin nüüd ümber nurga kõigile "ära panna," kes julgesid stock seades s4 "maha teha."

Saag tõmmati ju käima sellega, et teema algataja sooviga leida endale "nobe" pühapäeva auto, mida stock või chipitud s4 tänapäeval enam pole.

Eks rahakott paneb asjad paika, kes jõuab endale pühapäeva autona lubada näiteks sinu poolt nimetaud Viper ACR'i ja/või 911 GT2. Veel enam, minu arvates kes jõuab eespool nimetatud autosid lubada ja kasutab neid sihtotstarbelist turvalistest kohtades, on või siis omavad 'arenenud maitsemeelt.'

Minu postituse mõtet ei ole kedagi alavääristada või siis "ära panna," kuid jäägem ikka foorumis siseselt viisakaks, seda enam, et testosterooni tase võiks vanusega nagu madalam olla.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 02.08.16 07:01 Tsiteeri


Punane Audi sai üle vaadatud. Ütelme nii ,et pildid on illustratiivsed pigem. Aga vedrustus oli hea ja hoidis kindlalt teel. Tööd ikka jaguks autoga.
Selliseid velgi pole ka kaasas mis piltidel millest on kahju. Nüüd peab kaaluma kas see kompott on seda väärt.

Ja see turbotamine pole sellel autol kahjuks nii lihtne. Uurisin natuke ka seda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 02.08.16 07:48 Tsiteeri


Aga võib-olla ongi kõigil õigus. See tähendab, et mõni on "boostijumalale" käe ja jalad, peast rääkimata, ära andnud, teine vaid mõned korrad "teda" tunda saanud. Ehk siis kiirused on kasvanud ning tõsi, et uuemad aftomobiilid sõidavad vanadest ikoonidest või peaaegu ikoonidest sirge seljaga mööda.

Ajal, mil Sul, Maku, sinine oli, polnud see ka veel just täpselt nii haruldane nagu ta on praegu. PS! Toonagi oli see originaalseades ju tava stock essidest kiirem. Kiirused on kasvanud.
Täna on RS2 hinnad ulmelised. kõiguvad 25k € - 60k €. Selle eest saab mitu C6 RS isendit. Kolm kui hästi otsida. Nende ülalpidamine on aga midagi muud kui tavaseades "kiire" 2.2T hooldus/remont. RS6 oleks vast ka ainus uuematest aadudest, mida pühapäevaautona pidada - ükski diisel, olgu see kui kiire tahes (C5, C6 kerel) ei ole seda veel vähemalt 10 aastat.

Ärme nüüd lähe eriarvamuste pärast sõnelema. Kõigil on õigus.

Teemaalgatajale soovin, et sa ei otsikski "mint condition" seisundit oma vaimusilmas. Sa pead suutma "potensiaali nägema" Kasvõi mingitki. Siis ei pettu iga täkke peale kerel või väikesele rõhulekkele vms. Sest seda üüber heas seisukorras olevat isendit meie maal ei leidu. Või osatakse selle eest ka raha küsida.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 02.08.16 08:10 Tsiteeri


Annaks hääle S2 avantile.


https://images.spritmonitor.de/1472718.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 02.08.16 08:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare


Teemaalgatajale soovin, et sa ei otsikski "mint condition" seisundit oma vaimusilmas. Sa pead suutma "potensiaali nägema" Kasvõi mingitki. Siis ei pettu iga täkke peale kerel või väikesele rõhulekkele vms. Sest seda üüber heas seisukorras olevat isendit meie maal ei leidu. Või osatakse selle eest ka raha küsida.



Ei otsigi prillikivi kuigi oleks tore leida küll mõni :) Aga lihtsalt suhe peab paigas olema. Ei saa maksta ka liiga palju auto eest mis nõuab veel palju lisa investeeringuid. Ka kere värvimine on kallis lõbu.
Kindlasti kui investeerida auto juurde veel 2k siis on ilus asi valmis aga kas see auto on ka kokkuvõttes 5k väärt!?
Ma ei taha maksta ka üle asja eest. Pigem juurde raha panna ja osta kohe paremas korras kui osta kulunud auto ja siis ehtima hakata. Taastamine alati kallim variant olnud.

Ja eks oli ka roostet ja see tähendab,et nende likvideerimine koos detailide värvimisega kohe 500.- juurde.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 02.08.16 17:31 Tsiteeri


Kui sa tahad täisoriginaali S4/S6 C4 2.2T 20v, originaalvärviga, siis ära looda saada hinnaga alla 4000 - 4500eur. ( Eestist tõenäoliselt ei leia )
Kui tahad saad välimuselt nn prillikivi, mis värvitud, lakutud, lahtikäinud jne, aretatud, krt teab mismoodi ja kus kokkulaotud, siis sellised leidub ka Eestis. Arvesta, et eelpool mainutud masinatesse tuleb sul laduda niiehknaa tuhandeid eurosid, et hoida masinat heas konditsioonis, ma ei räägi siin edasiarendusest võimsuse kohapealt. Juhul, kui soov osta nn prillikivi 2500ur eest ning arvata/mõelda sinisilmselt, et nii ongi st sisse laduma ei pea, siis see on hea unenägu, ei midagi muud, unista edasi. Alustame sellest, et C4 S4-le ei saa täna enam mitmeid keredetaile uuena.
Korraliku, kuhu tõenäoliselt kohe raha laduma ei pea, leiab täna saksast hinnaga alates ca 5000-6000eur ja üles.
Võta orientiiriks mobile.de ja mõtle edasi.
Jõuvanker teab, mida räägib.
Läheb läbuks.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.08.16 19:20 Tsiteeri


Päris jõhker teema on üles tõmmatud.
Tundub, et valdavalt nende inimeste poolt, kes kuigi palju sõitnud ei ole erinevate autodega.

Suvaline A5 3.0 TDI pakub rohkem elamust nii rajal, kiirenduses kui ka õige väljalaskelahendusega hääles, kui C4 S4 (viimast võib vaielda).
S5-st ma rääkima ei hakkagi üldse.

Kui samas hinnaklassis vaadata, siis sinna kanti jääb näiteks E46 330ci, mis mulle vähemalt visuaalselt meeldib ning sellega saab ka julgelt ringrada külastada.
Korralik 7M-GTE-ga Targa katusega Supra on ka üsna lõbus pühapäevaauto.
Audilt endalt saab nelikveolise Audi TT - maitse asi, kas disain meeldib, aga igal juhul ägedam pühapäevaauto, kui C4 kirst.
Jne, Jne, Jne. Vaadake natuke ringi.

C4 on puhas igapäevaauto.
C3 20vt on juba parem - eriti, kui kõik originaal liistud ja stanged veel paigas on ning ilus velg alla panna ja natukene madaldust. Saab üsna pilkupüüdva retromobiili, mis natuke liigub ka - paraku korras olevaid isendeid võib tikutulega taga otsida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 02.08.16 21:20 Tsiteeri


Hinnaskaala plaanis on praegu märgata tõusutrendi. Kusjuures on autosi, mis samuti veel on odavad, nagu ka mainitud TT, S3, S4 BiT, S4 4.2. On mida valida. Suprad on väga head asjad, aaagaaa, ulmeliste hindadega.

PS! Ma olen vägagi mõistlik, mõistlikum kui enamus.

veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 02.08.16 21:40 Tsiteeri


Enda kohta räägin, siis jah, prj, sul on 100% õigus. Oma parimaski unenäos ei suudaks ma järele jõuda Sinu kogemusteni. Vähe kogemusi, Sul on tuline õigus. Eks see teema vedas viltu, kuidas kellelegi, kuna mina ja mõni veel, mõistis, et teemaalgataja otsib esmajoones vanakooli Audit, mida täpsemalt ehk selgub tal endal ka peagi. ;)

Tõsi on, kasvõi arvustusi lugedes, on rajaautoks parimaid variante, kui 2T kaaluvad universaalid või 1500kg kaaluvad telliskivid (kuubikulised). Selles polegi küsimus. Küsimus on autos, mis tõmbaks kriipsu kõrvuni. Ühel teeb seda "ämm" teisel "tütar".

Tegelikkuses näen mina, et sellest teemast võiks olla paljudele vanakeste ostjaile kasu. Kindlasti tuleb teema kunagi ka C6 ja C5 teemadele, mis on sarnase mõttega ja pakuks igaleühele mingi lahenduse. Ehk siis tihti näeme, et tuleb keegi, kes tahab kiiret püssi osta või ehitada. Või tahab osta vana rariteeti. Mida enam kaevata, siis selguvad päris põhjused ja tihti ongi mõistlikum ostjail hoopistükis uuem pill endale soetada. Arutelus selgub tõde. Oskaja võtab siit oma ja teeb otsuse kas loobuda üldse või ostagi ära ja luua piisav hulk kontakte, kes edasisel teel abistaks. Selleks ju foorum ongi?


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 02.08.16 22:34 Tsiteeri


Pühapäeva autoks tuleb osta sõiduk, mis tekitab emotsiooni ja sõidurõõmu auto omanikus. Kui vaadata britte (Ford Capri Eestis naljalt kedagi ei huvita) ja svenssoneid, siis sõidetakse igasuguste liikuritega nn. pühapäevaliikuritena. Millise parameetri keegi enda jaoks oluliseks valib, sõltub pühapäeva auto soetajast endast, st auto ostetakse endale. Paari - kolme aasta vanuse eksoodi soetamiseks pühapäevaliikuriks peab majanduslik sissetulek tarbetut kulu siiski võimaldama.
Ise jään just nimelt emotsiooni tõttu vanade 2.2t autode juurde, kuna tekitavad minus emotsiooni. Vana Coupe nähemise tõttu võib teelt välja sõita... C5 pole mulle kunagi meeldinud ja c6 ja üles ei tekita samuti mingit emotsiooni, kuigi on head ja ilusad autod.
Elektroonikaga on see, et vanadel "pannidel" tundus huvitav isegi digitaalne välistemperatuur või minimaalsete väljunditega pardakompuuter...:)


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 03.08.16 00:18 Tsiteeri


Viimasele postitusele suur laik. Mina leian ka ,et vana 2,2 pakub rohkem emotsioone kui mõni uuem kere. Mulle isiklikult pakub b4 cabrio ka praegu siukseid emotsioone, et lausa ootad sellega sõitma minekut puudu veel vaid korralik turbo mootor mis sinna kindlasti ka tuleb. Eks siukse auto ostmine sõltub siiski igast inimesest endast ja siin ei saa võtta seda mis kellegile meeldib. Uued autod on ju toredad kuid siiski pole nad päris need mis vanad. Vana auto puhul on oma eripära ja kindlasti pole nad sõidu omadustel paremad kui uuemad aga neis on miskit muud. Seda võiks näiteks kasutaja SimoQ kommenteerida kes omanud vist päris palju autosi kaasa arvatud uuemaid aga hetkel sõidab c4 s6. Palju sõltub ka inimese rahakotist ja ma arvan, et neid inimesei vägapalju pole kes võivad omada näiteks c5 rs6 ja sellega sõita siis kui tahavad ja samalajal hoida seda eeskujulikult korras. Mina enda seisukohalt võin öelda, et päris keeruline oleks endale siuke auto osta ja siis seda täie rahaeest nautida. Selle teema üle saaks pm iga inimene enda seisukoha anda aga lõppkokku võttes jääb siiski otsus teema algatajale. Niipalju kui mina olen nende 2,2 kokku puutund siis ikka väga ägedad masinad ja linnapidlid jäävad kohe silma ja nüüdseks juba know howd ja tegijad vendasi piisavalt kes selle 2,2 panevad väga edevalt liikuma. Audi 200 20v avant või vana kuubik oleks ilmselt ühed stiilsemad vanakooli autod mis sobiks väga hästi pühapäeva autoks . Samas kui kohe midagi ägedat tahta siis oleks see sinine auto24 olev Risto s4 päris hea valik kuna suuremosa tehnilise poolepealt on tehtud ja kindlasti iga vajutus sellega on piisavalt äge, et seda oodata. Samas leedus on ka müügil üks stock s4 mis vlimuselt tundub täiesti originaal ja heas korras 2300euri. Viimaste paari aasta jooksul on essid müügist suht kadunud ja valik kõvasti kesisem kui aastaid varem. B5 s4 samuti turult läinud varem nagu oli neid ikka palju rohkem müügis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.1% - SQL: 64.9%]