Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi S4 (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 4228)
sir-mac
huviline



Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Harjumaa, Keila vald
Kasutaja on eemal

Auto: S6 4,2 Avant

postitati 31.12.15 19:07 Tsiteeri


Tehniliste andmete järgi 2,8 128kW 1995.a. :

Super plus 98 - 250Nm/3000
Super 95 - 245Nm/3000
98 annab veidi väändemomenti juurde sellele mootorile.

4,2 250kW 2000.a. - peaks kasutatama Super plus 98, aga tohib ka Super 95. Väändemoment antud ainult 98-le.
Parema ülevaate oktaanarvust ja muudest kütusega seotud asjadest: TT Labor OÜ.

Eks inimene ikka suuresti usub seda, mida uskuda tahab (98 annab parema tõmbe jne).
Aastaid tagasi kasutasin 2,2 TQ (1987.a.) mingi aja Shelli 99 Rally Formulat (või midagi sarnast). Ainus tuntav asi oli tengelpunga kõhnenemine. Olen kasutanud samal 2,2 ka 95 ja 102 segu, aga tavaliikluses vahet küll ei teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Azenics
huviline

Avatar


Registreerunud 27.05.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4

postitati 31.12.15 20:05 Tsiteeri


RNS-E kohta niipalju, et kes ei tahaks Bluetoothi ja SD-kaarti enda raadiosse? Tehasest seda küll ei saanud ja ümberehitamisel pidi kõige problemaatilisem olema, et juhtmed ei taha B6te ära mahtuda, aga üsna mõistlik upgrade B6-le imo.

98 vs 95 teema on siin foorumis tõesti olemas ja ma sealt oma sellise arusaama olengi kujundanud kuna mingi suur mootoriguru ma ise eriti ei ole. Ega ma pole proovinud ka 95ga sõita selle autoga kui aus olla, aga kuna mul ennem oli ATR millel tehas nagu käseski täitsa sõita ainult 98ga, siis on nagu harjumuseks ka kujunenud.
Muidugi ega sellel ilmselt mingeid fataalseid tagajärgi pole - kuigi huumorit oma autootsimistest võin välja tuua, et sai ühte CL500 vaatamas käidud ja sellel nagu mootor puterdas natuke tühikäigul (kuna ma juba Tallinnast Pärnu selle pärast sõitsin siis mõtlesin, et f*ck it teen ikka proovisõidu ka ära) ning venna vabandus oli, et naine on 95-te 98 asemel tankinud :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 24.8% - SQL: 75.2%]