Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: USA päritolu audi (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 5495)
maxcools
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.08
Asukoht: Tartu, Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8 Q 142kw 2000a.Volvo S80 2,9. Jumpy 17

postitati 02.05.15 20:37 Tsiteeri


Loodan nüüd südamest, et auto omanik oleks aus ja paneks rohkem pilte kuulutusse. Lisaks kirjeldaks autot täpselt sellisena nagu see ikka on! Lisaks ikka mõtleks läbi palju selle konkreetse isendi tegelik väärtus on. Lõputult ei saaks ikka nõjatuda märkele, et see U.S.A mudel on!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Madisx
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2,8 30v ja a4 facelift 2,8 Quattro

postitati 03.05.15 10:36 Tsiteeri


Aga milline on siis auto tegelik väärtus ? Minumeelest määrab ikka auto väärtuse müüja, mitte keegi teine. Teiseks mida ma siis pean sinna kirjutama, et kui kasutaja maxcools käis autot vaatamas, ei hakanud ma ühtegi viga varjama, vaid nii nagu ta oli seisnud, nii oli, polnud kordagi autot katsunud. Jah antud hetkel oli raadiol kood peal, kliima plokk ei toiminud, Õlivahetus tegemata, Ülevaatus oli puudu, kuna autot ei kasutanud, ka tänu aastasele seismisele tiksus ka tõukur. Salongi radiaatori vahetasin ka ära (originaal) ( Neid vigu ei eksisteeri) Sõidan praegult autoga igapäevaselt.
Aga ma ei saa aru miks ma peaksin mainima TÜHISEID mineviku vigu, mis autol kunagi oli. Ja mainin veelkord 96 aasta auto mis läbib ülevaatuse puhtalt, ei roosteta, neliveod , kast jm kõik toimib, siis mis kurat see turuväärtus on siis ? Kahju kui inimene ei jaga autost (Otsus tehnilisest seisukorrast tuleneb pisivigadest), aga tähtsaks vaja ikka teha ennast.
Jah, kasutaja maxcools tahtis auto 1300 eest ära osta, kuid, et raha kokku saada oleks tal läinud aega peaaegu 3 kuud, ütlesin, et jah saad, väljaarvatud kui kui keegi teeb ennem parema pakkumise, tehti, informeerisin ka maxcoolsi sellest, kuid tema solvus, et mina olen pettur. Ütlesin ära ka teisest pakkumisest, ja nii otsustasin vead likvideerida ja auto liikuma ajada, ja nüüd jälle müügis.
Seega leian, et huviline võtab ikka ise ühendust ja vaatab auto oma silmaga üle. Saan ka auto üles tõsta ja alt näidata, pluss saab ka suvalisse ÜV punkti minna!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maxcools
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.08
Asukoht: Tartu, Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8 Q 142kw 2000a.Volvo S80 2,9. Jumpy 17

postitati 03.05.15 23:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Madisx
Aga milline on siis auto tegelik väärtus ? Minumeelest määrab ikka auto väärtuse müüja, mitte keegi teine. Teiseks mida ma siis pean sinna kirjutama, et kui kasutaja maxcools käis autot vaatamas, ei hakanud ma ühtegi viga varjama, vaid nii nagu ta oli seisnud, nii oli, polnud kordagi autot katsunud. Jah antud hetkel oli raadiol kood peal, kliima plokk ei toiminud, Õlivahetus tegemata, Ülevaatus oli puudu, kuna autot ei kasutanud, ka tänu aastasele seismisele tiksus ka tõukur. Salongi radiaatori vahetasin ka ära (originaal) ( Neid vigu ei eksisteeri) Sõidan praegult autoga igapäevaselt.
Aga ma ei saa aru miks ma peaksin mainima TÜHISEID mineviku vigu, mis autol kunagi oli. Ja mainin veelkord 96 aasta auto mis läbib ülevaatuse puhtalt, ei roosteta, neliveod , kast jm kõik toimib, siis mis kurat see turuväärtus on siis ? Kahju kui inimene ei jaga autost (Otsus tehnilisest seisukorrast tuleneb pisivigadest), aga tähtsaks vaja ikka teha ennast.
Jah, kasutaja maxcools tahtis auto 1300 eest ära osta, kuid, et raha kokku saada oleks tal läinud aega peaaegu 3 kuud, ütlesin, et jah saad, väljaarvatud kui kui keegi teeb ennem parema pakkumise, tehti, informeerisin ka maxcoolsi sellest, kuid tema solvus, et mina olen pettur. Ütlesin ära ka teisest pakkumisest, ja nii otsustasin vead likvideerida ja auto liikuma ajada, ja nüüd jälle müügis.
Seega leian, et huviline võtab ikka ise ühendust ja vaatab auto oma silmaga üle. Saan ka auto üles tõsta ja alt näidata, pluss saab ka suvalisse ÜV punkti minna!


Tere!

Ma nüüd küll ei saanud õigupoolest eriti aru miks Kasutajal Madisx jäi väid kindel fraas minu jutust hammaste vahele? Loodan väga , et ta on võimeline lugema kogu teksti ja vastavalt ka sellele reageerima!

Kui sa juba hakkasid neid nii nimetatud tühiseid vigasid mainima siis asi ei olegi mitte nende olemas olus vaid, et need võiksid olla mainitud müügikuulutuses mida sa võiksid ikkagi lõpukas hakata täiendama! See mitte ei ole mingi virisemine mida mina olen siinkohal juba näinud või midagi muud mida endale ette kujutad))) Nimelt siiski saan mina aru miks on loodud Audi Klubi ja miks seda siis kenasti ka ülal peetakse. See nimelt kuidas lisatakse kuulutusi on respekt Klubiliste suhtes ja teiste ostjate suhtes! Naabripoisile või sõbrannale võib ka nii sama käija kõvatamas!

Kuna tehti juba jutuks asjadest mida mina isiklikult siin mainima ei ole hakanud siis selgitan! Mina ei ole soovinud osta masinat 1300€ ga vaid selliselt sai loodud kokkulepe meie vahel mille kinnituseks oli käepigistus.(Hind kujunes hetkel selgunud vigade põhjal) Kõik mõistlikud isikud teavad mida see tähendab!

Autot vaatamas käies oli mul see ostusumma taskus mitte mul ei kulunud selle kokkuajamiseks kolme kuud. Raha ei saa hakata maksma asja eest millel esinevad puudused mida ei ole mainitud kuulutustes. Masin oli ikka broneeritud kuuks ajaks! Sai ka pakutud sulle raha broneeringuks, et sa ei hakkaks seda edasi enam müüma ja pakkusin ka sinule vastavalt paberite vormistamist! Lisaks ei olnud võimalik sellise autoga ära sõita pikka maad sel hetkel mis siis oli. Kas pidanuks hakkama kraabitsaga jääd seestpoolt kraapima kui sõitnuks???

Ja siinkohal jätad sa ka mainimata miks jäi ost poolele! Sest sa leidsid vahetus variandi mingi bussi näol ja hakkasid selle läbi hinda kruvima! Kui see tehing sul jäänuks katki siis aumehena sa võtnud ühendust ja pakkunud seda masinat mulle siiski! Sest ma ka sulle ütlesin, et see läheks minu poolt täielikule taastamisele ja oleks projektiks!

Ja kui sa poisike tõesti arvad, et ma midagi autodest ei tea siis sa exsid ikka rängalt! See, et ma igapäevaselt töötan ehitajana ei tee minust võhikut autode alal!!!

Aga olgu see teema!

Teema algataja soovis siiski konkreetset vastust saada ja selle ta ka on juba saanud ja loodan, et rahuldavalt tema soovile)))


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Madisx
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2,8 30v ja a4 facelift 2,8 Quattro

postitati 04.05.15 06:05 Tsiteeri


Käisid sa siiski jaanuaris, ja ütlesid, et tuleksid autole järgi hiljemalt märtsis, sellepärast ei võtnud ma ka sinult broneerimis tasu kuna see oli minuarvates liiga pikk aeg, ütlesin, et saad kui ei tehta paremat pakkumist, sama raha eest hoian auto sulle. jah bussiga ei vahetanud, oleksin sind ilmselgelt uuesti informeerinud, aga kuna esimese teavituse peale sa solvusid, ja ütlesid et ma petis, siis ütlesingi, et kui nii, siis kõige ausam, et ma ei müü sulle seda autot. Vigade likvideerimine oleks 1 päeva küsimus olnud. Ma ei arvagi, et sa autodest midagi ei tea, mul ka eelmises postituses kirjas miks nii ütlesin. Kui see su hinge riivas, siis minupoolsed vabandused! Samuti mainisin eelmises postituses, miks tehing jäi katki! Ning mainisin miks praegult neid vigu müügikuulutuses pole, sest need vead on korda tehtud. Ja neid vigu polnud toona kirjas, kuna auto jäi toimivana seisma, need vead avastasime koos, kui auto üle tüki aja ellu äratasime.
Palun loe ikka korralikult ennem jutt läbi!
Tookordsed vead mis olid, on likvideeritud, ma arvan, et mul pole millegagi kuulutust täiendada, aastanumber on kuulutuses olemas, seega ajast tingitud iluvigadega peaks ostja ise arvestama. Kui müüksin aasta vanat autot, võiksin tõesti igat kriimu mainida, kuid 1500 eur autol ei pea seda oluliseks.

Täiendus: Seismajäädes salongi radika viga oli, kuid seda viga poleks pidanud ükski ostja parandama, vaid mina ise, sama sai ka maxcools-ile mainitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 04.05.15 07:57 Tsiteeri


Tundub, et võiksite probleemi lahendada omavahel. Kui üks tahab veel müüa ja teine kindlasti endale seda USA välimusega projektikaks osta, siis tehke diil ära. Ilma hinnakruvimiseta jne. Kui enam osta ei taha, siis küll saab keegi teine.

PS! Ma ei tunne kumbagi kasutajat ja pole kummalgi poolel. Aga Teil kahel pole nagu mõtet üksteisele avalikult vastu kribada.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Madisx
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2,8 30v ja a4 facelift 2,8 Quattro

postitati 04.05.15 08:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tundub, et võiksite probleemi lahendada omavahel. Kui üks tahab veel müüa ja teine kindlasti endale seda USA välimusega projektikaks osta, siis tehke diil ära. Ilma hinnakruvimiseta jne. Kui enam osta ei taha, siis küll saab keegi teine.

PS! Ma ei tunne kumbagi kasutajat ja pole kummalgi poolel. Aga Teil kahel pole nagu mõtet üksteisele avalikult vastu kribada.


Täiesti õigust räägid!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.5% - SQL: 69.5%]