Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Vajaksin abi auto ostmisel. (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 5304)
sandder
huviline



Registreerunud 26.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.15 16:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Korralikule kolmesele lisadega nelikveolisele audile pole tegelikult alternatiivi selles hinnaklassis.


Mõni näide palun?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 27.03.15 17:22 Tsiteeri


Eks hind räägib ka iseenese eest. Volvo ja Audi hinnad algavad 5-6 tuhandest, pemmi hinnad kaheksast-üheksast ning mertseedest alla 10 ei saa. Ma arvan, et raha uputamiselt masina käigus hoidmisse on olukord täpselt pöördvõrdeline. :D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 27.03.15 17:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sandder
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Korralikule kolmesele lisadega nelikveolisele audile pole tegelikult alternatiivi selles hinnaklassis.


Mõni näide palun?


Lappasin auto24 kiiresti läbi ja silma jäi 10400 maksev 3,0tdi 2007a. Pole ise kuidagi sellega seotud, lihtsalt näide.
Võin öelda jällegi omast kogemusest, et heade lisadega korralikud masinad müüakse kolme-nelja päevaga.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kodanik88
huviline



Registreerunud 22.02.09
Asukoht: põlva ja võru vahel
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90q 2.5tdi 10v, ford mustang gt cobra look, vw pasteet 1.9, Audi a8 4.0 tdi

postitati 27.03.15 17:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Tsitaat:
Algselt postitas: kodanik88

Üritan öelda, et ameeriklane ei ole mugav auto. Või kui siis ainult kohapeal seistes :D


Su Mustang pole vast parim näide, sest see on robustne, veidi sportlikum ja üleüldse mitte eriti õnnestunud auto, millest ei tasugi mugavust otsida.
Aga üldiselt on USA autotootjad (eriti suurte SUV-de ja truckide puhul) päris head tööd teinud sõitjate isoleerimiseks nii vibratsioonist kui teemürast. Suured mootorid on nagunii peaaegu hääletud.

Ma sõitsin hiljuti 4000 km otsa Audi A7-ga ja tagasi sama teed pidi Lincoln Navigatoriga. A7-ga sõidad 1000 km ära ja rohkem selleks päevaks ei taha, Navigatoriga tuled peale 1000 km välja, ringutad veidi ja lased veel 500 km juurde. :)


No siis kellele ema kellele tütar. Minule meeldib kui masin on kindlalt teel. Enne mustangi oli escalade, sama teema kurvi lähed siis sellistega ikka kõvasti tööd, talvest ma ei räägigi. Sama on jeep grand cherokeega 2004a.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 27.03.15 18:44 Tsiteeri


Minu arvates teelpüsivus ja kurviläbimisvõime ei ole sama mis mugavus. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.15 18:49 Tsiteeri


Õige. Ja selgelt on näha, et mõnele meeldib vanaema. :)
Tsitaat:
Algselt postitas: kodanik88

No siis kellele ema kellele tütar.



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.15 18:51 Tsiteeri


Aga miks üldse peab sõiduauto nelikveoline olema? Mul on ka praegu quattro ja ma tunnen, et 95% (see "talv" 100%) ajast mul nelikvedu vaja pole ja ma tegelikult maksan asjatult kütte eest, mida ta rohkem tarbib nelikveo pärast. Metsa temaga ka nagunii minna ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.15 18:55 Tsiteeri


Sellisel juhul on sul EV vaja. Saad ju ise aru, et kütuse kulu ei ole peamine faktor, mille järgi autot valida.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kodanik88
huviline



Registreerunud 22.02.09
Asukoht: põlva ja võru vahel
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90q 2.5tdi 10v, ford mustang gt cobra look, vw pasteet 1.9, Audi a8 4.0 tdi

postitati 27.03.15 19:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Minu arvates teelpüsivus ja kurviläbimisvõime ei ole sama mis mugavus. :)



Minu jaoks on. Arvestades millised need eesti teed on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.0% - SQL: 71.0%]