Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi S4 300kw auto24.-s (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 6726)
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 14.02.15 23:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Apologeet
Teisi pakkumisi,ka stockis nagu pole.Oleks seekord tahtnud just seda 2,7V6-t.


See siis minu endine ja peaks endiselt müügis olema.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=d0312a8413a0fcf04db74e66f83e1d5d

Ja kui on igav, siis lugemist mis ees ootab sellise masinaga :)

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=88603&page=1


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.15 00:03 Tsiteeri


Teemaalgatajale: Miks sa just seda V6 2,7 Audit vaatad ? Reaalselt on ju V6-mootoritega kiireid autosid (mida tuunida saab) vähe: Nissan GT-R ja võibolla mõni naftavaraste isend ka. Mu meelest on V6 üks ebaõnnestunumaid mootorivalemeid üldse, kas R5 või R6 ei oleks parem variant ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 15.02.15 00:27 Tsiteeri


Teemaalgatajale ütleks nii, et kui Sa tahad sellist "ägedat" pilli....siis osta mingi tavaline stock S4 ja ehita see selliseks nagu Sa ise tahad. Antud autost ma ei tea mitte midagi....välimus on igaühe maitseasi...see varustus ja tehtud tööd mis siin märgitud on on muidugi päris ahvatlevad. Kui ikka tahad pilli osta siis pöördu asjatundja poole. Kasutaja PRJ kindlasti oskaks osutueelset nõu anda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 15.02.15 01:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic
Teemaalgatajale: Miks sa just seda V6 2,7 Audit vaatad ? Reaalselt on ju V6-mootoritega kiireid autosid (mida tuunida saab) vähe: Nissan GT-R ja võibolla mõni naftavaraste isend ka. Mu meelest on V6 üks ebaõnnestunumaid mootorivalemeid üldse, kas R5 või R6 ei oleks parem variant ?


Ma arvan, et GT-R ei ole päris sellise autoga samas hinnaklassis.
Mõned K04-dega 2.7-d, mis ma häälestanud:
http://prj-tuning.com/files/1.jpg

http://prj-tuning.com/files/2.jpg

http://prj-tuning.com/files/3.jpg

Miili sõidab K04-dega ja metapritsega auto natuke üle 270km/h. Selle konkreetse auto graafikut siin küll pole, aga ilmselt ka sealgi nõks üle viiesaja hobuse.
Maksimaalne moment on saadaval ca. 3000 rpm. Ning ühe GTR-i hinna eest saab neid mingi 5tk ehitada, kui tead, mida teed :)

300kw pole tegelikult mingi eriline näitaja. 280kw tuleb kätte nii, et võtad stock S4-ja, paned K04 turbod, 550cc pihustid ja 044 pumba ning häälestad ära:
http://prj-tuning.com/files/4.jpg

Sinna metapritse panna, siis tuleb 330kw ning kui coolerid ja väljalase teha, siis pigem 380.
30 000 euroga peaks see auto juba kuu peal suutma ära käia, sest ma tõesti ei mõista, mida tuleb teha, et selline summa ära kulutada ja kõigest 300kw saavutada. Muidugi võimalik, et see sisaldab ka seda välist "tuuningut" seal...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 15.02.15 10:36 Tsiteeri


Ega 30k eest ei peagi olema autot tehtud. Soomlased on alati osanud hästi raha küsida ju. :D


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 15.02.15 10:42 Tsiteeri


Tarvo on alati selle auto eest head hoolt kandnud, raha säästmata. Ma usun, et tehniliselt on selle auto seisukord hea, pead muidugi ei anna. See, et välimus ei meeldi, on maitse asi.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Apologeet
huviline



Registreerunud 13.02.15
Asukoht: Tartu,Sillamäe,Stockholm
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.15 12:04 Tsiteeri


Yanekk,suur tänu pühapäevahommikuse lugemise eest!Kasutasin tavalise 2tassi hommikukohvi asemel 5.Lugesin kogu selle saaga läbi ja mis ma oskan öelda?Tore,et said asjaga nii kihvtilt hakkama.Läks küll raha,meeletult töötunde,ajuragistamist jne.No aga vastu said ju ka palju:Sa ise kui ala spets viisid ennast ilmselt uuele tasemele,austus oma ringkonna inimestelt,ja loomulikult rõõm sellest lendamisest oma Musta Ingliga.Kui arvasid,et ehmatasid mind ära,siis eksid.Tunnista,et suurem jagu probleeme oli siiski tingitud väikeste puudujääkidega iseenda teadmistes.Tegelikult oleks olnud ideaal,et algul õpid ja pärast teed.Sul toimus asi paralleelset tegemisega.No ise olen sarnase eriala inimene kui sina-ainult et Sina ravid autosid,mina inimesi.Olen küll ise püüdnud algul õppida ja siis teha.On ka mõningaid ,,põlveotsal tegemise" kogemusi,aga siis on asi lõppenud sellise susserdamisega ja piinliku lõpptulemusega ja pärast pideva ümbertegemise ja täiendamisega.Nii et edu edasises!No antud autoostu lugu läks laiali,aga olgu!Mis puutub antud konkreetse auto ostu,siis ei ole see ,,kasvõi ninast veri välja".Lihtsalt tekkis huvi.Igapäeva auto on liiga probleemivaba ja stabiilne.Hing ihkab millegi hullumeelse järgi.No jah,omal ajal Vette supercharger sai maha müüdud,kuna load sattusid liiga suurde ohtu.Ei õpi ka millestki.Mis puutub Sinu autosse,siis kuulutus pole aktiivne,kui ilmub uuesti müüki,ehk uurin asja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 15.02.15 12:36 Tsiteeri


See hetk kui ma seda tegema hakkasin oli infot selle 2.7 kohta suht piiratult.
Nüüd seda juba pea samapalju kui 2.2 kohta.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 15.02.15 13:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Apologeet
Yanekk,suur tänu pühapäevahommikuse lugemise eest!Kasutasin tavalise 2tassi hommikukohvi asemel 5.Lugesin kogu selle saaga läbi ja mis ma oskan öelda?Tore,et said asjaga nii kihvtilt hakkama.Läks küll raha,meeletult töötunde,ajuragistamist jne.No aga vastu said ju ka palju:Sa ise kui ala spets viisid ennast ilmselt uuele tasemele,austus oma ringkonna inimestelt,ja loomulikult rõõm sellest lendamisest oma Musta Ingliga.Kui arvasid,et ehmatasid mind ära,siis eksid.Tunnista,et suurem jagu probleeme oli siiski tingitud väikeste puudujääkidega iseenda teadmistes.Tegelikult oleks olnud ideaal,et algul õpid ja pärast teed.Sul toimus asi paralleelset tegemisega.No ise olen sarnase eriala inimene kui sina-ainult et Sina ravid autosid,mina inimesi.Olen küll ise püüdnud algul õppida ja siis teha.On ka mõningaid ,,põlveotsal tegemise" kogemusi,aga siis on asi lõppenud sellise susserdamisega ja piinliku lõpptulemusega ja pärast pideva ümbertegemise ja täiendamisega.Nii et edu edasises!No antud autoostu lugu läks laiali,aga olgu!Mis puutub antud konkreetse auto ostu,siis ei ole see ,,kasvõi ninast veri välja".Lihtsalt tekkis huvi.Igapäeva auto on liiga probleemivaba ja stabiilne.Hing ihkab millegi hullumeelse järgi.No jah,omal ajal Vette supercharger sai maha müüdud,kuna load sattusid liiga suurde ohtu.Ei õpi ka millestki.Mis puutub Sinu autosse,siis kuulutus pole aktiivne,kui ilmub uuesti müüki,ehk uurin asja.

Kirjavahemärkide järel kasuta tühikut, on lihtsam lugeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Apologeet
huviline



Registreerunud 13.02.15
Asukoht: Tartu,Sillamäe,Stockholm
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.15 16:59 Tsiteeri


mkb, vabanda, jutt jumala õige. Kukkusin liialt uhama. Aga mis puutub autosse, siis uuel nädalal helistan selle 300kw, 30000EUR-i auto omanikule. Eks näis. Annan teada, vaatamata sellele, et suur osa uutest kirjasõpradest on pehmelt öeldes autost kehval arvamusel. Nagu öeldud, annan teada, imelikul viisil paistab minu tagasihoidlik teema intrigeerivat laiu rahvamasse. Yanekki auto on muidugi imeilus, eriti selles seades, mis algselt. Ja see töö, mis seal sees... Ei tea, austan väga selliseid tüüpe nagu yanekk ja tema tööd. Tea, kas julgeks tema hoolealust südamest peenestada. Ehk parem, kui ei tea auto ajalugu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AllanA
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.14
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.15 08:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Apologeet
Mis puutub Sinu autosse,siis kuulutus pole aktiivne,kui ilmub uuesti müüki,ehk uurin asja.


Kuulutses kontakt olemas. Küsija suu pihta ei lööda.
A.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 16.02.15 21:27 Tsiteeri


Tegelikult on seal 6000€ eest autot ju küll, tuleb vaid väline tuuning asendada originaal detailidega. Kindlasti saab midagi tingida ja suure plussina päästad selle auto ja aitad ta normaalseks tagasi teha :P
Kapott, stanged, tuled, küljelaiendid, cooler(id). Väidetavalt on auto värvitud enne kiletamist, ehk siis piisab kile eemaldamisest ning all võiks olla korraliku värviga auto. Plussina on sees ka üpris haruldased riidest recaro toolid.

See jutt kehtib siis kui tehniline seisund reaalselt ka hea on. Samas vaevalt, et autosse nii palju investeerinud omanik auto tehnilise seisundi täiesti käest laseks ning suure tõenäosusega on see korralikum kui enamik liikvel olevaid 2.7bit'e.

Ei tea küll mis RS6 hübriid seal täpselt on aga ka tavalise RS6 turboga peaks olema võimalik sellest autost pea 550hj võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.15 22:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Väidetavalt on auto värvitud enne kiletamist, ehk siis piisab kile eemaldamisest ning all võiks olla korraliku värviga auto.

See lootus on jah, ainult et ei tea, mis värvi :) No ehk ta must on ikka. Kui välimus oleks ok, siis on 6k väga hea hind, kui tehniline pool tõesti hästi tehtud on. Uuri, äkki on tal stanged alles. Ilmselt võib arvata, et see auto ongi matiks kiletatud just selle jubeda kapotilahenduse pärast, mis isegi matina kõik välja näitab ja värvituna ilmselt mingit kriitikat ei kannataks (taaskord pilt nr. 1).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 16.02.15 23:22 Tsiteeri


Kunagi kui müügis oli ta s6 plus sinine aga see oli ikka aastaid tagasi.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.7% - SQL: 66.3%]