Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: C4(Q) 103kw TDI vs C5(Q) 110/132kw TDI Avant (Vastuseid: 32 | Vaatamisi: 4762)
SvenR
huviline

Avatar


Registreerunud 19.11.14
Asukoht: Pältre
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.14 21:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Tsitaat:
Algselt postitas: SvenR Silmapiiril siis C5 kuni 00a. FWD 110/132kw, C4 103kw FWD TDI ja Q TDI.
Tean niipalju et quattro vajab lisaraha tagasillas,
Kas peaksin ühte teisele eelistama? Sven

Ma arvan kui sa teaksid siis sa ei küsiks? aga foorum ongi küsimiseks.
Mina seevastu olen rallinud 20+ aastat S-idega lõunaeesti auklikul maastikul ja pole praktiliselt midagi pidanud tagasildadesse investeerima kaasa arvatud tehase kondid sõidavad ka mitusada tuhat, (vaid tehases sündides paigaltatu) mitte tänane originaalvaruosa 10 000 kilti.ja vahetus.


Kas S ja tavalise Q tagasild on samad? Tootekoodid samad või erinevad? Kui erinevad siis mõõtudelt võivad klappida aga erinevus peitub materjalides.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.14 21:12 Tsiteeri


Oleks esimese põlve XC70 (V70) Audi quattro süsteem ei oleks ma C4 ostnud. Ainult see TDi on koostöö. Et ikka siis C5 V6 2.5TDi Q?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 24.11.14 21:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SvenR
Kas S ja tavalise Q tagasild on samad? Tootekoodid samad või erinevad?
http://www.vagcat.com/epc/, anna siis kindlasti teada mis leiad.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 24.11.14 22:59 Tsiteeri


Mine tee endale asjad selgeks ei ole samad, põhimatterliselt on audi B2,3,4 esisild ka sama mis v70 aga ei sobi ikkagi.

Tsitaat:
Algselt postitas: SvenR
1997-2000 V70 on ju tegelikuses 850, sama moodi nagu A6 C4 baseerub 100 peal. Erinevused on Volvol lihtsalt pisut salongis, stanged, tuled, kapott ja elektroonika. Sillad on samad, kere on sama(välja arvatud esimesed tiivad uute tulede tõttu), mootorid on samad jne. C4 on ju ka sama nii A6 puhul kui ka 100 puhul. See on tingitud Audi ja Volvo koostöö ajastust, Audi ees ja kahjuks Volvo ka järgi. Esimene puhas C/S/V/XC70 tuli liinilt 2000 aasta teises kvartalis(võin pisut kuudega mööda panna). Sama on ju ka Audil et esimene A6 tuli välja ju 1997.



Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SvenR
huviline

Avatar


Registreerunud 19.11.14
Asukoht: Pältre
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.14 16:14 Tsiteeri


Tsitaat:

The S70 and V70 are built on the same chassis and use the same drive train and mechanical components has the 850


Audi kohta täpsemalt ei tea vaid järeldasin kuna Audi ja Volvo tegid C4 ajastul tihedat koostööd.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SvenR
huviline

Avatar


Registreerunud 19.11.14
Asukoht: Pältre
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.14 16:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: SvenR
Kas S ja tavalise Q tagasild on samad? Tootekoodid samad või erinevad?
http://www.vagcat.com/epc/, anna siis kindlasti teada mis leiad.


Regama ei viitsi hakata aga vaadates et annab C4 A6 Q ja S6 ühe lingi alla siis eeldan et sama. Või eksin?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 25.11.14 16:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SvenR
Regama ei viitsi hakata aga vaadates et annab C4 A6 Q ja S6 ühe lingi alla siis eeldan et sama. Või eksin?


Ongi sama ju, kusjuures ainult natuke modifitseeritud C3. Seepärast ma jätakski C4 valikust välja, et ta on ajast ja arust nii tehniliste lahenduste kui dünaamika poolest.
C5 on oluliselt parem, kuid selle mootor ja ekstreemselt mitte vastu pidavad tehnilised lahendused rikuvad kõik ilusa ära.
Volvol on küll ka mõned nõrgad kohad (korralikult ära hooratud takso võib ntx päris raibe olla), kuid minu hinnangul on ta valikust kõige parem, lisaks muule on selles ka natuke (koera jaoks ntx) ruumi. Muidugi peab arvestama väikeste rootslaslike eripäradega, kuid nendega harjub ruttu.

Muide, on ka teisi automarke olemas. :D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SvenR
huviline

Avatar


Registreerunud 19.11.14
Asukoht: Pältre
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.14 18:10 Tsiteeri


Teised automargid nago Renault, Opel, Ford jne.? Ei aitähh, tahaks autot ja standardid on paigas. Meie kliima paneb ka paljuski raamid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.7% - SQL: 70.3%]