Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: A6 C7 3.0 diisel MANUAAL (Vastuseid: 51 | Vaatamisi: 7550)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.10.14 13:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Puhas kuld. Täpselt mida ise mõtlen. Ma olen 45 a. vana, täielikult rahul c5 1.9 96 kw Audiga. Ostaks iga kell uue sellise kui neid veel tehtaks!

Kas kellelgi on reaalset kogemust kuipalju on C7universaal raskem kui C5 sedaan, et seda nii tuimaks tembeldatakse?Jõududes on ju ka vahe96 kw vs 130 Kw. Kas on reaalselt tunda jõuetumat minekut C7 ´ l ?

Sammal

No c7 selle mootoriga ikka palju vilkam kui sinu mainitud c5, aga küsimus on lihtsalt võrdluses teiste selle hinna eest saadavatega, sõita kannatab nendega vägagi eduliselt, selles pole absoluutselt küsimus siinkohal.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 28.10.14 13:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Puhas kuld. Täpselt mida ise mõtlen. Ma olen 45 a. vana, täielikult rahul c5 1.9 96 kw Audiga. Ostaks iga kell uue sellise kui neid veel tehtaks!

Kas kellelgi on reaalset kogemust kuipalju on C7universaal raskem kui C5 sedaan, et seda nii tuimaks tembeldatakse?Jõududes on ju ka vahe96 kw vs 130 Kw. Kas on reaalselt tunda jõuetumat minekut C7 ´ l ?

Sammal

No c7 selle mootoriga ikka palju vilkam kui sinu mainitud c5, aga küsimus on lihtsalt võrdluses teiste selle hinna eest saadavatega, sõita kannatab nendega vägagi eduliselt, selles pole absoluutselt küsimus siinkohal.


Soovita!Midagi ei ole veel lukus! Kuna eelmine autoost läks aiataha ( Jeep )siis seekord proovin rohkem teisi kuulata.

Sammal


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 28.10.14 13:27 Tsiteeri


See teema on natuke sassis olnud algusest peale - ökopilliks 150km päevas mööda maanteed kütta on 2,0 TDi C7 ju ideaalne - ilus, mugav, vaikne ja turvaline. Foorumis on lihtne maksimalist olla - "ah mis sest diislist, osta RS 6 parem". Eks need 3,0 Q soovitused olid ka enamasti seotud ikkagi selle käruvedamisega. Muidugi veab ka see kahene käru ära, aga kolmene teeb seda oluliselt stressivabamalt, eriti lumes ja poris. Samas kui Sa ütled, et käru vedada vaja vaid 3-4x aastas ja selleks saad endiselt villist kasutada, siis ju see käru on täiesti tähtsusetu. Pane see kepikastida kahene korvi ja anna tuld. C7 on väga hea auto, ükskõik mis konfis.
Müües tuleb lihtsalt arvestada sellega, et riidesisu ja manuaaliga auto ülemäära paljudele ei meeldi. Lõpuks aga paneb hind kõik paika - Sa saad ta kätte ka odavamalt kui täispauk kolmese quattro. Nii et lõpuks on ikkagi kõik paigas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 28.10.14 14:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Joel
See teema on natuke sassis olnud algusest peale - ökopilliks 150km päevas mööda maanteed kütta on 2,0 TDi C7 ju ideaalne - ilus, mugav, vaikne ja turvaline. Foorumis on lihtne maksimalist olla - "ah mis sest diislist, osta RS 6 parem". Eks need 3,0 Q soovitused olid ka enamasti seotud ikkagi selle käruvedamisega. Muidugi veab ka see kahene käru ära, aga kolmene teeb seda oluliselt stressivabamalt, eriti lumes ja poris. Samas kui Sa ütled, et käru vedada vaja vaid 3-4x aastas ja selleks saad endiselt villist kasutada, siis ju see käru on täiesti tähtsusetu. Pane see kepikastida kahene korvi ja anna tuld. C7 on väga hea auto, ükskõik mis konfis.
Müües tuleb lihtsalt arvestada sellega, et riidesisu ja manuaaliga auto ülemäära paljudele ei meeldi. Lõpuks aga paneb hind kõik paika - Sa saad ta kätte ka odavamalt kui täispauk kolmese quattro. Nii et lõpuks on ikkagi kõik paigas.



Nõus! Riidesisu vastu ei ole mul midagi. Parem aus riie kui selline ´´nahk´´ nagu Jeep´is. Vaz 2101 ´´kopika `` termatiin oli ka parema kvaliteediga.

Lumi ja muda mulle meeldivad aga selleks on teine masin. Praegune A6 ei ole isegi kõik talved sõitnud vaid on garaazis pukkide peal seisnud. Raske uskuda aga tõsi!

OT . Kuidas lisada pilte ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.14 14:28 Tsiteeri


Piltide lisamine:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=26264


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.14 14:34 Tsiteeri


Audi nahksisu on üks turu kvaliteetsemaid, mida enamasti kiidetakse. Näiteks BMW uus nahksisu pidi olema liiga tehislik. Jeepi nahka ei anna Audi omaga võrreldagi.

Igapäevaks on see 2.0 Sulle ilmselt ok, kui praegu oled harjunud C5 1.9 diisliga, paar korda aastas sikutab käru ka ilmselt ära.

Järelturul lisavad väärtust lisade rohkus ja automaatkast - endale võid manuaali ja üsna blangu ka osta, aga siis võiks olla ostuhind vastavuses olla sellega.

Panid Rootsi lingi, seal pigem analoogsed mudelid kallimad, kui Saksamaal, soovitan sealt vaadata, soovi korral võin isegi tuua.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 28.10.14 14:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Piltide lisamine:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=26264


Tänan. Kas otse arvutist ei ole võimalik ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.10.14 14:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Piltide lisamine:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=26264


Tänan. Kas otse arvutist ei ole võimalik ?

Olen aru saanud, et mitte, sest pildi kuvamiseks mitte ei salvestata seda Audi Klubi kuskile serverisse, vaid küsitakse igakord vastavalt viidale uuesti kuskilt mujalt (kus see on salvestatud), seega ei toimiks pilt siis, kui ei pääseta ligi sinu arvutile. Puhtalt mahu küsimus ma olen aru saanud, aga ma võin ka eksida.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 28.10.14 15:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Piltide lisamine:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=26264


Tänan. Kas otse arvutist ei ole võimalik ?

Olen aru saanud, et mitte, sest pildi kuvamiseks mitte ei salvestata seda Audi Klubi kuskile serverisse, vaid küsitakse igakord vastavalt viidale uuesti kuskilt mujalt (kus see on salvestatud), seega ei toimiks pilt siis, kui ei pääseta ligi sinu arvutile. Puhtalt mahu küsimus ma olen aru saanud, aga ma võin ka eksida.


Tänan. Las siis praegu jääb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 28.10.14 16:23 Tsiteeri


Sooviks veel küsida selle suure´´ display´´ kohta keskkonsoolis. osadel on märgitud ´´ navi´´ , osadel navi valmidus, osadel ainult MMI raadio ( plus).
Kas lahjem variant on võimalik navina toimima saada?Vabandust rumala küsimuse eest.

Sammal


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 28.10.14 17:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Sooviks veel küsida selle suure´´ display´´ kohta keskkonsoolis. osadel on märgitud ´´ navi´´ , osadel navi valmidus, osadel ainult MMI raadio ( plus).
Kas lahjem variant on võimalik navina toimima saada?Vabandust rumala küsimuse eest.

Sammal

Saab ikka. Kõik ainult summa küsimus. Ise usun, et odav lõbu see pole. Lihtsam otsida isend sobivate lisadega. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 28.10.14 22:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Sooviks veel küsida selle suure´´ display´´ kohta keskkonsoolis. osadel on märgitud ´´ navi´´ , osadel navi valmidus, osadel ainult MMI raadio ( plus).
Kas lahjem variant on võimalik navina toimima saada?Vabandust rumala küsimuse eest.

Sammal

Saab ikka. Kõik ainult summa küsimus. Ise usun, et odav lõbu see pole. Lihtsam otsida isend sobivate lisadega. :)


Minujaoks pole see mingi oluline lisa , tahan lihtsalt asja selgeks teha endale.

Sammal


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.10.14 08:22 Tsiteeri


Jällegi, navigatsioon on oluline lisa turuhinna määramisel.

Näiteks eelmise generatsiooni peal "punane" ekraan viis turu hinna paar tuhat € alla poole.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 29.10.14 09:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Jällegi, navigatsioon on oluline lisa turuhinna määramisel.

Näiteks eelmise generatsiooni peal "punane" ekraan viis turu hinna paar tuhat € alla poole.


Selle paari tuhande eest saad poest kohvritäie TomTome. C6 on seest nii jube oma loperguste kellade ja plekist esipaneeliga , et vahet pole mitmevärviline ´´display ´´sealt vasu vaatab. Minu arvamus, ilu teadagi on vaataja silmades . Mõnele vbl meeldib .

Mida tähendab siis ´´ navi valmidus´´? Ekraan on kõigil , nagu aru saan?Puudu on siis seade satelliitide jaoks ?
Selle installimine on siis mingi ´´ paar tuhat´´ ? või ei saa üldse? Kas saab kuidagi lihtsalt tavalise telefoni või Tom Tomi / Garmini pildi sinna kuvada? Mida tähendab AUX sisend , kas see oleks kõlblik selleks?
Vabandan kui küsimus on väga loll, aga seda teemat ei valda üldse. Pole kunagi selliseid asju omanud .

Sammal


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.10.14 09:58 Tsiteeri


Navi valmidus tähendab jah ilmselt seda, et ekraan on olemas. Uue jaoks vaja ilmselt navi komponendid juurde osta ja uus tarkvara panna(pole muidugi täpselt uurinud)

Sinna ekraani pilti saab ilmselt kuvada, kui autol on TV tuner, siis saab selle asemel ühendada vms. AUX sisend on rahvakeeli "kõrvaklapi otsik" ehk siis muusika edastamiseks.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Caesar
huviline



Registreerunud 29.10.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 4.0 TFSI

postitati 29.10.14 14:49 Tsiteeri


Mina isiklikult soovitaks osta nt Audi A4, sinu eelarve juures ning vaadeldes ainult 2.0 Tdi-sid, siis saad sa uuema aasta ning väiksema läbisõiduga isendi kui A6 C7 2.0. Üsna planke(ilma navi, nahata) Audi A4-si on Saksamaal lademetes. Kui sulle meeldib manuaal rohkem kui automaat, siis milles probleem, võta manuaal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 30.10.14 14:47 Tsiteeri


Tänud Kuldar ja Caesar!

A4 jääb kindlasti ära. Kui lugesid, jutt käib ka käru vedamisest. Minu kogemus on : mida suurem on veduk seda parem on tõmmata. St. pigem suurem masin lahjema mootoriga kui väiksem ja teravam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.10.14 17:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Tänud Kuldar ja Caesar!

A4 jääb kindlasti ära. Kui lugesid, jutt käib ka käru vedamisest. Minu kogemus on : mida suurem on veduk seda parem on tõmmata. St. pigem suurem masin lahjema mootoriga kui väiksem ja teravam.

Ma ei viitsi hetkel vaadata andmetest, aga sinu praegusest c5-st see b8 a4 nüüd vist väiksem ja kergem ei olegi.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.10.14 17:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Tänud Kuldar ja Caesar!

A4 jääb kindlasti ära. Kui lugesid, jutt käib ka käru vedamisest. Minu kogemus on : mida suurem on veduk seda parem on tõmmata. St. pigem suurem masin lahjema mootoriga kui väiksem ja teravam.



Ps...asi peab ikka hea välja ka nägema A6C7 vs A4 - ei kannata võrdlust:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 30.10.14 18:32 Tsiteeri


Uus häda!

3.0 manuaal on plaanidest maas . 2.0 on ilmselt see mis tuleb. .

Minu eelarve võimaldab esimest korda elus osta täiesti uue auto.Paar tuhat jääks veel toomiseks ja liikudeks ülegi. Seda tänu sellele , et facelift on väljas ja diileritel Euroopas on ´´ vanu ´´autosid käes. Need on nüüd alla hinnatud.
Jama on selles , et need on siinses mõistes´´ plank paljad´´ : Kepikast , kaltsusisu,ilma navita jne.

Samas mulle olulised asjad on peal: Avant , Xenon, konks, parkimisabi ja kõige tähtsam uuem 140 kw mootor!Tehaseandmed reklaamivad selle kütusekuluks suisa 4.0L / 100 le ! Mis ta tegelikkuses väärt on ei tea...

Nüüd on 2 küsimust:
1) Kõigil selle pakkumise autodel on sportvedrustus ja 18 tollised rattad. Kas sellisega Eestis ka sõita saab?
2 ) Kas on mõtet täitsa uut võtta , vaid proovida ikka rohkema varustusega vähe kasutatut leida? Istmesoojendused võiksid ikka olla ju. Jama on see , et midagi muuta ei saa kuna on valmis autod.

Sammal


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.10.14 18:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Uus häda!

3.0 manuaal on plaanidest maas . 2.0 on ilmselt see mis tuleb. .

Minu eelarve võimaldab esimest korda elus osta täiesti uue auto.Paar tuhat jääks veel toomiseks ja liikudeks ülegi. Seda tänu sellele , et facelift on väljas ja diileritel Euroopas on ´´ vanu ´´autosid käes. Need on nüüd alla hinnatud.
Jama on selles , et need on siinses mõistes´´ plank paljad´´ : Kepikast , kaltsusisu,ilma navita jne.

Samas mulle olulised asjad on peal: Avant , Xenon, konks, parkimisabi ja kõige tähtsam uuem 140 kw mootor!Tehaseandmed reklaamivad selle kütusekuluks suisa 4.0L / 100 le ! Mis ta tegelikkuses väärt on ei tea...

Nüüd on 2 küsimust:
1) Kõigil selle pakkumise autodel on sportvedrustus ja 18 tollised rattad. Kas sellisega Eestis ka sõita saab?
2 ) Kas on mõtet täitsa uut võtta , vaid proovida ikka rohkema varustusega vähe kasutatut leida? Istmesoojendused võiksid ikka olla ju. Jama on see , et midagi muuta ei saa kuna on valmis autod.

Sammal



Arvestades, mis oled siin teemas kirjutanud pole 18" sportvedrustusega sinu jaoks. Mul 18"245/40 tavavedrustus ja linnavahel ikka pisut nagu kits, talveks sai üle pikka aja võetud 225/45R18 ja ikka tunduvalt meeldivam, aga ma võin sulle kiirelt 16"anda:).

Teist küsimust ei hakka kommenteerima, see nö valikute küsimus, mina uut ei ostaks, nagu öeldaks sõidad salongist välja hind kukub kolinal!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Caesar
huviline



Registreerunud 29.10.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 4.0 TFSI

postitati 30.10.14 20:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Uus häda!

3.0 manuaal on plaanidest maas . 2.0 on ilmselt see mis tuleb. .

Minu eelarve võimaldab esimest korda elus osta täiesti uue auto.Paar tuhat jääks veel toomiseks ja liikudeks ülegi. Seda tänu sellele , et facelift on väljas ja diileritel Euroopas on ´´ vanu ´´autosid käes. Need on nüüd alla hinnatud.
Jama on selles , et need on siinses mõistes´´ plank paljad´´ : Kepikast , kaltsusisu,ilma navita jne.

Samas mulle olulised asjad on peal: Avant , Xenon, konks, parkimisabi ja kõige tähtsam uuem 140 kw mootor!Tehaseandmed reklaamivad selle kütusekuluks suisa 4.0L / 100 le ! Mis ta tegelikkuses väärt on ei tea...

Nüüd on 2 küsimust:
1) Kõigil selle pakkumise autodel on sportvedrustus ja 18 tollised rattad. Kas sellisega Eestis ka sõita saab?
2 ) Kas on mõtet täitsa uut võtta , vaid proovida ikka rohkema varustusega vähe kasutatut leida? Istmesoojendused võiksid ikka olla ju. Jama on see , et midagi muuta ei saa kuna on valmis autod.

Sammal


Audi sportvedrustus on üsna jäik iga suuruse rehvi korral. Ise liigun 20 tolliste rehvidega ja õhkvedrustusega ning ei kannata mingisugust võrdlust 18 tolli ja sportvedrustusega. Olgem ausad, nendel uutel A6-tel, mida sina vaatad, on juba kukkunud hinnast see nö esindusest väljasõitmise hind. Need on ju letihinnast odavamad, seega sellele ei peaks tähelepanu pöörama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 30.10.14 22:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Caesar
Tsitaat:
Algselt postitas: sammalselg
Uus häda!

3.0 manuaal on plaanidest maas . 2.0 on ilmselt see mis tuleb. .

Minu eelarve võimaldab esimest korda elus osta täiesti uue auto.Paar tuhat jääks veel toomiseks ja liikudeks ülegi. Seda tänu sellele , et facelift on väljas ja diileritel Euroopas on ´´ vanu ´´autosid käes. Need on nüüd alla hinnatud.
Jama on selles , et need on siinses mõistes´´ plank paljad´´ : Kepikast , kaltsusisu,ilma navita jne.

Samas mulle olulised asjad on peal: Avant , Xenon, konks, parkimisabi ja kõige tähtsam uuem 140 kw mootor!Tehaseandmed reklaamivad selle kütusekuluks suisa 4.0L / 100 le ! Mis ta tegelikkuses väärt on ei tea...

Nüüd on 2 küsimust:
1) Kõigil selle pakkumise autodel on sportvedrustus ja 18 tollised rattad. Kas sellisega Eestis ka sõita saab?
2 ) Kas on mõtet täitsa uut võtta , vaid proovida ikka rohkema varustusega vähe kasutatut leida? Istmesoojendused võiksid ikka olla ju. Jama on see , et midagi muuta ei saa kuna on valmis autod.

Sammal


Audi sportvedrustus on üsna jäik iga suuruse rehvi korral. Ise liigun 20 tolliste rehvidega ja õhkvedrustusega ning ei kannata mingisugust võrdlust 18 tolli ja sportvedrustusega. Olgem ausad, nendel uutel A6-tel, mida sina vaatad, on juba kukkunud hinnast see nö esindusest väljasõitmise hind. Need on ju letihinnast odavamad, seega sellele ei peaks tähelepanu pöörama.


Tänud.
Kartsin seda sellepärast küsisingi. Mida see sportvedrustus täpselt sisaldab : Jäigemad vedrud ja lühema käiguga amordid , või on veel midagi? Madalam kui tavaline ? Talvel ikkagi ka vaja sõita.... Kas sellisele 16 ´´ nt talveks läheks alla?

Sammal



Õhkvedrustus oleks ju superlux aga ei raatsi nii palju raha auto alla panna.
Sammal


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 30.10.14 22:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Caesar

Olgem ausad, nendel uutel A6-tel, mida sina vaatad, on juba kukkunud hinnast see nö esindusest väljasõitmise hind. Need on ju letihinnast odavamad, seega sellele ei peaks tähelepanu pöörama.


Ongi selline lugu , et aasta vana ja täitsa uus on enam vähem sama raha hetkel.

Sammal


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.10.14 04:52 Tsiteeri


Siis on otsus nüüd ilmselt tehtud - jääme liike ootama!;)

Selle superpakkumise link?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.4% - SQL: 52.6%]