Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Autoklaaside toonimine/kiletamine, tallinnas? (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 14390)
lankora
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 & Golf IV

postitati 12.04.06 19:26 Tsiteeri


Olemas telefon ja sinna võib helistada ? Minu teada tegutsevada Tallinnas.


GAS & MDS ...hinnad pole kivist , küsi julgelt !

lankora & GReddy
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jvc
huviline

Avatar


Registreerunud 10.04.06
Asukoht: vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3E´92

postitati 13.04.06 07:24 Tsiteeri


tumeklaas.com asub ikka kumnas natuke enne keilat paldiski mnt ääres!!! (aga võimalik ka et tallinnas neil midagi)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
myrka2002
huviline



Registreerunud 23.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant

postitati 13.04.06 07:46 Tsiteeri


ei pea kumnasse kohale minema - jäta võtmed õhtul laua peale ja hommikuks ongi klaasid tumedad...;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
m4rx
huviline



Registreerunud 13.04.06
Asukoht: Tallinn/Türi
Kasutaja on eemal

Auto: A4 '01

postitati 15.05.06 10:43 Tsiteeri


Ega keegi pole originaalbee˛ile masinale läikega kilet pannud? Kuidas välimus paistab ning mis hinnaga saite?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 15.05.06 19:37 Tsiteeri


kellel huvi - minu kaudu saab RAVOLARIS soodsa hinnaga klaase toonida. C4 kere 800.- (tagaklaas ja tagauksed)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
m4rx
huviline



Registreerunud 13.04.06
Asukoht: Tallinn/Türi
Kasutaja on eemal

Auto: A4 '01

postitati 16.05.06 08:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
kellel huvi - minu kaudu saab RAVOLARIS soodsa hinnaga klaase toonida. C4 kere 800.- (tagaklaas ja tagauksed)


'01 A4. Läikega tooni tahaks. Mis hind olla võiks?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jvc
huviline

Avatar


Registreerunud 10.04.06
Asukoht: vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3E´92

postitati 16.05.06 09:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
kellel huvi - minu kaudu saab RAVOLARIS soodsa hinnaga klaase toonida. C4 kere 800.- (tagaklaas ja tagauksed)


kas kile ise on muidu normaalne??? st et kas pleekima ei hakka või siis maha kooruma nagu see mõnel odavamal kilel see kombeks on!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 16.05.06 15:33 Tsiteeri


see kuu ei saa keegi:( ravolari tuttav on puhkusel. juuni teisest nädalast hakkab järjekorda paika panema.(kui kellegil soovi on)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
soulfighter
huviline

Avatar


Registreerunud 25.04.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 92KW

postitati 19.03.09 00:24 Tsiteeri


Ei näe mõtet uut teemat teha. Sellepärast selle välja kaevangi.
Mina siiski sooviks ise toonida, minu jaoks jube kirves hind arvestades et kile saab kätte paarisaja krooniga, midagi totaalselt p**se ei saa ju keerata :)
http://www.youtube.com/watch?v=Nms9o1lVLDM&feature=related uurisin seda videot, kas mitte kile sissepoole ei peaks minema? Ei tundu eriti raske (:

Teab keegi kohta peale ladu24.ee kust kilet saaks tellida? Seal samasugused nagu prismas müüakse =/ ei ole vist eriti kvaliteetsed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.09 06:13 Tsiteeri


Kile ikka sissepoole, väljapool teed kile parajaks lihtsalt soojaga ja lõikad mõõtu. Ja saab väga totaalselt p...se minna see asi. Ise olen selline pühapäevatoonija aga keerulisemad tagaklaasid lasen ikka proffidel teha. Kui ikka iga päev asjaga ei tegele, siis pole see nii lihtne. Normaalseid kilesid saad osta kiletajate firmade käest. Eelpool nimetatud Ravolarist saad SunTeki ja Jonhsoni kilesid, K-Kilest saad 3M kilet, veel on Llumar, mida peaksid Salinasest saama jne. Aga kui sa varem teinud pole, siis kulub sul kile peale rohkem raha, kui kogu auto kiletamine muidu maksab ,vähemalt esimese autoga kindlasti. Väga rahulikuks tuleb selle töö juures jääda ja soojad ja puhtad ruumid on olulised ning korralikud tööriistad. Seega kui plaanis ainult üks auto kiletada, lase see teha proffidel. Odavamaks võid asja nii saada, kui vajalikul määral auto sisemust ise välja kitkud. Mina sain näiteks kunagi C-klassi mersul kogu auto va. esiklaas 1900.- kui polstrid ja tagaaknalaua ise välja võtsin. Kileprof nimelises kohas siis kadaka ja akadeemia nurgal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
soulfighter
huviline

Avatar


Registreerunud 25.04.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 92KW

postitati 20.03.09 00:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alambe
Kile ikka sissepoole, väljapool teed kile parajaks lihtsalt soojaga ja lõikad mõõtu. Ja saab väga totaalselt p...se minna see asi. Ise olen selline pühapäevatoonija aga keerulisemad tagaklaasid lasen ikka proffidel teha. Kui ikka iga päev asjaga ei tegele, siis pole see nii lihtne. Normaalseid kilesid saad osta kiletajate firmade käest. Eelpool nimetatud Ravolarist saad SunTeki ja Jonhsoni kilesid, K-Kilest saad 3M kilet, veel on Llumar, mida peaksid Salinasest saama jne. Aga kui sa varem teinud pole, siis kulub sul kile peale rohkem raha, kui kogu auto kiletamine muidu maksab ,vähemalt esimese autoga kindlasti. Väga rahulikuks tuleb selle töö juures jääda ja soojad ja puhtad ruumid on olulised ning korralikud tööriistad. Seega kui plaanis ainult üks auto kiletada, lase see teha proffidel. Odavamaks võid asja nii saada, kui vajalikul määral auto sisemust ise välja kitkud. Mina sain näiteks kunagi C-klassi mersul kogu auto va. esiklaas 1900.- kui polstrid ja tagaaknalaua ise välja võtsin. Kileprof nimelises kohas siis kadaka ja akadeemia nurgal.


Kuidas asi võib totaalselt pe**e minna? :) alati saab ju kile maha võtta ja uuesti proovida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 20.03.09 17:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: soulfighter
Tsitaat:
Algselt postitas: alambe
Kile ikka sissepoole, väljapool teed kile parajaks lihtsalt soojaga ja lõikad mõõtu. Ja saab väga totaalselt p...se minna see asi. Ise olen selline pühapäevatoonija aga keerulisemad tagaklaasid lasen ikka proffidel teha. Kui ikka iga päev asjaga ei tegele, siis pole see nii lihtne. Normaalseid kilesid saad osta kiletajate firmade käest. Eelpool nimetatud Ravolarist saad SunTeki ja Jonhsoni kilesid, K-Kilest saad 3M kilet, veel on Llumar, mida peaksid Salinasest saama jne. Aga kui sa varem teinud pole, siis kulub sul kile peale rohkem raha, kui kogu auto kiletamine muidu maksab ,vähemalt esimese autoga kindlasti. Väga rahulikuks tuleb selle töö juures jääda ja soojad ja puhtad ruumid on olulised ning korralikud tööriistad. Seega kui plaanis ainult üks auto kiletada, lase see teha proffidel. Odavamaks võid asja nii saada, kui vajalikul määral auto sisemust ise välja kitkud. Mina sain näiteks kunagi C-klassi mersul kogu auto va. esiklaas 1900.- kui polstrid ja tagaaknalaua ise välja võtsin. Kileprof nimelises kohas siis kadaka ja akadeemia nurgal.


Kuidas asi võib totaalselt pe**e minna? :) alati saab ju kile maha võtta ja uuesti proovida.


Kilet koguaeg lahti katkudes venitad tolle välja, siis ei saa enam öhumulle alt kätte ja pees see toonimine ongi.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
soulfighter
huviline

Avatar


Registreerunud 25.04.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 92KW

postitati 21.03.09 14:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: soulfighter
Tsitaat:
Algselt postitas: alambe
Kile ikka sissepoole, väljapool teed kile parajaks lihtsalt soojaga ja lõikad mõõtu. Ja saab väga totaalselt p...se minna see asi. Ise olen selline pühapäevatoonija aga keerulisemad tagaklaasid lasen ikka proffidel teha. Kui ikka iga päev asjaga ei tegele, siis pole see nii lihtne. Normaalseid kilesid saad osta kiletajate firmade käest. Eelpool nimetatud Ravolarist saad SunTeki ja Jonhsoni kilesid, K-Kilest saad 3M kilet, veel on Llumar, mida peaksid Salinasest saama jne. Aga kui sa varem teinud pole, siis kulub sul kile peale rohkem raha, kui kogu auto kiletamine muidu maksab ,vähemalt esimese autoga kindlasti. Väga rahulikuks tuleb selle töö juures jääda ja soojad ja puhtad ruumid on olulised ning korralikud tööriistad. Seega kui plaanis ainult üks auto kiletada, lase see teha proffidel. Odavamaks võid asja nii saada, kui vajalikul määral auto sisemust ise välja kitkud. Mina sain näiteks kunagi C-klassi mersul kogu auto va. esiklaas 1900.- kui polstrid ja tagaaknalaua ise välja võtsin. Kileprof nimelises kohas siis kadaka ja akadeemia nurgal.


Kuidas asi võib totaalselt pe**e minna? :) alati saab ju kile maha võtta ja uuesti proovida.


Kilet koguaeg lahti katkudes venitad tolle välja, siis ei saa enam öhumulle alt kätte ja pees see toonimine ongi.

Kilet tuleb siis osta suurtes kogustes, esimene kord, tuleb ikka odavam :) aga püsivat kahjustust autole ju ikka ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
marko.koiduste
huviline



Registreerunud 09.11.14
Kasutaja on eemal


postitati 01.04.15 10:50 Tsiteeri


Mõistliku hinna ja kvaliteedisuhtega toonijat teab keegi Tallinnas?

Mul oleks vaja Audi A6 C5 Avantile tagumine toonring panna.

mkoiduste ät gmail.com


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
sir-mac
huviline



Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Harjumaa, Keila vald
Kasutaja on eemal

Auto: S6 4,2 Avant

postitati 01.04.15 12:50 Tsiteeri


TLN võid pöörduda Seebi tn. Seal on mingi remondiga tegelev kompleks. Ei ole käepärast aadressi, aga helista 5137909. Enda tehnika klaasid on nende kiletatud ja ei saa ühtegi halba sõna öelda. Peaks olema kas endine v. veel praegunegi Tumeklaasi seltskond.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elxx
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.04.12
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2.7TDi 140kw S-Line Quattro

postitati 01.04.15 18:18 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=145765

Julgen soovitada,töö kiire ja korralik!:) Hind mõistlik ja tehtud tööl pikk garantii:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.5% - SQL: 65.5%]