Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A4 1.9TDI (Vastuseid: 39 | Vaatamisi: 4529)
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 25.01.14 15:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Matu91
Kui ostueelne kontroll mehe juttu kinnitab siis mina ei näe probleemi osta. Kus Jõhvis on hea koht ostueelset kontrolli teha?


Nagu ma juba ütlesin- vii esindusse, ehk siis MöllerAuto Viru. Näed, kontaktid saad siit: http://viru.mollerauto.ee/mollerautoviru

Lase neil kindlasti lisaks sillakontrollile üle vaadata ka, mida pihustid näitavad.
Seda müüja juttu ei tasu iial usukuda. Vihje sellele, et eelmine omanik oli leedukas, teeks mind valvsaks. Aga eks jah, kui tõesti nii korralik on, nagu väidetakse ja on olemas tõend ametliku ümberehituse kohta, siis võid mullegi ühe pisemat sorti mütsi söömiseks orgunnida. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.14 15:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Matu91
Kui ostueelne kontroll mehe juttu kinnitab siis mina ei näe probleemi osta. Kus Jõhvis on hea koht ostueelset kontrolli teha?


Kui sa kõiki soovitusi kohe eirad,siis miks üldse teema tegid siia?
Minuarust sellised ajad on küll möödas,kus sellise käki omamine "lahe" kuidagi oleks.

Aga tee siis lugejate masinate alla teema ka kui ära ostad!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
koosu
huviline



Registreerunud 16.01.13
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.14 15:37 Tsiteeri


Pärast ostu kuuleme jälle kui s**t auto audi on.. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 25.01.14 15:51 Tsiteeri


See on suht populaarne skeem "Äsja saksast, eelmine omanik Leedu pensionär". Kõvemad mehed võtavad isegi Saksas korra arvele.

1. Nina on kole ja halvasti komplekteeritud. Jooned, vahed jms jooksevad kuidas jumal juhatab. Seda siis nii ees kui ka taga.
2. Kajakatiivad sellele B6/B7-le ei sobi. Parempoolne esituli higistab, vasakul hakkavad kajakatiivad juba kustuma.
3. Käigukang neutraalasendis peab olema keskel, mitte kuskil servas.
4. Udutuled ei tohiks klaaside kõrvalt läbi plast-detailide särada. Tõenäoliselt pirnid ripuvad niisama klaaside taga.
5. See navi, või mis iganes asjaga tegu, on totaalne hiinakas.
6. Nupud, klahvid armatuuris korralikult kulunud.
7. Istmesoojenduste rullikutel numbrid ei põle.
8. Väljalase kole, parempoolne seest kahtlaselt läigib, ilmselt jäi Leedukatel külge ühendamata.
9. Iluliistud ustel hõbedased, armatuuril tumedad. Tehasest tulevad ühte moodi välja.
10. Läbisõidumõõdiku näit illustreeruv, võiks korrutada nii 2...3ga.
11. Vihmasensorit ei paista reaalselt olema.
12. Veokonksu ava ise puuritud, mingid "õiged" avajooned vasakul näha.
13. Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi jälgiv) :D. Tõenäoliselt stange sellepärast selline kööbakas ongi, et autoga on füüsiliselt distantsi jälgitud.
14. Aus müüa lisab kuulutusele VIN-i, see on tänapäeval elementaarne ja seda pole vaja eraldi üle küsida.

jne.

Selle raha eest minuarust valikut küll ja selle kahest audist kokkup*sanduse võiks sinnapaika jätta.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Matu91
huviline



Registreerunud 24.01.14
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.14 16:34 Tsiteeri


Kas te nüüd üritate väita, et inimene kes on sellega pikemat aega liikluses osalenud sõidab ringi sisuliselt surmaga ratastel? Ennem siiski ei usu kui oma silmaga ära näen ja ise proovisõidu olen saanud teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 25.01.14 16:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Matu91
Kas te nüüd üritate väita, et inimene kes on sellega pikemat aega liikluses osalenud sõidab ringi sisuliselt surmaga ratastel? Ennem siiski ei usu kui oma silmaga ära näen ja ise proovisõidu olen saanud teha.

Põhimõtteliselt võib sedasi seda esimest lauseosa tölgendada küll.
Mis vastust loodad proovisöiduga saada? Pigem üritaks saada võimalikult palju infot digitaalsel viisil, kus oleks kajastatud kõikvõimalikud andmed, mida diagnostiliselt oleks võimalik ammutada, lisaks veeremi näidud võiksid vastata tehase ettenähtud numbritele.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Matu91
huviline



Registreerunud 24.01.14
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.14 16:54 Tsiteeri


Eks näis mis MöllerAuto mehed mulle räägivad, kui mitte midagi rõõmustavat siis tuleb järgmist masinat kaema minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rainer.
huviline

Avatar


Registreerunud 16.01.12
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: E90

postitati 25.01.14 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Matu91
Kas te nüüd üritate väita, et inimene kes on sellega pikemat aega liikluses osalenud sõidab ringi sisuliselt surmaga ratastel? Ennem siiski ei usu kui oma silmaga ära näen ja ise proovisõidu olen saanud teha.


Hakkab vaikselt tunduma, et sa ise oledki selle auto müüja, et nii väga musta valgeks rääkida tahad. Paraku ei tulnud hea, vaid hoopis halb tagasiside...
Eelnevalt öeldi 10 põhjust, miks sa ei peaks seda autot ostma ja pealegi kui sa teed teema, et nõu küsida, siis kuula ka neid, kes sulle head nõu annavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 25.01.14 17:25 Tsiteeri


Kunagi mul üks ülemus ütles hästi, see sobib ka siia päris tabavalt: "Inimene õpib kõige paremini läbi oma rahakoti."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Matu91
huviline



Registreerunud 24.01.14
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.14 17:36 Tsiteeri


To Rainer:
Kahjuks või õnneks pole sinu väide tõsi. Ma vaatan asju erinevate nurkade alt ja näen ka asju positiivses valguses.

Ja need uksepolstri liistud on valge carbon kilega üle tõmmatud muidu, kui lähemalt pilti uurida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.14 18:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Matu91
To Rainer:
Kahjuks või õnneks pole sinu väide tõsi. Ma vaatan asju erinevate nurkade alt ja näen ka asju positiivses valguses.

Ja need uksepolstri liistud on valge carbon kilega üle tõmmatud muidu, kui lähemalt pilti uurida.


Siis pole mõelda midagi,osta ära ja alati mõtle positiivselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Matu91
huviline



Registreerunud 24.01.14
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.14 18:26 Tsiteeri


Ma mõtlen hoopis nii positiivselt, et võtan hoopis korraliku 330D 700 euri odavamaltgi veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiA4Avant
huviline



Registreerunud 15.01.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS3, Cabrio B4

postitati 28.01.14 00:14 Tsiteeri


Võta ükskõik mis muu aga mitte seda audit. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oudeis
huviline



Registreerunud 26.06.09
Kasutaja on eemal

Auto: a4, a6

postitati 28.01.14 12:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiA4Avant
Võta ükskõik mis muu aga mitte seda audit. :D

+1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Matu91
huviline



Registreerunud 24.01.14
Kasutaja on eemal


postitati 05.02.14 18:11 Tsiteeri


Läksin siiski Bmw teed. Leidsin omale korraliku 2001 aasta 330D sammuti universaal ja manuaal käigukastiga, ainult et vedava silla vahe on. On varem olnud ka tagasillalised masinad ja sobib tagavedu rohkem, kui esivedu. Aga siiski mõlemad on saksa masinad. Aitähh kõigile, kes nõu andsid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 37.7% - SQL: 62.3%]