Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: GPS - retk marsruudil Tartu - Tallinn (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 9449)
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 13.11.07 11:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kuna kaarti liigutatakse automaatselt edasi, siis maanteel vahepeal silmanurgast ekraani vaatamine tähelepanu liikluselt eriti kõrvale ei hajuta. Linnaliikluses on olukord ilmselt omajagu erinev.

Mnjah, Regio arvutikaardi suurim viga on mumeelest see, et ta scrollib kaarti edasi alles siis kui GPS'i punkt on kaardist välja läinud - ikka juhtub nii, et kõige huvitavamaks läheb alles siis, kui oled kaardi servale sõitnud. Orienteerumiseks oleks parem, kui ta suudaks kaarti tihedamini liigutades GPS'i punkti enam-vähem ekraani keskel hoida.

Teine viga, mida esile võib tuua, on see, et ehkki on võimalik teekonda salvestada, on seda salvestust võimalik "maha mängida" ainult originaalkiirusel ja mitte kiiremini - jube kannatus peab olema, kui seda funktsiooni vaja on, sest seal kus, ütleme, gps ikka viis minutit ühe koha peal seisnud on, seal seisab punkt ka mahamängides samakaua.

Aga pisikestele vigadele vaatamata on tegemist väga tubli tükiga. Meie asutuses on see kaart igapäevaselt kasutusel ja on suisa loodud CVS fail meid huvitavate punktidega. Selle faili saab programmi sisse laadida ning kaardile tekkib hulk märke juurde :-)
Sellise järgi on tundmatusse kohta kohale sõita päris hea ja lihtne. Arvutiga ühenduvaks GPS seadmeks on mingi 500 kroonine USB jublakas - töötab täitsa hästi, oskab magnetiga auto katusel olla, peab vastu lumele ja vihmale, seadme nime olen kahjuks unustanud...

TavaGPS'i versiooni Regio kaardist on võimalik osta Magellan'ide jaoks ning olenevalt seadme võimekusest, peaks ka navi (õige suuna teatamise) funktsioon mõne seadme korral toetatud olema...
Ma ütlen "peaks" seetõttu, et ma ei ole sellise funktsionaalsusega riista ise näppida saanud, tavalist aga küll. Kui tervis kunagi paranema peaks, siis see võimalus ilmselt avaneb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sada1000
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.07 16:35 Tsiteeri


Kui sul nüüd ühel pildil (nr.2) näitab GPS km/h 146 mis sa siis teepeal tegid? Aiai ;) Spido keris lõppu ja nõel läks pooleks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 13.11.07 16:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sada1000
Kui sul nüüd ühel pildil (nr.2) näitab GPS km/h 146 mis sa siis teepeal tegid? Aiai ;) Spido keris lõppu ja nõel läks pooleks?


Black kontrollis ju muuseas ka spido ja kliimabloki kiiruse viga. Spido näitas tol hetkel 160, eksole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.11.07 17:36 Tsiteeri


Las see kiiruseületamine jääda hetkel minu hingele. Ütleme nii, et oli minu arvates piisavalt ohutu sirge lõik testimiseks (nagu ka kaardilt näha). See teema ei ole minu seadusekuulekuse arutamiseks. :) Neid teisi on siin foorumis küll ja küll. Mina ei ole seal targu sõna võtnud. Esimene kivi visaku see, kes ise patust puhas. ;) Vihkan variserlikkust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.4% - SQL: 74.6%]