Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: peatuvatest autodest varastamine (Vastuseid: 78 | Vaatamisi: 16348)
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 22.06.04 09:36 Tsiteeri


Endal gaas ja kurikas lihtsalt sportlik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 22.06.04 09:56 Tsiteeri


Enda autos on isetehtud tinaballastiga "kumminui", pussnuga ning pikk kiin:cool:. Ainus, mis mind päästnud, on just kiin: sattusin juhuslikult peale bensiinivargusele ja läksin üksinda kiin seljataga õiendama, ja hakkasid 3 meest pika sammuga minu poole tulema. Kui kiini seljatagant välja võtsin, siis läks samm veelgi pikemaks, aga vastupidises suunas:D. St ühtki terariista pole otseselt inimese vastu kasutanud (küll aga vigastanud looma elu teepeal lõpetanud nii kiini kui talvevarustuses oleva labidaga).

Mul üsna sarnane kogemus tegelikult teemaalustajaga ca 2 aastat tagasi: seisis masin teeääres, kapott üleval ja mees hääletab. Loomulikult peatusin, kuid nii kui seisma sain, hüppas üks mees pikema jututa mu kõrvalistmele ja eiteakust hüppas välja veel paar tükki, tagauks lahti ja sinna ronima. Kui käratasin et välja, siis vaibus nende agressiivsus hetkega. Kuna välja keegi ei läinud, painutasin eesistujal pikemalt mõtlemata sõrmed "pahupidi", ja siis olid autos nii esi- kui tagaiste hetkega tühjad. Pärast seda juhtumit on harjumus niisuguses olukorras kesklukk alati kinni vajutada ning avada võõra (sh politseiniku) jaoks vaid paar sentimeetrit aknast, käik sees, jalg siduril...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
selfer
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe-83, A6 -2000, kadett -84

postitati 22.06.04 12:21 Tsiteeri


Igal ühel omad asjad kaitseks, minul pagasis väike kurikas ära peidetud, kasutanud ühel korral aga mitte autoga seoses.Kurikaga see jama jah et politseile ei meeldi need asjad, ehk mõnes mõttes õige kah. Loodan, et minul varguste suhtes kogemusi ei tule, siiamaani pole autot näpitud.:P
Võiks teha kohe sellise ürituse kus panneks mingi auto peibutiseks välja ja mida hoolega varitsetakse ja nii neid vargaid rohkem kinni nabida.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mairo
huviline



Registreerunud 27.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.06.04 20:47 Tsiteeri


Mul konkreetne juhus paari aasta tagusest ajast. Tulin Järvevanalt alla mustamäe poole ja peatusin Tondi ja Tammsaare pikenduse ristis punase tule all. Järsku tehti tagant pagasnik lahti ja enne kui ma reageerida jõudsin, olin portfellist ja jopest ilma jäänud. Kustkohast see tegelane tuli, või kuhu ta jooksis, seda minu pea ei võta tänaseni. Pärast seda on saanud harjumuseks esimese asjana autosse istudes lukustada uksed. Soovitan sedasama igaühele, sest siis on vähemalt üllatamise võimalus kadunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 26.06.04 13:16 Tsiteeri


Minul on säärane signa,et kui süüdet annad lähevad uksed ise lukku, pole vaja ise midagi näppida aga igaks juhuks on autos veel nii 30 cm pikkune eboksiit palka vasktraat sees ja puha hea udjada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hullmill
huviline



Registreerunud 09.08.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal


postitati 11.08.04 10:32 Tsiteeri
automaatne lukk



aga mis te põete pange autole automaatne lukk et kui süüte sisse panete siis kohe ise lukku läheb või nii nagu mersul on et kui kiirus kasvab siis paneb ise lukku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 11.08.04 10:44 Tsiteeri


Mnjah, aga avarii korral võib selline automaatne lukk teile teine elu maksta.
Seega ei ole head ilma halvata.... kahjuks.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 11.08.04 11:09 Tsiteeri


Nu jah, ostke 2 uksega auto, näiteks vana kuubik, tahaks näha kes midagi võtma tuleb, pagass käib kah ainult salongist lahti. Lisaks sellele on mul kõrvalistuja link tüüpiline vanema audi link, millega suudavad ainult tõsised audifännid uksi lahti teaha, teistel pole mõtet eriti katsetadagi.:;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 11.08.04 11:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja hullmill
või nii nagu mersul on et kui kiirus kasvab siis paneb ise lukku.


Ma ei ole veel näinud ega kuulnud, et keegi oleks 100 km/h sõitvast autost midagi varastada suutnud :D - seega kiiruse kasvades uste lukustamine on antud probleemi vastu suhteliselt mõttetu :)


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eeroz
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.03
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 11.08.04 11:57 Tsiteeri


Mul igatahes golfikepp autos, sobib ideaalselt vana coupe pagasnikus olevasse katuseluugihoidjasse, paar palli ka igaks juhuks :D

Soomes kirpputoril maksid golfikepid 5-10¤ niiet igati taskukohane. Uksesahtlis on siuke korralik pussnuga ka aga see on eelkõige autoremondikomplekti kuuluv ese...

Kasutusvajadust pole seni õnneks olnud :)


AUDI - Accelerates Under Demonic Influence
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 11.08.04 12:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Eeroz
Mul igatahes golfikepp autos, sobib ideaalselt vana coupe pagasnikus olevasse katuseluugihoidjasse, paar palli ka igaks juhuks :D

Soomes kirpputoril maksid golfikepid 5-10¤ niiet igati taskukohane. Uksesahtlis on siuke korralik pussnuga ka aga see on eelkõige autoremondikomplekti kuuluv ese...

Kasutusvajadust pole seni õnneks olnud :)


Teemast jummala mööda, aga mis katuseluugi hoidjast sa räägid, minuomal luuk on, aga miskit luugi hoidjat küll ei tea:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 22.08.04 07:23 Tsiteeri


Mina hakkan kandma autos kaasas elekripiitsa. Kui mõjub lehmadele mõjub ka pättidele:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rxrds
huviline



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Jõgeva, Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Jetta ja ZAZ 968M (uunikum)

postitati 26.09.04 17:57 Tsiteeri


tuttaval on autos veljevõti
ostis omale spetsvõtme valuvelgede jaoks, selline, millel saab varre pikemaks välja tõmmata ja padrunipoolne ots on kõver, igati hea käepide
kui kokku on pandud siis mahub ka autos sees ilusti materdama ja väljaspool ulatab pikema variandiga ilusti päti ribide vahele...
üks variant on ka veepüstol ja nats musta aerosoolvärvi...
võmmidel ei tohiks veepüstoli vastu autos midagi olla


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.04 18:43 Tsiteeri


Loen ja imestan... ;)


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rehv
huviline



Registreerunud 05.08.04
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.04 19:47 Tsiteeri


Õhupüstol oleks ka päris asjalik,ehmataks vargad ära:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audiangel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.04 12:03 Tsiteeri


Hmm lugesin siin neid kogemusi varastega...pole kordagi midagi sellist ettetulnud...ju mul siis on vedanud:D


@ngel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 15.11.04 12:12 Tsiteeri


pesapalli kurika võtavad siis ära kui pole kinnast ega palli kaasas...! need väiksed asjad ikka on olemas...


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 20.11.04 20:14 Tsiteeri


ma olin eelmine nädal sikupilli parklas ja ootasin venda autos, 25 min jooksul käis seal selline elu, et kohe sõnatuks võttis......mulle üritati ära ärida 2 kella, kuldklotserit, mingit puskarit ja viimane mees tahtis autot ära osta :S:S karp jäi ikka lahti mis ikka tegelikult parklates toimub :S


"See ikka ilmselt seda tähendab, rooli ja istme vaheline seib ei vea alati välja!"-kasutaja rixa

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=55191
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mairo
huviline



Registreerunud 27.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.11.04 09:30 Tsiteeri


Juhus paari aasta tagant...
Peatusin punase tule all Tammsaare pikenduse ja Tondi pst ristmikul. Järsku tehti pagass lahti ja enne kui ma välja jõudsin oli tegelane juba kaugel. Kadunud oli jope ja portfell. Kahju suurt polnud, kuid selline naglasus võttis juhmiks. Alates sellest ajast on harjumuseks saanud autosse istudes uksed lukustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
timur9
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A 100 Q, A.80

postitati 06.12.04 23:49 Tsiteeri


mul tuttaval oli nimelt selline pull. Tuli läbi poola saksast ja u.10 aastane tatt tuleb raudtee ülesõidu kohas kivi käes ja koputab vastu akent ning nõuab 10 marka. Muidu viskab akna sisse.:o Nii kui tuttav ukse avas et tatti nahutada oli see üle plangu kadunud. Autosse istudes oli tatt tagasi ja lõpuks oli tüüp 10 marga võrra vaesem. Krt sa tead kas viskab või ei.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eeroz
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.03
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 07.12.04 08:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja madjs
Tsitaat:
Esialgne postitaja Eeroz
Mul igatahes golfikepp autos, sobib ideaalselt vana coupe pagasnikus olevasse katuseluugihoidjasse, paar palli ka igaks juhuks :D

Soomes kirpputoril maksid golfikepid 5-10¤ niiet igati taskukohane. Uksesahtlis on siuke korralik pussnuga ka aga see on eelkõige autoremondikomplekti kuuluv ese...

Kasutusvajadust pole seni õnneks olnud :)


Teemast jummala mööda, aga mis katuseluugi hoidjast sa räägid, minuomal luuk on, aga miskit luugi hoidjat küll ei tea:o


Kui järelejooksmiseks läheb siis hea pika varrega malka anda. :D

katuseluugi hoidja on pagasniku laes sul...


Aga nüüd mul suurem auto ja kolm ust rohkem kust asju ära tõmmata :(
Huvitav kas seda süsteemi mis auto käivitades uksed lukku tõmbab saab ka nii tööle panna, et ainult tagumine ring kinni läheb ja esiuksed lahti jäävad ?


AUDI - Accelerates Under Demonic Influence
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
stylewarz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.04
Asukoht: tallinn/järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 80 Q 16V

postitati 02.01.05 18:22 Tsiteeri


Üks lihtsamatest lahendustest oleks endal kesklukk tagumistel ustel ja pagasnikul lahti ühendada. See süütega värk on endal ka olemas aga ei kasuta , sest ikka on vajadust lahtise uksega ja töötava mootoriga tegutseda: jääd krrapides paned ju ka auto enne sooja kui akkad kraapima


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 25.01.05 23:28 Tsiteeri


Küljesahtlis selline hea väike sõõrkang, kristiinest ostsin, 17 eeku. Ülihea, mahub hästi pihku ja on nats suurem kui mingi noanärakas, saab autos manööverdada ka, kui peaks midagi juhtuma, äsamiseks hea :P Võib muuks otstarbeks ka, ntz rauapiljardi parklas sageli venelased kes on omadega väga ära ei lase autoga väljuda parklast, siis kui lihtsalt lähed ja vennad jalaga autot peksavad, siis väljud autost rahulikult, vaevama ennast eriti ei pea, hoopealt võtad küljesahtlist kangihakatise ja lähed ähvardad molli kinni lüüa, töötab ülihästi, mõtlevad, et oled psühh!.............järeleproovitud


"See ikka ilmselt seda tähendab, rooli ja istme vaheline seib ei vea alati välja!"-kasutaja rixa

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=55191
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Snooker
huviline

Avatar


Registreerunud 08.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B8 facelift

postitati 24.05.05 08:49 Tsiteeri


Endal autos juba pikemat aega fiiberlatist käre nui ja 8cm nuga (mida ka muuks otstarbeks kasutan). Kui deelaks on läinud on alati rusikaid kasutatud... pole veel vajadust lisaatribuutikat kasutada olnud.

Reegel ta on, et kui mehest niisama jagu ei saa, ei ole mõtet teda ka nuiaga torkima minna. Olen ise näinud kui võetakse need ründevahendid käest ära ja pärast täiskasvanud mees vitsa saab kui peni, et kaotust ausalt vastu ei võtnud (väga alandav).
Kui enda auto kallal käidi, sattus naabrimees peale (poksiga tegelev 50a vanemees lõi ühel nolgil lõualuu paigast ja teisel kõrvast vere välja, lasime metsapoole uduma) ja peni magas kuudis rahulikku und (sai toda nuumatud õhtul kõvasti, et ta tubli sõber on ja auto häält km kauguselt kuuleb)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aphrodite
huviline



Registreerunud 27.05.05
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.05 15:46 Tsiteeri


Keegi eelpool soovitas õhupüss autos käepärast hoida... Ei soovita seda eriti. Kujutage ette kui tuleb mõni autosse ja hakkad teda oma tühja õhukaga ähvardama... vend vaatab et asi tõsine ja elu on mängus ning haarab taskust suures hirmus päris püssi ja tulistab.... vat, enesekaitse


Fasten your seatbelt
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.4% - SQL: 71.6%]