Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Teadmiseks omakohtu kohtunikele! (Vastuseid: 42 | Vaatamisi: 8920)
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 24.11.05 10:28 Tsiteeri


TO ash - selle päti hoiatamisega on nii, et kui ma sealt 5. korruselt karjatan, et "ole nüüd hea poiss ja pane stereo tagasi!", siis kardan, et vastuseks näen keskmist sõrme ja kuulen slaavi "n*huisi/p*huisi"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 24.11.05 10:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
TO ash - selle päti hoiatamisega on nii, et kui ma sealt 5. korruselt karjatan, et "ole nüüd hea poiss ja pane stereo tagasi!", siis kardan, et vastuseks näen keskmist sõrme ja kuulen slaavi "n*huisi/p*huisi"


:D:D elu on selline.. siis on lihtsam stereo 5.korrusele kaasa võtta :) Aga oleme ausad et 5. korruselt tavalise püstoliga ega eriti ikka kellelegi täpselt jalga ka ei lase... öeldakse ju et alates 50-st m tavalise püstoli puhul läheb kuul kuhu jumal juhatab...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 24.11.05 13:40 Tsiteeri


...ja kui nüüd veel teemaväliselt tiba norida, siis vaatasin huvipärast tänavalt oma krt. aknasse - no EI tule kuskilt seda 50 m.:D (see küll kahjuks silmaga mõõdetud/hinnatud).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lepp77
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.6 V6

postitati 24.11.05 14:32 Tsiteeri


inimeste arvamused vargustest, pättidest ja tulirelva kasutamisest on ikka naljakad!

minge töötage natuke teatud riigiorganis ja saate aru kuidas tegelikult asjad käivad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cyrus
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi neli

postitati 24.11.05 14:58 Tsiteeri


to Lepp: äkki täpsustame?


Mina näiteks ei saaks enam öösel rahulikult magada, kui mootor õli võtaks.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 24.11.05 16:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
Vot jah, eks vb Ameerikas tehakse kindlaks aga Eestis ei usu, eriti kui pätti lased ja põhjusega. Piisab juba sellest kui 2 pauku on ära käinud ja toru puhtaks lastud. Muidugi, jumal seda teab kui pätil tõesti kõva advokaat on ja pätipoiss ise ka mingi tegijam mees siis vb tõestatakse ka vastupidist.. kuigi ma ei ole küll kindel et seda väga tõestada saab, et kuul nt õline on... kui ta juba nt riideid ja teatud kehaosasid läbib.... . Narkomaani puhul vaevalt et keegi üldse midagi uurimagi hakkab, eriti kui tegu politsei vana tuttavaga. Muideks, kui asi kohtusse läheb siis võib öelda nii, et Eestis loeb otsuse välja kuulutamine suuresti kohtuniku tujust ja meeleolust.

To: TiitR2
Selle joobes seisundis kõmmutamise kohta ei oska ma praegu sulle midagi öelda, eeldame... et kui oled 3 õltsi ära joonud siis ikka päris joobes pole ja nagu mainisin siis kõigepealt pead tegema hoiatuslasu, mitte kohe vigaseks tulistama, anyway ma arvan et see situatsioon on tiba keerulisem. kui näed et pätt kangutab Sul autost makki välja ja teed akna lahti ja kihutad kohe kuuli kerre siis loomulikult saad karistada. Põhimõtteliselt ei ole see ju hädakaitseseisund, omandikaitseks on muid võimalusi...
Ja muidugi, joobes peaga tegelikult relva kasutada ei tohi... aga kui siiski, nt koperdad sõbra juurest koju ise natuke suss ka ja mingi narkarist jorss nuga välgutab ja vb isegi sulle juba paar kriimu teinud siis peaks olema see siiski ju hädakaitseseisund kui lased 1. õhku, teise talle ribidesse. See, et joogine oled, ei tähenda et sa ei võiks ennast kaitsta KURJATEGIJA eest.
Vara kaitsmise puhul purjuspeaga, selle kohta ei oska praegu midagi öelda, peaks targematelt küsima. Kuid ma eeldan, et siin on sama situatsioon - kõigepealt pead nö. pätile selgeks tegema et anna see asi tagasi heaga ja lähme nüüd politseisse. Kui ei kuuletu ja paneb jooksu ja kätte saad ning ta sulle siis asja tagasi annab ilma et vastupanu osutaks, siis EI TOHI sa talle enam kolki anda vaid pead leidma võimaluse kuidas politseisse toimetada. Teine asi veel, kui ta isegi ei anna sulle nt su makki tagasi, siis seaduslikult võid tümitada teda niikaua kuni selle talt kätte saad, seepärast on mõistlikum esialgu endale kuuluv asi mitte kohe ära võtta, et pätt ka korraliku kitli saaks :). Kui pätt on tehtud võitlusvõimetuks, võid võtta oma asja ja siis politsei jms. Aga eks siin on koguaeg need agad ja oleneb situatsioonist - kas pätt osutab vastupanu, millega, kuidas, kui palju. Üle piiride ei tasu muidugi minna. Endal lihtsam. :)


Jah tundes inimesi kes selliseid asju kindlaks teevad siis võin ka öelda et tehakse isegi väga kindlaks kas oli see kuul esimene või viimane salvesolevatest ! Ja seda ka eestis. :)
Teadmiseks kõigile et kõigil kel on autosse sisse murtud on õigus nõuda et võetaks ka proovid dna ekspertide jaoks! seda sain hiljuti dna labori eksperdilt teada. Sellest sõltuvalt ka peaks paranema nende kuritegude avastamine mida rohkem neid proove saadakse sinna nö. varapanka!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
PS
huviline



Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.05 19:11 Tsiteeri


Esmaabi kursuste läbimine annab teadmise, mida peab minimaalselt tegema ja millest maksimaalselt hoiduda.
Kursuse lõppedes ei saa me asuda arstina oma käel praktiseerima ja enam veel teisi õpetama.

Niipalju siis läbi meditsiini juura juurde.

LP ash !

Okkaline on tee püha tõe juurde.
Kahjuks kurvastas mind see pikk monoloog hädakaitse väärast mõistmisest. Kui see on õppejõu poolt niiviisi teadustatud, siis ootaks huviga ta nime. Karistusõigust tudeeritakse tavaliselt alates teisest kursusest saati, seks ajaks peaks olema läbitud sissejuhatus õigusesse, õigusteooria õpetus, mõisteõpetus, Põhiseadus jt vajalikud ained. Tundub, et oled natuke poppi teinud. Proovi oma tekst rahulikult läbi lugeda, ilma emotsioonideta nii minu kui ka pättide peale, võta kõrvale Karistusseadustiku kommenteeritud väljaanne, loe läbi Riigikohtu lahendid märksõna hädakaitse all ja proovi uuesti pimeduses kobavad fooruminaabrid valguseni juhatada.

Kusjuures kolmanda kursuse tudengid on kõige hakkajamad läbi aegade kõiki ja kõike kohtusse hagema, nii et uut pole siin maailmas midagi.

Jaksu!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 25.11.05 23:38 Tsiteeri


To: PS

Aitähh hüva soovituse eest, asi ei olnudki mõeldud vaenu õhutamise, vägivalla propageerimise vms mõttelaadina vaid üritasin selgeks teha, et ei ole see midagi päris nii, et pätt teeb mis pätt tahab. Arusaamatuks jäi Sinu tähelepanek selle puhul, mida ma väga puusse panin ja millest ma poppi olen teinud ? Loomulikult, tundub et Sina, kodanik PS üritad seadustest kõigist kinni pidada. Kahjuks pole see alati ka heal juristil võimalik. Tähelepanu tahtsin juhtida oma emotsioneeritud jutuga sellele, et tegelikult võib ikka küll pätile kolakat anda kui ei lähe üle piiride. Sinu märkusest loeksin ma välja taaskord esimese posti joru paragrahve läbi lillede, kus öeldakse mida ei tohi teha ja mida tohib teha. Põhimõte millele ma tähelepanu juhtisin oli pigem see, et pätt ei ole kuningas, ta on kurjategija, kelle vastu võib võidelda, isegi kui vahest seaduses piire ületad, antakse need pigem Sulle andeks kui teistele. Sõltub muidugi situatsioonist.
Ühesõnaga, mis mul lollil loodril enam öelda, lugege ise kirjandust ja saate targaks ja siis teate kas võib pätile kolki anda ja missuguses situatsioonis võib seda teha, ma rohkem ei kommenteeri ja oma marki täis ka ei tee :D:P
.. Ja koolist poppi ka enam ei pane :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 19.03.06 14:09 Tsiteeri


ühtpidi või teistpidi, aga lugeda oli põnev. ;)

on lihtsalt erinevaid inimesi ja nende arvamusi ning kujunenud käitumismalle sedavõrd palju, et kindlat tegutsemisreeglit ei saagi välja tuua.

loll on alati igas kirikus peksa saand, ja nii on see ka edaspidi.

minuarust kui on vähegi varianti, et pätist jõud üle käib, siis laseks aga po***ilt jalgadel/kätel või abivahenditel käia.

nt mina ilma relvadeta ringi ei sõidagi. pagassis on mul õhupüss ja paksu isolatsooniga jäme vaskkaabli jupp.
mul on savi ka kelle vastu kasutada, kui peab. kes tahab sellega vastu silmi saada, see tulgu küsigu....

edit: minu liikuri pilt on allkirja väljal


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Qua
huviline



Registreerunud 18.02.06
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 quattro 2.3 (1992)

postitati 19.03.06 15:02 Tsiteeri


väga huvitav teema tekkinud. tea kas ashil õigus on, aga igati pooldan tema kirjutisi. ja õhupüss auto lisavarustusse lisada olex tsaibiss mõte. tuleks vist lihtsalt toru ja kaba lühemax saagida :D


--:::Quattro:::--
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 19.03.06 17:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Qua
väga huvitav teema tekkinud. tea kas ashil õigus on, aga igati pooldan tema kirjutisi. ja õhupüss auto lisavarustusse lisada olex tsaibiss mõte. tuleks vist lihtsalt toru ja kaba lühemax saagida :D

Milleks lõikuda? ..tuleks kohe õhu püstol (mitte püss) osta!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Qua
huviline



Registreerunud 18.02.06
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 quattro 2.3 (1992)

postitati 20.03.06 09:25 Tsiteeri


njah, aga õhupüss on veneaegne ja sellise vana välimusega. jätabki rohkem sellise retroliku piraadi mulje :)


--:::Quattro:::--
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
PS
huviline



Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.06 10:04 Tsiteeri


Turvalisuse tagamise seisukohast on õhupüss(püstol) kõige viletsam vahend. Ka gaasipüstol, selle asemel tuleb pipragaasi baloonis kasutada.

Põhjendus:

Relv on selleks, et võtta.
Võtta selleks, et lasta.
Lasta selleks, et tappa.

Selline kategooriline relvakasutuse põhimõte lähtub sellest, et ilmaasjata relva välja ei võeta. Loomulikult on võimalikud kõiksugused vahevariandid, kus enne konflikti minemist on tarvis relv laskevalmis hoida, kuid eelnevat tuleb võtta kui vanasõna.

Täiskasvanud inimestel on olemas ka pärisrelvad. Kui nüüd lugupeetud noorsugu hakkab enda solvumiste kaitseks kasutama eset, mis tegelikult selleks kõlbmatu on, siis vastaspool või kõrvalseisja võib hädaseisundis olles valida enda kaisteks sobiva vahendina tulirelva.

Kunagi küsiti Van Dammelt( või oli see Norris vmt ), et mis tema teeks, kui tänaval tuleb tema juurde röövel ja nõuab rahakotti.
Kõrvalseisjate hämminguks ütles too, et annaks ära. Ükskõik milline vigastus ei vääri selle tekkimist rahakoti läbi.

Mitte, et tahaks propageerida allaandmist või enda õigustest loobumist, kuid selge peaga endale mõnede asjade läbimõtlemine võib osutuda kasulikuks ekstreemolukorras.

Olen ise neid läbi elanud ja seega ei teoretiseeri ainult. Hetkelgi mõni probleem lahendamisel on, kus ruumi sissepääsu tõkestamisel kaitsepiiride üle vaidlus tekkida võib.

Ärahoitud kaklus on võidetud kaklus.

Ja makivaraste kohta niipalju, et enamus on narkarid ja nendest suurem osa ka nakkushaiged. Üks kriimustus sinu nukkidel ja tema verised hambad- tagajärjeks haigestumine surmavasse tõppe. Mille nimel ? Parema enesetunde ? Kas ta lõpetab varastamise ? Maki viskab ta suurema kisa peale maha ja muid kahjusid nii või naa temalt kätte ei saa. Ka selles on mul kahjuks isiklikud kogemused.

Proovige ka liiluses uut võtet: pole mõtet vihastada, võib imestada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 20.03.06 10:15 Tsiteeri


Seesama Van Damme oli hiljuti kuskil Hollandi õllekas kohaliku purjutaja käest ka kitli peale saanud...nii, et muidugi annab ta kõik kohe ilusti ära.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
PS
huviline



Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.06 10:28 Tsiteeri


Ega ei ootagi mõtestatud ja sisukaid arvamusi...

Ei kuulu Van Damme minugi lemmiknäitlejate hulka, pigem vastupidi. Ja pole kindel, et tema need mõtted lausus.

Minu mõte oli see, et omades teatud kuulsust noorte seas ja olles ka paljudele iidoliks, ei kutsu staar üles vägivallale vaid soovib, et inimesed mõtleksid materiaalsete väärtuste ja tervise ning elu üle.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 20.03.06 10:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: PS
Turvalisuse tagamise seisukohast on õhupüss(püstol) kõige viletsam vahend. Ka gaasipüstol, selle asemel tuleb pipragaasi baloonis kasutada.

Põhjendus:

Relv on selleks, et võtta.
Võtta selleks, et lasta.
Lasta selleks, et tappa.

Selline kategooriline relvakasutuse põhimõte lähtub sellest, et ilmaasjata relva välja ei võeta. Loomulikult on võimalikud kõiksugused vahevariandid, kus enne konflikti minemist on tarvis relv laskevalmis hoida, kuid eelnevat tuleb võtta kui vanasõna.

Täiskasvanud inimestel on olemas ka pärisrelvad. Kui nüüd lugupeetud noorsugu hakkab enda solvumiste kaitseks kasutama eset, mis tegelikult selleks kõlbmatu on, siis vastaspool või kõrvalseisja võib hädaseisundis olles valida enda kaisteks sobiva vahendina tulirelva.

Kunagi küsiti Van Dammelt( või oli see Norris vmt ), et mis tema teeks, kui tänaval tuleb tema juurde röövel ja nõuab rahakotti.
Kõrvalseisjate hämminguks ütles too, et annaks ära. Ükskõik milline vigastus ei vääri selle tekkimist rahakoti läbi.

Mitte, et tahaks propageerida allaandmist või enda õigustest loobumist, kuid selge peaga endale mõnede asjade läbimõtlemine võib osutuda kasulikuks ekstreemolukorras.

Olen ise neid läbi elanud ja seega ei teoretiseeri ainult. Hetkelgi mõni probleem lahendamisel on, kus ruumi sissepääsu tõkestamisel kaitsepiiride üle vaidlus tekkida võib.

Ärahoitud kaklus on võidetud kaklus.

Ja makivaraste kohta niipalju, et enamus on narkarid ja nendest suurem osa ka nakkushaiged. Üks kriimustus sinu nukkidel ja tema verised hambad- tagajärjeks haigestumine surmavasse tõppe. Mille nimel ? Parema enesetunde ? Kas ta lõpetab varastamise ? Maki viskab ta suurema kisa peale maha ja muid kahjusid nii või naa temalt kätte ei saa. Ka selles on mul kahjuks isiklikud kogemused.

Proovige ka liiluses uut võtet: pole mõtet vihastada, võib imestada.


Kusjuures täiesti õiged seisukohad tegelikult ju. Paraku on mingis konkreetses hetkesituatsioonis nende järgi käitumine üsna raske. Ja meie eesti riigis on veel üks suur häda- rahvas on jäetud riikliku poole pealt täiesti abituks, st sisuliselt igasugused korrakaitseorganid meil ju praegu puuduvad. On küll miilits kes aegajalt kiirust mõõdab, taksosid kesklinnast minema ajab või vanaks läinud vorsti müügilt ära korjab, kuid tänaval kõndiva inimese turvalisus vms ei ole kellegi asi. Samamoodi nagu rahva vara (sh autode) säilimine on ainult omaniku hooleks jäetud. Kahjuks.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 20.03.06 14:25 Tsiteeri


Nõustun viimase postiga. Iga kord ei saa isegi lihtsalt ja sõbralikult ära jalutada, kui ka rahakoti ilma vastupanuta ära annad. Viimasel ajal lastakse juba iga kuu mõni noor naine/neiu maha, et siis käime kõik seinaääres ja vaikselt et keegi ei kuuleks/näeks ? Ma ei pooldagi tappa andmist rusikatega - just sellepärast et võid kahetseda elulõpuni. Aga üks raudkaigas autos + pipragaas ei teeks paha. Näiteks viimati investeerisin 180 krooni pipragaasi milles on 2 erinevat gaasi, teadatundud pipragaas + floor. Pidi olema tõhusam kui mistahes gaas, sest igakord kõigile pipragaas ei pidanud nii hästi mõjuma et võtab siruli. Aga siis mõjub vähemalt F. Pealegi ma olen märganud, et tõsiselt sõna võtavad need, kellelt pole midagi pihta pandud. Kellele aga kahju on tehtud, teavad mis tunne see on, sel hetkel võiks silmagi pilgutamata pätil k*ri läbi tõmmata, milleks meile neid raiskasid vaja? Pole pätti, pole probleemi....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
PS
huviline



Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.06 16:45 Tsiteeri


Pigem ilmnevad siin kogemused teatud olukordades käitumiseks. Kahjuks on need kogemused valusad. Kuid pole mõtet nutta kraanikaussi ümber läinud piima pärast.

Pimedast vihast võib ka teo tagajärg pärast häbi silmi tuua. Näiteks auto signa karjumise pärast välja joostes ja avastades sealt pimedast meesterahva ust kangutamas on sinu tegevus :
1) paned kohe esimese ettejuhtuva esemega vastu kaalikat
2) karjud "pikali, politsei" ja valvad, et ta pead kuni abi saabumiseni ei tõsta ( ei saaks aru, et tegelikult polegi politsei).
3) karjud " hei mees, mis teed" ja tema jooksupanemise järel jälitad teda ohutust kaugusest ja teavitad turvateenistust/politseid

Omal oli selline juhus ja hiljem selgus, et tegu oli silmini täis vanamehega, kes oli lihtsalt autod sassi ajanud. Ma õnneks ei valinud esimest varianti, kuigi see mõte hetkeks unesegases peas oli.

Kord kaitstes võõrast vara sain ise kannatanuks. Parkisin Kaubahalli ukse ees ja nägin, kuidas narkarid uksel rüseluse käigus soomlasest vanamuti rahakoti tuuri panid. Hüppasin autost välja ja lükkasin ühe neist, kelle käes rahakott oli, telefoniputkasse. Tundsin ennast üsna kindlat, sest põgeneda polnud tal kuskile. Järsku aga hüppasid kaks meest mulle selga ja kägistades tirisid putkast eemale teele pikali. Sain veel mingi asjaga obaduse. Need panid muidugi kohe laiali plagama. Mul riided katki. Sama soomlane ja teised vahtisid mind kui joodikut vms. Samas oleks võinud ka nuga saada. Mille nimel ?

Mitte, et kodanikukohus minus kadunud on, lihtsalt tarkust juurde tulnud ja veri alakehast kõrgemale käib. Vaadates inimeste käitumist, kes saanud politseilt otsustava pätile vastuhakkamise eest tänukirja, siis tõusevad ihukarvad püsti.
Nende hulljulgus/lollus ei väärinud mingil määral seda õnnestumise riski. ( kioski müüja lõi pätil relvaga käe luugi vahele )

Oma kodanikukohust täitke valimisel, et juhtima pääseks inimesed, kellele on tähtis rahva julgeolek või võtke aktiivselt osa Kaitseliidu või minupärast abipolitseiniku tööst.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.7% - SQL: 56.3%]