Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Sain ka ühe ülbe tõpra kätte (Vastuseid: 35 | Vaatamisi: 6212)
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 10.03.05 21:23


eks nahatäis tuleks ikka pikanäpumehele anda.siis vast ei himust teiste vara.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 11.03.05 09:05


on huvitav see, et pea kõik mehed on hirmus kõvad löömamehed ja lubavad igale kratile nahapeale anda. triinul on selle koha pealt täiesti õigus, et miks te eeldate, et te olete alati kurikaeltest füüsiliselt üle? on ju selge, et nii kurikaelte kui nuhtlejate hulgas on nii kõvemaid kui vähem kõvemaid löömamehi. miks te eeldate, et teiega satub vastamisi teist nõrgem?
kui vaadata seda, mida oskavad mitte võitluskunstidega tegelenud mehepojad näiteks esimel korral poksi, kickpoksi vms trenni tulles, siis tuleb eeltoodud küsimus mulle alati meelde. või tulevad trenni need, kes ei räägi, et nad läheks ja teeks ja oleks, kui ainult tõpra kätte saaks. vähe usutav, et see 100% nii on. ehk siis ärge olge tõesti ise nii kindlad, et olete tugevam pool - sellised madistamised on ohtlikud, sest kunagi ei tea, mis tõpral varuks võib olla!


www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 11.03.05 09:35


Tsitaat:
Algselt postitas: mike
on huvitav see, et pea kõik mehed on hirmus kõvad löömamehed ja lubavad igale kratile nahapeale anda. triinul on selle koha pealt täiesti õigus, et miks te eeldate, et te olete alati kurikaeltest füüsiliselt üle? on ju selge, et nii kurikaelte kui nuhtlejate hulgas on nii kõvemaid kui vähem kõvemaid löömamehi. miks te eeldate, et teiega satub vastamisi teist nõrgem?
kui vaadata seda, mida oskavad mitte võitluskunstidega tegelenud mehepojad näiteks esimel korral poksi, kickpoksi vms trenni tulles, siis tuleb eeltoodud küsimus mulle alati meelde. või tulevad trenni need, kes ei räägi, et nad läheks ja teeks ja oleks, kui ainult tõpra kätte saaks. vähe usutav, et see 100% nii on. ehk siis ärge olge tõesti ise nii kindlad, et olete tugevam pool - sellised madistamised on ohtlikud, sest kunagi ei tea, mis tõpral varuks võib olla!


tead, ise sellisele affile otsa vaadanud, aga sellises seisundis inime ei mõtle, lihtsalt annad NII palju kui torust tuleb, andsin ka audit varastada üritand pedele ja annan veel kui näen ja kätte saan ;)


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 11.03.05 09:44


eks mike-l ja triinul ole õigus jah, aga samas ei saa selles kindel olla, seda alati räägitud, et julge ja rasvane rind on pool võitu. Kui tuletada meelde vanu kooli aegu (irw) siis olid pookijad need, kellel oli enesekindlust ja julgust. Tavaliselt on päti-onu ikkagi rohkem hirmul ja ärevuses ning kaugelt (112-ga telefoni otsas) pealt vaadata oleks ka natukene imelik, ennem saaks kasvõi ise peksa (enne kui laseks auto silmapiirilt näiteks ära), siis süda vähemalt rahul :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.05 10:36


Tsitaat:
Algselt postitas: mike
on huvitav see, et pea kõik mehed on hirmus kõvad löömamehed ja lubavad igale kratile nahapeale anda. triinul on selle koha pealt täiesti õigus, et miks te eeldate, et te olete alati kurikaeltest füüsiliselt üle? on ju selge, et nii kurikaelte kui nuhtlejate hulgas on nii kõvemaid kui vähem kõvemaid löömamehi. miks te eeldate, et teiega satub vastamisi teist nõrgem?
kui vaadata seda, mida oskavad mitte võitluskunstidega tegelenud mehepojad näiteks esimel korral poksi, kickpoksi vms trenni tulles, siis tuleb eeltoodud küsimus mulle alati meelde. või tulevad trenni need, kes ei räägi, et nad läheks ja teeks ja oleks, kui ainult tõpra kätte saaks. vähe usutav, et see 100% nii on. ehk siis ärge olge tõesti ise nii kindlad, et olete tugevam pool - sellised madistamised on ohtlikud, sest kunagi ei tea, mis tõpral varuks võib olla!

Lausa naljakas lihtsalt on... nõustun eelpool kõnelejatega, et siis inimene ei mõtle. Kuid sinu sõnumit lugedes on küõll täpselt selline tunne, et kui nt sina keset ööd ülesse ärkad miskil põhjusel ja akanst välja vaadetes märkad et keegi sinu masinas askeldab või velgi alt keerab, siis mitte mingil juhul ei julge sa välja minna vaid karjud akana pealt, kle mees mida sa minu auotga teed, ole nii hea ja keera nüüd need veljed alla tagasi või jäta minu auto nüüd varastamatta....!
Omal seisab ka ukse kõrval üks vastav asjandus... ja mehike kelle peaksin auto juurest askeldamas kätte saama kergelt ei pääse... olen "tööriista" kasutanud enne ja kasutan ka edaspidi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 11.03.05 10:51


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: ranz

Lausa naljakas lihtsalt on... nõustun eelpool kõnelejatega, et siis inimene ei mõtle. Kuid sinu sõnumit lugedes on küõll täpselt selline tunne, et kui nt sina keset ööd ülesse ärkad miskil põhjusel ja akanst välja vaadetes märkad et keegi sinu masinas askeldab või velgi alt keerab, siis mitte mingil juhul ei julge sa välja minna vaid karjud akana pealt, kle mees mida sa minu auotga teed, ole nii hea ja keera nüüd need veljed alla tagasi või jäta minu auto nüüd varastamatta....!
Omal seisab ka ukse kõrval üks vastav asjandus... ja mehike kelle peaksin auto juurest askeldamas kätte saama kergelt ei pääse... olen "tööriista" kasutanud enne ja kasutan ka edaspidi.


ei. ma ei tee nii. viimase kuu jooksul olen muide ise kaks tõbrast kinni püüdnud. ühe selli püüdmisest tegi isegi võsa peeter päris naljaka lõigu (vt nt www.tv.ee politseikroonika 15.02.05, teemaks oli ajaleheputka küljest metalli varastada üritanud tegelane Tallinnas), kus küll staariks sai pigem juhuslikult naabruses toimetanud kojamees!
ja seda kah veel, et ma ei pea ennast teab mis võitluskunstimeheks, kuid ehk üle keskmise siiski. ja ikkagi on mul kaasas olnud mõningat lisavarustust.

see, mida ma öelda tahtsin, oli see, et mehed, kes te kõik olete valmis kurikaeltele kallale kippuma, pidage meeles seda, et te ei ole kõige kõvemad mehed. seega, võtke asja mõistusega, et endale mitte viga teha.

tõbraste karistamisega olen väga nõus ja tegelen sellega ka edaspidi, sest ei jõua enam kannatada - piirkonnas, kus ma tõpraid püüdnud olen, tehti meil ühe auto (see oli muide Audi) bensiinipaak kolme kuu jooksul 7 (!!!) korda tühjaks, kuigi paak oli alati lukustatud! lisaks sellele tühjendati ka teiste autode bensiinipaake! minu töö tõbraste püüdmisel ei rauge enne, kui ma olen selle bensiinivargaga veidi vestelda saanud!

Edit: kui ma paneksin ennast kurikaela olukorda, siis olen üsna kindel, et ca pooltel juhtudel jääks kannatajaks mulle õpetust andma tulnud tegelane. juhul muidgi kui tal pole mingit olulist eelist - tulirelv, üllatusmoment vms. samas on enamus autorüüstajatest narkarid, kelle füüsilised võimed on sageli kesised. narkarid aga on karistamise mõttes ohtlikud selle poolest, et paljakäsi madistades on suur võimalus saada külge mõni "tore" haigus, mistõttu peab selliste tegelastega suhtlemisel kasutama abivahendeid.


www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.05 10:54


Selge, sain poindile pihta mida öelda tahtsid, kuid nagu eespool juba ka öeldud oli et sel hetkel inimene ei mõtle + veel see et pigem saan tema käest peksa proovides teda karistada kui vaatan pealt oodates telefoni otsas kõnega 112 või 110.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

postitati 11.03.05 18:26


pika näpumeestele suur tohlakas tuleb kindlalt anda.


Uued suverehvid ja talverehvid soodsalt.Kui huvi küsi pakkumist!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 18.03.05 12:15


Hää küll, varas on m*nn. A ma ei usu, et teist kõik mehed nii andja mehed on, kui andmiseks läheb. Nt kui 2 meest askeldavad su auto kallal? Konktreetsed ahvinäöd? Lähed sinna, onju,ilma jututa sõidad esimesele jalaga näkku, teine võtab noa, vennad astuvad kahest küljest sulle ligi, maa on libe, joosta ple kuhugi, kes teist siin kick-poxija on küsin kohe ja kaua tegelenud??

Ah?

....kahtlane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.05 12:18


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
Hää küll, varas on m*nn. A ma ei usu, et teist kõik mehed nii andja mehed on, kui andmiseks läheb. Nt kui 2 meest askeldavad su auto kallal? Konktreetsed ahvinäöd? Lähed sinna, onju,ilma jututa sõidad esimesele jalaga näkku, teine võtab noa, vennad astuvad kahest küljest sulle ligi, maa on libe, joosta ple kuhugi, kes teist siin kick-poxija on küsin kohe ja kaua tegelenud??

Ah?

....kahtlane.

Keegi ei keela sul aknapealt vaadata kuda sinu autot tühjendatakse.
Kogu see asi juba eespool läbi nämmutatud, milleks uuesit otsaspeale sellega alustada???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 18.03.05 12:21


See teema on end piisavalt ammendanud, erinevad inimesed, erinevad seiskohad, põhilised arvamused on välja toodud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.5% - SQL: 66.5%]