Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Uue auto-ostu jahil (Luubi All S8) (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 5806)
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 15.05.12 09:23 Tsiteeri


(Y) Ma arvan et Mareki jutt tegi asja väga selgeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.05.12 10:55 Tsiteeri


Minu arust on S8 suurim erinevus võimalus manuaalkasti valida. Kui seda soovi ei ole, pole Recarotega A8-ga tõesti suurt vahet. 4.2 A8-l on ka igas olukorras vajutamiseks piisavalt jõudu. Mõtlen reaalset liiklust, mitte kellegi ees eputamist-joonestamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 15.05.12 10:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Soovitatavalt 265kw mootoriga.


Prj, miks soovitad seda mootorit ?
Kas murdunuma kippuvad klapid on tõesti parem valik ?


Vabandan OT pärast, aga kust see väide tulnud on? On mõni praktiline näide ka sellest olemas? Või teooria ainult?
40v pole tõesti mingine imemootor, aga olen näppinud kahte erinevat 40v mootorit, millel klapid räigelt pähe käinud avarii tõttu ja mitte ükski neist ei olnud murdunud.
Samas klappide ebatihedus ja sellest tulenev komprimeerimis lõpprõhu langus on küll neil enamusel. Minu praegune käru on Eestist ostetud uuena ja ka Revali ajalooga aga kui kaaned maha said, siis päris ükski silinder polnud lekkevaba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Terribleone1988
huviline



Registreerunud 13.05.12
Asukoht: Norra/eesti
Kasutaja on eemal


postitati 18.05.12 23:17 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/clients/nemm/used/detail.php?ct=cd15a2f63a4f81371494l6&language=EST leidsin välimuselt küllaltki maasika a8, mis täitsa meeldib. Miinused ainult ongi recaro sisu, pakett aknad ja hea stereo. Aga s8 jah, nagu näha jäävad head masinad üles poole minu poolt pakutavat hinnapiiri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arva
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.05.12 21:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Terribleone1988
http://www.auto24.ee/clients/nemm/used/detail.php?ct=cd15a2f63a4f81371494l6&language=EST leidsin välimuselt küllaltki maasika a8, mis täitsa meeldib. Miinused ainult ongi recaro sisu, pakett aknad ja hea stereo. Aga s8 jah, nagu näha jäävad head masinad üles poole minu poolt pakutavat hinnapiiri.


Kui juba a8-tvaatad, kas see mu sõbra pakutav ei võiks sulle huvitav olla? Ilmselt saaks ka hinna osas läbi rääkida. Auto ise on tõesti väga hea. Lisadena on bose heli, navi ja elektrilised tagumised istmed..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Terribleone1988
huviline



Registreerunud 13.05.12
Asukoht: Norra/eesti
Kasutaja on eemal


postitati 01.06.12 22:27 Tsiteeri


Kindlasti vaatan ka selle pakkumise üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 23.5% - SQL: 76.5%]