Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Soov osta Audi a6 c5 2.8Q (Vastuseid: 39 | Vaatamisi: 4238)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.03.12 13:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Mul oli 1.8T tiptronic, liikus piisavalt, mõõdasõidud said tehtud. Ainus, mis häiris, oli mootori "karjumine" maanteel kickdowni tehes (mõõdasõidul).
Kütust tarbis maanteel 6-7l/100km ja Tln/mnt keskmine tuli 9,2l/100km.

Mine proovi mõlemaid, kui 1.8T on tunde järgi piisav, siis võtagi see, tunduvalt rahakotisõbralikum. Sellele saab ka chipi, mis teeb masina tuntavalt erksamaks.


No ei saa mitte vaiki olla, kuda sa tehase maanteekulust ikka üle liitri paremaid tulemusi oled saanud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 14.03.12 13:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: eko89
Kuid täitsa normaalne on see, et 97 aasta audi c5 eest küsitakse 5 tonni, siis võib enamvähem loota, et auto korras ja võib lähiajal muretult sõita.

Mulle torkas see lause silma. Halloo! 97' A6 C5 on 15 aastat vana mitte millegi erilisega hiilgav sõiduk. Minu hinnangul on 5k€ selle eest selgelt ülemakstud.
Olles viimase aasta jooksul igasugu erinevaid turul pakutavaid B5/C5 mudeleid vaatamas käinud, julgen öelda, et tüüpiline 5k€ maksev C5 ei erine oluliselt 3k€ maksvast. Tavalised tuhmunud tulede, vajunud uste, kulunud istmete ja leemendavate veekuutega saanid on. Leidub ka korralikemaid, kuid siis julgevad omanikud küsida 6000€ või isegi rohkem. Ja need autod püsivad kuude kaupa müügis, mõni isegi rohkem kui pool aastat. Ajad on edasi läinud, C5 on juba üsna aegunud auto. Saage aru, et ei ole mõtet seda hinda küsida ega maksta, mis 5 aastat tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 14.03.12 14:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Mul oli 1.8T tiptronic, liikus piisavalt, mõõdasõidud said tehtud. Ainus, mis häiris, oli mootori "karjumine" maanteel kickdowni tehes (mõõdasõidul).
Kütust tarbis maanteel 6-7l/100km ja Tln/mnt keskmine tuli 9,2l/100km.

Mine proovi mõlemaid, kui 1.8T on tunde järgi piisav, siis võtagi see, tunduvalt rahakotisõbralikum. Sellele saab ka chipi, mis teeb masina tuntavalt erksamaks.


No ei saa mitte vaiki olla, kuda sa tehase maanteekulust ikka üle liitri paremaid tulemusi oled saanud?



Hea, et kõike endasse ei hoia. Paraku ei oska ma su küsimusele vastata, tean vaid seda, et jalgadega ma hoogu juurde ei lükanud, kütuse säästmiseks.

Edit: vaatasin isegi, et tehaseandmetel 7,1l/100km. Eks usu tehaseandmeid siis, mina kätt ette ei pane. :) Suvel 90km/h püsikaga 15" ratastega näitas kompu ühtlaselt 5,8l/100km. Rohkema infoga ma sind paraku aidata ei saa. :)
Jutt siis maantee kulust.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.03.12 14:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Mul oli 1.8T tiptronic, liikus piisavalt, mõõdasõidud said tehtud. Ainus, mis häiris, oli mootori "karjumine" maanteel kickdowni tehes (mõõdasõidul).
Kütust tarbis maanteel 6-7l/100km ja Tln/mnt keskmine tuli 9,2l/100km.

Mine proovi mõlemaid, kui 1.8T on tunde järgi piisav, siis võtagi see, tunduvalt rahakotisõbralikum. Sellele saab ka chipi, mis teeb masina tuntavalt erksamaks.


No ei saa mitte vaiki olla, kuda sa tehase maanteekulust ikka üle liitri paremaid tulemusi oled saanud?



Hea, et kõike endasse ei hoia. Paraku ei oska ma su küsimusele vastata, tean vaid seda, et jalgadega ma hoogu juurde ei lükanud, kütuse säästmiseks.

Edit: vaatasin isegi, et tehaseandmetel 7,1l/100km. Eks usu tehaseandmeid siis, mina kätt ette ei pane. :) Suvel 90km/h püsikaga 15" ratastega näitas kompu ühtlaselt 5,8l/100km. Rohkema infoga ma sind paraku aidata ei saa. :)
Jutt siis maantee kulust.

Mis need velje tollid siia puutuvad? Mul ka auto arvestuse järgi ime kulusid näidanud, tankides reaalsus on aga teine. Räägime siis edasi, kui ikka reaalsest kulust räägid!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
DT85
huviline



Registreerunud 26.06.11
Kasutaja on eemal


postitati 14.03.12 14:18 Tsiteeri


C5 kere iseenesest väga viis väljanägemisega nii avant kui sedaan versioon. Kiitus sellele itaalia disainerile :) Sõidumugavust on ka päris palju. Selle isendi suur ja ainus viga on, et sellele kerele pole ühtegi normaalset mootorit välja pakutud :) Või siis teistpidi, et võimsuse, kütusetarbimise ja mineku suhe on paigast ära. Parim valikuvariant tehasest uuena oleks ilmselt 2.5TDI...tänasel päeval kasutatuna enam mitte...

Teemaalgatajale tahaks soovitada omast kogemusest, et kui tõesti vaatad ringi nende odavamate seast, siis parem jätta ostmata üldse, võis siis kindlasti viia kuhugile ostueelssesse kontrolli. Elektroonikat ja põhjalust seisukorda pole võimalik kilomeetrise sõidu ja välise vaatlusega kindlaks teha. Sama ka näiteks atm kasti hüdroturbiini lukustumisega. Sama ka nende 5000e. autodega. Kõrgem hind võibki ostjat petta kui kindlasti korras autot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 14.03.12 14:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6Mis need velje tollid siia puutuvad? Mul ka auto arvestuse järgi ime kulusid näidanud, tankides reaalsus on aga teine. Räägime siis edasi, kui ikka reaalsest kulust räägid!


Velje tollid puutuvad siia seetõttu, et 15" ja kitsa rehvi puhul oli veeretakistus tuntavalt väiksem. Mina räägingi reaalsest kulust, iga nädal paak täis ning järgneb arvutus. Tulemuseks selle auto keskmine reaalne kulu: 9,2l/100km.
Mitu 1.8T`d omanud oled muidu?
Lepime kokku, et sa ei vaidle edaspidi vaidlemise pärast. Säiluks foorum puhtamana.


Edit: Viimane paagitäis 1.9TDI 96kw esivedu a4 manuaal: 5,0l/100km keskmiseks. Mine palun vaata oma tehaseandmeid nüüd autoweek.nl`st ja ela selle teadmisega, et kõik valetavad oma kütusekuludest.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 14.03.12 14:49 Tsiteeri
kütusekulust



foorumist leitsin:


Räpikiisu:
A4 1,8TQ 132kw manuaal 99a

Kompu järgi :
100% linn + kraadise ilmaga 13,2L /100 - le
Soojema ilmaga maanteel saanud 8,6L /100- le


Ja suuremate miinustega ( -10 kuni -26 kraadi) saadud 100% linna tulemus 14,5-15L/100- le

Linnasõidud on tipptunnis.


Mr.E

Audi A4 Avant 1.8Tq (2000a.)

Sõidan siis umbes 75% linn (püüan tipptunde vältida, kuna ei viitsi passida ummikutes) ja 25% maantee.
Kuna autol kompuutrit pole siis arvutuste järgi tuleb keskmiselt 11L/100km.
Kuna keskmiselt sõidan 480km paagiga ( paak 55L), ja tangin tavaliselt kohe kui tuli põlema läheb ( 52-53L).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 14.03.12 14:53 Tsiteeri


Mul oli esvedune tiptronic.
Automaadil maantee pöörded kõvasti madalamal, kui manuaalil.

Isal samuti 1.8TQ A4, keskmine kulu üle 10, nagu ka sinu tsiteeringus olevatel autodel.
Ärge võrrelge erinevaid autosid.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.03.12 15:00 Tsiteeri


Kuule, Big, miks sa siis räägid kompu näidust mulle, kui reaalselt teisiti arvestad? Nagu ütlesin, velje tollid ei mõjuta asja, ikka rehvi laius ja ära too oma a4-ja ka veel siia, ei puutu teemasse. Ja kui sul see kulu nii oli, las siis olla, huvitas kuidas selliseid numbreid saadakse, ega mina sinu asju ei tea, teised vast 6l maanteel hakkama ei saa ja ma arvan, et ka tehase 7,1 maanteel kätte saada on hea tulemus. Siiani pole mina oma masinatega alla tehasekulu küll saanud

Teemasse: Olles ise c5-te suhtes silmad lahti hoidnud, siis sedaan v6 bens aut kast alla 4000eur pole isegi piltide järgi ükski vaatama meelitanud, aga see IMO muidugi.

EDIT: Kas nüüd väidad, et aut on maanteel ökom, kui manuaal? Vist ikka vastupidi ega mootori pöörded pole mingi eriline kütusekulu määraja, eriti hävitav on kütusekulule ja dünaamikale just see vanakooli kast, selle aja tip siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 14.03.12 15:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nipitiri
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: nipitiri
Oskate äkki selle auto mootori kohta midagi rääkida.on ka hea või on halb? AUDI A6 2.7 V6 BITURBO 169KW.aasta siis 2000


Kui kavatsed kogu raha auto ostu alla panna, siis unusta ära. Ei viitsi pikemalt seletada.

Tänud äss.


Järgmine kord võid ilma tiitliteta pöörduda ja ülejääva energia õigekirjale suunata näiteks. Kahe kuuga võiks ju niipalju osata, et OTSING nuppu kasutada ja lugeda nende mootorite kohta nii, et paha hakkab. Muidu on sedasi, et iga mehepoeg, kes ema käest kolm tonni suutnud välja kaubelda, teeb teema auto kohta, mis tegelikult ei allu tema võimalustele.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nipitiri
huviline



Registreerunud 21.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 14.03.12 23:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: nipitiri
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: nipitiri
Oskate äkki selle auto mootori kohta midagi rääkida.on ka hea või on halb? AUDI A6 2.7 V6 BITURBO 169KW.aasta siis 2000


Kui kavatsed kogu raha auto ostu alla panna, siis unusta ära. Ei viitsi pikemalt seletada.

Tänud äss.


Järgmine kord võid ilma tiitliteta pöörduda ja ülejääva energia õigekirjale suunata näiteks. Kahe kuuga võiks ju niipalju osata, et OTSING nuppu kasutada ja lugeda nende mootorite kohta nii, et paha hakkab. Muidu on sedasi, et iga mehepoeg, kes ema käest kolm tonni suutnud välja kaubelda, teeb teema auto kohta, mis tegelikult ei allu tema võimalustele.


Kuule Juku nahui.Mul ema on juba aastaid surnud ja ja isa ei ole,nii et kui sa mingi enda elust räägid siis anna minna.ma olen koguaeg ise hakkama saanud mitte nagu sina.Selleks see foorum ongi et küsida mitte pisdiitada siin.See et sa siin tead kus mis foorumis asub tähendab ainult üht..........Ma oskan sulle soovida ainult edu.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 15.03.12 14:33 Tsiteeri


Vaata, "nipitiri", ma tõesti ei sooviks siin mingit OT -d ajada ja väga isiklikuks minna. Kui tahad sõna võtta, siis täida oma profiil ära ja "suhtleme". Siin anonüümselt plärtsumine näitab nii mõndagi.
Lihtsalt proovi aru saada, mida inimesed, kes neid autosid tunnevad, sulle öelda tahavad. Keegi ei müü kolme tonniga sulle neliveolist C5 A6-te V6 mootoriga, kus on rihmad, rullid, õlid ja mis iganes veel just vahetatud. Kalla ja talla autot annab poole kallimaltki otsida. Ilmselgelt pead sinna kohe investeerima. Ja kui veel aut. kast peaks lendama mingil hetkel.... 1200-1500 euri väljakäimist nõuab see hetkega, et sa teaks.
Edu sullegi.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nipitiri
huviline



Registreerunud 21.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 15.03.12 15:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Vaata, "nipitiri", ma tõesti ei sooviks siin mingit OT -d ajada ja väga isiklikuks minna. Kui tahad sõna võtta, siis täida oma profiil ära ja "suhtleme". Siin anonüümselt plärtsumine näitab nii mõndagi.
Lihtsalt proovi aru saada, mida inimesed, kes neid autosid tunnevad, sulle öelda tahavad. Keegi ei müü kolme tonniga sulle neliveolist C5 A6-te V6 mootoriga, kus on rihmad, rullid, õlid ja mis iganes veel just vahetatud. Kalla ja talla autot annab poole kallimaltki otsida. Ilmselgelt pead sinna kohe investeerima. Ja kui veel aut. kast peaks lendama mingil hetkel.... 1200-1500 euri väljakäimist nõuab see hetkega, et sa teaks.
Edu sullegi.

Ma saan kõigest aru aga ega mul ei olnudki plaanis käest kätte osta ju et alguses ikka spetsialistil töökojas üle vaadata ja siis edasi rääkida.Selline plaan ongi ja kui sealt midagi head ei tule siis ei tule.ja profiili ma ei viitsi täita sest ma käin siin iga kolme kuu tagant et küsimus esitada või uurida midagi.Oleks võinud alguses kohe nii kirjutada.
ja see on arusaadav et sellise hinnaga autol tuleb nii või naa midagi parandada,aga eks neid kõiki tuleb parandada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 19.03.12 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Vaata, "nipitiri", ma tõesti ei sooviks siin mingit OT -d ajada ja väga isiklikuks minna. Kui tahad sõna võtta, siis täida oma profiil ära ja "suhtleme". Siin anonüümselt plärtsumine näitab nii mõndagi.
Lihtsalt proovi aru saada, mida inimesed, kes neid autosid tunnevad, sulle öelda tahavad. Keegi ei müü kolme tonniga sulle neliveolist C5 A6-te V6 mootoriga, kus on rihmad, rullid, õlid ja mis iganes veel just vahetatud. Kalla ja talla autot annab poole kallimaltki otsida. Ilmselgelt pead sinna kohe investeerima. Ja kui veel aut. kast peaks lendama mingil hetkel.... 1200-1500 euri väljakäimist nõuab see hetkega, et sa teaks.
Edu sullegi.



I second that. Kui ma otsisin endale eelmisel aasta c5 kerega nelikveolist sedaani, siis variandid olid vägagi nutused. Turuhind oli tollel ajal tsipa kõrgem, aga kõige odavaim oli kuskil 3000 eurot. Sinna oleks koheselt läinud peale 1000-1500 hooldus, 1500 auto värvimine, 400 uus sisu/matide värvimine ja talverehvid. + peidetud vead.

Tasub igal juhul minna vaatama kõiki huvi pakkuvaid isendeid, olematult hinnast. Üldjuhul alla turuhinna oleval autol on midagi viga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lOOOOl
huviline



Registreerunud 18.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, SUV

postitati 20.03.12 09:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Desteny
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Vaata, "nipitiri", ma tõesti ei sooviks siin mingit OT -d ajada ja väga isiklikuks minna. Kui tahad sõna võtta, siis täida oma profiil ära ja "suhtleme". Siin anonüümselt plärtsumine näitab nii mõndagi.
Lihtsalt proovi aru saada, mida inimesed, kes neid autosid tunnevad, sulle öelda tahavad. Keegi ei müü kolme tonniga sulle neliveolist C5 A6-te V6 mootoriga, kus on rihmad, rullid, õlid ja mis iganes veel just vahetatud. Kalla ja talla autot annab poole kallimaltki otsida. Ilmselgelt pead sinna kohe investeerima. Ja kui veel aut. kast peaks lendama mingil hetkel.... 1200-1500 euri väljakäimist nõuab see hetkega, et sa teaks.
Edu sullegi.



I second that. Kui ma otsisin endale eelmisel aasta c5 kerega nelikveolist sedaani, siis variandid olid vägagi nutused. Turuhind oli tollel ajal tsipa kõrgem, aga kõige odavaim oli kuskil 3000 eurot. Sinna oleks koheselt läinud peale 1000-1500 hooldus, 1500 auto värvimine, 400 uus sisu/matide värvimine ja talverehvid. + peidetud vead.

Tasub igal juhul minna vaatama kõiki huvi pakkuvaid isendeid, olematult hinnast. Üldjuhul alla turuhinna oleval autol on midagi viga.


Ehk asi on selles, et korralik C5 2.8q maksis uuena 700 000-800 000 eek. Kui isegi arvestada, et C5-e uute originaal varuosade hinnad langesid kuskil 50%, teeb see kasutatud ideaalses korras C5 võimalikuks hinnaks 400 000, eek ehk üle 25 000 eur.
Äärmuslik näide, aga teoreetiliselt võid C5 2.8q osta hinnaga 2 500- 25 000 eur. Ehk suhteliselt mõttetu otsida "õiget" hinda. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.6% - SQL: 59.4%]