Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Soovitage A6 mudelit al.2005.a (Vastuseid: 56 | Vaatamisi: 7729)
rantto
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kiired jalad

postitati 27.02.12 12:35 Tsiteeri


See kast vahetab käike ka madalatel pööretel ja mõistlikult sõites näitab keskmist kulu 6,7L Hommikul auto käima laps laeteaeda ja siis tööle 50km üks ots 80% ulatuses maantee. Võibolla varem kimbutanud elektri anomaaliad ei lasknud kompuutril õigeid numbreid arvutada. Nullin kõik näidud ära, vaatab mis nädala lõpuks keskmine tuleb.

E: 18.00 Nullisin, sõitsin koju 6,6L


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi121
huviline



Registreerunud 30.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 2004 3.0 tdi

postitati 27.02.12 14:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rantto
See kast vahetab käike ka madalatel pööretel ja mõistlikult sõites näitab keskmist kulu 6,7L Hommikul auto käima laps laeteaeda ja siis tööle 50km üks ots 80% ulatuses maantee. Võibolla varem kimbutanud elektri anomaaliad ei lasknud kompuutril õigeid numbreid arvutada. Nullin kõik näidud ära, vaatab mis nädala lõpuks keskmine tuleb.


Kui rahulikult linnas lasta siis võib suht öko tulemuse saada (mõnikord). Olen isegi 3 liitrisega linnas saanud 9 keskmiseks kompuutri järgi. Tegelt peaks muidugi paak tühjaks ja uuesti täis meetodit kasutama, see vast õigem. Ei taha sulle kaikaid kodaratesse loopida enda auto müügiga aga kui tehase andmete järgi võtab auto linnas 11.4 ja kuulutuse peale pannakse 8 siis minu arust on see natuke tobe, seda mitte ainult sinu auto puhul. Vabandan kui kedagi vihastasin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 27.02.12 14:15 Tsiteeri


Kui palju antud juhul täispaagiga sõita saab, kui väidetavalt on kütusekulu 6,7 l/100km peale? See peaks olema vastavalt sõidustiilile seal 1130-1200 kanti ( paak peaks olema ~ 80 liitrit nagu 3.0 puhul vist? ), oled ehk katsetanud meetodit "paak täis- paak tühjaks-uuesti täis" ning siis matemaatiline keskmine arvutada? Uskumatu tundub see kütusekulu aus olla :)

Ise liigun igapäevaselt A6 3.0 Tdi Quattroga ja olen rahul, automaatkast vahetab käike ja tehasest on piisavalt lisa- ja mugavusvarustust peale pandud. Kütusekulu on viimased paagitäied arvutuslikult 10-11,8 l/100km peale jäänud. Oleneb sellest kui palju ummikutes istuda ja kas olen ka pikema maanteesõidu teise Eesti otsa teinud.
Automaat vs manuaal oli ka minul küsimuseks kui manuaalkastiga A4 3.0 Tdi Q pealt A6 peale plaanisin üle liikuda ja lõpuks otsustasin automaadi kasuks. Otsust ei kahetse ja sõita on mugav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi121
huviline



Registreerunud 30.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 2004 3.0 tdi

postitati 27.02.12 14:21 Tsiteeri


Parim mis olen saanud 3-se mootoriga maantee peal 1000 kilti ots keskmine on olnud 6.3 kompuutri järgi auto oli rahvast ja kraami täis ja teed olid põhiliselt Soomes. Olen ka teinud 90-nega 100 kildise otsa ja sõitu alustades panin kompuutri nulli ja kohale jõudes näitas 5,9. Aga pole ka mingi ime 100-ga sõites maantee peal üle seitsme saada. Kindlasti hüppab välja nüüd mingi vend kes väidab,et tal 4.2 bens võtab ka vähem ja mul kõik pihustid kutud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi121
huviline



Registreerunud 30.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 2004 3.0 tdi

postitati 27.02.12 14:24 Tsiteeri


Corbe kuidas a6 on võrreldes a4 jaga. Mõtlen just mugavust ja vedrustust ja kõike veel mis oskad õelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 27.02.12 15:34 Tsiteeri


A4 puhul oli lisavarustusena manuaalkast, Quattro ja elektriaknad :D Selles suhtes on A6 tunduvalt mugavam, ruumikam ja ka vaiksem kui A4. Lisaks on kaasa antud alcantara-poolnahk S-line istmed täiselektriga, istmesoojendused, katuseluuk, tehase kärukonks, bixenon , vihmasensor, solar esiklaas, bose helisüsteem ja muud huvitavad lisad. Täisnahk mulle ei meeldi ning lootsin uue autoga juba mugavamaid istmeid ja tunduvalt rohkem lisavarustust kuna roolitaga tahaks end mugavalt tunda. 3 kuud olen liigelnud ja nagu mainisin, siis olen väga rahul. Pagasiruum mahutab rohkem, tagumisel real on rohkem ruumi ja ka ennast saab mugavamalt sättida. Vedrustus on üllatavalt mugav, saab ka 18" velgedega talvel hakkama kuigi mõistlik oleks 17" alla sättida.
Eks esialgne soov oli mõi bensukas vaadata, kuid antud A6 oli liiga hea et sellest loobuda ja igapäevasteks sõitudeks täiesti asjakohane masin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aim17
huviline



Registreerunud 04.06.06
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.12 09:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rantto
Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Rentto oma näeb vähemalt norm välja ja hind pole ka nagu nii õhku täis :D
Mida see rääbis aparelli peal illustreerib ?


Harkjalg illustreerib neid rõngaid mis sealt paistavad, et iga mees masinale pilgu peale viskaks. Hind on selline viimaseid päevi, tulevad S-Line 5 kodaraga veljed koos suviste rehvidega. Ilmselt viin mõnda mainekasse autopoodi komisjonmüüki ja hind kerkib kohe. Edu otsinguil!


Eks kui omad audit ja naist siis on neid rõngaid kokku viis, kuhu raha toppida. Eks neile tule aeg-ajalt ka voolik taha toppida aga selle eest on nauding puhas lust mis sellega kaasneb.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 28.02.12 12:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi121
Parim mis olen saanud 3-se mootoriga maantee peal 1000 kilti ots keskmine on olnud 6.3 kompuutri järgi auto oli rahvast ja kraami täis ja teed olid põhiliselt Soomes. Olen ka teinud 90-nega 100 kildise otsa ja sõitu alustades panin kompuutri nulli ja kohale jõudes näitas 5,9. Aga pole ka mingi ime 100-ga sõites maantee peal üle seitsme saada.


Jutt täitsa õige. Ökot ma ei sõida, maanteel kulu kompuutri järgi 5.9(90km/h GPS järgi, spidokas valetab 5km/h), 95km/h (spido järgi 100) sõites ca 6.4 ning 105-110km/h sõites 7 kuni 7.5 olenevalt möödasõitudest.
Linnakulu on igal ühel erinev olenevalt sõidustiilist ja otstest - mul ca 13-17 l/100, kuna sõidan väga palju alla 1km otsi. Kui palju Järvevanal sõita ja Paldiski mnt, võib vabalt linnakulu 8-9 tulla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 28.02.12 18:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aim17
Tsitaat:
Algselt postitas: rantto
Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Rentto oma näeb vähemalt norm välja ja hind pole ka nagu nii õhku täis :D
Mida see rääbis aparelli peal illustreerib ?


Harkjalg illustreerib neid rõngaid mis sealt paistavad, et iga mees masinale pilgu peale viskaks. Hind on selline viimaseid päevi, tulevad S-Line 5 kodaraga veljed koos suviste rehvidega. Ilmselt viin mõnda mainekasse autopoodi komisjonmüüki ja hind kerkib kohe. Edu otsinguil!


Eks kui omad audit ja naist siis on neid rõngaid kokku viis, kuhu raha toppida. Eks neile tule aeg-ajalt ka voolik taha toppida aga selle eest on nauding puhas lust mis sellega kaasneb.;)


Ooota kuni lapsed saad... siis näed kuhu raha läheb :P
Aga kui millegi kasuks otsustad ja ära ostad, hoia siin ka inimesed ikka kursis oma elu ja tegemistega :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aim17
huviline



Registreerunud 04.06.06
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.12 00:04 Tsiteeri


Selline küsimus,et hetkel mul esivedu ja olen nagu rahule jäänud ei tule meelde ka et oleks kinni jäänud või midagi sellist.Kas nelivedu on arutus koht,palju ta mulle juurde annab?Ise nagu arvan,et kütusekullu ja remondikuulu tuleb jälle suurem


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.12 06:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aim17
Selline küsimus,et hetkel mul esivedu ja olen nagu rahule jäänud ei tule meelde ka et oleks kinni jäänud või midagi sellist.Kas nelivedu on arutus koht,palju ta mulle juurde annab?Ise nagu arvan,et kütusekullu ja remondikuulu tuleb jälle suurem


Jäägu see viimane osa sinu arvamuseks.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 01.03.12 06:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aim17
Selline küsimus,et hetkel mul esivedu ja olen nagu rahule jäänud ei tule meelde ka et oleks kinni jäänud või midagi sellist.Kas nelivedu on arutus koht,palju ta mulle juurde annab?Ise nagu arvan,et kütusekullu ja remondikuulu tuleb jälle suurem


Kui "kütusekullu" ja "remondikuulu" hirmsasti kollitavad ja nelikvedu ka ei soovi, siis oled äkki hoopis vales foorumis? ;) Lihtsalt teadmiseks sulle, et nelikvedu ei ole ainult hangest väljakraapimiseks hea. On veel mitmeid asju, millest on siin foorumis palju räägitud. Ma kulgesin näiteks sügisel enda quattro manuaal C6-ega rahulikult pikka otsa maanteel nõks alla viie sajale. Millest me siin räägime?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.03.12 06:50 Tsiteeri


No kuulge lõpetage ära nüüd see nelikveo ainuõigeks ja ainuvõimalikuks variandiks tembeldamine, inimene ise otsustab. Ära juba tüütab see jube promo.
Igapäevaselt ei ole erilist vahet kummaga sõidad, suur osa inimesi ei saaks arugi kummaga tegemist, stabiilne sõit on tänapäeva elektrooniliste vahenditega autodega mõlemaga, oleks et siis aitaks pidurdamisel, kui olulisel detailil, midagi kaasa see nelikvedu, aga ei aita ju! Vanemate masinatega võib nelikveo taltsutamine libedaga isegi esiveolisest keerulisemaks osutuda. Muidugi tekib küsimus, et kui osta 171kw masin, siis pole ilma nelikveota sel nagu mõtet, aga mingi 2,4 näiteks esiveoline, miks mitte?
Foorum on ka ostuabi foorum, seega ei ole nagu vales?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.03.12 07:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
No kuulge lõpetage ära nüüd see nelikveo ainuõigeks ja ainuvõimalikuks variandiks tembeldamine, inimene ise otsustab. Ära juba tüütab see jube promo.
Igapäevaselt ei ole erilist vahet kummaga sõidad, suur osa inimesi ei saaks arugi kummaga tegemist, stabiilne sõit on tänapäeva elektrooniliste vahenditega autodega mõlemaga, oleks et siis aitaks pidurdamisel, kui olulisel detailil, midagi kaasa see nelikvedu, aga ei aita ju! Vanemate masinatega võib nelikveo taltsutamine libedaga isegi esiveolisest keerulisemaks osutuda. Muidugi tekib küsimus, et kui osta 171kw masin, siis pole ilma nelikveota sel nagu mõtet, aga mingi 2,4 näiteks esiveoline, miks mitte?
Foorum on ka ostuabi foorum, seega ei ole nagu vales?

Ma just sügisel mõtlesin, et küsin su käest kevadel, kuidas su arusaam sellest asjast kevadeks pärast esimest talve quattroga muutunud on, kuid paistab, et erandlikult ei ole sinu puhul midagi muutunud. Lõunas pole see talv tõesti grammigi lund olnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 01.03.12 07:14 Tsiteeri


Mina ei ole ka kinni jäänud, ei esi ega tagaveolistega märkimisväärsel hulgal viimase 20 sõiduaasta jooksul(meenub 2 korda ja seda peamiselt oma liigsest uljusest), Samas nüüd on juba teine quattro ja kui aus olla, siis esiveo peale väga tagasi ei kisu enam - ehk minu jaoks on see kindlustunne mida nelikvedu pakub oluline iga ilmaga, ka suvel.

Kui ma vaataks 1 silla veolist autot, siis kiikaks pigem BMW poole ;)

Aga need olid vaid minu arvamused.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.03.12 07:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
No kuulge lõpetage ära nüüd see nelikveo ainuõigeks ja ainuvõimalikuks variandiks tembeldamine, inimene ise otsustab. Ära juba tüütab see jube promo.
Igapäevaselt ei ole erilist vahet kummaga sõidad, suur osa inimesi ei saaks arugi kummaga tegemist, stabiilne sõit on tänapäeva elektrooniliste vahenditega autodega mõlemaga, oleks et siis aitaks pidurdamisel, kui olulisel detailil, midagi kaasa see nelikvedu, aga ei aita ju! Vanemate masinatega võib nelikveo taltsutamine libedaga isegi esiveolisest keerulisemaks osutuda. Muidugi tekib küsimus, et kui osta 171kw masin, siis pole ilma nelikveota sel nagu mõtet, aga mingi 2,4 näiteks esiveoline, miks mitte?
Foorum on ka ostuabi foorum, seega ei ole nagu vales?

Ma just sügisel mõtlesin, et küsin su käest kevadel, kuidas su arusaam sellest asjast kevadeks pärast esimest talve quattroga muutunud on, kuid paistab, et erandlikult ei ole sinu puhul midagi muutunud. Lõunas pole see talv tõesti grammigi lund olnud?

Mitte päris seda, eks ikka on parem start ja läbivus, aga erilist trotsi selle vastu tekitab see, et väidetakse, et ilma nelikveota pole audi üldse auto ega ole võimalik kasutada. See on NÕME ärplemine. Ei jäänud mina uuema esiveolisega ka eelmine talv mitte kordagi kinni ja elan maal! Ka see talv quattroga võis ju tore olla, aga ei tekkinud ka esiveolisega absoluutselt mingit vajadust ega mõtet, et nüüd nelikvedu võiks olla, eks mootor ka väike ja aut kast, nagunii enamasti tühja ei kaabi.
Nii palju olen selgeks saanud, et rehv on oluline, lamelli on kaks viimast talve proovitud ja sellega on nüüd lamlliaeg läbi, naast ja ainult naast:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi121
huviline



Registreerunud 30.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 2004 3.0 tdi

postitati 01.03.12 08:24 Tsiteeri


Usu mind kui oled quattro omanik siis mõtled, kurat mis varem toimus. Viga vast see, et ei anna endale aru kui libe võib tee olla, ses suhtes , et saad vedama aga kas ka pidama. Nelikvedu ei tähenda kohe seda ,et vaja metsa minna. Kui on vaja näiteks talvel mäest üles sõita ei pea kunagi mõtlema kust kurat ma nüüd hoogu võtan. Kõige suurem pluss on minu meelest see, et mõõdasõitu tehes ei ole tähti kas tee peal on mingid vaalud või ei ole, sul ei teki naljalt ebakindluse tunnet. Huvitav miks kõik mõtlevad, et on kallim hooldada, kas siis iga natukese aja tagant kukub kardaan alt ära või, võibolla mõni puks on rohkem. Igaljuhul mina küll hoolduses mingit vahet pole näinud. Kas oled 3-est diislit juba proovinud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
t1m
huviline



Registreerunud 17.11.11
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.12 10:37 Tsiteeri


endal on C6(4F) Avant 2006 a lõpp 2,7TDI. esivedu
Sõidan 90% Tallinnas.
Keskmine kütusekulu on 8,3 l/100km
Maanteel 7,1 l/100km.

Suudaks keskmisest küttekulult näpistada kuni 1l( linnas tiba vähem, maanteel ka rohkem- proovitud) aga lihtsalt ei viitsi venida.
Pigem keskmisest tiba raskema jalaga.

Autost:
väga rahul, talveks ostsin kõrgema profiiliga rehvid, et oleks natuke mugavam sõita nendel suurepärastel Tallinna teedel.
Öeldakse, et Audi on jäik, minu arvates täpselt paras. Miinuseks on, et salongis vähe panipaiku.
Olen mõelnud ka neliveo peale ja arvatavasti plaanin neliveolise vastu vahetada, kuna hobid viivad ka väga tihti metsa ja veel kehvematele teedele kui Tallinnas.

Autot valid ju ikkagi endale, öeldakse ju et ühele meeldib ema teisele tütar, pead ise proovima kumb Sulle meelejärgi.

Kui ma ainult linnas sõidaks, siis ei vahetaks arvatavasti neliveo vastu, kuna linnas on küttekulu minu arvates vähemalt olulisemalt suurem( vabandan ette kui vale arusaam jäänud)

Millalgi panen ka enda auto müüki.
Pildid tehtud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.03.12 12:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Mitte päris seda, eks ikka on parem start ja läbivus, aga erilist trotsi selle vastu tekitab see, et väidetakse, et ilma nelikveota pole audi üldse auto ega ole võimalik kasutada. See on NÕME ärplemine. Ei jäänud mina uuema esiveolisega ka eelmine talv mitte kordagi kinni ja elan maal! Ka see talv quattroga võis ju tore olla, aga ei tekkinud ka esiveolisega absoluutselt mingit vajadust ega mõtet, et nüüd nelikvedu võiks olla, eks mootor ka väike ja aut kast, nagunii enamasti tühja ei kaabi.
Nii palju olen selgeks saanud, et rehv on oluline, lamelli on kaks viimast talve proovitud ja sellega on nüüd lamlliaeg läbi, naast ja ainult naast:P

Ma võrdleks seda sellega, kui inimene on kuulnud, et Subaru Impreza on fantastiliste sõiduomadustega auto, lugematute rallide võitja jne ja ostab siis sellest ajendatuna endale ka ühe. Paraku, kuna rahakott seab omad piirid, esiveolise ja ilma turbomootorita. Teeb siis esimesed sõidud ja mõtleb, et täiesti ok auto, aga Mazda 3 ei olnud samas sugugi halvem. Ehk kerge pettumus, oskamata aimatagi, et ise enda tehtud valikuga pisut puusse pani.

Esiveolisele A6-le on täiesti arvestatavad alternatiivid nii Avensis, Mondeo kui Vectra. Kõik nad on algsest keskklassist pärast suurema mudeli eestpoolt kadumist vastavalt suuremaks kasvanud ja igati A6 mõõtu. Kõikidele saab soovi korral sisse ka nahka ja puitu. Kui Audit teatakse roostekindlana, siis Toyotat kui lihtsalt lagunematut. Kui mainekat brändi tingimuseks ei sea, siis on nad kõik täiesti ok toimsed autod. Mis Audit neist esile tõstab, on võimalus valida suuremaid-võimsamaid mootoreid ja nelivedu. Lihtsalt soodsat transpordivahendit vajajale pole neist kumbki eluliselt tähtis. Miks siis üldse tingimata keskmisest kallim Audi? Et naabrist parem välja paista, kuigi sisu ei lähe suurt korda?

See neliveo asendajaks heade rehvide soovitamine on nii tüüpiline, et tahaks alati küsida, kas te kujutate endale ette neliveolist autot heade rehvidega? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.03.12 12:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Mitte päris seda, eks ikka on parem start ja läbivus, aga erilist trotsi selle vastu tekitab see, et väidetakse, et ilma nelikveota pole audi üldse auto ega ole võimalik kasutada. See on NÕME ärplemine. Ei jäänud mina uuema esiveolisega ka eelmine talv mitte kordagi kinni ja elan maal! Ka see talv quattroga võis ju tore olla, aga ei tekkinud ka esiveolisega absoluutselt mingit vajadust ega mõtet, et nüüd nelikvedu võiks olla, eks mootor ka väike ja aut kast, nagunii enamasti tühja ei kaabi.
Nii palju olen selgeks saanud, et rehv on oluline, lamelli on kaks viimast talve proovitud ja sellega on nüüd lamlliaeg läbi, naast ja ainult naast:P

Ma võrdleks seda sellega, kui inimene on kuulnud, et Subaru Impreza on fantastiliste sõiduomadustega auto, lugematute rallide võitja jne ja ostab siis sellest ajendatuna endale ka ühe. Paraku, kuna rahakott seab omad piirid, esiveolise ja ilma turbomootorita. Teeb siis esimesed sõidud ja mõtleb, et täiesti ok auto, aga Mazda 3 ei olnud samas sugugi halvem. Ehk kerge pettumus, oskamata aimatagi, et ise enda tehtud valikuga pisut puusse pani.

Esiveolisele A6-le on täiesti arvestatavad alternatiivid nii Avensis, Mondeo kui Vectra. Kõik nad on algsest keskklassist pärast suurema mudeli eestpoolt kadumist vastavalt suuremaks kasvanud ja igati A6 mõõtu. Kõikidele saab soovi korral sisse ka nahka ja puitu. Kui Audit teatakse roostekindlana, siis Toyotat kui lihtsalt lagunematut. Kui mainekat brändi tingimuseks ei sea, siis on nad kõik täiesti ok toimsed autod. Mis Audit neist esile tõstab, on võimalus valida suuremaid-võimsamaid mootoreid ja nelivedu. Lihtsalt soodsat transpordivahendit vajajale pole neist kumbki eluliselt tähtis. Miks siis üldse tingimata keskmisest kallim Audi? Et naabrist parem välja paista, kuigi sisu ei lähe suurt korda?

Absoluutselt ei nõustu sinuga, olen kõigi sinupoolt mainitutega sõitnud ja ära võrdle avensist a6-ga palun, mootor põriseb, istmed on ebamugavad ja salongimaterjalid ning disain, öäk!! Ainuke asi, et on ruumikas, sõbral see kuulus 1,8 ka ootab nüüd mootoriremonti, ls suht keskmine alles, jamasid ikka olnud parasjagu. Vectrast ma ka ses mõttes ei hakka rääkimagi, et samad vead suht koht minu silmis nagu avensisel. Mu jutt läheb vast pikaks, eks kunagi mõnel kokkutulekul võime edasi arutada, aga mina hindan audi juures peamiselt kõike muud, aga mitte nelikvedu. BMW oleks täitsa hea alternatiiv audile minu arust, olen ka selle ostule mõelnud, aga teised margid väga ei sümpatiseeru, kui siis mõned mudelid ainult.
Ja palun ära võrdle kasvõi a4-ja sama aja mazda 3-mega, isegi mu naine ehmus ära, kui auto värvimise ajaks praktiliselt uue mazda 3-me asenduseks sai, ikka täiesti teine maailm.
EDIT: Jah, võrdlesid õnneks mazdat ikka subaruga, my bad:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 01.03.12 13:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black

See neliveo asendajaks heade rehvide soovitamine on nii tüüpiline, et tahaks alati küsida, kas te kujutate endale ette neliveolist autot heade rehvidega? :)





http://2.bp.blogspot.com/-3d-qSk-dA04/T0POvkJkglI/AAAAAAAACno/wp9yikpJ2RE/s400/facebook-lego-like.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 01.03.12 14:14 Tsiteeri


Võtan ka siis osa, kuna oman nelivedu.
Viimased 3 autot on olnud Quattro, Quattro, tagavedu.

Mina just sõidan audiga sellepärast, et see on quattro.
Kui otsisin autot, tahtsin nelivedu, jutt oli 5000euri väärtusest autost.
Parima valiku andis audi.
Kui loobun neliveost siis ainult arvatavasti bmw rooli.

Autot ostes/otsides sain abikaasa käest õiendada pidevalt, et miks nelivedu ja kõik sõidavad esi/tagaveoga ja keegi ei nuta(kõik rahul).

Hetkel on ta sõitnud quattroga natuke üle aasta ja tema sõnad on, et kui peaksime oma c5 välja vahetama, siis kindlasti ainult võimsama, uuema, quattro vastu.


:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.03.12 15:40 Tsiteeri


Ma saan siis aru, et enamikele quattro omanikele siin audi muidu ei meeldigi eriti, ainult see üks tagumine vedav ratas, mille mõju tunned asfaldil sõites (mida teeb vast 95% inimestest 100% ajast) 10 päeva aastas, ülejäänud 355 päeva kannatatakse, mitte ei omata meelepärast BMW-d, opelit või Toyotat millega kannatataks vaid 10 päeva aastas?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 01.03.12 15:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ma saan siis aru, et enamikele quattro omanikele siin audi muidu ei meeldigi eriti, ainult see üks tagumine vedav ratas, mille mõju tunned asfaldil sõites (mida teeb vast 95% inimestest 100% ajast) 10 päeva aastas, ülejäänud 355 päeva kannatatakse, mitte ei omata meelepärast BMW-d, opelit või Toyotat millega kannatataks vaid 10 päeva aastas?:D

Aga sõida autoga, millel natuke rohkem võimsust on keskmisest. Ma tahaks näha üle 150kw monomähkijat, mis suudab kogu oma jõu näiteks märjal asfaldil maha panna startides.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.03.12 15:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ma saan siis aru, et enamikele quattro omanikele siin audi muidu ei meeldigi eriti, ainult see üks tagumine vedav ratas, mille mõju tunned asfaldil sõites (mida teeb vast 95% inimestest 100% ajast) 10 päeva aastas, ülejäänud 355 päeva kannatatakse, mitte ei omata meelepärast BMW-d, opelit või Toyotat millega kannatataks vaid 10 päeva aastas?:D

Aga sõida autoga, millel natuke rohkem võimsust on keskmisest. Ma tahaks näha üle 150kw monomähkijat, mis suudab kogu oma jõu näiteks märjal asfaldil maha panna startides.

Motoriseeritud ostukäruga polegi vahet ju :D

Täitsa nõus, esivedu ei saa sellega isegi kuivaga hakkama, tagavedu veel kuivaga saab. Enamik audisid on siiski alla 150kw ja nimetada alla 150kw mootoriga audisid motoriseeritud ostukärudeks on kergelt üleolev ja tekitab küsimuse, et kas sinule on oluline ainult kW? Muidu sa ju ei sõidaks vana ja võimsa mootoriga autoga, uuemad on ju mugavamad, aga nende peale ei hakka hammas, siit järeldan, et validki mugavuse asemel selle auto puhul siis kw-d, palun väga, see on sinu valik!
Võimsad ja nelikveolised audid on küll väga toredad, aga ärge suruge seda nii peale, et süda pahaks läheb ning selle kõige kõrval ei tasu ülejäänud audisid ostukärudeks nimetada või ongi audiklubi ainult über mootoriga nelikveoliste klubi? Natuke tolerantsem võiks olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.6% - SQL: 49.4%]