Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B6 2002 a 2.5 d 114kw (Vastuseid: 32 | Vaatamisi: 6247)
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.02.12 21:37 Tsiteeri


Jumala eest. Kas Sa ostad autot või auto läbisõitu? Mis seal vahet on, mis number seal kellapeal on, kui auto on korralik? Ja kui sa kardad, et ei suuda silda remontida, siis on vist mõttekam ehk mõni teine auto valida või üldse ühistransporti kasutada? Ei pea Sind isiklikult silmas, kuid ma ei mõista, miks inimesed ostavad autot läbisõidu järgi...ise pole ühegi auto ostul odomeetrinäitu vaadanud, vaid ikka seda, milline on konkreetse auto seisukord. Ära võta isiklikult, kuid see esisilla jutt igalpool on suht ära tüüdanud juba. Kui sillas kõik pulgad korraga vahetada, siis ei ole ta vastupidavus nii hull kah. Peab kenasti, B5 vähemalt. B6 on paaril tuttaval ja on OLULISELT vastupidavama veermikuga, kui seda oli B5 kerega A4. Ja õigekirja selgeksõppimine ei teeks kah paha vast! :) Varsti mõni moderaator avastab selle teema ja Sa saad varem või hiljem lihtsalt bänni siit, kui ei õpi korrektselt kirjutama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 13.02.12 07:09 Tsiteeri


No on ikka vahe sees tavaliselt masinatel, kui ikka üks on sõitnud 150tuh ja teine 300tuh, tehniliselt võib ju kõik kontrollis korras olla, aga igasugu ühendused salongis ja kerel on saanud väntsutada kaks korda rohkem ja seetõttu tundubki üks auto tummisem ja naginavabam, kui teine silma järgi samasugune. Aga loomulikult ei tohi pimesi läbisõitu osta:P See selleks, neid läbisõidu teemasid on siin vast juba palju olnud, siin oli küsimus aga selles, et tekkis arvamus, et läbisõit on kindlasti õige, ma siiski julgeks kahelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 13.02.12 07:51 Tsiteeri


Kui midagi pole ära nipitatud, siis saab VCDS-iga tegelikku läbisõitu selle ajastu diislitel vaadata. Väike kõikumine võib olla, mis tuleneb rehvide mõõdust.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 13.02.12 09:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Kui midagi pole ära nipitatud, siis saab VCDS-iga tegelikku läbisõitu selle ajastu diislitel vaadata. Väike kõikumine võib olla, mis tuleneb rehvide mõõdust.

Targem on vaadata ABS-i controllerist freeze frame abil.

Mootoriajus olev läbisõit on ühe nupuvajutusega keritav tänapäeval.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
juri16
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal


postitati 13.02.12 19:13 Tsiteeri


Ma lihtsalt uurin silla ehitust,kuna ise olen autoremondi lukksepp. Lihtsalt huvitab selle ehitus, muud ei midagi.
Ise endale tööraha ju maksma ei pea.Soe garaaz ka olemas kus remonti teha.
Põhjus, miks uurin on see ,et ei taha mingit saani endale osta.Olen juba käinud vaatamas,paljusid pille ja pole see ,mis ma ootaks 4000 euri eest. Nad on hinnas nii kindlad ka,et maksimum summa,mis alla lasevad on kuni 200 .
Ma ei saa aru,kuidas need hinnad nii laes nüüd on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 13.02.12 19:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juri16
Ma lihtsalt uurin silla ehitust,kuna ise olen autoremondi lukksepp. Lihtsalt huvitab selle ehitus, muud ei midagi.
Ise endale tööraha ju maksma ei pea.Soe garaaz ka olemas kus remonti teha.
Põhjus, miks uurin on see ,et ei taha mingit saani endale osta.Olen juba käinud vaatamas,paljusid pille ja pole see ,mis ma ootaks 4000 euri eest. Nad on hinnas nii kindlad ka,et maksimum summa,mis alla lasevad on kuni 200 .
Ma ei saa aru,kuidas need hinnad nii laes nüüd on?

Silla poolelt said siis vastuse.
Kui tahad korralikku masinat selle summa eest, siis ära osta liiga uut masinat, vaata b5-tesid. Minu b6 on 5300 eest müügis ja võin käe südamele panna, et on korralik, aga see sinu jaoks liiga kallis ja bensukas kah veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 13.02.12 19:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juri16
Ma lihtsalt uurin silla ehitust,kuna ise olen autoremondi lukksepp. Lihtsalt huvitab selle ehitus, muud ei midagi.
Ise endale tööraha ju maksma ei pea.Soe garaaz ka olemas kus remonti teha.
Põhjus, miks uurin on see ,et ei taha mingit saani endale osta.Olen juba käinud vaatamas,paljusid pille ja pole see ,mis ma ootaks 4000 euri eest. Nad on hinnas nii kindlad ka,et maksimum summa,mis alla lasevad on kuni 200 .
Ma ei saa aru,kuidas need hinnad nii laes nüüd on?


Vot nüüd ma ei saa aru, mida sa 4000 eest siis ootad? Vaata natuke Saksa B6-te hindasid näiteks, sinna pane juurde toomiskulud jne. No mitte kuidagi ei tule välja 4000-ga. Enamus, mis selles hinnaklassis müüa, on 2,5 mootoritega.
Nagu öeldi, valik on kas hea B5 või kehva B6 selle hinna eest.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juri16
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.12 16:24 Tsiteeri


Ma veel uurin kuulutusi, ning ootan ja loodan,et tuleks midagi head hea hinna eest:D
Tänud teile,kes aitasid mind.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.4% - SQL: 67.6%]