Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Auto alumise nn "kivikaitse ääre" värvimine (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 7568)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 11.10.11 17:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raemees
Avarii avartiiks aga ega kindlustus seda värvimist niikuinii maksa, sest alumine osa ju värvita... ja taastatakse ka samamoodi. Iseasi kui just värvimees su tuttav ole siis on kõik variandid võimalik ;)

Alumine osa on siiski värvitud minu arust ka juba tehases, sinu autol siis tumedaks, minu omal heledaks! Igatahes vahet pole, kriibitud osa nad peavad välja vahetama või muul moel korda tegema, tahaks näha, kuidas seda ilma värvimata tehakse!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 11.10.11 19:23 Tsiteeri


Ok lihtsalt pildilt ei ole aru saada, et värvitud ja esimesest postist ei loe ka muud kui kulunud....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 11.10.11 19:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raemees
Ok lihtsalt pildilt ei ole aru saada, et värvitud ja esimesest postist ei loe ka muud kui kulunud....

Nüüd autot lähemalt uurides on näha, et seal peal on ka mingi kivikaitse lisaks lastud, selle all aga väga kena tehase värvitud hall (audi ju ei pannud enam sel ajal tavalist krobelist plasti ei a4-le ega a6-le!), selline tumedam ja väga sile;) Igatahes minu silma järgi ei ole võimalik (mõistlik) selliseid ääre vigastusi korda saada ja stange läheb ilmselt vahetusse, ka tagaluugi alumine serv on kergelt muljutud, aga siiski piisavalt, et ka see vajab uut värvi, minu kurvastuseks on aga ka varuratta pesa korraliku lömmi saanud, stange talad kõverad jne jne, esmapilgul vaatad peale, et ainult mõni kriips kraaps, aga tegelikult sisemised vigastused ajavad ilmselt remondihinna täitsa suureks.
Aga mis seal ikka, minu poolt vast selleks korraks see teema lõppenud, kui kellelgi sarnane küsimus värvimise kohta, siis saab siin teemat edasi arutada:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 24.2% - SQL: 75.8%]