Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  17  18  19  20  21  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172907)
H.M
huviline



Registreerunud 17.03.10
Asukoht: Talinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Quattro-97

postitati 12.06.10 20:36 Tsiteeri


Kas sul arvutiei näita midagi,ma mõttlen diagnostika?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
H.M
huviline



Registreerunud 17.03.10
Asukoht: Talinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Quattro-97

postitati 12.06.10 20:38 Tsiteeri


Lisan veel,et viga tuli just diagnostikaga välja!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 12.06.10 20:49 Tsiteeri


Ei mul ei näita arvuti midagi kahjuks või õnneks. Niipalju kui ma siin olen teemasid uurinud ka CC aju vigasid selle aasta masinatel arvutiga ei tuvasta. Samuti CC lüliti probleeme. Aga ehk oli sul mingi veaga mida arvuti tuvastas seotud viga. Samas ma ka ainult oletan, ma pole auto spetsialist :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
H.M
huviline



Registreerunud 17.03.10
Asukoht: Talinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Quattro-97

postitati 12.06.10 21:01 Tsiteeri


Vea tuvastas Revali diagnostika siiski!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 14.06.10 17:09 Tsiteeri


Sain ühest teisest postitusest abi ning leidsin et minu suksu kiiruse signaal peaks ka korras olema CC suhtes. Nimelt A8 D2 kerega tuleb ta kliima peidetud funktsioonide alt, mida on 149, 33 alt. 57 annab ka mootori pöörded. Seega veelkord kisub CC aju poole. Homme ehk saan teist CC aju proovida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raceboy
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S8 '99, Porsched: 924 "GTP" 2,5T, '67 911 RSR, 78' 911, 2x 944 S2

postitati 14.06.10 18:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
57 annab ka mootori pöörded.


Mootori pöörded olid siiski 59 alt.


www.porsche-foorum.org
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 14.06.10 18:35 Tsiteeri


Just just. Suurest rõõmust ajasin segamini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 16.06.10 18:41 Tsiteeri
Püsikiiruse hoidja korras.



Vahel saab ka midagi korda. Ja ilma rahata. Ei lähegi 5K :)
Millest ma siis räägin? Nimelt sain toimima oma autol püsikiiruse hoidja. Vahetusesse läks siis CC aju. Noh see mis kapotiall koos kk. ja mootori ajuga. Kokku läks maksma 0.- eeku. Okei oleme siis korrektsed - Kustutasin Martini mootori ja kk. ajust veakoodid :) selle eest sain CC aju. Just paigaldasin ning tegin väikese ringi paldiski maantel ning toimetab ideaalselt. Lisab fikseerib ja lülitub. Nüüd on auto valmis minema suvisele Baltikumi tripile :)

Tänan kes selle teemaga kaasa elasid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 18.06.10 22:04 Tsiteeri


Lisan veel niipalju selle CC kasutamisega, et linnast väljas sõites minu puhul on mõnusam kasutada sellise loogikaga 1. jalgaga kiirus paika ja FIX nupuga hoidma. Juhul kui nüüd peaks pidurdama näiteks 90 pealt 70 peale ja siis kasutama taasta kiirus nuppu siis teeb ta seda väga jõuliselt. Vahel lausa vahetab käigu selleks alla. Suht ebamugav. Aga jalaga vaikselt jälle paika ja FIX. Ma ei tea kuidas teistel need vaakumiga CC taasta kiiruse peale toimetavad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 18.06.10 22:11 Tsiteeri


Kui sõidan asulas ütleme 55-ga ja vajutan resume nuppu (95kmh). Siis neljandaga kiirendab ilusti jõuliselt ja siis paneb 5-nda sisse, käike alla ei löö.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 18.06.10 22:36 Tsiteeri


Tsitaat:

Ma ei tea kuidas teistel need vaakumiga CC taasta kiiruse peale toimetavad?


Kui kiirust on vaja kasvatada alates teatud piirist, lööb käigu alla ja hakkab astuma. Ma seda piiri ei tea aga a la 90 pealt 100 peale ei vaheta aga 70´lt sajale 98a. A6 vahetas küll alla.
Seda teevad nad näiteks ka elektroonilise gaasi ja DSG kastiga (hiljuti sai kogetud 2009a. VW peal).


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 20.06.10 10:17 Tsiteeri
Tulede automaatne kõrguse reguleerimine



Autot ostes puudus tagumine tulede nivoo andur. Nüüd juba mõnda aega olemas 2000.a. mudeli pealt selline andur. Anduri kood on täpselt sama. Samas juhtmete värvid ei klapi. ElsaWin abil viisin juhtmed täpselt kokku. See ei ole probleem. Probleem on aga selles, et mingil ajal sai vahetatud mul tagasillatala ja hetkel puudub seal see anduri kinnitamise koht. Keerasin täna korra tagumise ratta alt ära ning passitasin seda uut andurit koos raamiga. Kõik nagu klapiks lihtsalt kaks auku tuleks puurida raami jaoks. Samas enne kui ma puuriga kallale lähen siis ehk on kellegil kellel on A8 D2 kerega ja kellel on automaatne tulede kõrguse reguleerimine, võimalus sellest anduri kinnitusest pilti teha.

ette tänades, Margusja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.06.10 20:08 Tsiteeri


Täna juhtus et tööasjad viisid minu auto ihudoktori toimetamispaiga lähedale. Kuna tööasjad said ruttu korda siis läksin meistri juurest läbi ja tulemus oli positiivne. Lahkusin sillatala külge kinnitatud esitulede reguleerimiseks mõeldus tagumise anduriga. Sõitsin pikemaks jaanipäevanädalaks maale. Ei andnud asu ning tinutasin juhtmed ka külge. Arvuti taha ning kenasti mõlemad andurid nüüd olemas. Output test kenasti liigutab tulesid ülesse ja alla ka. Nüüd peab veel ülevaatuspunktis ka veel laskma uuesti reguleerida laskma. Midagi nagu saab seal VAGCOM-ga ka teha kuid ei jaga seda asja. Igaljuhul üks detail veel juures.


Samas! Pidin täna maale sõites südari saama. Sooritades möödasõitu vahetas käigu alla ja korra käis difrist korralik jõnks läbi. Sama tugev jõnks nagu siis kui avariiresiimi viskas katkise kasti ajal. Mal kohe vaatasin südamevärinal ega vigasid pole - ei olnud. Aga ei oskagi paremini kirjeldada. Jõnks käis läbi just diffrist minu tagumiku tunde järgi. Täpselt sama jõnks nagu enne avariiresiimi minnes. Seekord aga ei järgnenud mingeid anomaaliaid.
Igaljuhul proovisin hiljem veel ja ei mingeid probleeme. Hiljem Sonda teele pöörates lasin veel stepiga kõik käigud ülesse ja alla ka läbi ning vahetus kõik sujuv ja vaikne. Huvitav kas siis kui kast avariiresiimis oli ja peksis suht tugevalt avariresiimi, võis kardaanileevendile või siis diffrile viga teha?
Igaljuhul väike ärevus hinges.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 22.06.10 20:29 Tsiteeri


Kui tuled linna tagasi ,tule läbi regullin tuled uuesti paika nagu ennem olid;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.06.10 20:31 Tsiteeri


Esmasp. plaaniks tulla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 22.06.10 20:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Esmasp. plaaniks tulla.
Sobib väga hästi kella 9-18 vahemikus.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 22.06.10 21:04 Tsiteeri


Kas sa sillad said lõpuks paika, tulemus hea? Praegu paistab ka Reval mingeid soodukaid pakkuma, kas seal tegemise hoidis ära hind või miski muu asjaolu?
Ma ei armasta pikki järjekordi ja kehva tööd, muidu sobivad mulle kõik töökojad :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 22.06.10 21:14 Tsiteeri


Igaljuhul tasub Revalist uurida, mul käigukastõli vahetus tuli praegu seal kõige soodsam(võrreldes: FORSS ning AUDIHOOLDUS) ja esituled reguleeriti tasuta paika... kuigi pole veel pimedas sõita saanud ning kontrollida kui hästi need paigas ka on. Ööd valged :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.06.10 21:15 Tsiteeri


Oi sillad on ammu paigas. Nii paigas, et peale käigukasti uninstallimist ning kompileerimist ning installimist, jäi esisild kenasti paika. Tuled panen paika Priidu juures endal arvuti autos saan ka basic settings teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 22.06.10 21:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raemees
Igaljuhul tasub Revalist uurida, mul käigukastõli vahetus tuli praegu seal kõige soodsam(võrreldes: FORSS ning AUDIHOOLDUS) ja esituled reguleeriti tasuta paika... kuigi pole veel pimedas sõita saanud ning kontrollida kui hästi need paigas ka on. Ööd valged :D
Loomulikult reguleerin Margusal ja teistel oma klientidel tuled tasuta minagi.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 24.06.10 21:42 Tsiteeri


Nice. Käisin korra sõitmas. Pimedad ööd nagu meil on ( nüüd hakkab juu pimedamaks minema) garaazi uksel oli kenasti näha kuidas tuled ennast sättisid. Auto asus muidugi natuke ninaga künka otsas ka. Ma ei tea kas see teda huvitab. Teda pigem huvitab see kas keegi taga istub ilmselt. Lahe siiski.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.06.10 21:48 Tsiteeri


Pesin autot. Jäädvustasin siia, hea vahel vaadata puhast autot.


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/06/IMG_0276.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/06/IMG_0274.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/06/IMG_0273.jpg

öös on Audi
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/06/IMG_0210.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 26.06.10 08:56 Tsiteeri


Minu autol on juhipool b-piilaril kaks nuppu. Ühest saab salongi liikumisandurid välja lülitada (vist) teisest saab pakiruumi luugi avada. Puldilt pakiruumi avamine töötab. Uurisin siin skeeme ja välismaa foorumeid ning sain vihje nagu peaks olema pakiruumi nupu lüliti mingis asendis. Okei läksin õue ja proovisin võtmega siis keerata. Üllatuseks avastasin, et selle võtmega mis mul on saan ma ainult süüdet keerata ning kindalaegast keerata.
Juhi- ja kõrvalistuja ust ningpakiruumi luuki ei saa ma selle võtmega avada. Normaalne?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 26.06.10 09:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Üllatuseks avastasin, et selle võtmega mis mul on saan ma ainult süüdet keerata ning kindalaegast keerata.
Juhi- ja kõrvalistuja ust ningpakiruumi luuki ei saa ma selle võtmega avada. Normaalne?


Tavapärane selline asi ei ole, kuigi nupust uste lukustamine ja avamine loob olukorra, kus füüsiliselt lukke ei kasutata. Vahel aitab ka põhjalikum puhastamine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 26.06.10 09:27 Tsiteeri


Jah sa jõudsid ette. Natuke lukuõli ning juhipoolne uks hakkas toimetama. Kenasti avab ka aknad kui kauem hoida ja suleb ka aknad kui kauem suletud asendis hoida. Vaatasin pakiruumi lukusüsteemi, seal jah jooksevad kolm juhet ka luku ümber. Uurime edasi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  17  18  19  20  21  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 25.5% - SQL: 74.5%]