Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  16  17  18  19  20  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172902)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 31.05.10 08:25 Tsiteeri


Auto remonti viidud. Esialgne kiire õlikontroll näitas, et õli on estiteks liiga vähe (kuigi kusagilt ei tilgu), teiseks pole aasta tagasi vahetatud kollasest õlist eriti palju järgi. Suhteliselt must on see õli hoopis.
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/31052010041.jpg

Hommikult remondikohta minnes avariireziimi ei saanud. Kasutas linna vahel käike 1 - 4. Samas D peale pannes lüliab tuntava jõnksuga.

Ise arvan, et praegune õli võib olla väga tume seetõttu et eelmise vahetuse eel oli seal sees tõeline tökat. Igaljuhul praegune plaan on uus kollane õli ning uus filter.
Kui see probleemi ei lahenda siis... eks siis näeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zayetz
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Üle Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.10 08:47 Tsiteeri


Sa mootoriruumis leket oled vaadanud? Mu masinal lekkis radika juurest (käigukasti õli jahutus ring).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 31.05.10 08:50 Tsiteeri


Kusjuures mootori juurest kusagilt lekib küll. Väidetavalt on see üks halvasti paigaltatud klapikambrikaane tihend. Aga hetkel pädev mehaanik uurib asja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 31.05.10 11:55 Tsiteeri


Viimane info on selline, et kui võtta lahti pistik käigukasit küljest, vist servo oma, siis see on kõik õline. Seega mingi kummirõngas mis käib selle pistiku ümber on ka läbi. Igaljuhul õli mõõda rüüsi kapotialla pole jõudnud suruda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 31.05.10 17:56 Tsiteeri


Masin sai uue õli - kollase, uue filtri, uue tihendi, uued O-ringid solenoidide pistiku ümber kust siis õli tilkus. Mis muutus. Muutus see, et avarireziimi enam ei lähe ning veateateid ka automaatkasti osas enam ei ole. Samas kohalt minnes D peale pannes käib tuntav jõnks just kui tagasillast läbi. R peale pannes on kõik suurepärane. Samas kui D peal juba liigub siis vahetab kõike käike kenasti. Vana õli oli väga tökat. Ilmselt sellest, et enne vana õli oli seal sees mingi veel hullem tökat ning see ilmselt mõjus ka eelmisele õlile.
Igal juhul minu vaates on kast omadega õhtal minu mõistus on otsas. Kas nüüd uus kast mis võib ilmselt samasugune olla või praegune maha ja laiali. Mida sealt otsida ei tea.
Ehk tõesti tahab Autojumal et antud isend siiski loojakarja saaks.
...

Vara hõiskasin. Tegin suurema tiiru linna peal ning jälle kast avarireziimis. (2nd gear wrong transmission ratio) Minuarust libiseb veel läbi ka vahel. Ühesõnaga tegelikutl ei muutunud midagi.
...

Niipalju veel kui teha Vag-com gearbox osas output testi siis solenoidide testimisel ei käi klikke. On kuulda ainult parkingu solenoid või mis iganes asja ta testib korraliku lülitamise häält käigukangi alt. Muid hääli ei anna testimisel. Samas veakoode ka ei ilmu output testi ajal. Ei olegi kindel kas peab ilmuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 01.06.10 11:32 Tsiteeri


Hetkel seis selline et Auto läks Heigo juurde. Võtab kasti laiali ning annab hinnapakkumise. Kui hinnapakkumine on kasutatud-uue kasti lähedale siis remondin kasti. Loodan et siis saab pikemaks ajaks hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 04.06.10 10:57 Tsiteeri
Käigukast



Sain just teada käigukasti remondi kulud ning vea.
Pooleks on paigaltvõtu trummel. Ning reverse väga kulunud. Mõlemad detailid lähevad uued + uus õli 9L. Filter sai vana kuna sai just just vahetatud.
Kokku läheb 13 000.- + käive.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 04.06.10 11:11 Tsiteeri


Ehk on seda autot taksona kasutatud? Saksamaal on need taolise värvkattega või siis pildid petavad.


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 04.06.10 12:42 Tsiteeri


Auto on valge, mitte beez. :D


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 07.06.10 12:16 Tsiteeri
A8 D2 automaatkast



Nii taas rajal. Sain auto kätte. Liigub nagu enne - kenasti sujuvalt nii nagu antud isendile kombakas on.
Nagu ka ülal mainitud olid õhtal siis kohaltvõtu - ja tagumise käigutrummel.
Suksu seekordne kapriis läks siis maksma 15600 (Käigukasti remont) + 2400 (Vea ilmnemisel tegin filtri ja õlivahetuse)

Huvitav mis edasi? Mootor ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 11.06.10 19:23 Tsiteeri


Kuna tegelen hetkel püsikiiruse hoidja korrastamisega siis avastasin et juhipool põrand on niiske. Täna vihmaga proovisin uurida ning tundub, et vesi tilgub kusagilt juhipoolt sealt pedaalide tagant summutusmattide tagant.
Vaadates kapotialla on seal kojameeste mootori juures ning ka teisepool kus on ajud - korralik meri. Mitte ühtegi silmaga nähtavat äravoolu kanalit seal ka ei olnud näha. Enne kui puuriga kallale lähen uurin kas tõesti ei ole seal antud isendi looja poolt selle peale mõeldud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 11.06.10 19:49 Tsiteeri


On ikka, seal on ärajooks ilmselt lehepuru ja jumal teab, mida täis mädanenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 11.06.10 19:53 Tsiteeri


Oskad ehk juhatada? Või on mingit pildimaterjali? Ma uurisin aga silma ei hakka.

Leidsin selle teema. Homme proovin puhastada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 11.06.10 21:15 Tsiteeri


Abiks link

Ei mallanud ikka oodata.
Mingi äravool on olemas. Kust kohast see algab ei ole aimugu. Kas on umbes, seda ma ka ei tea sest puhuda ma täna ei saanud. Paar tilka tilkus sealt kui lahti võttsin samas kapotialune lainetab.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/06/IMG_0081.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/06/IMG_0082.jpg

Kas nüüd siis see vesi mis kapoti all ajab kusagilt juba üle või on see mingi muu koht kuid selle mati alla mis pedaalide taga on kergelt niiske. See kaablipunt on ka täitsa niiske. Igaljuhul ebanormaalne olukord.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/06/IMG_0084.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 12.06.10 08:19 Tsiteeri


Kui ma eila arvasin et antud mudeli disainer ei ole vee äravoolule üldse mõelnud siis nüüd pean ma tõdema, et seal on terve oma veevärk.
1. Kliima kondentsvee äravool
2. Mootoriruumi tuuleklaasilt tuleva vee äravool
3. Salongifiltriall oleva kumerusest äravool. Kuigi ma ei saagi nüüd mis vesi sinna koguneb.

1. Kliima vesi mind ei sega. Ei kasuta kliimat. Need on need punased jublakad mida ma eila salongist pildistasin.
2. Motoriruumi nurkades olev äravool. Sellega on lihtne nagu selgus. Kui piiluda esiratta koobastesse siis on seal pisikesed kummilutid mis on harilikult ajajooksul igasugust prahti täis kogunenud. Neid on väga lihtne puhastada. Ma ajasin alt sisse plastmassist juhtmevitsa ja natuke keerutasin. Kohe jooksis lurinal tühjaks. Ülevalt on suht raske seda puhastada kuna juhipool jääb ette kojameeste mootori raam ja kõrvalistuja pool ajude kast.
http://www.audipages.com/Tech_Articles/heatac/evapdrain8.JPG

Nüüd on veel jäänud see keskmine osa mis on salongifiltri all. Juhendis soovitatakse kuidagi vaskvoolik sinna umbes kuhugi toppida. Ma hakkan uurima kuidas parem see salongifiltri korpus sealt eest maha saada. Ehk on siis parem ülevaade.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 12.06.10 08:49 Tsiteeri


Vaatamata väljas valitsevale jõledale ilmale oled sa siis hommikpooliku auto eest hoolitsemisele reserveerinud. Haruldane pühendumus! :)
Mina pidasin silmas just sedasama rattakoopasse kulmineeruvat ärajooksu, minuomal aitas kunagi justnimelt selle puhastamisest.
Aga lingi- ja pildimaterjal, mille sa oled lisanud, on väga hariv lugeda, mul oli omalajal endal tükk otsimist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 12.06.10 10:58 Tsiteeri


Enda läbielamised:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=35750&page=1#pid376650

Ilmselt selle sama jama pärast läks mul ka kliima kontroller õhtale. Ning siis infoks: mul on juba 2 korda sama jama ja kuivatamise rõõm läbi elatud. Soetasin isegi paraja suurusega kaabli millega neid torusid surkida:D. Aga üldiselt tekib ummistus selle oran˛i julla 'põlve' sisse.

Jaksu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 12.06.10 11:38 Tsiteeri


Murest murtud mees nagu ma olen kuna salongifiltri aluses kumeruses loksus oma 5 cm jagu vett sõitsin K-Rauta poodi. Vahtisin letide vahel ringi mis mind aidata võiks. Leidsin mingi 1.5 m vasktoru. Oluliselt jämedam kui 1/4 kuid mingis lootuses panin ikka ta korvi. Ok korvi ei mahtunud panin üle õla nagu korstnapühkijal tööriistad. Kuna ma olen igasugustes tööriista poodides nagu laps kommipoes siis võtsin veel natuke pikemaid 6-d polte, alati läheb vaja siis leidsin ühe laheda 12 eeku maksma jubina millega saab kitsastest kohtadest sinna kukkunud polte mutreid kätte. Selline vedrust ja otsas on haarats. Mõtlesin, et lahe jubin - korvi.
Vahepeal sadas vihma. Kodus siis kui kuiv jälle vaatan kohe kapoti alla. Nurgad kenasti kuivad sealt jookseb puhtalt minema. Keskmine osa kenasti vett täis - vaata, et varsti hakkab salongi ventika kopsikusse ajama. Selle vasktoruga polnud midagi teha. Siis vaatasin oma uut 12 eegust jubinat, seda painduvat. Ajasin selle siis sinna kopsiku alla - mootori poolt... paar korda suudisin seal ja oh sed rõõmu!!! Auto alt hakkas kostma kena solinat ning vee tase hakkas kohe langema seal. Piilusin ka mootoriruumist neid jubinaid:
http://www.audipages.com/Tech_Articles/heatac/evapdrain12.JPG
Sealt kenasti jooksis.Igaljuhul oli peaaegu hetkega vesi sealt läinud.

Seega olen ma nüüd A8 D2 kere reovee drenaaziga üsna tuttav.

Nüüd tagasi siis püsikiiruse hoidja uuringute juurde. Eelmine aasta paar korda toimetas ka kuid enamasti ei anna antud funktsioon ennast näole. Suht tuttav olen el. skeemidega ja mõõtmise tulemused annavad siit foorumist leitud juhendite kaudu seda et minul ei jõua CC aju pistikuni 12V. Kiiruse signaali ei suuda ma ka oma kliimapaneelile kuvada. Just käisin poes ja naine klõpsutas läbi kliima peal kõik 149!!!(siin räägitakse 69 ja 73) funktsiooni mitte ükski neist ei meenutanud kaugeltki kiirust. Eriti mitte siin väljatoodud 17 funktsioon. Nii et uurin edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 12.06.10 12:21 Tsiteeri


Minu arust peaks Sa selle lõputu, pühendunud ja järjepideva töö eest palka saama. Oleks veel mingi hobi projektikas, aga igapäevasõidumasin :o.
Edu elutöö teostamisel.;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 12.06.10 12:22 Tsiteeri


Eks ta natuke hobi ka. Mingit suvalist KIA-t ma nii ei hooldaks ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 12.06.10 14:40 Tsiteeri


CC asjus jõudsin sinna, et minule tundub, et CC lüliti toimib. Igasugused voolud ja katkestused käbi piduri jõuavad CC aju pistikuni.
Kiiruse signaali kontrollida ei saa kuna mina oma kliima peale ei suuda sellist näitajat saada. Kaabliga seda ka vist kontrollida ei saa?
Kui nüüd mõelda siis oleks võinud ju pistiku otsast pumbale ka kohe voolu anda.
Igal juhul siinkohal ülessekutse, et kui keegi tahaks laenata oma CC aju et kontrollida kas mul selle detaili probleem ehk siis oleksin heameelega proovimas. Või kui keegi pakub müüa siis proobiksin ka.

Nüüd lähen nahka hooldama :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
H.M
huviline



Registreerunud 17.03.10
Asukoht: Talinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Quattro-97

postitati 12.06.10 19:08 Tsiteeri
a8



Äkki on võib-olla püsika andur nahkas,mul endal oli ca1a tagasi vist midagi analoogset.Sõitsin vajutasin püsikat korra töötas korra ei .Sain Revalist abi,arve oli vist 5 tonni ümber.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 12.06.10 19:43 Tsiteeri


Noh CC ei ole selline asi mille eest ma 5K maksaks. Mis asi on püsika andur? Püsikiiruse hoidmine sellisel mudelil nagu minul autol on suhteliselt lihtne protsess. Kui ma suudan kiiruse signaali püüda kinni CC pistiku 9 klemi juures siis on jäänud veel proovida teist CC aju. Rohkem seal midagi keerulist ei olegi. Lihtsalt kannatust on vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
H.M
huviline



Registreerunud 17.03.10
Asukoht: Talinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Quattro-97

postitati 12.06.10 20:23 Tsiteeri


Ok vaatasin täpselt arve pealt järgi, mis vahetati kiirusehoidja juhtplokk 3234kr.+töö 1169,48.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 12.06.10 20:25 Tsiteeri


Aju siis, see mis asub kapoti all paremalpool koos mootori - ja käigukastiajuga. Ma kohe esindusse ei tõtta. Ehk saan kellegi aju proovida ning siis otsustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  16  17  18  19  20  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 28.0% - SQL: 72.0%]