Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  15  16  17  18  19  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172904)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.05.10 19:43 Tsiteeri


Hehh, Tallinn väike pean seda õnnetut teed sebima kuna naine tarvis sinna igal hommikul viia tarvis :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.05.10 22:15 Tsiteeri
ElsaWin



Oma enda teadmiste laiendamiseks sain natuke vaeva nähtud ning Maci peale parallels ja sinna otsa win XP ja sinna otsa ElsaWin nimeline tööriist millega hea ennast harida.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/elsa1.png

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/elsa2.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 12.05.10 20:17 Tsiteeri
ETKA



Sain oma teadmistepagasi varusid veel täiendada. Nüüd palju lihtsam mingi kadunud jubina jälgi ajada.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/ekta-e1273691708772.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.05.10 17:05 Tsiteeri
Stange



Nüüdsest olen jälle väike hall hiireke linnapildis. Enam ma oma rohelise stangega silma ei hakka.

Enne
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/04/DSC00003.png

Nüüd
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/04/stange_varvitud2.jpg

Stange värvimine plus poleerimine 1200.-
Stange demondaazh ning montaazh 400.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 21.05.10 17:56 Tsiteeri


Auto näeb väga viis välja jälle. Kus sellise raha eest tehti, lähedaltvaadates oled ka rahul?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.05.10 19:07 Tsiteeri


Kuule olen väga rahul. Tegija ütles kohe kui värvi nägi et selline keerulisemat sorti värv on. Aga andis endast parima ning mina olen tõesti tulemusega rahul. See esimene n.n valge stange oli ikka väga teist tooni. Hetkel see on selline minu arust, et kui ei teaks siis ei pane erinevust tähele. Kui nüüd jah tead ja võrdled siis tõesti võib erinevuse välja imeda. Samas juba leppisin kokku ka et, suve peale viin tagasi ja saab ka juhipoolne alumine külg ühtlustatud.

Töö teostaja leidsin siit


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.05.10 11:21 Tsiteeri
Tulede kõrguse regulaator



Soetasin oma suksule puudu oleva tulede kõrguse anduri (tagumine) Kuna aga mul on vahetatud tagasilla tala mille külge antud isend minema peab ning seal on ilmselt tagasilla tala millel puudub antud anduri kinnituseks vajalikud augud siis pean leidma kusagilt mingi pildi kus oleks näha enamvähem mis asendis see andur on tühja auto puhul.

Kui mõnel A8 D2 mehel on automaatne tulede reguleerimine siis ehk viitsib keegi teha pilti või näidata kuidas tal see andur sinna kinnitub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 28.05.10 18:36 Tsiteeri
Käigukast



Ei oska enam nutte ega naerda. Kast hetkel avariireziimis.
Sõitsin täna maale ja Viitna kandis lasin korra hoo maha, et äkki lähen poodi. Siis otsustasiin, et ikka ei lähe ja andsin gaasi. Pöörded tõusid nagu katkise siduriga manuaalkastiga aga minemist ei olnud. WTF! Sain siis kuidagi liikuma. Sõitsin veel umbes 60 kilomeetrit maanteel ning siis keerasin Sonda teele ja uuesti sama jama ning viskas juba kõik kasti tuled põlema. Jätsin auto seisma ning panin taas tööle. Tuled kustunud. Panen D peale ja annan gaasi pöörded tõusevad aga auto liigub vaevaliselt. Ei julge nagu eriti paarutada ka. Kergelt hoian tuure üleval siis paraja raksuga viskas vist mingi käigu sisse ja tuled kõik põlema. Igaljuhul sõitsin sellisena maale ära. Tundub et oli kenasti lukustunud sekst Kiviõli vahel enam pööretega ei olnud probleeme. Sajaga sõites olid pöörded kusagil 2000 peal nii et ma ei tea kas see ikka oli päris kolmas käik.
Igatahes mõnus üllatus suve alguseks. Ei saaks ka ütelda et ma kasti eest hoolitsenud ei oleks. Eelmine suvi sai lastud vahetatud kohe õli ja filter. Selline siis kingitus selle eest :)
Praegu ei osanud midagi teha. Võtsin aku juhtme maha ja lasen mingi 30 minutit seista. Kui pühap. Linna saan siis ilmselt sõidan temaga kohe mingisse remondikohta ja jätan sinna. Vaatame mis tast siis saab.
Noh samas kui uus kast panna siis on veel mootor jäänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 28.05.10 19:18 Tsiteeri


Loodan, et saad asja korda. Ma ikka kiikan seda teemat, sul ikka seda jaksu ja püsivust on raha panna oma kallimale.;) Et ise praeguses seisus ei loobuks antud masinast ja önnelik oleks see, kes selle masina ostaks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Põder
huviline



Registreerunud 04.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Impreza GT 555

postitati 28.05.10 19:30 Tsiteeri


Kui ta korralikult ei tööta siis ma ei usu, et see sõitmine head talle teeb. Lõpuks võib treila odavam tulla kui uus kast osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 28.05.10 19:37 Tsiteeri


Peale 30 minutilist akuklemmi maashoidmist panin juhtme peale tagasi. Hea on see, et tagumine käik on olemas - saab õuest välja tagurdada. Samas panen siis kas D või stepi peale ning annan gaasi siis viskab üsna tugeva jõnksatusega avariireziimi. Ma arvan, et ma pean siiski sellega Tallinnasse sõitma. Kahju on see, et ma PC ja diagnostikajuhtme jätsin Tallinnasse :( oleks saanud ehk veateadet lugeda. Naine kõrvalt märkis veel, et korraks oli enne avariireziimi minnes ABS tuli armatuuris vilgatanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 28.05.10 21:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Peale 30 minutilist akuklemmi maashoidmist panin juhtme peale tagasi. Hea on see, et tagumine käik on olemas - saab õuest välja tagurdada. Samas panen siis kas D või stepi peale ning annan gaasi siis viskab üsna tugeva jõnksatusega avariireziimi. Ma arvan, et ma pean siiski sellega Tallinnasse sõitma. Kahju on see, et ma PC ja diagnostikajuhtme jätsin Tallinnasse :( oleks saanud ehk veateadet lugeda. Naine kõrvalt märkis veel, et korraks oli enne avariireziimi minnes ABS tuli armatuuris vilgatanud.


Mnjaah...minu masti mees :D Ei vea Sinul ka selle A8'ga. Ise vahetasin detsembris kasti õli ja filtri ja nüüd ütles 12ndal kast töölepingu üles. Mul kül vana neljane autumaat.
Tagurpidi on kõik korras aga kui edasi tahad liikuda siis kõik neli käiku libisevad. Avariireziimi ei lähe aga edasi ka ei liigu (nii nagu peaks).
Remondimehed diagnoosisid kõigi edaspidi hammasrataste välja vahetamist.
Läksin lihtsamat ja loodatavasti odavamat teed ning soetasin uue kasti.
Sõita küll ei soovita sellise kastiga.

Tervitades,
Martin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.05.10 08:16 Tsiteeri


Eks minu plaan on tüüpiline. Diagnostika ja eks ma siis otsustan. Juhul kui pean minema seda kasutatud kasti teed siis on vast kõige kahtlasem sest kunagi ei tea mis kasti sa asemele saad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 29.05.10 08:36 Tsiteeri


Sul ei ole kohe mitte veedand selle autoga. Saad ühe asja timmi läeb kohe järgmine. Kahju kuulda, aga peaasi, et korda saab.


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 29.05.10 09:29 Tsiteeri


Mul oli sama jama ja remont läks 15000.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.05.10 19:40 Tsiteeri


Nonii. Panin juhtme taha. Kohe uurisin käigukasti osa:

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 4D0 927 156 BK
Component and/or Version: AG5 01L 4.2l4V A8RdW D06

Software Coding: 00011
Work Shop Code: WSC 00000
3 Faults Found:

17116 - Gear 2 Incorrect Ratio
P0732 - 35-00 - -

17114 - Incorrect Gear Ratio
P0730 - 35-00 - -

17087 - Brake Switch B Circuit Malfunction
P0703 - 35-00 - -

Lasin läbi teha ka seal käigukasti alla output test(vist) Kuigi jah seal ei osanud midagi järeldada.

Siis vaatasin kohe ka moorori osa alla:

VAG-COM Version: Release 311.2-N
Control Module Part Number: 4D0 907 557 P
Component and/or Version: 4,2L V8/4V MOTR AT D01
Software Coding: 04373
Work Shop Code: WSC 02324

1 Fault Found:

18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low - See oli sellest, et akujuhe oli maas.
P1602 - 35-10 - - - Intermittent

Kustutasin mõlemad veakoodid ning auto käima. D peale. Ja natukene gaasi siis viskas avarii peale. Ning kasit juures veateade:

VAG-COM Version: Release 311.2-N
Control Module Part Number: 4D0 927 156 BK

Component and/or Version: AG5 01L 4.2l4V A8RdW D06
Software Coding: 00011
Work Shop Code: WSC 00000

1 Fault Found:
17114 - Incorrect Gear Ratio
P0730 - 35-00 - -

Mootori juurde rohkem vigasid hetkel ei tulnud.

Nüüd mõtlen kuhu ma esmaspäeval suundun elektriku või mehaaniku juurde?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 29.05.10 20:15 Tsiteeri


Kasutaja fred2103 müüb 4.2se kasti, võimalik, et oled juba näinud kuulutust. Hind iseenesest oli mõistlik viiekas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 29.05.10 20:24 Tsiteeri


Kas kasti aju kiirusesignaali loeb korralikult?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.05.10 20:40 Tsiteeri


Hmm, seda ilmselt saan ma kusagilt measure block alt teada ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 29.05.10 21:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Hmm, seda ilmselt saan ma kusagilt measure block alt teada ?
Measure blocks, kanal 003 oli minu mäletamist mööda. Vähemalt õnnestus just näha sarnase veakoodiga masinat, ning sõitis ainult esimese käiguga või läks suure kolksuga häiresse. Ka tiptronicu osaga meelitades või allaotsa 2,3,4 asendisse tõmmates lasi ainult esimesega ringi.
Igastähes measure blocksi alt vaadates kast auto kiirust ei näinud, ning tõenäoliselt ka sellepärast ei vahetanud käiku. Ainus mis teha oskas oli mingiltmaalt paanikasse minna.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.05.10 21:24 Tsiteeri


Homme viskan pilgu peale. Mina loomulikult diagnostik ei ole. Pigem read-only modes oma närve rahustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.05.10 21:52 Tsiteeri


Elsawin annab:

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/7030.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 29.05.10 22:13 Tsiteeri


Sellist trikki haakkab tegema asi siis, kui käigukasti õlitase on way liiga madal. Isegi seda tunda saanud. Ega juhuslikult põhjapann ei lekkinud sul vms?
Kui enne , linnas sõites töötas käik hästi ja järsku lambist maanteel tekkis probleem, siis tõenäoliselt on ikka mingi õlisurve teema, et kas õlitase väga madal, filter lootusetult umbes (ebatõenäoline) või hoopis kasti õlipump õhtal omadega. Samas võib ka rõhureguleerimis solenoid kala panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 30.05.10 10:26 Tsiteeri


Panin arvuti taha ja proovsin siis kiirusesignaali jne. Tegelikult siit alates juba väljub minu pädevusest kuid see mida ma teha oskasin - logisin siis kasti measure block 001, 002, 003 andmed CSV ning see asub SIIN. Keegi pädevam võiks kommenteerida. Panin auto käima. D - peale ja minema. Nagu näha on vahetanud 2 ja 3 vahel. Kiiresti sõita ei saanud kuna väike plats on kasutada. Aga logis on kenasti näha millal limp to home modesse (avariireziimi) on läinud. Huvitav on see, et minu auto puhul on selleks 5 käik mida ta kasutab limp modes.

Üks graafiku pilt ka juurde, kui palju see annab ei tea. Pigem logi fail on asjalikum.


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/graph.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 30.05.10 15:48 Tsiteeri


Natukene veel lisainfot logide järgi.
Selgus, et ei saagi alati avarireziimi. Üks aga on kindel D peale pannes liigub kohalt suhteliselt korraliku jõnksuga ning veateade:
17114 - Incorrect Gear Ratio
P0730 - 35-00 - -
on alati tagasi.

Vag-com 02 (automaatkast) measure blocks 001-003 - Siin sain avariireziimi
LOG-02-001-002-003.CSV

Vag-com 02 (automaatkast) measure blocks 004-006 Siin sain avariireziimi. Ma ei tea kas siit midagi järeldada on aga kõik kolm solenoid klappi on "O" märgiga kui 5 käigu sisse viskas ning kõik käigutuled armatuuris põlema. Teine võimalus on "X"
LOG-02-004-005-006.CSV

Vag-com 02 (automaatkast) measure blocks 007-009
LOG-02-007-008-009.CSV

Vag-com 02 (automaatkast) measure blocks 010-012
LOG-02-010-011-012.CSV

Igal juhul homme hommikul õlitaseme kontrolli. Samas kui õlitase ok ja õli ja filter korras siis mis edasi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  15  16  17  18  19  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 24.5% - SQL: 75.5%]