Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17  18  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172897)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 13.04.10 06:40 Tsiteeri


Suvekummid said alla. Eelmine aasta ühe tagumise rehvi tühjenemise probleem on tagasi. Viga siis selles et velje ääres on pisike pragu. Talvekumm vist istus seal nii kenasti, et talvel probleem ei avaldunud.
Igatahes kui keegi teab mõnda velje keevitajat kes ootetööna ära parandaks või siis sootsa hinnaga samasugust velge müüb nagu minu sõidukil all siis oleks hea kui ühendusse astuks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.04.10 07:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
... või siis sootsa hinnaga samasugust velge müüb nagu minu sõidukil all siis oleks hea kui ühendusse astuks :)


Mis täpsemad mõõdud on, laius ja ET?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 13.04.10 07:28 Tsiteeri


Vot see on hea küsimus. Tean et 18 tollised rehvid käivad peal ja peaks olema A8 replicad. Offset ja sellised asjad? kus ma need saan?

Mingi pilt vanemast postitusest ehk annab aimu

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/06/IMG_0119.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 13.04.10 07:56 Tsiteeri


Kui sa velje alt ära keerad, siis seespool peaks need ikka kirjas olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 14.04.10 07:20 Tsiteeri


Täna läheb suksu ülevaatusele. Enne seda korrastatakse paremal pool käsipidurit. Lasen siis selle offseti ka kirja panna. Hetkel pumpan kaks korda päevas kummi täis mingi prismast ostetud ratta pumbaga. Tunda on kuidas jõud tuleb :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 14.04.10 12:31 Tsiteeri
Ülevaatus



Ülevaatuse läbis suksu esimesel katsel.

Piseke pilt ka käsipiduri tööst enne ülevaatust. Parem tagumine support sai siis remontkomplekti.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/14042010033-e1271244383442.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 14.04.10 13:18 Tsiteeri


Keegi on punase värviga vist veits hoogu sattunud? :D


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 14.04.10 13:20 Tsiteeri


On on, see teema on enne ka läbi käinud. Eelmine omanik ilmselt üritas heppasid see läbi lisada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 15.04.10 14:42 Tsiteeri


Sain korda Mega Master Logistikaga ka oma tagumise velje mis siis tasapisi tühjaks susises. Veljes olev pragu mis oli seal juba ostes saadik sai kenasti kinni keevitatud. Tulemus tundub hea. Käisin ja kontrollisin nüüd tunde hiljem kumm kenasti täis :)
Maksma läks 300.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.04.10 12:25 Tsiteeri


Kuna viimasel ajal on just tehnika korda seadmise peale palju ressursse läinud siis oli väga magus lasta rihm lõdvaks ning teha selline lõbu väljamineks. Samas tunde tegi heaks.

Täna sai upgradetud esimesi käetugesid. Olin neid juba piilunud kaua. Aga hind oli selline, et käisid vanad kitsad ka.
Aga sain siin foorumi kaudu suht hea hinnaga endale siis soetatud uuema stiili laiad käetoed. Laekad on mõlemal sees ning ka juhipoolses valgustus.

Sobivad nad väga hästi. Ning üldmulje jääb ka tohutult soliitsem ja väljapeetum. Ning asjal on ka praktilisem külg. Kuna need originaalid pidevalt kipuvad murduma, eriti juhipoolne siis on Audi vastava osa tehnikud facelifti käetoed väheke tookindlamad ka teinud.

Paar klõpsus asjast.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/04/IMG_0055-e1272194251839.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/04/IMG_0054-e1272194236904.jpg


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/04/IMG_0053-e1272194155359.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 25.04.10 13:11 Tsiteeri


Super on see facelifti käetugi (Y) Räägi, miks ainult juhi poolel valgustus on, kas teises telefon, või selle koht olnud? Sest tehase poolt oli mõlemis valgustus ja kõrvalistuja poolel puudus valgus, siis kui telefon oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.04.10 13:17 Tsiteeri


Vot ma ei teagi. Tegelikult suutsin ma oma käetoed kenasti legodeks võtta enne kui auto külge sai. Väga mõistlikult ehitatud. Käivad loogiliselt lahti. Ilmselt on käetugedel mis minu kätte jõudsid üritatud kõrvalistuja omasse panna telefoni hoidja. st. seal see ka on. Samas mul telefoni ei ole. On kunagi vist olnud. Kui postitused läbi lapata siis kusagil on post kus ma peotäie ise paigaldatud juhtmeid ja mingi nokia ploki välja rookisin. Aga kindel on see, et juhipoolsel on mingid leedid seal ja juhtmed ja pistik. Kõrvalistuja poolses pole hetkel isegi neid leedide kohtasid. Praktikas mul valgustus ei põle sest ei leidnud viisakat kohta kuhu ühendada. Lootsin, et juhe läheb tagumise sigaretisüütaja juurde kuid selgus et sinna seda routeda on siiski keeruline. Seega las hetkel jääb. Kunagi kui hoog tuleb eks siis vaatab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 25.04.10 13:23 Tsiteeri


Reaalsuses rohkem efektvalgus, ega ta suurt midagi ei valgusta :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.10 14:36 Tsiteeri


Mul on kõrvalistuja poolses käetoes Nokia telefoni hoidik.
http://www.audipages.com/upgrades/armrest4.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 25.04.10 15:42 Tsiteeri


Ei tea, kas seda telefoni ja hoidikut sinna ka eraldi saab muretseda, jube hea oleks peitu saada, praegu käigukangi kõrval.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.04.10 15:43 Tsiteeri


Saab. ainult seda sisu on vaja. Neid kaste seal sees saab lihtsalt vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 04.05.10 12:44 Tsiteeri
Õlivahetus



Armatuuris peale käivitamist hakkas viimasel ajal teade OIL vilkuma. Seadsin sammud siis Reval II (Priit) juurde. Autu sai endale siis uue täissünteetilise õli 7,5L vist läks. Loomulikult ka uue filtri. Sain nullitud ka õlivahetusevälp.
See asi on siis natukeseks ajaks muretu.
Raha läks 1130.- kopikatega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 07.05.10 19:25 Tsiteeri
Vag-com kaabel



Kuna mulle tundus, et minu ja auto vahel on teatud suhtlusbariäär siis otsustasin selles vallas täna midagi ette võtta. Kuna auto keeldus minule arusaadavas keeles rääkimast siis võtsin abiks arvuti ja soetasin ka kaabli ja tarkvara.

Üks udune pilt ka.
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/03/IMG_0057-e1273256284149.jpg

Päris asjalik jutt on tüübil:

Control Module Part Number: 4B0 907 357
Component and/or Version: LEUCHTWEITEREGLER D001
Software Coding: 00008
Work Shop Code: WSC 02324
1 Fault Found:
00774 - Level Control System Sensor: Left Rear (G76)
31-00 - Open or Short to Ground

See on hea et ta seda tuvastada oskab. See on mul puudu.

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Tegelikult kobises tüüp veel midagi parkimisandurite kohta. Need on mul puudu kuna stangenahk vahetus ja üks kaabel ka puudub.

Kindlasti ise diagnostikuks ei hakka, selle jätan õppinud/kogenud/oma vigadest õppinud meeste/ehk ka naiste jaoks.
Kuid huvitav siiski :)

Terv, Margusja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.05.10 09:59 Tsiteeri
Stange



Kuna olen selline ihnuskoi, et ei raatsi 300 eegu eest 5x3 cm plastmassi osta siis kulgesin pikalt tühi auk tagastange paremal all nurgas. Koht siis see mis katab seda pukseerimise konksu paigaldamise auku.
Samas tegelikult ikka riivas silma ja jättis selle odava mulje, seda enam et paljudel see puudub. Tekitas tunde nagu lastekodulapsed kõik ühesuguste jopedega linnavahel.
Seega otsustasin selles vallas midagi ette võtta. Kuna minu ihnus polnud väiksemaks läinud siis meisterdasin antud detaili ise. Vanast numbrialusest lõikasin vajaliku suurusega tüki. Natuke andsin viisakama ilme nurkadele. Mustad needid olid kodus olemas ning nendest tegin vajalikud konksud sinna tüki taha.
Tulemus arvestades rahalisi väljaminekuid on minuarust hea. Maksma läks see mulle 0 eeku.


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/04/IMG_00631.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.05.10 13:27 Tsiteeri
Stange värvimine



Kui seda teemat juhtub lugema keegi värvimisega tegelev meistrimees või kui keegi tunneb kedagi kes sooviks seda tööd ette võtta siis sooviks hinnaläbirääkimisi alustada. Värvida laseks siis tagumise stange naha ning juhiukse ukseliistust allapoole ulatava osa kuna see on kergelt teist tooni ning hakkab silma.
Võib helistada ja mailida või siis U2U

Tervitades, Margusja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reino
huviline

Avatar


Registreerunud 15.01.07
Kasutaja on eemal

Auto: RR Vogue & E30 cabrio

postitati 10.05.10 18:48 Tsiteeri


Tundub, et sul selle autoga on rohkem muresid kui BMW-ga oli. Tore samas, kui keegi ikkagi hambad ristis edasi parandab ja püüab asja teha sellest. Tubli! Ise samuti mõlema margi hingeeluga pisut kokku puutunud ja isiklikult tundub, et Audi laguneb rohkem.
Jõudu! :)


Btw, saatsin ühe u2u ehk vajaliku infoga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.05.10 19:18 Tsiteeri


Tere tere ka siin foorumis. Jah kui nüüd oma BMW kulud kokku panna siis ei tule isegi ligilähedale antud isendile. Samas 5. seeria BWM ei ole ka A8 võrreldav asi. Kui siis 7. seeria BMW nagu me teame :)
Natukene hobi asi on ka see nokitsemine. Ostad või isegi vahel õnnestub ise teha mõni detail. Ja eks sõidurõõm kaalub selle väljamineku 10 kordselt. Ja arvestades eelmist talve siis 4-vedu oli ka väga abiks.
Kui nüüd stange värvitud saab siis varsti võib järgmise ringi esisillas ette võtta ja sinna panna kvaliteetsemaid detaile kui hiinakaid. Elu õpetab mis teha. Kogu seda valu vahel leevendab teadmine et mitte kuidagi ei näe ma oma suksu peal ühtegi roosteplekki.
Samas ega BMW polnud üldse halb auto. Sain isegi kinnitust et minu eelmine E39 Kuresaares liikleb ja omanik polegi mingi suvaline rullnok. Hea tunne.

Terv, Margusja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 10.05.10 19:26 Tsiteeri


Olen seda teemat pikalt jälginud, enam ei saa vaiki olla.

Kõik kes siis räägivad, et a8 on kallis üleval pidada jne, peaks arvestama sellega et mitte kõigile sellistele ei kulu niipalju raha.
Konkreetset autot pakuti mulle aastaid tagasi vahetuseks ja siis olid tal kõik need vead küljes, millest selles teemas lugeda võib. Isegi tagastange oli toona kruviga kinni, st. oli paheldamata/värvimata.

Imo. oleks aastaid tagasi olnud õigem too auto juppideks müüa, arvestades hinda mis tänaseks on kulunud selle "taastamisele!"

Vähemalt on nüüdseks masin auto nime vääriline.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.05.10 19:32 Tsiteeri


Jah mingil hetkel sain ka mina sellest aru ja mingist hetkest tekkis juba sportlik huvi. Saad midagi korda mõtled, et nüüd sai küll hea. Ja siis tuleb uus uudis. Aga iga uue asja korda tegemine tekitab parema tunde ning tõstab vähemalt enda silmis auto väärtust. Natuke veel ja siis saab vist tõesti minu end ajaoks vähemalt hea. Siis luban endale mõne ihaldatud jubina ka. Näiteks parkimisandurite juhtme :)

Terv, Margusja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 10.05.10 19:38 Tsiteeri


Ehh tuttav roheline stange. Hommikuti meil üks sihtpunkt :P lasnamäel üks tootmishoone.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17  18  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 25.2% - SQL: 74.8%]