Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17  18  ..  29
Autor:
Pealkiri: A4/S4 B5 (Typ 8D, 1994-2001) (Vastuseid: 700 | Vaatamisi: 190017)
Taaber
huviline



Registreerunud 11.01.12
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.12 21:19 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/used/960164

Keegi sellest masinast oskab miskit tarka öelda? Hind kuidagi odavam kui teistel..


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mait86
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.07
Asukoht: elva
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia

postitati 11.01.12 21:34 Tsiteeri


Keegi sellest autost teab midagi?
http://www.auto24.ee/used/938317


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 11.01.12 21:42 Tsiteeri


2 viimast lingitud masinat peaksid olema Vilumaa toodud.
Kes soetanud on kajastanud positiivset infot üldjuhul ... eks masinatel omad kiiksud on, kuid üldiselt vöib ehk siiski rahule jääda.
Arvan, et ega Vilumaa pole huvitatud oma maine lägastamisest jne, siis üritab tegeleda korras isenditega, küll aga hinnad on 15 aasta masina kohta körged (ei käi otseselt Raimo pihta).

Vötke kodanikuga kontakti ja saate täpsemalt teada, mis, kus ja mismoodi.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martiniauto
huviline



Registreerunud 11.01.12
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.12 21:58 Tsiteeri


Tere!

Sooviks omale esimest autot. Tahan Audi A4 ning 1998 a oma. Sobib ka mu hinnaklassi kuni 2500 eurot.
http://www.auto24.ee/used/944343

Paljud tuttavad räägivad, et liiga kallis ja liiga nõrk mootor.
Hinda plaanis tingida. Algul ehk olekski parem kui mootor veidi nõrgem. Sõidan linnas peamiselt.
Plaanis ka läbi käija ostueelselt ülevaatuselt. Väga raske tegevus see esimese auto ostmine ausalt öeldes.
Äkki on keegi seda autot juba käinud uurimas?

Tänud tagasiside eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 11.01.12 22:25 Tsiteeri


Mina ei oska A4 puhul eriti nörgematest mootoritest pajatada, kuid siiski ütlen, et proovi leida sama summa eest vähemalt 1.8 92kw vöi enam isend ... vöiks jääda mingigi tagavara.
teise margi( mark ja mudel olid samad) puhul vöin tuua näite, kus 74 vs 85kw oli nagu siga ja kägu.
85kw oli teravama ja ühtlasema minekuga ning ökonoomsem, kui 74 kw sama massi juures.

Nt:

http://www.auto24.ee/used/775488
http://www.auto24.ee/used/960302

Kui aga pigem meeldib sedaan ja tumedam värvus, siis on minu soovitus möttetu, kuna valik pea-aegu, et puudub.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 11.01.12 22:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martiniauto
Tere!

Sooviks omale esimest autot. Tahan Audi A4 ning 1998 a oma. Sobib ka mu hinnaklassi kuni 2500 eurot.
http://www.auto24.ee/used/944343

Paljud tuttavad räägivad, et liiga kallis ja liiga nõrk mootor.
Hinda plaanis tingida. Algul ehk olekski parem kui mootor veidi nõrgem. Sõidan linnas peamiselt.
Plaanis ka läbi käija ostueelselt ülevaatuselt. Väga raske tegevus see esimese auto ostmine ausalt öeldes.
Äkki on keegi seda autot juba käinud uurimas?

Tänud tagasiside eest.


Ära osta 2500 EUR-ga esiveolist audit olematu mootoriga - seda on pärast raske müüa ning nii ei ole sellel Audil ühtegi eelist teiste masinate ees, kus saab sama rahaga palju rohkem.
Sellist masinat ostes jääb sul suure tõenäosusega Audist lihtsalt halb maik suhu.

Osta näiteks Matilt see masin ära, ma usun, et kindlasti on parem ost, kui too A4 ja raha jääb üle :)
http://www.auto24.ee/used/962859


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
cobra113
huviline



Registreerunud 20.11.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 2,6 avant quattro

postitati 11.01.12 23:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Osta näiteks Matilt see masin ära, ma usun, et kindlasti on parem ost, kui too A4 ja raha jääb üle :)
http://www.auto24.ee/used/962859

Minu silmis on antud 80 juures miinuseks turvapatjade puudumine ja pliidinuppude olemasolu, samas nelikvedu on plussiks, kuigi V6 on suht janune.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 12.01.12 00:30 Tsiteeri


See oli lihtsalt näiteks.
Ma ostaks (ja ostsin) üldse kuni 2500 EUR-ga Facelift Omega-B :)
Miljon korda rohkem autot sama raha eest, kui esiveoline plank A4, isegi kui pean Opeli nalju kuulama :D

Audi on nii öelda preemiumsegmendi auto. Teistest samas hinnaklassis preemimusegmendi autodest eristab teda reeglina nelikveo olemasolu, ehk mõned mugavused veel.
B5 1.6 mootoriga on nõrk, üsna janune, tavaliselt plangi varustusega (kuigi antud isendil on automaatkliima) ning selline alama otsa auto, mis ei loo just preemiumsegmendi auto muljet minu jaoks. Vahet ei ole, kas ta on kellelegi esimene auto või kümnes.

Ehk siis, pigem ikkagi vaadata kas nelikuga isendit või siis vaadata ka teisi pooleveolisi, kus valik on üsna suur.

Ärge must valesti aru saage - ma ei ürita üldse öelda, et "kui sul quattrot ei ole, siis oled mõttetu" vms, lihtsalt minu silmis ei oma esiveoline b5 erilist eelist sama aastakäigu heas korras väiksema bemari või näiteks passati ees ning määravaks oleks pigem hind, kui auto mark.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.01.12 07:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martiniauto
Tere!

Sooviks omale esimest autot. Tahan Audi A4 ning 1998 a oma. Sobib ka mu hinnaklassi kuni 2500 eurot.
http://www.auto24.ee/used/944343

Paljud tuttavad räägivad, et liiga kallis ja liiga nõrk mootor.
Hinda plaanis tingida. Algul ehk olekski parem kui mootor veidi nõrgem. Sõidan linnas peamiselt.
Plaanis ka läbi käija ostueelselt ülevaatuselt. Väga raske tegevus see esimese auto ostmine ausalt öeldes.
Äkki on keegi seda autot juba käinud uurimas?

Tänud tagasiside eest.


Väga ilus auto, ka küllaltki lihtsa ehitusega, sest ei ole quattro, ei ole turbo ja ei ole v6! Täielikult oponeeriks siin mõne eelmise inimese arvamusele väites, et teiste masinatega võrreldes on ikka disain, nii väljas, kui sees, kasutatud materjalid salongis ja masina värskus eelisteks. Linnas ei ole mingit vahet, mis mootor on, väiksem on enamasti ükom lihtsalt.
Omegaga näiteks ei ole midagi võrrelda, see on kole nii seest kui väljast, enamasti janused mootorid ja ka salongimaterjalide kvaliteet on selline pooletoobine, see ka ilmselt põhjus, miks need nii odavad on oma ruumikuse (kui see vajalik on üldse, ma arvan, et prj mahuks ka Astrasse ära tegelt kenasti?) ja suhteliselt mugava (loe: pehme) oleku juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.12 08:20 Tsiteeri


Mina endale ostes, paneks pisut juurde ning ostaks facelift´i juba.
Midagi sellist:
http://www.auto24.ee/used/954605
S-rool, bose stereo, cd-box, kompuuter.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.01.12 09:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Mina endale ostes, paneks pisut juurde ning ostaks facelift´i juba.
Midagi sellist:
http://www.auto24.ee/used/954605
S-rool, bose stereo, cd-box, kompuuter.


See teed selle diisliga nalja jah? Inimene on endale välja valinud tumedat värvi sedaan bensuka, sina pakud hõbedavärvi (minu silmis värvimata autot) diisel universaali:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 12.01.12 10:18 Tsiteeri


Julgen arvata, et esiveolist 1,6 bensukas A4 on ikka kordades lihtsam müüa, kui vana V6 mooriga B4 masinat. Vaadake ikka suurt pilti turul, mitte audiklubi fännide ringi või veelvähem enda spetsiifilist maitset. Valdav osa inimesi sõidab ringi ikka alla 2l mootoriga esiveoliste autodega, olgu selleks siis Audi, VW või Huidai.

Igivana kere peal olev V6 mootor ja lisaks vee nelivedu nüüd kül ükski keskmine inimene osta ei julge, seeest B5 kerel 1.6 läheb naistele täitsa hästi peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.01.12 10:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martiniauto
Tere!

Sooviks omale esimest autot. Tahan Audi A4 ning 1998 a oma. Sobib ka mu hinnaklassi kuni 2500 eurot.
http://www.auto24.ee/used/944343

Paljud tuttavad räägivad, et liiga kallis ja liiga nõrk mootor.
Hinda plaanis tingida. Algul ehk olekski parem kui mootor veidi nõrgem. Sõidan linnas peamiselt.
Plaanis ka läbi käija ostueelselt ülevaatuselt. Väga raske tegevus see esimese auto ostmine ausalt öeldes.
Äkki on keegi seda autot juba käinud uurimas?

Tänud tagasiside eest.



Minu arvates samuti ei ole see 1.6 kõige parem valik, kuid samas, esimeseks autoks on ta piisavalt hea. Odav pidada, vähe asju, mis tuksi minna saaks (lisasid vähe st) ja odav kindlustada. Linnas peaks ta hakkama saama küll.
Hea mõte on ka ostueelsesse kontrolli minna, kuid kindlasti mitte sellisesse kohta, kuhu müüja soovitab, vaid vali ikka ise. Kui müüja hakkab enda kohta peale suruma, siis võid kahtlustada, et autol on mõni viga, mida müüja varjata soovib. Mis puutub Nemm-ga hinna tingimisse, siis pead sa selles ikka väga osav olema ja häid argumente leidma, sest naljalt nad tingida ei taha. Proovisin ise ka, kuid suhteliselt mõttetu tegevus. Nad selle asemel pakuvad sulle välja igasugu muid variante (liising, järelmaks jne).
Aga mine käi uuri, mis see Audi endast kujutab ja kui on hea, siis võta ära. Rass pani asja suht hästi paika, miks 1.6 sobiks :)
Ostueelset kontrolli soovitaksin teha seal ligidal United Motorsis. Väga kvaliteetne ja asjatundlik kontroll.

NOS-i pakutu oli küll üsna lollus. Sama hästi võiks ju panna teise 2500 euri otsa ja osta näiteks B6 A4 :P Lisaks, V6 TDI on suht viimane asi, mida inimesele esimeseks autoks soovitaks. Miks, seda ma siin ei lahka, kuna seda on siin foorumis jahutud juba nii söögi alla kui söögi peale :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 12.01.12 10:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Väga ilus auto, ka küllaltki lihtsa ehitusega, sest ei ole quattro, ei ole turbo ja ei ole v6! Täielikult oponeeriks siin mõne eelmise inimese arvamusele väites, et teiste masinatega võrreldes on ikka disain, nii väljas, kui sees, kasutatud materjalid salongis ja masina värskus eelisteks. Linnas ei ole mingit vahet, mis mootor on, väiksem on enamasti ükom lihtsalt.
Omegaga näiteks ei ole midagi võrrelda, see on kole nii seest kui väljast, enamasti janused mootorid ja ka salongimaterjalide kvaliteet on selline pooletoobine, see ka ilmselt põhjus, miks need nii odavad on oma ruumikuse (kui see vajalik on üldse, ma arvan, et prj mahuks ka Astrasse ära tegelt kenasti?) ja suhteliselt mugava (loe: pehme) oleku juures.


a) Ma ei mahu Astrasse kohe kindlasti normaalselt ära, sest see on veel väiksem kui B5. Erinevalt sinust, ei ole kõik 1m70 pikad.
b) Ära lahmi, kui sul ei ole kogemust mõlema autoga.
c) Ei ole see B5 disain midagi erilist, kui FL omegaga võrrelda, aga noh, maitse asi.

Tegelikult on Omegaga *mugavam* sõita kui isegi B5 tippmudeliga. Automaatkast, vaiksus, suurus ja pehmus teevad oma töö.
Erinevalt sinust ei lahmi ma tühja, vaid oman mõlemat.

---

NOS-i pakutud auto kohta ei oska öelda, kas see oli nali või mitte. Hitleri kättemaksu küll esimeseks autoks ei soovita...
Kui kindlasti on soov osta B5, siis ehk 1.8 mootoriga, samas ma vaataks samas hinnaklassis ka Passatit, kuna platvorm on sama ning hind võib soodsam olla.
http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=3&a=100&aj=&a=0&j=1&b=8&bw=4&c=&b2=0&bw2=0&c2 =&b3=0&bw3=0&c3=&f1=1996&f2=&g1=1500&g2=2500&bi=EUR&k1=&k2=&l1=&l2=&m=0&d=0&n=0&h=0&am p;i=0&p=0&q=0&al=1&ab=0&ac=0&ae=3&af=50&ad=0&aa=0&by=0&ag=0&ag=1&otsi=otsi

Müügil olevatest A4-dest vaataks isiklikult seda:
http://www.auto24.ee/used/938317


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.01.12 11:17 Tsiteeri


Tsitaat:
a) Ma ei mahu Astrasse kohe kindlasti normaalselt ära, sest see on veel väiksem kui B5. Erinevalt sinust, ei ole kõik 1m70 pikad.
b) Ära lahmi, kui sul ei ole kogemust mõlema autoga.
c) Ei ole see B5 disain midagi erilist, kui FL omegaga võrrelda, aga noh, maitse asi.

Tegelikult on Omegaga *mugavam* sõita kui isegi B5 tippmudeliga. Automaatkast, vaiksus, suurus ja pehmus teevad oma töö.
Erinevalt sinust ei lahmi ma tühja, vaid oman mõlemat.


Vastused:
a.) Ära ise lahmi, oled mind näinud ja sutike võiks mälu ka olla, ei tahaks nüüd hakata kemplema teemal mina olen suurem kui sina, kuigi paraku see nii on, aga sul ei pruugi ego muidugi ära mahtuda, selle vastu ma vaielda ei saa, ma üritan enda oma ikka sellistes piirides hoida, et b5-te ära mahuks!
b.)On kogemus mõlemaga, tõsi omanud ei ole, aga sõbral on omega, ei ole midagi erilist, selline uimane ja vedel ning rõveda salongiga, ruumi jätkub, aga milleks seda vaja, hakkan autos kanu kasvatama?
c.)Disain on tõesti maitse asi ja siin kohal ei saa sa nagu mulle vastu vaielda, kui ütlen, et omega on koledam.

Ma näen, mis autosid omad ja kui arvad, et RS4 on B5 mugavuse tipp, siis eksid rängalt:) Esiteks pane omegale ka 18-19 tolli + püksirihm alla ja vaata, mis mugavusest alles jääb:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 12.01.12 11:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
a.) Ära ise lahmi, oled mind näinud ja sutike võiks mälu ka olla, ei tahaks nüüd hakata kemplema teemal mina olen suurem kui sina, kuigi paraku see nii on, aga sul ei pruugi ego muidugi ära mahtuda, selle vastu ma vaielda ei saa, ma üritan enda oma ikka sellistes piirides hoida, et b5-te ära mahuks!

Ei mäleta ma sind ning su nimi ei ütle mulle ka midagi, a noh see selleks.
Ma tahaks näha kuidas sul väidetava 1m90+ kasvu juures Astra-F's mugavusega oleks. Ego kommentaar on natuke naljakas, Opelit ei osteta just selleks, et street-credi juurde saada.
Tsitaat:
On kogemus mõlemaga, tõsi omanud ei ole, aga sõbral on omega

Mis aasta oma?
Tsitaat:
c.)Disain on tõesti maitse asi ja siin kohal ei saa sa nagu mulle vastu vaielda, kui ütlen, et omega on koledam.

Ning sina ei saa midagi öelda selle kohta, kui ma ütlen, et B5 on samasugune halli massi auto, nagu Omega-B FL.
Tsitaat:
Ma näen, mis autosid omad ja kui arvad, et RS4 on B5 mugavuse tipp, siis eksid rängalt:) Esiteks pane omegale ka 18-19 tolli + püksirihm alla ja vaata, mis mugavusest alles jääb:P

Ma olen sõitnud päris mitu korda erinevate B5-tega, millel ei ole 18" velge ja madaldust all ning mugavus ei ole väga kiita midagi. Samuti ei ole küsimus ainult pehmuses, müraisolatsioon on vähemalt 2000+ mudelitel oluliselt parem, kui ükskõik mis B5-l.
A see selleks, ma ei otsigi B5-st mugavust, vaid kiiret autot, millega iga päev elada võiks.
A6 C5 automaat on juba palju parem, kui Omega, paraku ei maksa see alla 2kEUR.

Ahjaa, teeks nii, et jäta oma isiklikud rünnakud endale. Play the ball, not the player, sinu kraaklemisest pole kellelgi kasu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.01.12 11:34 Tsiteeri


Sobib, prj, jätaME isiklikud rünnakud endale! Proovitud Omega oli enne facelifti miskit 97-98 siis arvaks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 12.01.12 11:41 Tsiteeri


Omega-l läks 2000a nii salong, disain, kui ka müraisolatsioon paremaks.
Tõsi ta on, eriti diiselmootori puhul on tegemist üsna uimase 1900kg autoga, aga chip teeb seda talutavamaks ning kõik sõidud saab ilusti sellega sõidetud...

A4-st rääkides:
Ma katsuks ikkagi quattro leida. 2500 EUR-i eest on valikus hetkeks 12 autot:
http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&a=0&j=1&b=2&bw=36&c=&b2=0&bw2=0&c 2=&b3=0&bw3=0&c3=&f1=&f2=&g1=&g2=2500&bi=EUR&k1=&k2=&l1=&l2=&h=0&i=0&p=3&m=0&n=0&a mp;ab=0&ac=0&ad=0&ae=4&af=50&by=0&ag=0&ag=1&otsi=otsi

Silmapaistvamad:
http://www.auto24.ee/used/951090
http://www.auto24.ee/used/938317
http://www.auto24.ee/used/843337


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.01.12 11:44 Tsiteeri


Miks te Omegat ja A4 võrdlete? Omega on A6 klassi auto ja A4 on Vectra klassi auto. On selge, et suurem auto on stabiilsem, mugavam, enamasti parema heliisolatsiooniga jne, aga sellest tulenevalt ka raskem, loium, suurema inertsiga. Võimatu on teha kardirajal nauditavat luksussedaani. Millised omadused meist kellegi jaoks olulisemad on, on igaühe enda valik. Mõni valib radikaalsemalt, mõni läheb kompromissile, mõni peab mitut erinevat autot.

Mina olen ka nii Omega B-d (1996 ehk prefacelift muide) kui B5 pidanud ja ei ütle kummagi kohta, et halb auto oleks. Niivõrd erinevad autod lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 12.01.12 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Miks te Omegat ja A4 võrdlete? Omega on A6 klassi auto ja A4 on Vectra klassi auto. On selge, et suurem auto on stabiilsem, mugavam, enamasti parema heliisolatsiooniga jne, aga sellest tulenevalt ka raskem, loium, suurema inertsiga. Võimatu on teha kardirajal nauditavat luksussedaani. Millised omadused meist kellegi jaoks olulisemad on, on igaühe enda valik. Mõni valib radikaalsemalt, mõni läheb kompromissile, mõni peab mitut erinevat autot.

Mina olen ka nii Omega B-d (1996 ehk prefacelift muide) kui B5 pidanud ja ei ütle kummagi kohta, et halb auto oleks. Niivõrd erinevad autod lihtsalt.

Täiesti nõus kõigega, mis sa kirjutasid, võrdlus tekkis lihtsalt hinnaklassi pärast...
Kui mul oleks valida 2500 EUR eest ainsat autot, siis langeks valik kas 1.9TDiQ A4 või 1.8TQ A4 Avant peale :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
cobra113
huviline



Registreerunud 20.11.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 2,6 avant quattro

postitati 12.01.12 15:47 Tsiteeri


Antud isendi kohta infot kellelgi: http://www.auto24.ee/used/969704
Millest võib olla tingitud, et armatuuri liistud ei ühti ukse liistudega? Armatuur pole ideaalselt paigas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 12.01.12 15:51 Tsiteeri


Ärge seda unustage, et reeglina noore juhijaoks peab auto silmale ka ilu pakkuma, nii seest kui väljast. (omega salong ikka õudus!) Kuna (vb) rahakott pole peale ostu ka kõige paksem enam, siis võiks ülalpidamiskulud (ka kütusejanu) ka suhteliselt väike olla. Kohe vaja kompuutri jne üle 100kw Quattrot? B4 V6Q või lausa B5 V6Tdi Q ESIMESEKS liikuriks?! Muidu miks mittegi.
Vali vähe korralikum b4 või siis B5 keskmise motoga esiveduline (kas või 1.8 & 1.9D) manuaal. Kindlustuski tõsi juba odavam jne..

edit: kuna arvatavasti huviline plaanib autot pikemaks ajaks osta kui mõneks kuuks, vastaseljuhul ei saa nagu murest aru.
Ei ole tahtmist sekkuda siia vaidlusse ega kedagi paika panna. Lihtsalt minu arvamus..
:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 12.01.12 15:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cobra113
Antud isendi kohta infot kellelgi: http://www.auto24.ee/used/969704
Millest võib olla tingitud, et armatuuri liistud ei ühti ukse liistudega? Armatuur pole ideaalselt paigas?

Opaaa.. kui paigast ära!:o samas eks kipuvad uksed ka juba tänu vanusele ära vajuma, aga see pole vist siin ainus põhjus.
Mul B5el ka natuke samuti nihkes, aga ikka vaevu nähtav!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 12.01.12 16:05 Tsiteeri


Ma nõustun täiesti väidetega eespoolt, et kui peakriteeriumiks ei ole nelivedu siis oleks mõistlik natuke laiemalt ringi vaadata.;)
V6 Tdi on esimeseks autoks (audi)kogemusteta inimesele ikka paras mõrv, :D tõenäoliselt hakkab vastne audiomanik siis pikisilmi tasuta bussisõitu ootama, ning teist autot ei osta enam kunagi. Olgem ikka soovitamisel heatahtlikud...:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 12.01.12 16:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Vali vähe korralikum b4 või siis B5 keskmise motoga esiveduline (kas või 1.8 & 1.9D) manuaal. Kindlustuski tõsi juba odavam jne..

Miks just esiveoline? Esiveo ja neliveo ülalpidamiskulude vahe on nullilähedane suures plaanis.

Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Ärge seda unustage, et reeglina noore juhijaoks peab auto silmale ka ilu pakkuma, nii seest kui väljast.

Ma ei saa aru, mis selle B5 juures silmailu pakub... See on täiesti maitse asi, ma ei arva B5 välimusest üldse mitte midagi, täiesti keskmine, keskmise välimusega auto.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17  18  ..  29
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.3% - SQL: 74.7%]