Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  13  14  15  16  17  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 130961)
Ricky
huviline



Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.13 17:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky
Nohu?

Mida sõnumit su postitus edastada püüdis? Loe teema pealkirja!

Ära virise, sa ei pea seda foorumit ju kasutama. Keegi ei sunni sind siin ka mingeid asju müüma. Asjade müümiseks on tunduvalt paremaid kohti.
Selliseid kontaktide märkimise vastu protestijaid ilmub täpselt sama järjekindlusega välja nagu iga sügis esivedusest quattro ehitajaid.

Kui kuulutustes kontakte ei ole, see ei tee foorumit paremaks.


Virise?

Kui igaühele seda plahvatada "ei pea kasutama" siis on see ühing laiali ka ju, millest siis aasta aruanded koostatakse? Sinusugused peletavadki huvilisi, liikmeid, kasutajaid minema! Minupoolt on aastane 11 € igastahes edaspidi välistatud tänu sellisele suhtumisele.


Kui sinujaoks on arvamuse avaldamine virisemine siis muuda teema pealkiri ka vastavaks, või üleüldse kustutada antud teemad! Kõik lukku lüüa, kuna küsimusi tehnilise poole pealt ei ole ka siin foorumis mõtet esitada kuna remondiasutused on igas küla nurgas. Audi uudised võiks siin ainult olla, kuna ei käi audi ajakirja paljudel kodus.



Mis asi see paremaks muutmine siis on, kui mitte see kui teha ka reeglid näiteks kasutajatele sobilikumaks/mugavamaks, samas jääda mõistuse piiresse.


Antud tiim siin meenutab üldse Tallinna tondilossi 101 liiget, kus tavainimese ütlused ei maksa midagi. Võiks vähe lõdvemalt võtta, tegu ei ole siin teab mis ettevõtmisega.

Tel numbri olemasolu kuulutuses ei muuda ka foorumit kuidagimoodi, kui siis ainult möödaminevat huvilist!

Nägens!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.02.13 17:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky
Admin paneelis on fantoomkontode jaoks maru lihtsad liigutused, ala 2 kuud no log = delete user!

Tark admin võitleb põhjuse, mitte tagajärjega.

Üldiselt ei olnud su idee mingi "heureka!" koht. Reeglid on selle 10+ aasta jooksul konkreetsete vajaduste baasil välja arenenud. Iga asja ajend ei pruugi kõigil enam meeleski olla, sellest hoolimata on põhjus alati olemas olnud (ja üldjuhul ka foorumist väljakaevatav).

Küllap on palju ka neid, kes minu poolt 4a tagasi siin algatatud veidi korrektsema kirjaviisi kampaania siin teemas hea meelega "laheda uuendusena" ära kaotada sooviksid, kui ilmselt saaksid nad isegi aru, et see oleks lihtsalt nagu peaga vastu seina jooksmine?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.13 17:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky
Pikk kontrollimatu närviline lahmimine...

Esiteks, mina ei ole meeskond.
Teiseks, ma ei esinda meeskonda.
Kolmandaks, sa oled siin täiesti vabatahtlikult, nagu minagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 27.02.13 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky
Tel numbri olemasolu kuulutuses ei muuda ka foorumit kuidagimoodi, kui siis ainult möödaminevat huvilist!
Nägens!


Kuidas ei muuda? Üks asi on kui müüakse levinud juppe. Teine asi kui müüakse asju, mida ilmub foorumisse üle poole aasta. Tahan ma siis lootma jääda, et minu u2u oli esimene? Ja kui oligi, mis garanteerib, et ma saan selle müüdava asja siiski endale. Kas sina ostaksid kaupa, mille müüjaga sa telefonitsi kontakti ei saa? Teed lepingud ilma kokku saamata kui auto ostad? :) Ma ei usu.
Ja kui oma numbrit ei taha siia lisada, siis on ju palju kõnekomplekte. 9 €-st alates. Võta üks ligi ja sul on see võimalus see sisse ja välja lülitada kui asjad müüdud on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ricky
huviline



Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.13 18:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky
Tel numbri olemasolu kuulutuses ei muuda ka foorumit kuidagimoodi, kui siis ainult möödaminevat huvilist!
Nägens!


Kuidas ei muuda? Üks asi on kui müüakse levinud juppe. Teine asi kui müüakse asju, mida ilmub foorumisse üle poole aasta. Tahan ma siis lootma jääda, et minu u2u oli esimene? Ja kui oligi, mis garanteerib, et ma saan selle müüdava asja siiski endale. Kas sina ostaksid kaupa, mille müüjaga sa telefonitsi kontakti ei saa? Teed lepingud ilma kokku saamata kui auto ostad? :) Ma ei usu.
Ja kui oma numbrit ei taha siia lisada, siis on ju palju kõnekomplekte. 9 €-st alates. Võta üks ligi ja sul on see võimalus see sisse ja välja lülitada kui asjad müüdud on.


See ei ole parim näide, kuna helistades ei pruugi sa ka olla esimene, samavõrde PM-ina. Lihtsalt ma ei tahagi asju ajada telefonitsi kuna ei jää kõik need võõrad numbrid meelde kes päevajooksul omale midagi tahtsid, kui arvuti taga olen siis on raske teha kindlaks kes mida tahtis kuna kõne pole salvestatud kusagil.. PM-idena on lihte hakata järjest lappama ja kõik silme ees.

Hea küll see selleks. Võin panna oma kontakti samas juurde kirjutada, et kõnedele ei vasta, on minu mure lahendatud!

Kuid selle süsteemi võiks ikka muuta kui postitus valesti siis lasta postitajal endal seda paranda mitte kohe kustutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 27.02.13 18:19 Tsiteeri


Aga kui keegi sult veebilehte tahab tellida, kas sa siis ka ei võta võõraid numbreid vastu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ricky
huviline



Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.13 18:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Aga kui keegi sult veebilehte tahab tellida, kas sa siis ka ei võta võõraid numbreid vastu?


Pole kunagi keegi helistanud umbes 5 aasta jooksul, just sellepärast, et kirjateel kõik info talletub telefonitsi käiks ainult üks pidev helistamine, tüütamine ja üleküsimine.

Lisaks see rohkem müüa enda asi kuidas ta oma kola müüb ja kuidas kontakteeruda tahab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.02.13 18:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky
Kuid selle süsteemi võiks ikka muuta kui postitus valesti siis lasta postitajal endal seda paranda mitte kohe kustutada.

Kui oleks reaalne, et inimene kohe esimese kirja peale oma posti korda teeb, siis see olekski nii, kuna see aga enamjaolt nii ei ole, ei viitsi ükski moderaator sadade kasutajatega mitmete kirjade läbi mingit veenmisüritust pidada. Sel juhul tuleks mingit listi pidada, millal kellelgi midagi teha paluti, millal peaks korduspalve saatma, kui pole reageeritud jne. Kustutamine on konkreetne. Näed, teed ära, võtad järgmise lahti. Teeb sama inimene uuesti sama vea, kustutad uuesti. Jääb juba liialt silma, bännid ära. Palumisega ei jõua paraku kuskile.

Lisaks on suur osatähtsus eeskujul. Kui vigased teemad-postid üles jäävad, tekivad kiirelt järgijad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 27.02.13 18:33 Tsiteeri


Lisaks Blacki poolt mainitule, et kõik moderaatorid ja meeskonna liikmed on ka tavalised inimesed ja teevad tavalisi igapäevaseid asju, mitte ei saa palka selle foorumi modereerimise eest. Liikmete arv muudkui kasvab ja seda raskem on kõigel sellel silma peal hoida. See on tehnikafoorum, kus peab kõik olema korrektne, üheselt arusaadav ja kergesti leitav. Igasugune läbu tapaks selle foorumi lihtsalt ära.

See asemel, et viriseda, võiks kummarduse teha inimeste ees, kes oma vabast tahtest seda kõike üleval hoiavad, arendavad ja paremaks muuta püüavad. Profiilide täitmine ja kõik see muu peaks olema lausa kohustuslik teatud maani. Ostu ja müügikuulutuste teema on väga puhas ja korralik, kust on hea midagi otsida ja müüa, sest vajalik info on kõik olemas. Pean kahjuks jälle seda ütlema, et siin foorumis kasutajakonto omamine on vabatahtlik ja kui ei meeldi, siis ei pea ju siin olema. Anarhiaga ei jõua me kuhugi ja selleks, et mingigi kontroll säiliks, ongi neid reegleid vaja. Kui minu arvamust küsida, siis on need isegi veel leebed reeglid - võiks kohati karmimad olla. Ei ole raske oma postitus ennem postitamist korra ja veel korra läbi lugeda, et kõik korras oleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 27.02.13 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky
See ei ole parim näide, kuna helistades ei pruugi sa ka olla esimene, samavõrde PM-ina. Lihtsalt ma ei tahagi asju ajada telefonitsi kuna ei jää kõik need võõrad numbrid meelde kes päevajooksul omale midagi tahtsid, kui arvuti taga olen siis on raske teha kindlaks kes mida tahtis kuna kõne pole salvestatud kusagil.. PM-idena on lihte hakata järjest lappama ja kõik silme ees.

See, et Sa ei viitsi ei anna nüüd küll alust foorumis mingeid muudatusi teha.
Aga kui meelde ei jää, siis ütle, et ole hea, saada mulle oma kontaktid privasse, peale seda kui oled kellegagi rääkinud. Nii on sul inimesega kontakt olnud ja kirjalik, taasesitamist võimaldav vorm samuti. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.02.13 20:46 Tsiteeri


Ricky lihtsalt infoks, et inimlikkust jagub meeskonnal ja moderaatoritel ka kuulutuste koristamisel/korrastamisel küll ja veel. Ülima hoolikusega valminud kuulutused, milles on mõned puudused kohustuslikes väljades, oleme kas profiilist võetud andmetega täiendanud või "kustutamise" teate juurde lisanud, et oleks lihtne copy&paste teha ja vajalikud andmed lisada. Kui on tegemist lihtsa regivärsiga ja sisuvaese kuulutusega, siis tuleb tõesti pikemalt mõtlemata kustutamine ja järgmise toimingu juurde asumine. Ja kuna ka ise olen eelnevalt olnud aastaid foorumi tavakasutaja, siis saan nii mõnestki meeskonnapoolsest otsusest ilma põhjendamatagi aru ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kac
huviline

Avatar


Registreerunud 11.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-LINE PLUS 4.2TDI 250kW

postitati 28.02.13 20:58 Tsiteeri


Kiirpostitus vorm/lahter oleks tänuväärne.


"Elu ei seisne mitte heades kaartides, vaid mängimises nende kaartidega, mida Sa hästi hoiad" (Josh Billings)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 28.02.13 21:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kac
Kiirpostitus vorm/lahter oleks tänuväärne.


Mida head see teeks/tooks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kac
huviline

Avatar


Registreerunud 11.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-LINE PLUS 4.2TDI 250kW

postitati 28.02.13 21:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tsitaat:
Algselt postitas: kac
Kiirpostitus vorm/lahter oleks tänuväärne.


Mida head see teeks/tooks?

Kiirema ja mugavama postituse. Minu meelest see vastamise lehele edasi suunamine on tülikas, vähemalt minu jaoks. Olles ise ühe foorumi juures nö. "toimetaja" poole peal olen märganud, et ka teistele kasutajatele sobib see.
Lihtsalt üks mõttevälgatus :)


"Elu ei seisne mitte heades kaartides, vaid mängimises nende kaartidega, mida Sa hästi hoiad" (Josh Billings)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.03.13 09:22 Tsiteeri


Meil on pärast foorumisofti uuendamisi kiirvastus alati teadlikult maha korjatud (vaikimisi on see sisselülitatud). Tegelikult on mõttes olnud veel lausa lisaks enne "postita" võimalust kohustuslik eelvaate etapp. Üritame end peldikuseintest distantseerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 01.03.13 09:45 Tsiteeri


Ei kavatse siin kedagi ega midagi maha teha. Foorum on super ja moded tasemel. Lihtsalt see telefoni teema on konkreetselt minu jaoks näiteks jama. Olen veidi kõva kuulmisega, üritan asju ajada läbi kirjade. Saan ka telefoni teel asju ajada kui on korralik suhtleja aga üldiselt kipub helistajal raskeks minema:) Lihtsalt mainisin seda, et ka tuhandete kasutajate hulgas on neid, kellele ei ole mõtet helistada.


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 29.04.13 09:20 Tsiteeri


Ei tea kas on siin see teema juba läbi käinud ( kõike algusest ei jõua järgi lugeda ) aga varuosa teemade alt võiks ju mingeid mitme aasta taguseid asju kustutada, veel enam, kui tagant poolt ette neid vaadates, on paljud asjad pealkirjas märgitud " müüdud", "ostetud". Nagu näha, siis enamus ei viitsi kustutada ära neid ise, siis võiksid need automaatselt kaduda vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.04.13 09:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pikkpoizz
Ei kavatse siin kedagi ega midagi maha teha. Foorum on super ja moded tasemel. Lihtsalt see telefoni teema on konkreetselt minu jaoks näiteks jama. Olen veidi kõva kuulmisega, üritan asju ajada läbi kirjade. Saan ka telefoni teel asju ajada kui on korralik suhtleja aga üldiselt kipub helistajal raskeks minema:) Lihtsalt mainisin seda, et ka tuhandete kasutajate hulgas on neid, kellele ei ole mõtet helistada.


Sellisel juhul võid vastavasisulise kommentaari lisada kuultusele juurde.

Ma ise pooldan igaljuhul tel. nr-it kuna selle kaudu saab asjad enamikel juhtudel mitmeid kordi kiiremini aetud ning ei pea mõne küsimuse esitamiseks kaks päeva kirju vahetama ja siis lõpuks selgub ikka, et ei sobi kaup.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 29.04.13 13:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
Ei tea kas on siin see teema juba läbi käinud ( kõike algusest ei jõua järgi lugeda ) aga varuosa teemade alt võiks ju mingeid mitme aasta taguseid asju kustutada, veel enam, kui tagant poolt ette neid vaadates, on paljud asjad pealkirjas märgitud " müüdud", "ostetud". Nagu näha, siis enamus ei viitsi kustutada ära neid ise, siis võiksid need automaatselt kaduda vms.


Sellised stiilinäited on pehmelt öeldes sülitamine oma foorumikaaslaste peale.
Kui tõesti on soov kustutada, siis kui ise ei saa, küsi mõnelt moderaatorilt abi.
Põhjus miks need näiteks alles võiks jääda, on see, et võimaldab nii mõnegi kauba puhul hinnast aimdust saada. Lihtsam oleks ainult oma kontaktandmed ära kustutada, kuid hinna jms info alles jätta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 29.04.13 14:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
Ei tea kas on siin see teema juba läbi käinud ( kõike algusest ei jõua järgi lugeda ) aga varuosa teemade alt võiks ju mingeid mitme aasta taguseid asju kustutada, veel enam, kui tagant poolt ette neid vaadates, on paljud asjad pealkirjas märgitud " müüdud", "ostetud". Nagu näha, siis enamus ei viitsi kustutada ära neid ise, siis võiksid need automaatselt kaduda vms.


Sellised stiilinäited on pehmelt öeldes sülitamine oma foorumikaaslaste peale.
Kui tõesti on soov kustutada, siis kui ise ei saa, küsi mõnelt moderaatorilt abi.
Põhjus miks need näiteks alles võiks jääda, on see, et võimaldab nii mõnegi kauba puhul hinnast aimdust saada. Lihtsam oleks ainult oma kontaktandmed ära kustutada, kuid hinna jms info alles jätta.

Ma olen turu teemades selliseid postitusi näiteks kvartalis korra üle käinud. Hetkel pole vist vähe pikemalt sellist koristust teinud, aga ega seal midagi teha polegi. Algselt üritasin ka maailma paremaks kohaks teha ja saatsin sellistele massikustutajatele U2U'sid, aga see oli põhimõtteliselt "kätega lehvitades õhku tõusmise" proovimine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 29.04.13 14:32 Tsiteeri


Ega ma halvaga ei mõelnudki seda. Lihtsalt ei saa võrrelda eriti enam 2007 aasta kuulutuste hindu praegusega, ja kui isegi kuulutus on üleval ja ma helistan sellele inimesele, kellel nö kuulutus veel üleval ja tal pakkuda pole, siis mida üldse reklaamida?! Veel enam, kui inimene pole 6 aastat ka aktiivne foorumis olnud.
Aga noh las siis jääda. Ma mõtlesin vaid seda kustutamise asja selle all, et ei oleks neid aastataguseid asju, mida enam saadaval ei ole ja foorum oleks puhtam. Sest ütleme nii et enamus paneb hinnad ikka suht oma nägemuse järgi ja kes varuosade rubriiki jälgib alatasa, teab ka enamus asjade ligikaudset väärtust. Samas "ostetud" pealkirjades ei ole küll ju mingit hinna statistikat kuulutuses :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 29.04.13 16:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ma olen turu teemades selliseid postitusi näiteks kvartalis korra üle käinud. Hetkel pole vist vähe pikemalt sellist koristust teinud, aga ega seal midagi teha polegi. Algselt üritasin ka maailma paremaks kohaks teha ja saatsin sellistele massikustutajatele U2U'sid, aga see oli põhimõtteliselt "kätega lehvitades õhku tõusmise" proovimine.


Jep. Ma ka varem saatsin. Aga sain ka ruttu aru, et pole pointi.

Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
Aga noh las siis jääda. Ma mõtlesin vaid seda kustutamise asja selle all, et ei oleks neid aastataguseid asju, mida enam saadaval ei ole ja foorum oleks puhtam.

Njah, sinust rääkisin tõesti pisut mööda. Saan Sinust ka aru. ;) Ja Sinule polnud minu postitus ka suunatud. Vastupidi neile, kes kuulutavad AC foorumis. Tegelikult on ju ka öeldud, et peale tehingu sooritamist tuleb kuulutus märkida ostetuks/müüduks, rohkem pole nagu tarvis teha.
Ehk üleskutse kõigile edaspidiseks. Kui tõesti on mure ja vaja kuulutus kustutada, siis kribage moderaatorile või meeskonnaliikmele ja see saab tehtud. Kõik see jällegi nagu ka Helina kirjutas - foorumi puhtuse huvides. Isetegevust pole mõtet teha. Mõneti võib seda ka foorumireeglite rikkumisena võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
iguaan
huviline

Avatar


Registreerunud 10.02.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 A4 Avant 2.0T quattro 147kw '05

postitati 29.04.13 17:27 Tsiteeri


Üks idee seoses "postitused viimasest külastusest" märgi http://foorum.audiclub.ee/images/default_theme/lastpost.gif asukohaga.
Nimelt tänapäeva monitoride resulutsioonid on üpris suured ja seetõttu suht keeruline lugeda pealkirja, seejärel silmadega ajada joont selle nupu juurde.
Võiks asuda teema pealkirja ees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.04.13 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
Ei tea kas on siin see teema juba läbi käinud ( kõike algusest ei jõua järgi lugeda ) aga varuosa teemade alt võiks ju mingeid mitme aasta taguseid asju kustutada, veel enam, kui tagant poolt ette neid vaadates, on paljud asjad pealkirjas märgitud " müüdud", "ostetud". Nagu näha, siis enamus ei viitsi kustutada ära neid ise, siis võiksid need automaatselt kaduda vms.

Täitsa nõus, et üle aasta pole küll mõtet alles hoida, olgu siis müüduks märgitud või mitte.

Tsitaat:
Algselt postitas: iguaan
Üks idee seoses "postitused viimasest külastusest" märgi http://foorum.audiclub.ee/images/default_theme/lastpost.gif asukohaga.
Nimelt tänapäeva monitoride resulutsioonid on üpris suured ja seetõttu suht keeruline lugeda pealkirja, seejärel silmadega ajada joont selle nupu juurde.
Võiks asuda teema pealkirja ees.

Väike vihje: ära siis kasuta brauserit üle terve ekraani. ;) Näiteks mobiiliekraanilt on noolekesele rea lõpus palju parem pihta saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
iguaan
huviline

Avatar


Registreerunud 10.02.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 A4 Avant 2.0T quattro 147kw '05

postitati 29.04.13 19:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: iguaan
Üks idee seoses "postitused viimasest külastusest" märgi http://foorum.audiclub.ee/images/default_theme/lastpost.gif asukohaga.
Nimelt tänapäeva monitoride resulutsioonid on üpris suured ja seetõttu suht keeruline lugeda pealkirja, seejärel silmadega ajada joont selle nupu juurde.
Võiks asuda teema pealkirja ees.

Väike vihje: ära siis kasuta brauserit üle terve ekraani. ;) Näiteks mobiiliekraanilt on noolekesele rea lõpus palju parem pihta saada.

Kahjuks küll ääretult ülbe suhtumisega vastus. Samahästi võiksin vastu lõõpida, et ostke stylus, kui näpud paksud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  13  14  15  16  17  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 20.8% - SQL: 79.2%]