Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  13  14  15  16  17  ..  85
Autor:
Pealkiri: VAG-COM / VCDS (Vastuseid: 2120 | Vaatamisi: 3052309)
ahto112
huviline



Registreerunud 05.07.09
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.11 19:36 Tsiteeri


Ma mõttest saan aru aga sellest ei saa aru, et kust peale katte...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Gert_V
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: B6 1.8tq sline

postitati 17.03.11 23:08 Tsiteeri


Enne katte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 18.03.11 06:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ahto112
Ma mõttest saan aru aga sellest ei saa aru, et kust peale katte...


Ma ei tea, millele ma mõtlesin,:D loomulikult enne katalüsaatorit olev lambda.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vass
huviline



Registreerunud 14.11.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.11 10:10 Tsiteeri


Windows 7 probleem:

64-bit jookseb kokku vag-com.
32-bit töötab väga hästi- install vag-com, juhe külge, leiab netist draiveri ja võid auto külge minna kohe.

Vaadake järele, milline versioon peal on.
Endal oli see jama ja pidin win üle laskma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ahto112
huviline



Registreerunud 05.07.09
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.11 10:14 Tsiteeri


:D ei ma sain aru tglt aga mul lihtsalt ongi üks lambda ja selle enne katti vahetasin ning seda viga ennem polnud, oli ainult lambda no activity.....nüüd ma saan aru et üks 4 juhtmetest ei anna ühendust siis ve....ehk see lambda soendus juhe....kas see oli see must ve....2 valget on voolu omad, hall maandus ning must siis heating ve:)
Kusjuures kui paar x vag-iga kontrollin ja vead kustutan, siis kaob see veateade ää, kuid sõitsin nii 10 km ja siis kontrollisin, oli uuesti jälle:D ma nüüd siis uurin veel seda nati ja testin ning kui on ikka, siis uurin ka selle edasimineva kaabli ühendust, mis ajju läheb. Kusjuures see lambda pistiku juurest on natuke mustal kaablil isolatsiiooni natuke maas, kuid juhe on terve aga näeb metalli.....äkki see koinib....panin sinna isoleeri ka peale nati aga jah:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mine....
huviline



Registreerunud 10.10.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.11 10:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vass
Windows 7 probleem:

64-bit jookseb kokku vag-com.
32-bit töötab väga hästi- install vag-com, juhe külge, leiab netist draiveri ja võid auto külge minna kohe.

Vaadake järele, milline versioon peal on.
Endal oli see jama ja pidin win üle laskma.



Milline vag-com, 311.2 või 409.1?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vass
huviline



Registreerunud 14.11.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.11 10:19 Tsiteeri


Mõlemad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mine....
huviline



Registreerunud 10.10.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.11 10:26 Tsiteeri


Mul "jyrisoo" käest ostetud kaabel ja tarkvara ning ei saa kuidagi tööle.
XPmode`s jookseb kokku ja sama ka Vistaga, tööle olen saanud ainult Win7 ja ross-techi kodulehelt tõmmatud VCDS lite`ga. Aga sellega pääseb ligi ainult 01-Engine.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 18.03.11 10:28 Tsiteeri


Kas on 32bit või 64bit tarkvara?

Kui tlnas oled võin proovida asja tööle aidata.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mine....
huviline



Registreerunud 10.10.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.11 10:37 Tsiteeri


Win7 on 64 aga (arvutist niipalju ei jaga:D) siis ka XPmode 64?!
Isegi IT-kooli õpilane üritas käima saada aga tulutult.
Asun Rakvere kandis ja Tallinna poole pole asja lähiajal kahjuks.
Küsimus oleks selline veel, et "jyrisoo" kaabliga ikka peaks saama ka mujale ligi kui ainult mootorile?
Ei pea olema mingi "aktiveeritud" tarkvara?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vass
huviline



Registreerunud 14.11.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.11 11:01 Tsiteeri


W7 64-bitiga ei saanud mitte mingil moel seda tööle.
Compability ei aidanud ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mine....
huviline



Registreerunud 10.10.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.11 11:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vass
W7 64-bitiga ei saanud mitte mingil moel seda tööle.
Compability ei aidanud ka.


Aga XPmode ei proovinud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 18.03.11 11:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ahto112
:D ei ma sain aru tglt aga mul lihtsalt ongi üks lambda ja selle enne katti vahetasin ning seda viga ennem polnud, oli ainult lambda no activity.....nüüd ma saan aru et üks 4 juhtmetest ei anna ühendust siis ve....ehk see lambda soendus juhe....kas see oli see must ve....2 valget on voolu omad, hall maandus ning must siis heating ve:)
Kusjuures kui paar x vag-iga kontrollin ja vead kustutan, siis kaob see veateade ää, kuid sõitsin nii 10 km ja siis kontrollisin, oli uuesti jälle:D ma nüüd siis uurin veel seda nati ja testin ning kui on ikka, siis uurin ka selle edasimineva kaabli ühendust, mis ajju läheb. Kusjuures see lambda pistiku juurest on natuke mustal kaablil isolatsiiooni natuke maas, kuid juhe on terve aga näeb metalli.....äkki see koinib....panin sinna isoleeri ka peale nati aga jah:D


Must on väljundpinge juhe, mida mööda saadetakse ajju lambda poolt toodetud pinge 0,1-0,7V. Kaks valget on küttekeha, takistus nende vahel peaks olema kuskil 6-10 oomi vahel sõltuvalt lambdast. Musta juhtme ja kere vahelist TAKISTUST EI TOHI testriga mõõta, see võib lambda rikkuda. Küll aga saab digit. testriga mõõta väljundpinget, testri + juhe musta juhtme külge ja - juhe mootori vastu kuhugi. Kuna tester ei suuda kiiresti 0.1-0,7V reageerida, siis pinge peaks olema kuskil keskel e.0,4V


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 18.03.11 11:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mine....
Aga XPmode ei proovinud?
XP mode on ju lihtsalt virtuaalmasin, otsest ligupääsu rauale saab ta ka ainult läbi Win7 64bit driverite. Võimalik, et Vag-Com on lihtsalt liiga vana ning mingil põhjusel ei suuda 64bit windows korralikult asja käima tõmmata(kuigi peaks olema kenasti tagasiühilduv 32bit toetus w7-l), viga võib olla ka kaabli driveris.

Pole ühtegi masinat käepärast millega huvipärast katsetama hakata, seepärast ei julge ka täpsemalt midagi sellekohta pakkuda.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mine....
huviline



Registreerunud 10.10.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.11 12:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: mine....
Aga XPmode ei proovinud?
XP mode on ju lihtsalt virtuaalmasin, otsest ligupääsu rauale saab ta ka ainult läbi Win7 64bit driverite. Võimalik, et Vag-Com on lihtsalt liiga vana ning mingil põhjusel ei suuda 64bit windows korralikult asja käima tõmmata(kuigi peaks olema kenasti tagasiühilduv 32bit toetus w7-l), viga võib olla ka kaabli driveris.

Pole ühtegi masinat käepärast millega huvipärast katsetama hakata, seepärast ei julge ka täpsemalt midagi sellekohta pakkuda.



Las praegu jääb siis, eks kui plaan pealinna tulla siis saab midagi konkreetsemat kokku leppida ja reaalselt proovida...
Aga kui kellegil Lääne-Virumaal täistoimiv kaabel ja tarkvara olemas siis võiks ühendust võtta-oleks vaja varjatud menüü avada ja rehvirõhukontroll välja lülitada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ahto112
huviline



Registreerunud 05.07.09
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.11 12:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: ahto112
:D ei ma sain aru tglt aga mul lihtsalt ongi üks lambda ja selle enne katti vahetasin ning seda viga ennem polnud, oli ainult lambda no activity.....nüüd ma saan aru et üks 4 juhtmetest ei anna ühendust siis ve....ehk see lambda soendus juhe....kas see oli see must ve....2 valget on voolu omad, hall maandus ning must siis heating ve:)
Kusjuures kui paar x vag-iga kontrollin ja vead kustutan, siis kaob see veateade ää, kuid sõitsin nii 10 km ja siis kontrollisin, oli uuesti jälle:D ma nüüd siis uurin veel seda nati ja testin ning kui on ikka, siis uurin ka selle edasimineva kaabli ühendust, mis ajju läheb. Kusjuures see lambda pistiku juurest on natuke mustal kaablil isolatsiiooni natuke maas, kuid juhe on terve aga näeb metalli.....äkki see koinib....panin sinna isoleeri ka peale nati aga jah:D


Must on väljundpinge juhe, mida mööda saadetakse ajju lambda poolt toodetud pinge 0,1-0,7V. Kaks valget on küttekeha, takistus nende vahel peaks olema kuskil 6-10 oomi vahel sõltuvalt lambdast. Musta juhtme ja kere vahelist TAKISTUST EI TOHI testriga mõõta, see võib lambda rikkuda. Küll aga saab digit. testriga mõõta väljundpinget, testri + juhe musta juhtme külge ja - juhe mootori vastu kuhugi. Kuna tester ei suuda kiiresti 0.1-0,7V reageerida, siis pinge peaks olema kuskil keskel e.0,4V




Tänks abi eest:) Ma hetkel võtsin akuklemmi maha ja vaatan mida ta mul siis näitab ning testin ka juhtmed üle. Kuigi peale vahetust oleks tunne et on äkilisem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Gert_V
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: B6 1.8tq sline

postitati 19.03.11 10:46 Tsiteeri


Kuna sõber pani kaabli nii ära et enam ei leia,siis äkki keegi laenaks oma et lambdat vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Aht0
huviline

Avatar


Registreerunud 29.08.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3Q

postitati 19.03.11 13:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gert_V
Kuna sõber pani kaabli nii ära et enam ei leia,siis äkki keegi laenaks oma et lambdat vaadata.


Maini ikka asukoht ka ära.


"Täissöönul pole isu ja nälginul toitu ning hädas on mõlemad." A. H. Tammsaare
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mine....
huviline



Registreerunud 10.10.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.11 21:18 Tsiteeri


Niipalju siis leidsin ross-techi kodulehelt:

What's the difference between VCDS and an OBD-II Scan-Tool?
OBD-II is a government mandated diagnostic protocol that is primarily aimed at diagnosing emissions-related problems. An OBD-II scan tool will work in many different brands of cars. VCDS uses VW's proprietary diagnostic protocol and will only work in VW/Audi vehicles. Although you can use an OBD-II Scan Tool in an OBD-II compliant (1996 or newer) VW or Audi, an OBD-II Scan Tool can only talk to the engine, not the numerous other "intelligent" systems in the car. Want to reprogram your central locks or your Radio? Diagnose a problem with your ABS, Airbags, or Automatic Transmission? Re-align your Immobilizer after swapping ECU's? Reset your Service Reminder Indicators? Communicate with a pre-1996 model (not OBD-II compliant) car? An OBD-II Scan-Tool can't do any of these things. Please see our OBD-II Page for information on using the Generic OBD-II function in VCDS. Want some reasons to choose VCDS over a generic OBD-II scan tool?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ahto112
huviline



Registreerunud 05.07.09
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.11 18:31 Tsiteeri


Testisin oma vag-iga päris mitu x ja kustutasin koguaeg veateaded lambda heatingu kaablist....niid äkki voilaa oligi kadunud....ma muidugi testisin ka kaablid üle ja nagu aru sain siis 1 valge on plus ja sealt tuli 13,8V ja teine valge "miinus" ehk sealt pinget ei tulnud vaid kõikus nati 0 komadega. Tundub et tahtis lihtsalt pikemalt käivitada ja sõitmist, et aru saaks ning võimalik et isegi klemmide mahavõtta, sest peale 25 km sõitmist ning klemmida võtmist hakkas tööle:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 20.03.11 19:19 Tsiteeri


Kas VCDSlite või siis see 10.8 peaks ka siis töötama selle nö "jyrisoo kaabliga" ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 20.03.11 19:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Kas VCDSlite või siis see 10.8 peaks ka siis töötama selle nö "jyrisoo kaabliga" ?

Ei


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mine....
huviline



Registreerunud 10.10.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.11 19:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Kas VCDSlite või siis see 10.8 peaks ka siis töötama selle nö "jyrisoo kaabliga" ?


VCDSlite`i sain mina tööle küll Win7-ga ja "jyrisoo" kaabliga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Gert_V
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: B6 1.8tq sline

postitati 21.03.11 06:38 Tsiteeri


Sorry Tallinnas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 23.03.11 22:33 Tsiteeri


Nii, kirjutaks ka siia VAG-COMst. Endal oli peal siis enne 409 versioon, edasi tõmbasin VCDSi ning seejärel 311-2 versiooni. Nii, esimene probleem oli siis see, et hakkas üksteist segama, jätsin peale ainult 311-2 versiooni. Seejärel oli probleem portidega. Port 3, mida algul proovisin, oli ainuke, mida lasi panna kuid hiljem selgus, et see oli juba in use. Edasi sai pandud siis vaba Port 2 alla. Mis muud kui õue testima jälle, juhe autole sappa ja Test. Nii, asi toimis. Seejärel sai ka asi aktiveeritud keygani kaudu ning nüüd toimib mul ka Win7 laitmatult. Tunnistab B4 `94 kui ka C5 `2004. Ahjaa, üks väike seadistus sai veel tehtud, nimelt xp re˛iimi pandud.
Loeb ka graafikut (pöörded ja kütusekaart)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  13  14  15  16  17  ..  85
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 9.8% - SQL: 90.2%]