Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14  15  ..  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 82691)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 17.04.12 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Oot, kas see doonor on praegu siis minicheki kompuga või autochecki kompuga? Igatahes seal kangi poolses pistikus mingeid lisajuhtmeid pole peale selle kompu funktsioonide osa pistiku.

Ikka AC-ga, aga kas siis kompuga kangil on lihtsalt üks lisa pistik ja kojameestega seonduv pistik on eraldi ning sama komputa kangiga? Ehs siis kas ongi nii lihtne, et võtan kompu juhtme koos kangi ja pistikutega ära ning panen komputa kangi asemele ja torkan kojameeste pistiku sinna sisse? AC osa on selge, selle paigaldasin ju ise minichecki asemele oma coupel, seega seal küsimusi ei teki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 17.04.12 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Oot, kas see doonor on praegu siis minicheki kompuga või autochecki kompuga? Igatahes seal kangi poolses pistikus mingeid lisajuhtmeid pole peale selle kompu funktsioonide osa pistiku.

Ikka AC-ga, aga kas siis kompuga kangil on lihtsalt üks lisa pistik ja kojameestega seonduv pistik on eraldi ning sama komputa kangiga? Ehs siis kas ongi nii lihtne, et võtan kompu juhtme koos kangi ja pistikutega ära ning panen komputa kangi asemele ja torkan kojameeste pistiku sinna sisse? AC osa on selge, selle paigaldasin ju ise minichecki asemele oma coupel, seega seal küsimusi ei teki.


Just nii. Kaks eraldi pistikut või no õigemini pesa. Must seal servas(koos heleda kleepsuga) on kojameeste funktsiooni jaoks ja beežikas kompu jaoks. Kojameestega seonduv pistik on täpselt sama ja seal juures ei ole vahet, kas autol on kompu või mitte. Seega see ongi tõesti nii lihtne ning kõik jääb ilusti toimima.

Selle pildi järgi siis vasakul on kojameeste pinnid ja järgmisena kohe kompu omad. Kompul on muidu 4, aga kuna mul pesurid ka sinna pandud, siis seepärast seal pildi peal 6.

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/PC212286.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 17.04.12 18:37 Tsiteeri


Suur tänu Weiks, just seda ma teada tahtsingi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.04.12 18:28 Tsiteeri


Ilusa ilma puhul sai muude tööde sekka ka autopesu teostatud, seda siis kahel autol. Kusjuures mõlemad on tumesinised, kuigi pildil tundub vähemalt üks neist täiesti must:P Pigipesu ootavad tegelikult veel mõlemad.

http://static3.album.ee/files/1066/11/large_26652847_JrHU.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 22.04.12 18:38 Tsiteeri


Ilusad autod mõlemad. Seal B6-e kõrval võiks veel Q7 3.0TDi ka veel olla, oleks suurepärane komplekt igaks otsatarbeks. See minu arvamus ja ei pretendeeri täielikule tõele ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.04.12 18:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Ilusad autod mõlemad. Seal B6-e kõrval võiks veel Q7 3.0TDi ka veel olla, oleks suurepärane komplekt igaks otsatarbeks. See minu arvamus ja ei pretendeeri täielikule tõele ;)

Minu lemmikauto on hoopis Q5 ja see on ka kunagine eesmärk, b6 asemele tuleb ilmselt aasta-kahe pärast C6 sedaan, aga eks elu näitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.05.12 14:30 Tsiteeri


Natuke muutusi ka, nimelt küljes on AC numbrialused, jäid igati soliidsed. Täna lasin MT Autohoolduses ära vahetada juba kaua aega pagasnikus sõitnud kardaanipuki (BMW e34 oma) ning profülaktika mõttes lasin ka käigukasti ning tagadiffri õli ära vahetada. Punnid saadi isegi miskit moodi lõpuks lahti:D Autol hetkel odomeetrinäit 290000.
Kardaanipuki koha pealt aga nii palju, et suremal kiirusel järsus kurvis gaasi andes ikka miskit vaikselt põmpsub auto keskel all, ei tea, mis seal veel saab olla, kas summuti laseb liiga kaugele liikuma vastu gardaani vms, ei kujuta ette. Sain ka kinnitust sellele, et esimene vasak rattalaager vajab õigepea vahetust, selle plaanin ise teostada:cool: Lisaks laagrivahetusele on puhkuse ajal veel plaanis ise vahetada tagatulede tihend, värvida sadulad hõbedaseks ilmselt, vahetan ka ilmselt parempoolse esimese amorditugilaagri originaali vastu, rohkem ma seal paremal pool midagi teha ei oska. Salongis plaanin paar naginat ära kaotada, lkallase käest ostetud juhiukse kolmnurk tihendi ära vahetada, mootoriõlivahetus tuleb ka varsti kätte ja kütusefilter tuleks ka ära vahetada. Kompu peab ka venna masinalt mingi aeg ümber tõstma. Eks näis, võibolla miskit veel.
Ahjaa, mingi hetk peaksin ka kõlariaukudeta aknalaua teisest Eesti otsast ära tooma, siinkohal pakkumine kikule, et kui ta soovib musta aknalauda, siis olen nõus vahetama sinise vastu, nii kaua aga sõidan mustaga:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 30.05.12 15:01 Tsiteeri


Ei saa kohe vaiki olla ja pean mainima, et see kupee velg (olgugi et pole Audi oma) on seal all päris maitsekas ning igatepidi proprtsioonis. Kena vaadata, et modernnse Audi kõrval seisab vähem modernne kupee.
Edu ja jaksu edaspidiseks!


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 30.05.12 15:33 Tsiteeri


Ma ju ajan ka taga tagumist aknalauda! :D Mulle helistas keegi aga samuti kusagilt kaugelt ja pakkus aknalauda kui otsisin, ehk mul pole sinuga midagi vahetada. Ma ilmselt võtan ikkagi ühe aknalaua mis ma soetasin kunagi ammu, ainult on kinnitused katki ja lõikan sealt keskmise osa välja, liimin endale korralikule aknalauale millel augud ainult sees ja katan uue riidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.05.12 16:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Ma ju ajan ka taga tagumist aknalauda! :D Mulle helistas keegi aga samuti kusagilt kaugelt ja pakkus aknalauda kui otsisin, ehk mul pole sinuga midagi vahetada. Ma ilmselt võtan ikkagi ühe aknalaua mis ma soetasin kunagi ammu, ainult on kinnitused katki ja lõikan sealt keskmise osa välja, liimin endale korralikule aknalauale millel augud ainult sees ja katan uue riidega.

Ma päris täpselt sinu jutust aru ei saa, aga kui ma õigesti mäletan, otsisid sa musta tervet aknalauda, mul see nüüd olemas ja mu jutu mõte oli selles, et kui sa kuskilt musta ei leia, aga näiteks sinise terve leiad, siis olen nõus vahetama terve musta terve sinise vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 30.05.12 17:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Ma ju ajan ka taga tagumist aknalauda! :D Mulle helistas keegi aga samuti kusagilt kaugelt ja pakkus aknalauda kui otsisin, ehk mul pole sinuga midagi vahetada. Ma ilmselt võtan ikkagi ühe aknalaua mis ma soetasin kunagi ammu, ainult on kinnitused katki ja lõikan sealt keskmise osa välja, liimin endale korralikule aknalauale millel augud ainult sees ja katan uue riidega.

Ma päris täpselt sinu jutust aru ei saa, aga kui ma õigesti mäletan, otsisid sa musta tervet aknalauda, mul see nüüd olemas ja mu jutu mõte oli selles, et kui sa kuskilt musta ei leia, aga näiteks sinise terve leiad, siis olen nõus vahetama terve musta terve sinise vastu.


Ahh jah, sa kunagi mainisid seda jah. Ei ma pakun, et ma ei leia sinist mitte kusagilt. Ma otsisin juba niisama seda aknalauda üle poole aasta kokku ja lõpuks 1 inimene ütles, et tal olemas aga asub sellises kohas, et mai viitsi jännata meisterdan ise. Pealegi saangi siis äkki sellise riide peale mis lae ja piilaritega kokku läheb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.06.12 06:45 Tsiteeri


Paigaldasin siis (ajutiselt) helisüsteemi b6 woofri asemel b5 BOSE woofri, toimib kenasti, siin kohal tänud Rocketile kvaliteetse kauba eest. Tegelikult on see mõeldud naise isa b5 avantile, aga eks näis, häält teeb paremini, kui b6 mitte bose, ka kaalu vahe on vast mitmekordne ja mis põhiline, bose woofer mängib ka olulisemalt kõrgemaid sagedusi , kui b6 mitte bose ja mul on nüüd ka midbass ok:D Välja peab vahetama tagumiste järelturu kõlaritega kaasas olnud juhtmed, mille ristlõige on täiesti naeruväärne, juuksekarv sõna otseses mõttes:o
Valmistun ka vaikselt puhkuse ajal ca nädalaseks autoga nokitsemiseks, keskmiste liistude ringi asjus on juba kokkulepitud, võtan kasutatud korras detailid ja lasen kõik üle värvida, siis on kaks komplekti ja kui mõni kooruma hakkab veel peale juhi oma, siis saan jooksvalt vahetada. Pidurisadulate jaoks ostsin musta "smooth" Hammerite värvi, purgi peal 10a kestvuse garantiid, eks näis, ma oleks 3a ka rahul. Must seetõttu, et ei soovi tähelepanu neile tõmmata, aga viisakad võiksid ikka välja näha.
Kui juba liistu vahetuseks ukse lahti võtan, siis reguleerin ka juhi ust vähekene ja võibolla paigladan ka sinna pigimatid, mõnus oli kohe Tartus Lauri coupe ust sulgeda, kui need asjad korralikult tehtud:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.06.12 17:50 Tsiteeri


Kompu paigaldatud, kütusekulu signaal siis veel vaja saada, see juhe pistikus, kus doonorautol see signaal võeti, minu autol vist ei ole sama. Eks kammin millalgi foorumit ja uurin, kuhu peab minema see kollane juhe. Infoks aga nii palju, et ma ei tea, kas on asi armatuuri erinevusest või on erinevus avantil ja coupel, aga -93a b4 avanti kangid -95 coupele ei sobi. Muu on nagu sama, aga roolivarda läbimõõt on coupel suurem ja ühtteist veel. Lahendasin asja nii, et võtsin selle avandi kangi lahti ja kompu juhtimise asjad sealt välja, igatahes nii sai hakkama.
BTW, kuradi raske on päise päeva ajal sellist pilti saada:)

http://static3.album.ee/files/1073/98/large_26849667_ovj9.jpg

http://static3.album.ee/files/1073/98/large_26849661_ujM8.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 10.06.12 18:05 Tsiteeri


See huvitav jah, et kangide sisu läbimõõt erinev, aga laiali lammutades saab isegi C kere kompu juhtmise osa paigaldada B kerele jne.

Kütusekulu juhe käib rooli alla sinna musta pistikusse. Ma mõtlen seal, kus on mingi 5 pistikut üksteise peal ning kõige alumine on siis must. Juhe käib täpsemalt paremale poole, kust see väike osa pistiku küljest veel eraldub. Ehk siis asi on nii, et ühel pool pistikus on kollane juhe sees, aga teiselt poolt välja enam ei lähe. Selle kollasega ühendadki siis ära ning mooduse valid ise: kas ühendad tühja musta pistikusse vastuse või harutad kollase juhtme musta pistiku teise osa küljest lahti ja tinutad lihtsalt kokku. Sul on küll nüüd Coupe ja V6 mootoriga, aga ma arvan, et juhtmestiku osa on neil ikka ühtmoodi lahendatud. Minu seletus põhines siis kahe erineva 66kw B4-ja põhjal. Vb on seletus veidi segane, aga hetkel paremini ei oska juhatada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.06.12 18:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
See huvitav jah, et kangide sisu läbimõõt erinev, aga laiali lammutades saab isegi C kere kompu juhtmise osa paigaldada B kerele jne.

Kütusekulu juhe käib rooli alla sinna musta pistikusse. Ma mõtlen seal, kus on mingi 5 pistikut üksteise peal ning kõige alumine on siis must. Juhe käib täpsemalt paremale poole, kust see väike osa pistiku küljest veel eraldub. Ehk siis asi on nii, et ühel pool pistikus on kollane juhe sees, aga teiselt poolt välja enam ei lähe. Selle kollasega ühendadki siis ära ning mooduse valid ise: kas ühendad tühja musta pistikusse vastuse või harutad kollase juhtme musta pistiku teise osa küljest lahti ja tinutad lihtsalt kokku. Sul on küll nüüd Coupe ja V6 mootoriga, aga ma arvan, et juhtmestiku osa on neil ikka ühtmoodi lahendatud. Minu seletus põhines siis kahe erineva 66kw B4-ja põhjal. Vb on seletus veidi segane, aga hetkel paremini ei oska juhatada.

Jah, doonoril seal oligi, kus kirjeldasid, aga minul läheb sinna hetkel AutoChecki juhe, panin ka selle kollase sinna lisaks, hoovis manööverdades midagi nagu näitaks, aga eks homme kiiremal sõidul saab näha, kas peab täpsemalt uurima, mis juhe sinna taha läheb jms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 10.06.12 18:44 Tsiteeri


Seda saab koha peal ka kontrollida. Tester sellele juhtmele külge ning gaasi andes peab pinge muutuma ehk mida kõrgemaks pöörded kasvavad seda suuremaks muutub ka pinge. Muidugi seda ka, et ega ta esialgu ei tahagi kohe ladusalt lippama hakata ning pikem ots aitab kompul kohaneda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 11.06.12 06:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Seda saab koha peal ka kontrollida. Tester sellele juhtmele külge ning gaasi andes peab pinge muutuma ehk mida kõrgemaks pöörded kasvavad seda suuremaks muutub ka pinge. Muidugi seda ka, et ega ta esialgu ei tahagi kohe ladusalt lippama hakata ning pikem ots aitab kompul kohaneda.

Tänud info eest, sinu teemast lugesingi seda sõitmahakkamise ja toimimise asja ning täpselt nii oligi, lihtsalt huvitav, et mis juhtme ma siis AC jaoks sealt samast kohast vedasin:)
Elva-Tartu ots ühtlane sõit 95km/h keskmine kulu 6,6l/100km, linnas aga ihetkekulu iga väiksema liigutuse peale 20-40:P Külm mootor, linna osakaal, kiirendused ja kliima ning nii vast tulebki keskmine sinna 10 kanti nagu mul on varem olnud paak täis-tühjaks-täis meetodil, eks selle järgi nüüd saab asja täpsust hinnata, lihtsalt esialgu tundub, et väga palju küll ei eksi, täitsa loogilised numbrid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.06.12 16:16 Tsiteeri


Täiendan natuke remondipäevikut: LS 291000 lasin vahetada vasaku esiratta laagri, selle vahetus ilma pressita vist ei oleks mul endal lõbus olnud. Asemele läks SKF toodang ning töö lasin teostada MT autohoolduses Tartus. Kütusekulu näitab hetkel keskmist 8,3 ja kohe varsti saab paak tühjaks ning selgub tõde, kui palju eksib, tundub, et ca liitri jagu liiga optimistlik see vidin ikka on:D

EDIT: Sai veel linnas kärutatud ka juurde ja paagi tühjaks 610km ja ca 61l, seega 10,0 sajale, kompuuter näitas miskit 8,5, seega 1,5 liitrit vähem ehk siis tegelikult tuleb kompu näidule 15-20% otsa liita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.07.12 18:09 Tsiteeri


Kui varem kirjutasin, et peale puki vahetust ikka kolksub, siis sai ka selle kolksumise põhjus kõrvaldatud. Nimelt tegi seda summuti, tripid olid küll terved ja uued, aga järelikult liiga pikad ja lasid summuti liiga lönti vajuda, quattrol peab see aga täpselt paigas olema, muidu hakkab kurvis august läbi sõites summutit vastu kardaani, sillatala jms kolistama. Igatahes pidin kõige tagumist kinnitust natuke modima ja panin tunduvalt tugevama tripi (kummirõnga tegelikult).
Lisaks sellele kangutasin summutit modides tagumist stabikavarrast, tehnokontroll seal küll viga ei tuvastanud, aga mulle tundus asi loksuv ja vedel, seega ostsin täna tagumise stabikavarda puksid ja kondid, Forsis 29eur/tk, vähemalt ok firma Ruville, aga kuidagi natuke kallis ikka, vanas rahas 1000kr läinud praktiliselt ei millegi eest, pole see 80 odav pidada midagi, a4 b6 on selle kõrval nagu ingel:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 05.07.12 21:01 Tsiteeri


Tagumise silla detailid on üldse b3/b4 quattro puhul 2-4x kallimad. A varuosa šarniirid ning reguleer vardad on täiesti absurdse hinnaga. Phmt saaks komplekti eest mingi raipe coupe soetada. :D Muidugi peaks ka kuluma/vananema vähem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 06.07.12 12:34 Tsiteeri


Ma sain teada ka, et miks see kompu kang sul tervikuna ei olnud 1:1 vahetatav. Nimelt kui B4 või Coupel on airbagiga S-i rool peal, siis see sisemine ava on suurem ning kangid on samad mis C4 A6-l ning esimestel A4 B5-tel. Leidsin selle asja suht juhuslikult, kui igavusest hakkasin sobitama tavalist B4 kangi nende airbagiga S-i rooli jaoks vajalike roolisamba katetega kokku ja vaatsin, et augud ei klapi noo mitte kuidagi. Pärast proovisin A6 kangiga ning augud läksid täpselt kokku.

Kompu näitu saad muidu max +15% timmida ka. Tagumise serva peal on selleks kolm väikest lülitit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 06.07.12 20:31 Tsiteeri


Eks proovin seda kompu regullimist järgmisel nädalal, tänud info eest.

Mõtlesin, et räägin istmetest siis, kui asi valmis, aga tegelt oleks vast tark natuke nõu küsida. Nimelt oli mul esialgu plaan vahetada välja juhi sportistme alumise padja külgpadi, ostsin siis b4 esiistmed, sest patja eraldi ei taheta müüa ja see kellelt ostsin, müüs ainult kaks istet koos, no OK, sain hea hinnaga. Kuna aga b4 kaasreisija iste on väga korralik (juhi oma nagu enamikel ikka:)), siis tuli idee, et paneks selle enda juhiistme asemele, vahetaks (vajadusel lõikaks keevitaks jms) alusraami ära juhi omaga, idee oleks siis selles, et sel juhul jääks seljatoe reguleering väljapoole ja saaksin mõelda c4 orig. käetoe paigaldamise peale. Juhiiste ei jääks siis enam coupele omaselt käima, aga pole probleem. Sellist aretust on vaja teha seetõttu, et mina pole tumesinist c4 sportsisu näinud ja veel vähem tervet juhiistet. Käetoe ostaks ka c4 oma, kataks õige riidega ära ja peaks nagu sobima, küllap selle kinnituse ka kuidagi sinna istmele aretab. Mida arvate?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
medical
klubiliige



Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A3 3.2 quattro

postitati 06.07.12 22:10 Tsiteeri


Kõik on tehtav aga kundeistme "fiksaatornupp" võib käetoe liigutamist segama hakata. Või siis seljatoe regull, kui ümber ei tõsta midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.07.12 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: medical
Kõik on tehtav aga kundeistme "fiksaatornupp" võib käetoe liigutamist segama hakata. Või siis seljatoe regull, kui ümber ei tõsta midagi.

Tõsi, aga õnneks on mul kõrvalistmel sõitnud keegi vaid paar korda. Eelkõige on kõrvalistuja istme taga laps ja roolis juht, mina:) Kindlasti ei puutu ma esialgu originaal coupe istet, sest mis iganes juhtub, saab alati selle tagasi panna ja olukord on nagu algselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.07.12 15:40 Tsiteeri


Eelmisel nädalal sai auto juures päris palju nokitsetud. Olgu siis remondipäevikusse märgitud, et ls 292tuh km. Tehtud tööd:

1.) Mootoriõli vahetus koos filtriga, õliks Mobili poolsünt.
2.) Tagumise stabilisaatorvarda kondid ja puksid.
3.) Esimesed piduriklotsid.
4.) Summuti pikk klamber.
5.) Kütusefilter.
6.) Uuesti vahetatud parempoolne amorditugilaager, tulemus: praktiliselt muutusteta.
7.) Kundepoolse tagatule tihendi vahetus, enam ei tule vett sisse. Need tagatulede sisesed vanakooli trükkplaadid olid ka praktiliselt veatud õnneks.
8.) Kapoti all ja pagasnikus sai paigaldatud palju puuduolevaid tüübleid, need hankisin Raunexist.
9.) Kompuutri ja helitehnika paigaldamisel kokkukeeratud juhtmed said nüüd joodetud ja termorüüsiga kaetud. Timmisin ka kompuutrinäidu 15% suuremaks, selleks vajalikud nupud on kelladeploki vasakul küljel ja nende selgitus ümber nurga:P
10.) Tagaratastele paigaldasin ca 8mm paksused flantsid, tulemus: nice:cool:
11.) Rooli all sai kinni topitud mingi koht/auk, kust kostus otsene mootori hääl salongi, jäi vaikseks küll, aga millalgi uurin täpsemalt, kust roolivarda ümbert see tuli.
12.) Esimeste ja tagumiste pidurisadulate puhastus ja mustaks värvimine. Tore oli näha, et sadulad toimisid nagu uued (üks muidugi ongi uus), kõik liugurid kenasti määrdesed, kummid terved ja ka kõik liigub nagu peab, pidurid on autol väga head.

http://static3.album.ee/files/1080/1/large_27000409_oCtx.jpg

13.) Juhiistme vahetus eelpoolmainitud b4 istme vastu, tulemuseks peaaegu veatu juhiiste, põhja ääred ei ole üldse ära istutud, sest tegu oli kõrvalistuja istmega, ja võimalus paigaldada originaal c4 laekaga käetugi, mõõtsin, ruumi on piisavalt. Teostasin asja nii, et seljatoed vahetasin b4 juhi- ja kõrvalistuja omal lihtsalt ära, bolt on. Istme põhjal aga võtsin polstri lahti ja panin kõrvalistuja polstri juhiistme omale, samuti väga lihtne töö. Viimaks panin coupe orig istme võrguga seljatoetaguse ka sellele uuele istmele, muus osas jäi coupe iste tervikuks. Ei osanudki arvata, et kõik need vahetused seal nii lihtsad on:) Uued said pandud ka istme siinide plastikud. Edasi tuleb hankida käetugi, katta see sinise riidega (jäi vist istmetest üle) ning aretada see istme külge, valmidust loomulikult pole:P

http://static3.album.ee/files/1080/1/large_27000407_ryNP.jpg

14. Käes on ka värske värvi saanud kasutatult ostetud uus liisturing, vaja läheb esialgu ainult juhiukse oma, selle paigaldamise ja juhiukse reguleerimisega tegelen lähipäevil.

http://static3.album.ee/files/1080/1/large_27000423_XZMR.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14  15  ..  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 25.3% - SQL: 74.7%]