Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14  15  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172899)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.02.10 08:22 Tsiteeri


Need esimese pildi uuemad Avused (võimalik, et replikad) on 20", teise pildi omad on 18", juks11 pakub ilmselt neid viimaseid. Samuti on pildilt hästi näha, kui nõmedalt koopasse sisse see ET48 velje jätab. Need RS4 replikad, msi sul hetkel all on, peaks ET35 olema. Seega Avustele oleks ilusa üldpildi saamiseks 10-15mm flantse vahele vaja. Ja siis võiks juba pisut madaldada ka. :) Eesti ca 20-30 mm rohkem kui tagant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 26.02.10 18:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Need esimese pildi uuemad Avused (võimalik, et replikad) on 20", teise pildi omad on 18", juks11 pakub ilmselt neid viimaseid. Samuti on pildilt hästi näha, kui nõmedalt koopasse sisse see ET48 velje jätab. Need RS4 replikad, msi sul hetkel all on, peaks ET35 olema. Seega Avustele oleks ilusa üldpildi saamiseks 10-15mm flantse vahele vaja. Ja siis võiks juba pisut madaldada ka. :) Eesti ca 20-30 mm rohkem kui tagant.


Vabandust kasutaja auto teema reostamisest aga S8 ja A8'le mõlemale sobib 35-45 offsetiga veljed?
Kas see flantside soovitus käis esimeste 20" Avuste kohta või vanema seeria omadele?
Sai enda isendile need vanemad soetatud kuid alla ei ole veel proovinud. Eeldasin et flantse ei ole vaja!?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 26.02.10 19:29 Tsiteeri


Flantsid ei ole kohustuslikud, pigem muudavad pildi visuaalselt nauditavamaks. Originaalis on D2 väga sügavale paigutatud ratastega. Samas, ET35 meelitas minuomal esimese ratta laagri suvega ulguma. "Tehaseseade" taastamine talveks rabas jälle vaikseks, mingi mõju sellel välisel ilul siiski on. Ja flants ei kõla olemuslikult sugugi toredasti, kuni ilma saab, peaks sellega rahul olema.

Edit: Nii S8-le kui A8-le sobivad samad veljed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 04.03.10 12:17 Tsiteeri


Nii, et mul ikka igav ei hakkaks siis saatis "AutoJumal" mulle kraesse projekti A8 tagasild. Nimelt nagu asjalikumad lugejad teavad on auto tagarattasse laksu saanud ning see ei ole päris nii nagu ta olema peaks.
Eelmine suvi kui ma ta sain siis libedal oli võimatu sõita. Libe oli siis lausvihmane tee. Audihoolduse mehed keerasid asja selliseks, et sõita sai ja auto jooksis minu tagumikutunnetuse järgi väga kenasti.
Kuna esisillas sai vahetatud paar detaili ja soovitati uus silla reguleering teha siis suundusin uuesti Audihooldusesse. Nüüd aga selgus, et ei saa paremaks. Nii palju kui tark masin oma mõistusega paika keeras nii palju keeras. Tulemus oli kohutav! Sõita oli võimatu. Täna hommikul keerati vana seis tagasi ja auto jookseb jälle. Samas jookseb ta väidetavalt n.n kutsikasse. Ise ma aru sellest ei saa kuid kui spetsialistid nii väidavad juu siis on.

Seega projekt tagasild.
Mis siis probleemiks. Ilmselt kõver tagasilla raam. Praeguseks hetkels olen hankinud tagasilla raami ning igaks petteks ka vasaku poole õõtsa. Vahetusse lähevad vajalikud puksid.
Peale seda uus sillareguleering.
Projektijuiht on Sõle tänava tehnoülevaatuse Priit kuna temaga siiani väga head kogemused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 04.03.10 13:04 Tsiteeri


Vahetan :) Miski varras on tagasilla tala :)

Tsitaat:
Algselt postitas: 001MRT
Aga mina soovitaks Teil vahetada veel vasakult tagant miskise varda ka ära. Kui nüüd aus olla siis see ratas peaks vist pisut viltu all olema - sellest ka see rehvide liigne kulumine.

Edukaid kilomeetreid.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.03.10 19:08 Tsiteeri


Projekt tagasild on natukene ka edasi arenenud. Või siis tegelikult suurem osa tehtud. Jäänud on veel sildade reguleerimine kuhu homme hommikul aeg kinni panud. Täna broneeritud koht ei suutnud 18 tolliste ratastega isendit töödelda :)

Aga asjast natukene. Vasak tagumine ratas ei olnud päris nii nagu ta olema oleks pidanud. Sain mitmelt remondimehelt tagasisidet, et midagi on kõver. Ühelt sain rohkem ja täpsemalt :) Seega usaldasin oma suksu tagasilla projekti tema hoolde. Vahetusesse läksid:
1. Tagasilla raam (tala)
2. Vasakpoolne käändtelg
3. Vasakpoolne õõtshoob
4. Peoga pukse
5. Uued külgkalde reguleerimise poldid mis olid nii kinni, et tuli puruks saagida. Tekib küsimus kuidas eelmistel kordadel seda silda reguleeriti :(
6. Summuti sai uue tripi ning ühendusklambrid.

Rahakot kergem 4800 EEKu

Tulemus on silmaga nähtav! Ja tagumikuga samuti tuntav. Isegi koju sõites silma järgi tagasild paigas on tunda, et jookseb kenasti otse. Rool on lahedalt viltu peal jälle :) See peaks homme siis sillareguleerimises otseks minema. Peale seda tuleb vist ka rooli asendi andurile ütelda kus on keskkoht?

Paar telefoniga tehtud pilti ka.

Siin on kenasti näha kuidas puks on valesse asendisse pressitud
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/03/Pilt0055-768x1024.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/03/Pilt0053-768x1024.jpg

Mingi hoova sees olev puks oli nii läbi, et kukkus lihtsalt laiali
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/03/Pilt0052.jpg

Kõver vasakpoolne osa sillatalast
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/03/Pilt0048.jpg

Sirge sillatala mis läks asemele
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/03/Pilt0050.jpg

Sirge ja kõvera käändtelje võrdlus
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/03/Pilt0045-768x1024.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/03/Pilt0044.jpg

Paar pilti ka ilma tagasillata suksust :)
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/03/Pilt0051-768x1024.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/03/Pilt0047-768x1024.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/03/Pilt0046-768x1024.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 10.03.10 19:22 Tsiteeri


Rooliasendi andurile pole vist siiski vaja uut "keskkohta" tutvustada kui seda vahepeal vildaka veermikuga tehtud pole. Sillad paika ja asi tahe.

EDIT: Asendianduri keskkohta on vaja pigem siis tutvustada, kui roolikarp ja muud sealsed süsteemid maha käinud ja see asendiketas mõned ringid kuhugi suunas kogemata teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 10.03.10 19:54 Tsiteeri


Paistab olevat töökoda kus saab ise kõrval olla ja siis on ka näha, et ikka midagi ka ära tehakse.
Kus eelmine kord silda reguleerida lasid ja kus see koht on kus praegu remontimas käisid, kas nad teevad silla regulli ka ära?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.03.10 20:17 Tsiteeri


Tagasilla projekti ja ilmselt ka edaspidised tööd teostasin Sõle tänaval, seal Neste bensiinijaama taga/kõrval ja säästumarketi vahel asuvas Ülevaatuspunktis/autoremonditöökojas. Meistriks Priit. Tema lahendas ka paagi probleemi.
Ei kõrval ma ei olnud, endal vaja samal ajal leiba teenida. Ja ega ma ei taha ka segada. Samas on väga meeldiv boonus peale remonti kui sulle ülalt ja alt näidatakse mis tehtud ja miks tehtud.

Silda reguleerima homme sellisesse kohta nagu Autex. Koha broneeris ja sebis Priit ise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 10.03.10 20:27 Tsiteeri


Mina olin vahepeal kõrval ka. Veendumaks, et tuba täna tühjaks saab :P
Aga sinu autol hakkab "ring peale" saama, praegu käega lüüa oleks suht kallis ja vaevane ettevõtmine justkui asjata...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.03.10 20:31 Tsiteeri


Vot jah :) Eesti on väike. Ma kuulsin jah, et sul sinna ruumis vaja :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 11.03.10 09:54 Tsiteeri


Projekt Tagasild on edukalt lõpetatud. Väga huvitav tunne oli kui viisin auto Autex sillareguleerimisse ise samal ajal ooteruumis ajakirju sirvides ning hinges värin, et tuleb meister ning hakkab mulle midagi seletama, et ei saa jne...
Midagi sellist aga ei juhtunud. Lihtsalt tunni aja pärast tuli meister, eelnevalt teinud ka proovisõidu, andis võtmed ja tulemuste paberi teenindajale. Teenindaja collectis 450.- ning ei mingit muginat. Ja sealt minema sõites tõmbus kriips tõsiselt kõrvuni! Rool otse. Otsisin kohe sellise tänava kus üks rada lumine ja teine puhas. Tulemus suurepärane. Seega võin antud projekti kuulutada tehtuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 11.03.10 13:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja

Korda sai tehtud ka kindalaegas. Nimelt tuli siiani kindalaekasse pääsemiseks kasutada kahte kätt. Ühe käega vajutad nuppu ja teisega aitad alt kaasa. Uurimisel selgus, et see tross mis tagant luku vabastab on liiga lõdva. Selleks et seda pingutada mina muud lahendust ei leidnud kui kindalaegas armatuuri küljest lahti lasta. Käis see suhteliselt lihtsalt. Kaks polti on kinda laeka esimeses servas üleval. Üks paremal all kui istuda autos.
Igatahes tulemus sai kena.

Üks väike klõps ka poole peale.


Hei!

Äitähh, et veakoha välja tõid. Ise võtsin seda juba iseenesestmõistetavalt! Aga kas sa saad täpsustada, kust otsast sa seda kaablit pingutasid? Hetkel on laegas maas, aga mõtted otsas :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 11.03.10 13:40 Tsiteeri


Mina leidsin spetsiaalse pingutusmutri sealt laeka avamise mehanismi juurest. Põhimõteliselt sama süsteem nagu jalgrattal piduritrosside pingutamine. Minu isendil asus siis seal pool kus on lukustusmehanism, mitte nupu pool.

Loodan, et on abiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 11.03.10 14:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Tagasilla projekti ja ilmselt ka edaspidised tööd teostasin Sõle tänaval, seal Neste bensiinijaama taga/kõrval ja säästumarketi vahel asuvas Ülevaatuspunktis/autoremonditöökojas. Meistriks Priit. Tema lahendas ka paagi probleemi.
Ei kõrval ma ei olnud, endal vaja samal ajal leiba teenida. Ja ega ma ei taha ka segada. Samas on väga meeldiv boonus peale remonti kui sulle ülalt ja alt näidatakse mis tehtud ja miks tehtud.

Silda reguleerima homme sellisesse kohta nagu Autex. Koha broneeris ja sebis Priit ise.
Mul on hea meel et,oled minu tehtuga rahul:D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 11.03.10 14:17 Tsiteeri


Olen olen.
BMW pidamise juures meeldis mulle tohutult, et oli üks kindel väga proffesionaalne tegelane kes hoolitses minu suksu eest.
Praeguse suksu väärtus tõusis minu silmis just selle näol, et kasutaja rebane22 osutus väga asjalikuks remondimeheks keda olen julgelt soovitanud ka teistele.

Tsitaat:
Algselt postitas: rebane22
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Tagasilla projekti ja ilmselt ka edaspidised tööd teostasin Sõle tänaval, seal Neste bensiinijaama taga/kõrval ja säästumarketi vahel asuvas Ülevaatuspunktis/autoremonditöökojas. Meistriks Priit. Tema lahendas ka paagi probleemi.
Ei kõrval ma ei olnud, endal vaja samal ajal leiba teenida. Ja ega ma ei taha ka segada. Samas on väga meeldiv boonus peale remonti kui sulle ülalt ja alt näidatakse mis tehtud ja miks tehtud.

Silda reguleerima homme sellisesse kohta nagu Autex. Koha broneeris ja sebis Priit ise.
Mul on hea meel et,oled minu tehtuga rahul:D.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 11.03.10 14:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Olen olen.
BMW pidamise juures meeldis mulle tohutult, et oli üks kindel väga proffesionaalne tegelane kes hoolitses minu suksu eest.
Praeguse suksu väärtus tõusis minu silmis just selle näol, et kasutaja rebane22 osutus väga asjalikuks remondimeheks keda olen julgelt soovitanud ka teistele.


Selle soovitamisega liiga hoogu lähed, siis on varsti nagu Sõle Reval, järjekord kaks nädalat...;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 11.03.10 14:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Mina leidsin spetsiaalse pingutusmutri sealt laeka avamise mehanismi juurest. Põhimõteliselt sama süsteem nagu jalgrattal piduritrosside pingutamine. Minu isendil asus siis seal pool kus on lukustusmehanism, mitte nupu pool.

Loodan, et on abiks.


Leidsin nupu pool lõhki läinud seibi, u. cm läbimõõduga. Kui selle sain jälle kokku, siis see lükkas vedru eemale ja tross automaatselt pingul. Mõnus kohe laegast avada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
joss
huviline



Registreerunud 14.03.10
Asukoht: Harjumaa kose vald
Kasutaja on eemal


postitati 14.03.10 21:25 Tsiteeri


Palju 100km võtab kui mingi 120-140lasta ja lisaks kiirendus hetked:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
joss
huviline



Registreerunud 14.03.10
Asukoht: Harjumaa kose vald
Kasutaja on eemal


postitati 14.03.10 21:25 Tsiteeri


auto näeb korralik välja edu sulle sellega;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 14.03.10 21:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: joss
auto näeb korralik välja edu sulle sellega;)


Samamoodi edasi lahmad, siis pikka pidu ma ei julgeks prognoosida... SR on maas või?

Edit:
No seda mõtlen:
Kasutajanimi joss (Saada U2U) (Lisa aadressraamatusse)
Registreerunud 14.03.10 (2 postitusi päevas)
Postitusi 2 (0% kõikidest postitustest)
Avatar & staatus:
Viimati aktiivne: 14.03.10 22:28

Tegemist on väga hõivatud inimesega, ei olnud aega kodukorraga tutvuda. Hakkasid rõõmsad düsgraafilise iseloomuga hüüatused "muretuid kilomeetreid" etc, ortograafiareeglitele aastaid urineerides...
Praeguseks peale registreerimist kaks postitust, mõlemad siin teemas. No mõtlen siin kõva häälega, et kas võtab enne külm ära või saab asja?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 14.03.10 21:57 Tsiteeri


Misasja?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 14.03.10 22:22 Tsiteeri


Maanteel näitab mingi 8.7/100 90km/h sõites.
140? ma tea pole nii kiirelt sõitnud. Eelmine suvi läks kogemata 130 km/h

Tsitaat:
Algselt postitas: joss
Palju 100km võtab kui mingi 120-140lasta ja lisaks kiirendus hetked:D



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 14.03.10 22:23 Tsiteeri


Ehk ikka saab asja :) Loodame :)

Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: joss
auto näeb korralik välja edu sulle sellega;)


Samamoodi edasi lahmad, siis pikka pidu ma ei julgeks prognoosida... SR on maas või?

Edit:
No seda mõtlen:
Kasutajanimi joss (Saada U2U) (Lisa aadressraamatusse)
Registreerunud 14.03.10 (2 postitusi päevas)
Postitusi 2 (0% kõikidest postitustest)
Avatar & staatus:
Viimati aktiivne: 14.03.10 22:28

Tegemist on väga hõivatud inimesega, ei olnud aega kodukorraga tutvuda. Hakkasid rõõmsad düsgraafilise iseloomuga hüüatused "muretuid kilomeetreid" etc, ortograafiareeglitele aastaid urineerides...
Praeguseks peale registreerimist kaks postitust, mõlemad siin teemas. No mõtlen siin kõva häälega, et kas võtab enne külm ära või saab asja?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 15.03.10 13:16 Tsiteeri
Tagumised amortisaatorid



Istun vaikselt ja mõtlen, et mida veel autol parandada oleks :) Vaatasin igasuguseid katalooge jne. et mis jupid autol küljes kõik on mida vahetada saaks. Siis hakkasid silma tagaamordid. Küsin endalt endamisi: "Margusja, kuule äkki on meil tagaamordid katki?" Ei andnud hing rahu ja ülevaatuspunkti. Oh seda röömu olidki! Nüüd on jälle mida teha ja mille nimel töödata. Elul on kohe mõtte :)

Kui nüüd kellelgi midagi taskukohast pakkuda siis olen ideedele avatud.
Hetkel leidsin ladu24.ee-st Tagaamort


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14  15  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 28.6% - SQL: 71.4%]