Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 82694)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.03.12 17:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Hetkel jäin mõtlema, et kuidas see "spray" värv ja lakk omavahel sõbrad on? Spray värvil vist sellised kõrgemad omadused puuduvad aga mine tea, võib-olla räägin mööda. Kindlasti lakk muudab velje välimust, sest mis välimus on ikka värvil ilma lakita (iludetailidel). Mulle meeldib selle auto originaalsus ja kasutatavad osad kuuluvad Audi enda listi. Eks kevadel on näha uues konditsioonis kupeed:cool:

Edu edaspidiseks, Tõnis!

Viisin veljepoe müüjale selle värvi pudeli ja palusin sobilikku lakki, tõi mulle akrüülvärvile sobiliku Motipi laki, ma ei usu, et probleeme tekib.
Mis te aga arvate sellest imelikust rehvimõõdust 225/50/R16 selle velje peal? Küljelt vaadates barankaks ei tohiks minna, sest külgseina kõrgus isegi gramm väiksem, kui orig mõõt:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.03.12 21:34 Tsiteeri


Veljed lakitud, täiesti lapsemäng ja tulemus ka minu arust väga hea, sõber automaaler soovitas muidugi seda mitte kahekomponentset lakki mingi kangema veljepuhastus vahendiga tulevikus mitte puhastada, eks pean seda meeles;)
Velje keskel oleva märgi otsingud jätkuvad, variant on ka teha pleksiklaasist kettad ja siis lasta kuskil printimiskohas kilele hõbedase ja musta värviga õiged asjad printida jne.
Simo ärgitas mind ka nn süütut kiirenduse testi tegema, 80-120 km/h 3.käik, stopperiga sain ajaks 6,3sek, peaks vist selle mootori kohta normaalne olema, kunagi b5-l sama mootoriga oli umbes sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.03.12 19:31 Tsiteeri


Sai kapslitega tegeldud ja tõesti ei ole lihtsalt midagi sellele mõõdule, esindus ei leidnudki selliseid velgi, Forss ka mitte, kõik kapsli poed pakuvad väiksemaid, aga 70mm mitte jne jne, tulemus siis piltidel, detailidega ei hakka lugejaid vaevama, kui kedagi huvitab, siis u2u vastan alati, otsin ikka originaale ka edasi. Muidu veljed autol ka all, suverehvid 205/55 R16 Bridgestonelt 6-7mm mustrit ka peal, mõne nurga alt kenad, mõne nurga alt mitte nii väga, aga vähemalt vaheldus ja selle suve sõidan nendega. Velje pilte siis hiljem, kapslid aga sellised:

http://static3.album.ee/files/1060/71/large_26517863_goUn.jpg

http://static3.album.ee/files/1060/71/large_26517865_mUE2.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 20.03.12 19:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Muidu veljed autol ka all, suverehvid 205/55 R16 Bridgestonelt 6-7mm mustrit ka peal, mõne nurga alt kenad, mõne nurga alt mitte nii väga, aga vähemalt vaheldus ja selle suve sõidan nendega.

Need veljed peaks selle auto all küll iga nurga alt kenad olema. :P Mõnus tagasihoidlik OEM look. Nagu ülejäänud autogi. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.03.12 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kristoff
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Muidu veljed autol ka all, suverehvid 205/55 R16 Bridgestonelt 6-7mm mustrit ka peal, mõne nurga alt kenad, mõne nurga alt mitte nii väga, aga vähemalt vaheldus ja selle suve sõidan nendega.

Need veljed peaks selle auto all küll iga nurga alt kenad olema. :P Mõnus tagasihoidlik OEM look. Nagu ülejäänud autogi. :cool:

Kui aega saan, siis peaks vist sadulad ka puhtaks kraapima ja näiteks kollaseks värvima, siis muutuks asi kenamaks, talveveljega see probleemiks pole:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri-L
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Jetta MK1 1.5 / Audi 80 B4 2.0

postitati 20.03.12 22:36 Tsiteeri


Kena masin, ilus sile näeb piltidel välja !
Ise ka rohkem coupe fänn, kuid kahjuks hinna klassilt on nod kallimad kui c4 kerega audid, kipuvad juba s4/s6 hinna kalssi minema, just quattrod, need õiged :D

Jõudu ja jaksu ning muretudi kilomeetreid !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.03.12 17:37 Tsiteeri


Tänud, jõudu, jaksu ja mis põhiline, kannatust läheb ikka vaja!
Siin siis lubatud pildid, piltidel mulle isegi meeldib, tegelikkuses aga on see värv ikka liiga hall, tume ja hõbedasest asi kaugel, ilmselt värvin üle heledamaks:P
Need Bridgestone rehvid on ka sellised huvitavalt ümara väjanägemisega ja 205 laius kuidagi punnis üle serva, hea, et 225 ei hakanud proovima:P
http://static3.album.ee/files/1060/85/large_26521283_vkXZ.jpg

http://static3.album.ee/files/1060/85/large_26521287_sapS.jpg

http://static3.album.ee/files/1060/85/large_26521285_d1b6.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.12 18:28 Tsiteeri


Mis teil sealpool pole lund üldse? :D Aga veljed on ilusad.


VRB Motorsport
...turbo has gone titts up smoking and whistling like a [roppus]!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.03.12 18:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Mis teil sealpool pole lund üldse? :D Aga veljed on ilusad.


Paar nädalat juba vihma sadanud ja temp ka päeval kuni +8C, sinna see lumi läheb. Sel aastal nii palju plaane, et mida varem lumi läheb, seda parem:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 21.03.12 19:18 Tsiteeri


Väga soliidne näeb välja.
Ainult kui ma sinu rehvi vaatan ja võrdlen enda omaga(225) siis minul on rehvi äär veljega tasa. Mainin ära, et runflat tire on mul. :/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.03.12 19:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Väga soliidne näeb välja.
Ainult kui ma sinu rehvi vaatan ja võrdlen enda omaga(225) siis minul on rehvi äär veljega tasa. Mainin ära, et runflat tire on mul. :/

No ongi üle ääre, see ka ju 7 tolli nagu sinu bolerodki, eks need rehvid on lihtsalt nii erinevad. Samas ei ole võimalik mul velje äärt ära rihtida... või vähemalt mitte nii lihtsalt. Igatahes värvin heledamaks ja kui ma siis ka rahule jää, siis otsin kellegi, kes neid minust rohkem soovib:(
Miks sa endale runflatid panid? Kas nendega rehvirõhu andurit ei peaks olema, sest muidu ei saa eriti arugi, kui rehvi katki ja kulub 50-100km ära:P Ma ise ei ole kogenud, aga NSR.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 21.03.12 20:21 Tsiteeri


Kuna need rehvid olid peal. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 22.03.12 19:16 Tsiteeri


Juba Comp- i veljed müügis? Äge coupe on :P


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.03.12 19:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mokits
Juba Comp- i veljed müügis? Äge coupe on :P

Mulle ikka ei meeldi need jah, ei ole midagi teha:( Coupe muutub ägedamaks siis, kui ma ka tühikäigu ja esisilla kolina probleemi lahendan, see toimub lähiajal!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.03.12 18:34 Tsiteeri


Veljed ja rehvid siis müügis nagu mainitud, rehvid lähevad ilmselt kohe varsti ära, aga velgede poolelt, kui kellelgi on parem nägemus hinnast, siis saatke U2U. Aga see selleks, mitte selle pärast ma ei tahtnud siia kirjutada:P
Idee siis järgmine, esiamordi tugilaagrite klobin, kui ehitaksin asja natuke ümber nii, et sinna kapoti alla, kus see mutter ja suur taldrik on ja see ca 15mm vahe kerega, sinna mahub kenastiu üks laager vahele ja tõmbaks siis selle amordipadja kahe laagri vahele kinni, siis ei saa ju midagi koliseda? Igatahes homme lähen laagrit otsima:cool: Laske tulla, kel midagi arvata sellest asjast, minu loogika siin probleeme ei leia. Kui laagrit ei leia sobilikku, siis võib ka selle taldriku uue teha, sügavama näiteks vms, siis mahub kõrgem laager ja laagri alla peaks ka mingi kummilataka panema vms...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 25.03.12 18:50 Tsiteeri


Originaal padja sisse mingi asisem laager, millel tolmukatted peal, siis vast toimiks. Endal ka mõtted peas jooksevad et mingi uuem lahendus luua, sest mina neid vahjetada ei viitsi.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.03.12 19:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Originaal padja sisse mingi asisem laager, millel tolmukatted peal, siis vast toimiks. Endal ka mõtted peas jooksevad et mingi uuem lahendus luua, sest mina neid vahjetada ei viitsi.

Isegi kui asisem laager panna sinna orika asemele, jääb ju sild sisuliselt alla lahti ikka ja päris heaks ikka ei saaks. Aga ma teen selle kindlasti ära ja annan teada tulemusest, sest ega midagi kaotada pole:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.03.12 18:31 Tsiteeri


Laagri lisamine proovitud, minu masinal see midagi ei muutnud, järelikult ei tule kolin tugilaagrist.
Täna hankisin ka rohkem enda maitse järgi veljed koos rehvidega. Ega see 4x108 valik just meeletu pole ja raha ka selle jaoks kotiga kaelas pole, muidu uute velgeda seast leiaks nii mõndagi ilmselt:P
Igatahes valik selline, nagu pildilt näha ja pean paraku oma sõnu sööma, ikka tuli 17":cool: Veljed siis Peugeot`i originaalid, 17x6,5 ET31, keskava natuke suurem audi omast, panen selle keskrõngad, ka poldi augud on läbimõõdult mingi mm väiksemad, lasen parajaks puurida. Siin kohal ka küsimus, kes Tartus seda teeks?
Rehvid on korraliku mustriga Pirellid ja mõõdus 205/50, kui alla saan, siis pajatan ka sõidukogemusest. BTW mul on neid rattaid viis tükki, sest omanik müüs vaid viie kaupa, seega üks varuks ka!
Näevad välja peaaegu nagu audi viie laia kodaraga veljedki, keskkapsli panen siis ikka audi oma selle lõvi asemel millalgi:)
http://static3.album.ee/files/1062/35/large_26558873_71CH.jpg

http://static3.album.ee/files/1062/35/large_26558869_0EWi.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.12 18:42 Tsiteeri


Käis endalgi vahepeal peast läbi et paneks pesukoti veljed alla :D aga neil vist oli ofset 20? Siis peaks vist mingi flantsi ka vahele panema.


VRB Motorsport
...turbo has gone titts up smoking and whistling like a [roppus]!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.03.12 18:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Käis endalgi vahepeal peast läbi et paneks pesukoti veljed alla :D aga neil vist oli ofset 20? Siis peaks vist mingi flantsi ka vahele panema.

Neil on jah ET audi omast enamasti väiksem, aga ET liigub teistpidi ikka, mida väiksem number, seda rohkem väljas, seega flants siin ei aita;) Ses mõttes OK, et ega orig mõõdud ongi koopas ja vähemalt minu velgede ET31 on ilmselt vägagi sobilik. Eks see sõltub ka velje laiusest, laiemal veljel peakski ET suuremaks minema ehk velje tsenter sissepoole liikuma. Kujutan ette, et ega ET20 isegi võib b4-le sobida mingi kitsama veljega, istub lihtsalt ca 15mm väljaspool audi originaalist, aga kas selleks mitte piisavalt ruumi polegi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.12 19:26 Tsiteeri


Ok tänud informatsiooni eest :D Ma olen koguaeg mõelnud, et mida väiksem ET on seda rohkem velg seespool on :D


VRB Motorsport
...turbo has gone titts up smoking and whistling like a [roppus]!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 29.03.12 19:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Ok tänud informatsiooni eest :D Ma olen koguaeg mõelnud, et mida väiksem ET on seda rohkem velg seespool on :D

Ka mina mõtlesin seda, kui ostsin ET45 veljed. Orig. on 35. Ja võrreldes originaal ET-ga liikus sentimeetri sissepoole. 10mm siis.

Aga aukude puurimisel võiks ehk klubiline Geo sind aidata.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.03.12 19:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Aga aukude puurimisel võiks ehk klubiline Geo sind aidata.

Tänud, võtan temaga homme ühendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 29.03.12 21:27 Tsiteeri


Viiiiinge, mis ma muud oskan öelda! :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.04.12 14:13 Tsiteeri


Asjatundjad soovitasid selle aukude ülepuurimise ikka ise proovida teha, kui varem puurimiskogemus olemas. Selge siis, ostsin 14 mm metallipuuri ja tegin ära:cool: Proovisin alla ka, ise olen väga rahul, "inreal" on paremgi, kui pildil. Offset on täpselt sobilik. Poldid võtsid ainult kolm tiiru, seega ostan need 10mm pikemad, oleks seda vast nagunii teinud, sest sellel veljel jäävad need näha ning vanad ei ole nii kenad. Teine asi siis on need tsentreerimisrõngad, 65 pealt 57 peale, natuke olen uurinud, ei saanud tellidagi, kui kellelgi pakkuda, siis andku teada! Kui ei leia, siis lasen teha:P
To do listi välimuse poolelt kuulub ka juhi keskmise ukseliistu värvimine, on alt halvasti puhastatud ja see talv tegi oma töö. Lisaks sellel ka pidurisadulate värvimine punaseks on nende velgedega seoses päevakorral. Poleerimist vajaks kõrvalistuja esitiib, lihvisin juba sügisel oma teksadega selle ära autot remontides:(

EDIT: Tsentreerimisrõngad nüüd olemas, olid Tartus Lõunakeskuse veljepoes letikaup, 3eur/tk.

http://static3.album.ee/files/1062/83/large_26570815_j1FQ.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 23.6% - SQL: 76.4%]